تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور آنلاین رایگان

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همان طور که قبلا نیز شرح داده شد، یکی از متد و روش های انتخاب رشته، به صورت مجازی و با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 می باشد، که برای این منظور طراحی شده است و حاوی اطلاعات جامع و مهم از نتایج و نمرات کنکور سال های گذشته می باشد. برای اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد 97 – 98 در مقاطع و رشته های مختلف کلیک نمایید.

در این مقاله نرم افزار انتخاب رشته مجازی صدای مشاوران را به حضورتان معرفی کرده و توضیحاتی جهت استفاده از این نرم افزار را مطالعه می کنید. نرم افزار صدای مشاوران ابزاری بسیار کاربردی برای انتخاب رشته کنکور98 است. می توانید جهت کسب راهنمایی در استفاده از نرم افزار با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاددریافت نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد

 

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد صدای مشاوران

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته رایگان صدای مشاوران در ابتدا می بایست اطلاعات خود را در سایت سامانه صدای مشاوران ثبت کنید. در این صورت می توانید از نرم افزار انتخاب رشته کنکور بهره ببرید.

توجه داشته باشید که با نرم افزار انتخاب رشته رایگان کنکور آزاد قادر خواهید بود انتخاب رشته خود را بر اساس رتبه  در منطقه خود را به صورت تقریبی بدست آورید. از آنجایی که این اطلاعات بر اساس تجربیات سال های قبل می باشد پس انتخاب رشته کنکور98 شما بر مبنای نرم افزار انتخاب رشته کنکور صدای مشاوران کاملا حدودی و تقریبی می باشد.

بنابراین متقاضیان شرکت در انتخاب رشته کنکور 98 لازم است با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در زمینه انتخاب رشته کنکور 98 بر مبنای نرم افزار انتخاب رشته کنکور آزاد صدای مشاوران مشورت نمایند تا به سرعت و بصورت کاملا انفرادی و شخصی با توجه به شرایط هر شخص انتخاب رشته دانشگاه آزاد و دانشگاه مورد نظرتان، به صورت انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و با کنکور انجام شود.

لازم به ذکر است که ظرفیت رشته ها و دانشگاه های پر متقاضی بدون کنکور به سرعت تکمیل خواهد شد بنابراین لازم است سریع و به دقت انتخاب رشته نمایید. برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

انتخاب رشته دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت

انتخاب رشته آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت

انتخاب رشته آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی وزارت بهداشت آغاز شد. با توجه به انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =