تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 – 99 و زمان برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش برای سال 98 آغاز شد. تاریخ و زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 از طریق این مقاله منتشر میشود.

داوطلبان آزمون استخدام آموزش و پرورش لازم است دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به دقت مطالعه نمایند و در صورت نیاز برای رفع ابهام و انجام ثبت نام آزمون استخدام از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه ، تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش سال 98 ، تاریخ و زمان برگزاری آزمون استخدام آزموش و پرورش 98 ، شرایط و ضوابط استخدام آموزش و پرورش 98 – 99  ، جزئیات سهمیه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 روی لینک های آبی متن کلیک نمایید.

 
برای اطلاع از زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول و دوم استخدام آموزش و پرورش 98 کلیک نمایید.
 
 

 تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98- 99

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98- 99 و انتشار دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش برای سال 98 از روز سوم مهر ماه آغاز و تا 12 مهرماه ادامه خواهد داشت. زمان برگزاری آزمون در 30آبان ماه 98 است. دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر شد. تمام اطلاعات لازم برای آزمون استخدامی در این دفترچه ذکر وجود دارد و برای 70 رشته محل تقاضای استخدامی وجود دارد. ثبت نام پنجمین امتحان مشترک فراگير دستگاه های اجرايی كشور با هدف جذب تعداد 18207 نفر در 9 دستگاه اجرايی در سازمان شيلات کشور، سازمان حفاظت محيط زيست، وزارت امور اقتصادي و دارايي، سازمان بيمه سلامت، وزارت راه و شهرسازي ، وزارت آموزش و پرورش، سازمان ملی زمين و مسكن سازمان دامپزشكی كشور و سازمان اوقاف و امور خيريه می باشد ؛ لذا داوطلبان متقاضی استخدام آموزش و پرورش می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز رشته ها و مقاطع تحصیلی و… و شغل محل های استخدام در هر یک از دستگاه های مربوط، به دفترچه راهنمای ثبت نام که از تاریخ معین شده و البته همزمان باشروع ثبت نام ، در همین صفحه منتشر می شود مراجعه نمایند.

آخرین جزئیات از استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 98 اعلام شد، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش اعلام کرد، مجموع درخواست ها 30هزار نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی و 25 هزار نفر از طریق این کنکور جذب می شوند. برای جذب در دوره های یکساله به محض دریافت مجوز ، فرایند استخدام آموزش و پرروش شروع می شود.

درباره کمبود معلم و سازماندهی نیروی انسانی اعلام شد، با توجه به اینکه سرباز معلمان و خرید خدمات آموزشی و … نیز مشخص شده است، احتمالا با کمبود نیرو موجه نمی شویم. امسال جذب حق التدریس آزاد در آموزش و پرورش نخواهیم داست. ضوابط اجرایی بودجه سال 99 این کار را ممنوع کرده است. تبدیل وضعیت ها نیز براساس آزمون خواهد بود.

استخدام فرزند بازنشستگان آموزش و پرورش و بانک 
کسانی که بازنشسته شدند و فرزندانی دارند که مدرک فوق دیپلم به بالا هستند وشغلی ندارند ، در سایت payesh8523.ir ثبت نام کنند. برای ثبت نام تلفنی با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید.

عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد ، در سال 99 بیش از 25000 نفر معلم حق التدریسی و پیش دبستانی جذب آموزش و پرورش می شوند و 450 میلیارد تومان اعتبار برای این کار در نظر گرفته شد. دولت در لایحه پیشنهادی خود 2000 میلیارد تومان را برای اجرای این طرح در سال 99 اختصاص داده است که کمیسیون تلفیق مجلس هزار میلیارد تومان دیگر به آن اضافه کرد.

زمان ثبت‌ نام آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده :

تهران-ایرنا-مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده از میان فرهنگیان و اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی خبر داد و گفت: ثبت نام داوطلبان برای این آزمون 4 اسفند شروع می شود و تا نیمه اسفند 98 ادامه دارد.

آموزش و پرورش دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99

آموزش و پرورش دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98-99

آموزش و پرورشدفترچه رشته های مورد نیاز برای استخدام و خرید خدمات

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد، هنوز مجوز قطعی آزمون استخدامی صادر نشده است، اما برای جذب ۵۵ هزار نفر به توافق اولیه با سازمان امور اداری و سازمانی رسیده ایم. البته هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است که چند درصد نیرو‌ها از طریق دوره چهار ساله و چند درصد از طریق دوره‌های یکساله مهارت آموزی باشد.

مطابق با اولیت بندی های انجام شده  ، قرار شد بیشترین جذب نیرو در برای دوره ابتدایی باشد و بعد از آن هم برای جذب هنر آموز در شاخه‌های فنی حرفه‌ای و کار و دانش بیشتر جذب را خواهیم داشت.

توجه!!

این آزمون های استخدامی صرفا برای یک دستگاه نیست و جذب نیرو و نحوه برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 به این صورت می باشد که متقاضیان سایر دستگاه ها نیز در بخش عمومی این آزمون شرکت می کنند و بین 15 تا 20 روز مهلت برای ثبت نام متقاضیان وجود دارد.

جزئیات آزمون استخدامی و ظرفیت جذب آموزش و پرورش تشریح گردید، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، جزئیات برگزاری مجدد آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب نیرو را تشریح کرد. درباره استخدام مجدد در وزارت آموزش و پرورش و برگزاری آزمون استخدامی باید بگوییم، برای جذب نیرو تقاضای مجوز از سازمان اداری و استخدامی وجود داشته و منتظر تایید مجوز هستیم که اگر با آن موافقت شود در قالب آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی جذب نیرو انجام مشود.

در پاسخ به این پرسش که قرار است چند نفر از طریق آزمون جذب شوند، باید بگوییم که درحال حاضر نمی توان گفت به طور دقیق اعلام چه تعداد جذب نیرو خواهد شد؛ در طول سال دو آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می شود، اما تا زمانی که سازمان اداری و استخدامی مجوز استخدام برای دستگاهی صادر نکند مسئله جذب نیرو موضوعیت ندارد.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: این وزارتخانه از طریق آزمون سراسری و ماده 28 یا همان استخدام آزاد اقدام به جذب نیرو اقدام خواهد کرد.

در آزمون 20 دستگاه اجرایی شامل سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان اقدام به جذب نیرو می‌کنند.

نیروهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 98 -99

نیروهای مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش 98 -99 با توجه به اولویت های استخدامی در آزمون آموزش و پرورش و با توجه به کمبود نیروی انسانی در سمت های مختلف انجام میشود. همچنان اصلی ترین نیاز آموزش و پرورش در دوره ابتدایی بوده و بنابراین اولویت پذیرش هم در این دوره است. با توجه به اعلام نیازهای قبلی تعداد نیروهای مورد نیاز آموزش و پرورش سال 98- 99 امسال بیش از 17000 نیروی متقاضی را از طریق آزمون استخدامی جذب می کنیم تا در سال های آتی وارد کلاس درس شوند. نیاز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش باید از دو دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تامین شود اما با رایزنی ها ، مجوز استخدام 15 هزار نفر نیروی جدید اخذ شده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد، امسال وزارت آموزش و پرورش استخدام خواهد داشت و مجوز جذب دریافت شده است و با توجه به اینکه نتایج تراز نیروی انسانی و برآورد سال 99 در بهمن ماه 98 مشخص شد، از این زمان پیگیر درخواست مجوز برای ردیف استخدامی خواهیم بود.

استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش: 70 هزار معلم، در سال 99 بازنشسته می شوند و جایگزین این معلمان با حق التدریسی های استخدام شده پر شود.

شرایط قد در آزمون استخدام آموزش و پرورش

ابطال بخشنامه وزارت آموزش و پرورش در خصوص تغییر میزان قد پس از برگزاری آزمون استخدامی :

مطابق با رای شماره 1841 مورخ 20آذر 98 هیات عمومی دیوان عدالت اداری ، داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای حرفه معلمی طبق ضوابط و مقررات آموزش و پرورش مورد سنجش قرار می گیرد و در آن مقطع زمانی طبق مصوبه آموزش و پرورش قد مناسب برای داوطلبان زن جهت استخدام 155 سانتی متر تعیین شده است

دستگاه های اجرایی باید شرایطی را که وفق مقررات قانونی تعیین و در آگهی استخدام درج کرده اند، رعایت نمایند و آراء وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عدالت اداری قید شده در آگهی های استخدامی را الزام آور دانسته است و داوطلبان با آگاهی از این موضوع در آزمون شرکت کرده اند، پس تغییر بعدی شرایط آزمون استخدامی که در نامه رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش پس از برگزاری آزمون به کاهش میزان قد داوطلبین زن از155 به 150 سانتی متر صادر شده، مغایر با بند (ز) ماده 42 و 44 قانون مدیریت خدمات کشوری از حیث عدم رعایت شرایط آگهی استخدام است و مستند به بند یک ماده 12 و 88 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری باطل می شود.

 

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مراحل استخدام آموزش و پرورش

مراحل استخدام پذيرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش

مراحل استخدام پذيرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای اعلام شد. …

81 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام تاریخ ثبت‌نام فرزندان فرهنگیان بازنشسته تا ۱۷/۱/۹۸ اعلام کردن ولی از روز قبل سایت مشکل داشت و نمیشد ثبتنام کرد و روز هفدهم یعنی امروز هم توی سایت زدن تاریخ ثبتنام به اتمام رسیده
  لطفا پیگیری کنید سایت خودشون مشکل داره خواهشا پیگیری کنید تمدید کنن یا سایت ثبتنام رو عوض کنن

 2. Avatar

  سلام من برا آزمون هنرآموز کامپیوتر آموزش و پرورش میخوام امتحان بدم ولی تاالان جایی برا این کار ثبت نام نکردم آیا برای امتحانش قبلا باید ثبت نام میکردم یا با اومدن دفترچش تو اردیبهشت تازه ثبت نام شروع میشه ؟لطفا راهنماییم کنید برام خیلی مهمه

  • Avatar

   سلام اگه فوق دیپلم یا کارشناسی دارید باید منتظرازمون استخدامی باشید بببینیدبا عنوان هنراموز یا استادکارپذیرش رودارن یانه.اگه پدومادرفرهنگی داریدیه سایت برای معرفی به ارگان های مختلف بودمی تونستیدثبت نام کنید ولی ربطی به ازمون استخدامی نداره.

 3. Avatar

  سلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش تموم شد؟

 4. Avatar
  آرزوحاجوی

  سلام.استخدام فرزندان اموزش وپرورش که تو سایت تونستن ثبت نام کنن بقیه مراحلش چیه؟کی تماس میگیرن؟کجاباید پیگیرش باشیم؟لطفا راهنمایی کنین.ممنون

 5. Avatar

  سلام

  استخدام نیروی خدماتی آموزش پرورش سال 98 چه تاریخی شروع میشه؟خدماتی آموزش پرورش هم آزمون داره؟

 6. Avatar

  باسلام تاریخ دقیق ثبت نام آموزش و پرورش از کی شروع میشه ؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام تا به این لحظه اعلام شدثبت نام مردادوازمون شهریور اعلام شد

   • Avatar

    سلام شرایط ثبت نام استخدام فرزندان فرهنگیان بازنشسته چی بوده بایدچکارکنیم

    • Avatar
     صدای مشاور

     سلام یه سایتی به عنوان بانک اطلاعات فرزندان فرهنگیان بود.تعهدی برای استخدام شمانیست بهتردر ازمون استخدامی شرکت کنید

    • Avatar
     صدای مشاور

     سلام سایت برای جمع اوری اطلاعات فرزندان بیکارفرهنگیان بودولی تعهدی برای استخدام حتمی فرزندان فرهنگیان نیست

 7. Avatar

  سلام من دوتا سوال داشتم یکی اینکه فوق لیسانس زبان شناسی ام میتونم توآزمون استخدامی آموزش وپرورش رشته دبیری زبان انگلیسی شرکت کنم بعدش من درسم تموم شده وفقط پایان نامه ام مونده که مهردفاع میکنم میتونم شرکت کنم؟

 8. Avatar

  سلام وقت بخیر
  خانمی هستم۲۳ ساله
  و رشته من اقتصاد نظری میباشد من درسم تموم شده یعنی فارغ التحصیل شدم و واحدی ندارم
  تنها مشکلی که دارم اینه که هنوز مدرکم رو نگرفتم چون دانشگاه من دور ار شهر من است و الان هم تابستان می باشد نتوانستم برای گرفتن مدرک اقدام کنم چون کارهای ادایش هم طول میکشه
  سوال من این است ایا میتوانم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم و بعد مدرکمو رو بگیرم معدلم هم ۱۵ میباشد؟؟؟؟
  و
  اگر یه نفر معدلش رو بی حواسی یا یه اشتباه یا به هر دلیلی دیگه ای رو در ثبت نام مثلا بزنه ۱۶ولی در مدرک ۱۵ باشه ایا مشکلی ایجاد میشه؟؟؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام شما باید اطلاعات دقیق وارد کنید هرنوع مغایرت ابطال قبولی هست.برای مدرک احتمالا شرایط درنظرگرفته میشه

 9. Avatar

  با سلام.آیا رشته مهندسی شیمی هم میتونه برا دبیری شیمی یا علوم تجربی آزمون بده؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام براساس استخدامی گذشته برای دبیری شیمی وعلوم تجربی نمی تونید.برای امسال هنوز چیزی برای رشته ها یمجاز مشخص نیست

 10. Avatar
  قدرت الله لامعی

  باسلام
  آیا این آزمون نیروهای خدماتی هم می خواهد.مثلا افرادی با مدرک دیپلم برای نیرو های خدماتی شرکت کنند؟

 11. Avatar

  با سلام من کاردانی اموزش علوم تجربی دارم میتوانم در ازمون اموزش وپرورش شرکت کنم دوسال هم سرباز معلم بودم و ابتدایی تدریس کردم

 12. Avatar

  سلام من فوق لیسانس زبان شناسی هستم میتونم توآزمون استخدامی شرکت کنم؟

 13. Avatar

  سلام شرایط سنی چنده اونایی ک چن سال بدبختی کشیدن نبایدامیدی داشته باشن توروخداببریدش بالاتر

 14. Avatar

  سلام کسی که هنوز 2ترم از لیسانسشم مونده باشه میتونه ثبت نام کنه و چقدر طول می کشه تا اعلام بشه کسی قبول شده باید بره برا مصاحبه

 15. Avatar

  سلام با لیسانس مهندسی ماشین های صنایع غذایی در چه رشته آزمون آموزش پرورش ميتونم شرکت کنم؟

 16. Avatar

  سلام وقت بخیر . امروز 7 شهریوره . میخواستم بدونم زمان ثبت نام به اتمام رسیده ؛ هر چی میچرخم یه سایت زده اردیبهشت یه سایت زده اواخر مرداد ؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم ثبت نام استخدام اموزش وپرورش نیمه دوم شهریورماه اغاز می شود

 17. Avatar
  صدای باران

  سلام راسته که میگن این استخدامی برای مردم عادی نیست ؟ وفقط به نهضتی ها و فرهنگیان وفارغ تحصیلان دانشگاه فرهنگیان اختصاص دارد؟؟؟؟؟

 18. Avatar

  سلام زمان آزمون حدودا کی میشه؟؟

 19. Avatar

  سلام من پایان نامه ارشدم مونده میتونم با مدرک ارشدشرکت کنم

  • Avatar

   سلام دوست محترم بامدرک کارشناسی تون می تونید ارشد باید دید زمان فراغت از تحصیل رو چه زمانی اعلام میکنن

 20. Avatar

  سلام مشاور عزیز ….
  من لیسانس کامپیوتر دارم و خرداد ماه فارغ وتحصیل شدم برای مدرک اقدام کردم به من یک گواهی دادن که در آن ریز نمراتم به طور کامل شرح داده شده ..گفتن اگر در استخدامی شرکت کنی می تونی همین رو ارائه بدی!!! واقعا میشه!!؟؟؟مشکلی در ارائه مدارک پیش نمی آید؟؟؟

 21. Avatar

  سلام خسته نباشید….

  این ازمون استخدامی کی شروع میشه؟؟؟ از بس آنتظار کشیدیم زیر پامون .. بوته ..سبز شد.. باولله

 22. Avatar

  سلام وخسته نباشید ….بازم مزاحم شدم که بپرسم تاریخ ثبت نام شروع شده یا نه؟؟؟؟؟

 23. Avatar

  سلام ایا سال 99 ازمون ایتخدامی معلمی برگزار میشه؟ اگ میشه کدوم ماه

 24. Avatar

  سلام ایا سال 99 ازمون استخدامی برگزار میشه؟ اگ میشه کدوم ماه ؟

 25. Avatar

  سلام مشاور عزیز من پدرم ایثار گری (داوطلب)دارد 21ماه رزمنده داوطلب بوده ولی هنوز مزایایی از طرف ارگان های بنیاد یا ارتش در یافت نکرده اند….من در استخدامی آموزش وپرورش می تونم از سهمیه ایشون استفاده کنم؟؟؟
  دو مین سوالم هم اینه که معدل معیار برای این استخدامی چند است؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم اگه 6ماه حضورداوطلبانه باشد بایدکدپیگیری باید واردکنید.شرط معدل نداره

 26. Avatar

  سلام
  من در دوره ارشد انصراف دادم و‌گواهی موقتم دست دانشگاست،آیا میتونم در آزمون شرکت کنم
  اگر در زمان مصاحبه نتونم مدرکمو آزاد کنم،ردم میکنن؟

 27. Avatar

  سلام ببخشید آیا باز هم آموزش و پرورش برای سال جدید استخدامی دارد ممنون

 28. Avatar

  سلام ببخشید من متولد 1377/4/15هستم میتونم در کنکورسال 99برم دانشگاه فرهنگیان توروخدا جوابمو بدین ؟؟؟؟؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم متولدین1377/07/01به بعدمی تواننددرکنکورشرکت کنند البته رایزنی برای افزایش سن صورت گرفته ولی به نتیجه نهایی نرسیده پیگیراخبار باشید

 29. Avatar

  سلام ، آزمون استخدام معلمی در سال ۹۹ چ ماهی برگزار میشه و ثبت نامش چ ماهیه

 30. Avatar
  ناصرحسین زاده

  سلام.ببخشیدمن دوسال سربازمعلم درشهرستان خاش بخش ایرندگان بودم درانموقع بعدازپایان دوسال برای استخدام بعنوان حق التدریس نیروی غیربومی جذب نکردندمتولدسال ۱۳۵۷هستم ومحل سکونتم زابل بیزحمت اگرراهی وجودداردمن حقیر رااستخدام کنید.چه آموزش وپرورش استان سیستان و بلوچستان شدچه نهضت سواد آموزی چه ارگانهای دیگه.تشکر

 31. Avatar

  سلام من فوق دیپلم گرافیک دانشگاه خوارزمی شهرضا اصفهان و کارشناسی ناپیوسته گرافیک پوستر و نشانه علمی کاربردی مبارکه دارم از سال۹۴ الان ۲۶ سالمه و میخوام اقدام کنم برای استخدام رشته گرافیک و زیرمجموعش برای آموزش پرورش باید چیکار کنم ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باید درازمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای اموزش وپرورش شرکت کنیددوره بعد ثبت نام احتمالا اسفندیافروردین باشه

 32. Avatar

  سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم میتونم دبیر شیمی بشوم؟
  سوال دوم این است که من پدر و پدربزرگ همه فرهنگی هستن چه مزایایی شامل حال میشود
  و آزمون استخدامی چه تاریخی است؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شما می توانید درازمون استخدامی اموزش وپروش برای دبیری شیمی شرکت کنید.درمصاحبه فرهنگی بودن والدین امتیازمی باشد.زمان ازمون مشخص نیست

 33. Avatar

  سلام.با تو جه ب اینکه زمان ازمونتقریبا ۲۰ ابان۹۹ هست.و تا تایید نهایی استخدام و مصاحبه ک طول میکشد.ایا من با توجه ب اینکه در دی ۹۹کارشناسی م تموم میشه.امکان شرکت در این آزمون را دارم????

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم ازمون استخدامی اموزش وپرورش احتمالا اردیبهشت باشد پیگیرباشید

 34. Avatar

  سلام خدمت شما
  میخواستم بپرسم من کارشناسی علوم قرآن و حدیث خوندم میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟
  بعد در زمینه ای میتونم تدریس کنم؟؟
  آیا این آزمون در قم هم برگزار میشود؟

 35. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم زمان برگزاری ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال ۹۹ کی هست؟و زمان ثبت نامش از کی شروع میشود؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم هنوززمان دقیق مشخص نیست احتمالا اردیبهشت باشه پیگیراخبارباشید

 36. Avatar
  مرضیه وحید

  با عرض خدمت مشاور گرامی. من با 35سال شسن،مدرک ارشد صنایع غذایی، پدر و مادر فرهنگی، آیا میتونم رشته آموزگار ابتدایی رو در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ اگر خیر، پس چه رشته ای رو میتونم شرکت کنم که در آموزش و پرورش مشغول بشم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =