خانه / آزمون استخدام / تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99
آزمون استخدام آموزش و پرورش

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 – 99 و زمان برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش از بهمن ماه سال 97آغاز شد. تاریخ و زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 از طریق این مقاله منتشر میشود.

داوطلبان آزمون استخدام آموزش و پرورش لازم است دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به دقت مطالعه نمایند و در صورت نیاز برای رفع ابهام و انجام ثبت نام آزمون استخدام از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه ، تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش سال 98 ، تاریخ و زمان برگزاری آزمون استخدام آزموش و پرورش 98 ، شرایط و ضوابط استخدام آموزش و پرورش 97 – 98  ، جزئیات سهمیه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 روی لینک های آبی متن کلیک نمایید.

 
برای اطلاع از زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول و دوم استخدام آموزش و پرورش 97 کلیک نمایید.
 
 

 تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98- 99

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98- 99 و انتشار دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش از 30 بهمن ماه سال 97 آغاز شد . آزمون دوره قبلی در اردیبهشت برگزار شد. دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به زودی منتشر می‌شود و تمام اطلاعات لازم برای آزمون استخدامی در این دفترچه ذکر وجود دارد و برای 70 رشته محل تقاضای استخدامی وجود دارد. ثبت نام پنجمین امتحان مشترک فراگير دستگاه های اجرايی كشور با هدف جذب تعداد 18207 نفر در 9 دستگاه اجرايی در سازمان شيلات کشور، سازمان حفاظت محيط زيست، وزارت امور اقتصادي و دارايي، سازمان بيمه سلامت، وزارت راه و شهرسازي ، وزارت آموزش و پرورش، سازمان ملی زمين و مسكن سازمان دامپزشكی كشور و سازمان اوقاف و امور خيريه می باشد ؛ لذا داوطلبان متقاضی استخدام آموزش و پرورش می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز رشته ها و مقاطع تحصیلی و… و شغل محل های استخدام در هر یک از دستگاه های مربوط، به دفترچه راهنمای ثبت نام که از تاریخ معین شده و البته همزمان باشروع ثبت نام ، در همین صفحه منتشر می شود مراجعه نمایند.

تاریخ خبر:98/02/11

آخرین جزئیات از استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 98 اعلام شد، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش اعلام کرد، مجموع درخواست ها 30هزار نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی و 25 هزار نفر از طریق این کنکور جذب می شوند. برای جذب در دوره های یکساله به محض دریافت مجوز ، فرایند استخدام آموزش و پرروش شروع می شود.

درباره کمبود معلم و سازماندهی نیروی انسانی اعلام شد، با توجه به اینکه سرباز معلمان و خرید خدمات آموزشی و … نیز مشخص شده است، احتمالا با کمبود نیرو موجه نمی شویم. امسال جذب حق التدریس آزاد در آموزش و پرورش نخواهیم داست. ضوابط اجرایی بودجه سال 98 این کار را ممنوع کرده است. تبدیل وضعیت ها نیز براساس آزمون خواهد بود.

استخدام فرزند بازنشستگان آموزش و پرورش و بانک سال 98
کسانی که بازنشسته شدند و فرزندانی دارند که مدرک فوق دیپلم به بالا هستند وشغلی ندارند ، در سایت payesh8523.ir ثبت نام کنند. برای ثبت نام تلفنی با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید.

عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد ، در سال 98 بیش از 25000 نفر معلم حق التدریسی و پیش دبستانی جذب آموزش و پرورش می شوند و 450 میلیارد تومان اعتبار برای این کار در نظر گرفته شد. دولت در لایحه پیشنهادی خود 2000 میلیارد تومان را برای اجرای این طرح در سال 98 اختصاص داده است که کمیسیون تلفیق مجلس هزار میلیارد تومان دیگر به آن اضافه کرد.

زمان ثبت‌ نام آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده :

تهران-ایرنا-مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده از میان فرهنگیان و اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی خبر داد و گفت: ثبت نام داوطلبان برای این آزمون 4 اسفند شروع می شود و تا نیمه اسفند 97 ادامه دارد.

آموزش و پرورش دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 – 98

آموزش و پرورش دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97-98

آموزش و پرورشدفترچه رشته های مورد نیاز برای استخدام و خرید خدمات

تاریخ خبر 98/01/31 :

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد، هنوز مجوز قطعی آزمون استخدامی صادر نشده است، اما برای جذب ۵۵ هزار نفر به توافق اولیه با سازمان امور اداری و سازمانی رسیده ایم. البته هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است که چند درصد نیرو‌ها از طریق دوره چهار ساله و چند درصد از طریق دوره‌های یکساله مهارت آموزی باشد.

مطابق با اولیت بندی های انجام شده  ، قرار شد بیشترین جذب نیرو در برای دوره ابتدایی باشد و بعد از آن هم برای جذب هنر آموز در شاخه‌های فنی حرفه‌ای و کار و دانش بیشتر جذب را خواهیم داشت.

توجه!!

این آزمون های استخدامی صرفا برای یک دستگاه نیست و جذب نیرو و نحوه برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 به این صورت می باشد که متقاضیان سایر دستگاه ها نیز در بخش عمومی این آزمون شرکت می کنند و بین 15 تا 20 روز مهلت برای ثبت نام متقاضیان وجود دارد.

جزئیات آزمون استخدامی و ظرفیت جذب آموزش و پرورش تشریح گردید، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، جزئیات برگزاری مجدد آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب نیرو را تشریح کرد. درباره استخدام مجدد در وزارت آموزش و پرورش و برگزاری آزمون استخدامی باید بگوییم، برای جذب نیرو تقاضای مجوز از سازمان اداری و استخدامی وجود داشته و منتظر تایید مجوز هستیم که اگر با آن موافقت شود در قالب آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی جذب نیرو انجام مشود.

در پاسخ به این پرسش که قرار است چند نفر از طریق آزمون جذب شوند، باید بگوییم که درحال حاضر نمی توان گفت به طور دقیق اعلام چه تعداد جذب نیرو خواهد شد؛ در طول سال دو آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می شود، اما تا زمانی که سازمان اداری و استخدامی مجوز استخدام برای دستگاهی صادر نکند مسئله جذب نیرو موضوعیت ندارد.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: این وزارتخانه از طریق آزمون سراسری و ماده 28 یا همان استخدام آزاد اقدام به جذب نیرو اقدام خواهد کرد.

در آزمون 20 دستگاه اجرایی شامل سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان اقدام به جذب نیرو می‌کنند.

نیروهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 98 -99

نیروهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 97 -98 با توجه به اولویت های استخدامی در آزمون آموزش و پرورش و با توجه به کمبود نیروی انسانی در سمت های مختلف انجام میشود. همچنان اصلی ترین نیاز آموزش و پرورش در دوره ابتدایی بوده و بنابراین اولویت پذیرش هم در این دوره است. با توجه به اعلام نیازهای قبلی تعداد نیروهای مورد نیاز آموزش و پرورش سال 97- 98 امسال بیش از 17000 نیروی متقاضی را از طریق آزمون استخدامی جذب می کنیم تا در سال های آتی وارد کلاس درس شوند. نیاز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش باید از دو دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تامین شود اما با رایزنی ها ، مجوز استخدام 15 هزار نفر نیروی جدید اخذ شده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد، امسال وزارت آموزش و پرورش استخدام خواهد داشت و مجوز جذب دریافت شده است و با توجه به اینکه نتایج تراز نیروی انسانی و برآورد سال 98 در بهمن ماه 97 مشخص شد، از این زمان پیگیر درخواست مجوز برای ردیف استخدامی خواهیم بود.

استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش: 70 هزار معلم، در سال 98 بازنشسته می شوند و جایگزین این معلمان با حق التدریسی های استخدام شده پر شود.

شرایط قد در آزمون استخدام آموزش و پرورش

ابطال بخشنامه وزارت آموزش و پرورش در خصوص تغییر میزان قد پس از برگزاری آزمون استخدامی :

مطابق با رای شماره 1841 مورخ 20آذر 97 هیات عمومی دیوان عدالت اداری ، داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای حرفه معلمی طبق ضوابط و مقررات آموزش و پرورش مورد سنجش قرار می گیرد و در آن مقطع زمانی طبق مصوبه آموزش و پرورش قد مناسب برای داوطلبان زن جهت استخدام 155 سانتی متر تعیین شده است

دستگاه های اجرایی باید شرایطی را که وفق مقررات قانونی تعیین و در آگهی استخدام درج کرده اند، رعایت نمایند و آراء وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عدالت اداری قید شده در آگهی های استخدامی را الزام آور دانسته است و داوطلبان با آگاهی از این موضوع در آزمون شرکت کرده اند، پس تغییر بعدی شرایط آزمون استخدامی که در نامه رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش پس از برگزاری آزمون به کاهش میزان قد داوطلبین زن از155 به 150 سانتی متر صادر شده، مغایر با بند (ز) ماده 42 و 44 قانون مدیریت خدمات کشوری از حیث عدم رعایت شرایط آگهی استخدام است و مستند به بند یک ماده 12 و 88 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری باطل می شود.

 

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99
3.7 (73.33%) 18 vote[s]

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 98 – 99

در این مقاله از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 98 – 99 مطلع می …

8 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام تاریخ ثبت‌نام فرزندان فرهنگیان بازنشسته تا ۱۷/۱/۹۸ اعلام کردن ولی از روز قبل سایت مشکل داشت و نمیشد ثبتنام کرد و روز هفدهم یعنی امروز هم توی سایت زدن تاریخ ثبتنام به اتمام رسیده
  لطفا پیگیری کنید سایت خودشون مشکل داره خواهشا پیگیری کنید تمدید کنن یا سایت ثبتنام رو عوض کنن

 2. Avatar

  سلام من برا آزمون هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش میخوام امتحان بدم ولی تاالان جایی برا این کار ثبت نام نکردم آیا برای امتحانش قبلا باید ثبت نام میکردم یا با اومدن دفترچش تو اردیبهشت تازه ثبت نام شروع میشه ؟لطفا راهنماییم کنید برام خیلی مهمه

  • Avatar

   سلام اگه فوق دیپلم یا کارشناسی دارید باید منتظرازمون استخدامی باشید بببینیدبا عنوان هنراموز یا استادکارپذیرش رودارن یانه.اگه پدومادرفرهنگی داریدیه سایت برای معرفی به ارگان های مختلف بودمی تونستیدثبت نام کنید ولی ربطی به ازمون استخدامی نداره.

 3. Avatar

  سلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش تموم شد؟

 4. Avatar
  آرزوحاجوی

  سلام.استخدام فرزندان اموزش وپرورش که تو سایت تونستن ثبت نام کنن بقیه مراحلش چیه؟کی تماس میگیرن؟کجاباید پیگیرش باشیم؟لطفا راهنمایی کنین.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *