تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / ممنوعیت ثبت نام کنکور سراسری 99
محرومیت پذیرفته شدگان دوره روزانه دکتری 98 از دکتری 99

ممنوعیت ثبت نام کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه ممنوعیت ثبت نام کنکور سراسری 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور سراسری، برای داوطلبان، با نگرانی های متعددی همراه است. هم اکنون که نزدیک به ثبت نام کنکور سراسری 99 است، می توانیم جهت رفع نگرانی شما داوطلبان گرامی توضیحاتی را ارائه دهیم.

کنکور سراسریبرای اطلاع از مدارک ثبت نام کنکور سراسری 99 کلیک کنید.

موارد ممنوعیت شرکت در کنکور سراسری 99

دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند، اجازه ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری را نداشته و در صورت شرکت در آزمون به عنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد می شود.

از مهم ترین جنبه های اهمیت قوانین انصراف از تحصیل و دانشگاه ممنوعیت ثبت نام کنکور سراسری 99، خسارت و جریمه انصراف از دانشگاه و شرایط تحصیل مجدد دانشجو های انصرافی می باشد.

متقاضیانی که از سال تحصیلی 64-63 به بعد، 2 نوبت در آزمون های ورودی (دوره های روزانه) رشته های تحصیلی متمرکز و یا نیمه متمرکز پذیرفته شده باشد، اجازه ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1391 را ندارند. پذیرفته شدگان دوره های روزانه آزمون سراسری سال 1390 (اعم از رشته های متمرکز و یا نیمه متمرکز) نباشد.

ممنوعیت ثبت نام کنکور سراسری

ممنوعیت ثبت نام افرادی که دیپلم فنی یا کارودانش دارند

افرادی که دارای دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش می باشند و فاقد مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی هستند، اجازه ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۷ را ندارند. درصورتی که در آزمون ثبت نام کنند به عنوان متخلف شناخته میشوند.
پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی: طراحی پارچه، طراحی صحنه، طراحی پارچه، طراحی صحنه، آهنگسازی، ادبیات نمایشی، ارتباط تصویری، بازیگری،کارگردانی، طراحی صنعتی، طراحی لباس، عکاسی، کاردانی هنرهای تجسمی، کتابت و نگارگری، مجسمه سازی، موسیقی نظامی، نقاشی، نمایش عروسکی ، نوازندگی موسیقی ایرانی و نوازندگی موسیقی جهانی در گروه‌ آزمایشی هنر به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد.
 
 
شرایط و ضوابط ثبت‌نام و ثبت نام در آزمون سراسری ۹۹ ، در دفترچه راهنمای شماره1 آزمون درج شده است و داوطلبان کنکور می توانند جهت اطلاع از هرگونه‌ تغییر در شرایط و ضوابط ثبت‌نام ، با مشاوران صدای مشاور تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از مدارک ثبت نام کنکور سراسری 98 کلیک کنید.

جهت مشاوره در زمینه ممنوعیت ثبت نام کنکور سراسری 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق,شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 97,رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران,ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد,تفاوت مدرک بدون کنکور با کنکور پیام نور,رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,دانشگاه آزاد بدون آزمون

از کجا مدرک تحصیلی بخریم

از کجا مدرک تحصیلی بخرم؟ از درس خواندن خسته شده اید، زمان کافی برای درس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *