تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / رشته های دانشگاهی انسانی / نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش
نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار تخمین رتبه سراسری سازمان سنجش حاوی کارنامه های کنکور می باشد و در واقع نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش که دارای کارنامه های کنکور سراسری سال های اخیر می باشد که به صورت مدون برای تخمین رتبه کنکور جمع آوری شده و از طریق نرم افزار تخمین رتبه در اختیار داوطلبان کنکور قرار گرفته است. در این مقاله استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش و انواع رتبه های کنکور سراسری 98 را شرح خواهیم داد. برای اطلاع از تاثیر معدل در کنکور 97 کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش 

همانطور که گفتیم نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش حاوی اطلاعات مهمی می باشد و در واقع نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش دارای کارنامه های کنکورهای سراسری سال های اخیر می باشد که به صورت مدون جمع آوری شده است. داوطلبان می توانند با انتخاب سهمیه منطقه ای، رشته ی شرکت کنندگان، سال کنکور و محدوده ی رتبه تعداد بیشماری کارنامه ی واقعی از کنکور سال های گذشته را مشاهده خواهید کرد. جهت تخمین رتبه کنکور خود درصدهای مورد نظر را با مشخصات دقیق در نرم افزار وارد نمایید. برای دریافت رایگان نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش ، اطلاع از رتبه کنکور خودتان و یا اطرافیانتان و در صورت نیاز به کسب راهنمایی در زمینه استفاده از این نرم افزار می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 و یا سایر شماره تلفن های موجود در همین مقاله تماس حاصل فرمایید. در حال حاضر داوطلبان بسیاری از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 98 استفاده می نمایند به این دلیل که به وسیله درصدی های حدودی خود به وسیله نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش یک درک حدودی از رتبه خود در کنکور سراسری 98 کسب می نمایند و  قادر خواهند بود با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 98 که ما در اختیار داوطلبان قرار داده ایم ، یک انتخاب رشته حدودی انجام دهند که قطعا کمک بسیاری به داوطلبان خواهد کرد و به این دلیل مورد استقبال داوطلبان کنکور سراسری 97 قرار گرفته است. توصیه ما به داوطلبان کنکور 98 این است که حتما مقالات مربوط به تاثیر سهمیه ایثارگران و جانبازان در انتخاب رشته کنکور سراسری 98  ، تخمین رتبه کنکور سراسری برای دارندگان سهمیه جانبازان ، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 ، میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 97 و برنامه ریزی درسی برای داوطلبان کنکور سراسری 98 را در همین سایت مطالعه نمایند.

برای تخمین رتبه کنکور سراسری کلیک نمایید.

 

انواع رتبه های کنکور سراسری در تخمین رتبه کنکور

انواع رتبه های کنکور سراسری در تخمین رتبه کنکور که شامل رتبه در منطقه ، رتبه کشوری ، رتبه در سهمیه و رتبه های زیر گروه می باشد به شرح زیر می باشد، برای اطلاع از انواع سهمیه های کنکور98 کلیک نمایید.

  • مفهوم رتبه در منطقه کنکور دركنكور سراسري سازمان سنجش سه منطقه 1 الي 3 وجود دارد كه دانش آموز هنگام ثبت نام اوليه در سايت سازمان سنجش خود را در جامعه آماري يكي از آن مناطق ثبت مي كند. رتبه در منطقه به معناي كسب توانايي علمي دانش آموز در جامعه آماري آن منطقه مي باشد. مثلا دانش آموزي رتبه 3560 در منطقه 2 اخذ كرده است و تعداد افراد شركت كننده در آن منطقه به عنوان مثال 100000 نفر بوده و از اين تعداد 50000 نفر از طرف سازمان سنجش مجاز به انتخاب رشته شده اند، بنابراين دانش آموز مذكور، نفر 3560ام از تعداد نفرات 50000ام مجاز به انتخاب رشته در منطقه 2، خواهد بود.
  • مفهوم رتبه كشوري کنکور : رتبه کشوری نشان دهنده وضعيت داوطلب نسبت به جامعه آماری کل شركت كنندگان مجاز به انتخاب رشته در گروه آزمايشی انتخابی است.
  •  مفهوم رتبه زيرگروه کنکور : در هر گروه آزمايشي با توجه به تفاوت ضرايب دروس امتحانی چند زير گروه تعريف شده است كه هركدام از داوطلبان در آنها رتبه هاي متفاوتي کسب نموده اند. مثلا داوطلبان شركت كننده در رشته ریاضی نسبت به پاسخگويي به یکی از دروس اختصاصی در دو زير گروه 1 و 2 ، دو رتبه متفاوت خواهند دید. اگر به سوالات درس مورد نظر جواب داده باشند رتبه زير گروه 2 كمتر از رتبه زير گروه 1 خواهد بود.
  •  مفهوم رتبه در سهميه کنکور : شركت كنندگان در آزمون سراسري عضو گروه خانواده هاي شاهد يا ايثارگر و يا رزمندگان وجود دارد ، رتبه هاي اين افراد نيز به تعداد شركت كنندگان در سهميه خودشان در كارنامه است. به طور مثال رتبه داوطلبی در سهميه شاهد 50 شده و آخرين نفر مجاز به انتخاب رشته در اين سهميه 8000 است ، اين دانش آموز ، نفر 50ام از تعداد 8000 نفر مجاز به انتخاب رشته در سهميه شاهد است.

برای دریافت رایگان نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش ، اطلاع از رتبه کنکور خودتان و یا اطرافیانتان و در صورت نیاز به کسب راهنمایی در زمینه استفاده از این نرم افزار می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 و یا سایر شماره تلفن های موجود در همین مقاله تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

راهنمای کارنامه کنکور و معنی اعداد در کارنامه کنکور 98

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

در این مقاله از زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای و نتایج بدون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *