تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه آزاد / تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99
دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان، شرایط و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99 ، مطلع می شوید. داوطلبانی که که کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده و در اعلام نتایج نهایی ارشد دانشگاه آزاد ، قبول نشده اند و یا در کدرشته محل مورد علاقه خود موفق به کسب قبولی نشده اند. می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمایند. تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، فرصتی مجدد برای این گروه از داوطلبان است.

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

به طور معمول هر سال زمان و میزان ظرفیت موجود برای مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از سوی این دانشگاه اعلام می شود. 

واجدین شرایط می توانند پیرو قوانین ، در مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ، با هدف قبولی در کد رشته انتخابی خود، ثبت نام نمایند. اگر در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده و قبول نشده اید و یا به رشته یا گرایش قبولی خود علاقه ندارید، پیشنهاد می دهیم حتما برای کسب نتیجه دلخواه و قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد سال 98 – 99 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

زمان تکمیل ظرفیت ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد هنوز اعلام نشده است، اما به محض تعیین در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان تکمیل ظرفیت و مشاوره انتخاب رشته ، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرند.

نحوه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، نیازی به شرکت مجدد در آزمون ندارد، صرفا انجام ثبب نام در سایت Azmoon.org کافی می باشد. برای انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت و اولویت بندی انتخاب 100 کدرشته محل ، میتوانند اقدام نمایند.

داوطلبان عزیز کارشناسی ارشد می توانند، برای اطلاع از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند.

در مهلت و زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ، معاونت سنجش و پذیرش ، لینک ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد را فعال می کند.

داوطلبان با داشتن اطلاعات ثبت نامی و انتخاب رشته خود میتوانند وارد سامانه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شوند، در صورتی که اطلاعات لازم برای ورود را نداشته و یا گم کرده اید با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید و با دریافت مجدد اطلاعات مورد نیاز، وارد سامانه انتخاب رشته و تکمیل ظرفیت آزاد شوید.

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

آغاز زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در آبان 98 اعلام شد. زمان تکمیل …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 18 =