تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه های فرهنگیان / حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاع از حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم جهت برنامه ریزی مطالعه برای کسب رتبه قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم از اهمیت بسیاری برخوردار است.

سهمیه بومی گزینی تاثیر قابل توجهی در قبولی و انتخاب رشته فرهنگیان خواهد داشت. در این مقاله حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم مورد بررسی قرار گرفته است. دوره کارشناسی در دانشگاه فرهنگیان سه ساله شد برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک نمایید.

 

برای اطلاع از زمان اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 97 کلیک کنید.

رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم تحت تاثیر مستقیم سهمیه ها نظیر سهیمه بومی گزینی خواهد بود. با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری رشته محل های دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم برای بومی های هر استان مجزا می باشد.

توجه داشته باشید که فقط اجازه انتخاب رشته محل های استان بومی مربوط به خود را خواهد داشت. قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارای دو مرحله می باشد. اگر رتبه ای مشابه با رتبه داوطلبی که در سال گذشته مورد پذیرش این دانشگاه قرار گرفته است، این موضوع به معنی قبولی قطعی شما در دانشگاه تربیت معلم نخواهد بود زیرا داوطلبان برای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان باید مصاحبه انجام دهند.

بعد از مصاحبه شفاهی و قبل از اینکه ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به علت تغییر نیاز به نیروی استخدامی در آموزش پرورش تکمیل گردد و با توجه به تغییرات احتمالی دیگر ، برای پذیرش دانشجو ، قبولی قطعی و پذیرش در این دانشگاه تعیین خواهد شد.

داوطلبان گرامی می توانند برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم از نرم افزار تخمین رتبه کنکور 98 استفاده نمایید، برای استفاده از این نرم افزار روی لینک آبی کلیک نمایید.

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم طی برگزاری جلساتی توسط سازمان برنامه و بودجه و اخیراً توسط سازمان امور استخدامی، برگزار گریده است به این صورت است که معیار پذیرش به شیوه از بوم برای بوم می باشد. اما دانشجویان به تناسب ظرفیت‌های  پردیس‌ها، در بین پردیسها توزیع می‌شوند، به همین دلیل ممکن است کسانی که پذیرش می شوند در جایی دورتری از محل زندگی تحصیل کنند. بعد از اعلام دوبرابر ظرفیت، در ادامه مصاحبه‌هایی برای سنجش صلاحیت‌های عمومی و تخصصی افراد انجام می‌دهیم. در این مصاحبه‌ها جنبه‌های جسمی، روانی و شخصیتی متقاضیان مورد بررسی قرار می‌گیرد و آنها نهایتا با موفقیت در این دوره، پذیرش خواهند شد.
کسب نمرهء علمی کل 6500 و بالاتر، پایه پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خواهد بود، ضمن اینکه داشتن معدل کل  15 در دوره دوم متوسطه، پایه‌های اول و دوم و سوم دورهء دوم متوسطه و حداکثر 22 سال سن، از دیگر شرایط ضروری پذیرش در دانشگاه فرهنگیان است.
پذیرفته شدگان قانون متعهدین وزارت آموزش و پرورش یک دریافتی خواهند داشت که از همان ابتدای ورود به  دانشگاه و استخدام در آموزش و پرورش به آنها پرداخت می شود و در مقابل آنها نیز متعهد می شوند که دو برابر مدت تحصیل خود یعنی حداقل به مدت هشت سال به آموزش و پرورش تعهد محضری بدهند که در این دستگاه خدمت نمایند. افراد باید قبل از 26 سالگی درس‌شان تمام و وارد خدمت آموزش و پرورش بشوند. اخیرا حدود 10هزار نفر دانشجو از دیپلم و 10 هزار نفر دانشجوی مهارت آموز از لیسانس مورد پذیرش دانشگاه تربیت معلم فرهنگیان قرارگرفته اند. دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه نیازهای سال 99 دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مشخص شده است، اعلام نموده که اغلب نیروهای مورد نیاز در گروه مردان است. به همین منظور دانشگاه فرهنگیان امسال حدود 10 هزار نفر دانشجو را پذیرش می کند که حدود 4 هزار نفرشان دختر و بقیه دانشجوی پسر هستند.

جهت مشاوره در زمینه حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

sanjesh.org فراگیر پیام نور

جزئیات رشته های دارای شرایط خاص کنکور 98

در این جزئیات رشته های دارای شرایط خاص کنکور 98 به اطلاع عموم داطلبان می …

۳۴۸ دیدگاه

 1. Avatar

  سلام ببخشید رشته ریاضی منطقه ۳ حدود چ رتبه ای میخاد برای قبولی کنکور ؟؟؟؟

  • Avatar

   برای چه رشته ای؟؟؟

   • Avatar

    رشته ریاضی و فیزیک چه رتبه ای می خواهد برای تربیت معلم منطقه ۳ هم هستیم

   • Avatar

    سلام.من دختر هستم.متولد ۷۸.نظام قدیم.استان مازندران یعنی منطقه ۲.سهمیه ایثارگران ۵ درصد دارم و رشتمم انسانی هست.میشه بگین چه رتبه ای باید بیارم که امسال منو دعوت به هصاحبه کنن؟همچنین بگین از سهمیه ۵ استفاده کردم کار درستی بود یا سهمیه منطقه ۲ بهتره؟تشکر

    • Avatar

     سلام
     بایدترازبالای ۶۵۰۰بیارید.برای رشته مختلف متفاوته.برای سوال اخر نیازبه توضیح کامل هست باشماره موجوددرسایت تماس بگیرید

    • Avatar

     سلام تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ استان تهران رشته انسانی برای کنکور ۹۹ چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

   • Avatar

    سلام ببخشید برا کنکور ۹۸ برای اموزش ابتدایی حداقل رتبه چند هست؟منطقه ۲ استان اصفهان

 2. Avatar

  سلام،بنده با تراز ۷۲۷۸ومعدل کل ۱۷:۳۴رشته انسانی منطقه دو چقدر شانس برای دعوت مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان دارم؟

 3. Avatar

  سلام من با تراز ۷۱۵۰ و بومی خراسان رضوی چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟؟

 4. Avatar

  سلام ببخشید با رتبه ۹۰۰۰ ایثارگر ۵ درصد و تراز ۶۹۰۰ زیر گروه یک شانس قبولی فرهنگیان دارم؟ تو تکمیل ظرفیت

 5. Avatar

  سلام ببخشید چند برابر ظرفیت فرهنگیان برای تکمیل ظرفیت ۹۷ اعلام شده؟؟

  • Avatar

   سلام. براساس‌ ضوابط مربوط به‌ گزینش‌ رشته‌‌های‌ تحصیلی دارای شرایط خاص، افراد واجد شرایط در هر یک‌ از کدرشته‌های‌ شرایط خاص تا چند برابر ظرفیت‌ در هر کد رشته‌ با توجه‌ به‌ نمره‌ کل‌ از بین‌ کلیه داوطلبانی‌ که‌ کدرشته‌ یا رشته‌های‌ مربوط را در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب ‌نموده‌اند، مشخص و در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۰۷ از طریق سایت این سازمان اعلام خواهد شد.

 6. Avatar

  سلام بنظر شما من با تراز ۷۸۰۰ تجربی و معدل۱۸.۷۵ تو استان کرمانشاه که تو تکمیل ظرفیت ۱۰ نفر میگیره با مصاحبه خوب و با توجه به اینکه پدرم فرهنگی هست ومقام های ورزشی و قرانی زیادی دارم احتمال قبولی نهاییم زیاده؟ فقط از این میترسم ترازم نسبت به بقیه مصاحبه کننده ها کم باشه…..لطفا جواب بدین

  • Avatar

   سلام ترازشما برای مرحله تکیل ظرفیت بدنیست ولی باز بسته به اینکه سهمیه منطقه۲یا۳هستیدورشته متفاوت میشه ولی شرایط مصاحبه می تونه همه چی روتغییربده.پس برای مصاحب خودتون رو امادکنید

 7. Avatar

  سلام
  سه تا سوال دارم
  ۱_شرط معدل کلابرای دانشگاه فرهنگیان برداشته شده؟
  ۲_معدل نهایی هر سه سال نباید کمتر از ۱۵ باشد یا معدل دیپلم که آخر سال سوم اعلام میشه
  ۳_تراز۶۵۰۰ حدود رتبه چقدر میشه برا رشته ریاضی منطقه ۲

  • Avatar

   سلام رای جدیددیوان عدالت اداری شرطمعدل روحذف کرده بایدمنتظربودکه درزمان انتشاردفترچه کنکورسراسری اعمال می شودیانه.درسالهای گذشته معدل سه سال اخر.رتبه درسالهای مختلف متفاوت می باشدواین تراز حداقل هست مثلا برای کامپیوترشهیدرجایی تراز۸۹۰۰قبولی داریم وباز تراز متغییرهست.

 8. Avatar
  رضا ابراهیمی

  سلام ببخشید یه چند تا سوال داشتم. میخواستم بدونم این ترازی که میگن جی هست و من که پدرم ایثار گر ۵ درصد هست و معدل سال اخرم هم بالای ۱۶ میاد و در منطقه ۳ هستم چه شانسی برای قبولی در سال۹۸ برای تربیت معلم دارم و باید رتبم تقریبا چند باشه ممنون میشم جواب بدین.

  • Avatar

   سلام.تراز نمره ازمون می باشدشما بایدحداقل۶۵۰۰بیاریدتا مجاز به انتخاب رشته بشید.رتبه برای رشته مختلف متفاوته.وشانس قبولی متفاوت

 9. Avatar

  سلام با تراز ۶۵۵۹تجربی منظقه دو احتمال قبولی تو فرهنگیان هست من مصاحبه رو عالی دادم.

 10. Avatar

  سلام یعنی چی که بومی شده ؟الان من نمیتونم از زاهدان برم دانشگاه فرهنگیان مشهد بخونم؟اگه میتونم واسه قبولی دبیری زیست شناسی مشهد حدودا چه رتبه ای باید بیارم؟

  • Avatar

   سلام.شرایط بومی دردفترچه ثبت نام قیدمیشه.رشته مدنظرشمارواستان شما بایدبخواهد ومحل تحصیل رشته ممکن استان دیگه ی باشه یا استان خودتون . شما میرید درستون میخونیددران دانشگاه برای کاربرمی گردیدبه استان وشهربومی خودتون.مثلاسال گذشته رشته زیست شناسی استان سیستان.محل تحصیلش دانشگاه فرهنگیات بندرعباس بود.افرادمیرن این دانشگاه بعدکه درسشون تموم شدبرمی گردن به استان خودشون. اگه باز متوجه نشیدبا شماره های موحوددرسایت تماس بگیرید.

 11. Avatar

  سلام ببخشید میخاستم بدونم حدود رتبه مورد نیاز برای اموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان مشهد چنده؟

 12. Avatar

  سلام وقتتون بخیر ممنون میشم بهم بگید برای رشته آموزش ابتدایی فرهنگیان رشت حدودا بین چه بازه رتبه ای میتونم قبول بشم برای سال ۹۸؟!یه حدودی رو لطف کنید بگید رشته تجربی هستم منطقه ۲

 13. Avatar

  سلام ببخشید میشه رتبه ی لازم برای دبیری زبان منطقه ۲ رو بگید ؟ لطفا

 14. Avatar

  سلام بنده منطقه ۳ هستم و به علاوه دارای سهمیه ۵ درصدی ایثارگران هم هستم..بنظر شما برای قبولی در تربیت معلم از کدوم سهمیه در ثبت نام استفاده کنم بهتره؟

  • Avatar

   سلام.سهمیه ۵درصدبه تراز شما یه مقداری اضافه می کند.منظقه ۳هم معمولا بچه های ضعفیتری داره.درمجموع به بقیه رقبا داره.سوال شما نیاز به مشاوره دقیقتر داره چون رشته متفاوته برای تراز.

 15. Avatar

  سلام من استاندخوزستانم رشتمم انسانیه تراز قلم چی ۵۵۰۰ هستم بنظرتون ایا شانس قبولی در دانشگاه رجایی رو دارم

  • Avatar

   سلام بله شانس رو دارید.ولی این شانس برای رشته ها مخن=تلف کم زیادمیشه.اگه ترازروبه ۶۰۰۰قلم چی نزدیک کنی خوبه

 16. Avatar

  سلام بله دبیری زبان انگلیسی از طریق کنکورگروه زبان هست .باید استانتون دراون سال سهمیه وپذیرش داشته باشه.تراز کنکورسراسری تون بایدبالایی۶۵۰۰باشه.

 17. Avatar

  سلام ببخشید میشه بگید رتبه لازم برای دبیری منطقه ۳ یاسوج رو بگید

 18. Avatar
  زهرا حسن زاده

  سلام .شرط سنی برای کنکور ۹۸اعمال میشه؟؟؟ یعنی شرط سنی ۲۲سال هست؟؟؟

 19. Avatar

  سلام میشه لطفا تراز و رتبه لازم برای رشته مشاوره یا تربیت بدنی تو شهر رشت رو بگین منطقه یک هستم

 20. Avatar

  سلام خسته نباشید من منطقه سه استان قزوین هستم گروه انسانی حدودا چ رتبه و ترازی لازمه برای قبولی تو دانشگاه فرهنگیان ؟

 21. Avatar

  سلام لیسانس شیمی دارم. به نظر شما برای استخدام اموزش و پرورش بهتره از آزمون های استخدامی استفاده کنم یا از طریق کنکور سراسری برای دانشگاه فرهنگیان تلاش کنم؟

  • Avatar

   سلام.داشگاه فرهنگیان دارای شرط سنی می باشد.یعنی۲۲تمام شرط سن هست درضمن اگه اقایان اگه سربازی نرفته باشن یکباربرای هرمقطع معافیت تحصیلی می تواننداستفاده کنند.درازمون استخدامی منع سنی ندارید.ویک دوره مهارتی یکساله می روید

  • Avatar

   سلام من منطقه سه هستم ورشتم تجربیه میخواستم بدونم باتراز۶۶۰۰امکانش هست به مصاحبه دعوت شم چقدرشانس دارم برای اموزش ابتدایی

 22. Avatar

  سلام….حدود رتبه و تراز مورد نیاز برای منطقه سه جنسیت دختر و اموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان رو میشه لطف کنید؟؟

 23. Avatar

  استان خراسان رضوی…

 24. Avatar

  سهمیه منطقه ۲ هم دارم. با توجه به این سهمیه لطفا حداقل رتبه مورد نیاز رو بهم بگید

 25. Avatar

  سلام ببخشید برای دبیری زیست و دبیری ابتدایی منطقه دو همدان با سهمیه ایثارگر ۲۵ درصد چ رتبه و ترازی لازمه در کنکور ۹۸ ؟؟؟ من نظام قدیمم

 26. Avatar

  سلام وقت بخیر من منطقه یک هستم و شهرمشهد حدود رتبه لازم برای قبولی دبیری زیست شناسی واسه من چقدره؟و اینکه پدرم آموزش پرورشی هستن میخواستم بدونم این تو گزینشم موثره آیا؟؟

  • Avatar

   سلام.البته این رتبه برای هرسال متفاوتمیشه.تراز شما۹۳۰۰رتبه درسهمیه۳۰۰۰.درمصاحبه هم فرهنگی بودن پدرمادرکمک تون می کنه

 27. Avatar

  سلام
  دانشگاه تربیت دبیر رجایی هم مثل دانشگاه فرهنگیان است؟(یعنی قبولی در آنجا مساوی با استخدام در آموزش پرورش است؟

  کسانی که مثلا اهل یکی از استانهای شمالی باشند می توانند در دانشگاه تربیت دبیر رجایی تهران یا یکی از استان ها دیگر پذیرفته شوند یا خیر؟
  اگر آنجا پذیرفته شدند بعد از اتمام تحصیلات می توانند به استان محل تولد خود بازگشته و مشغول به تدریس شوند؟

  • Avatar

   سلام جواب سوال یک بله سوال دوم بله سوال سوم حتما بایدبه شهرخودشون برگردن چون فقط محل تحصیل تهران بوده ومحل خدمت استان بومی اون فردمیشه.

 28. Avatar

  سلام من رشته ریاضی و منطقه ۳ هستم برای دبیری ریاضی یا فیزیک دانشگاه فرهنگیان سنندج چه رتبه و ترازی خوبه ممنون

  • Avatar

   سلام.برای دبیری ریاضی وفیزیک ترازمابین۹۰۰۰-۷۹۰۰رتبه درسهمیه بین۳۰۰-۲۰۰۰البته هرسال یه مقدارتغییررودررتبه ترازداریم

 29. Avatar

  سلام چرا بعضی وقت ها میبینیم با تراز ۵۵۰۰ و حتی کمتر اموزش ابتدایی و…….. دانشگاه فرهنگیان قبول شدند

 30. Avatar

  سلام حدودا با چه ترازی در منطقه ی دو رشته ی تجربی میشه اموزش ابتدایی همدان رو آورد؟

 31. Avatar

  سلام.من رشته ریاضی منطقه ۲ هستم.خواستم بدونم برای دبیری ریاضی و فیزیک و ابتدایی چه تراز هایی میخوام؟آیا قبولی توی ابتدایی راحت تره؟
  معدل بالا (بالای ۱۸)چقدر تاثیر گذاره؟خیلی ممنون

  • Avatar

   سلام ترازبالای۸۵۰۰خیلی خوبه. دبیرابتدایی معمولا ظرفیت بیشتر وقبولی راحترهست. معدل درمصاحبه یه مقدارکمک روداره

 32. Avatar

  سلام خسته نباشید برای قبولی تربیت معلم رشته تجربی منطقه سه استان آذربایجان غربی حدودی چه رتبه ی لازمه با جنسیت دختر🙏👀

 33. Avatar

  سلام من منطقه یک شهر کرج … به نطرتون حداقل تراز یا رتبه قبولی چنده واسم ؟ منظورم اینه تو دانشگاه فرهنگیان روزانه نه آزاد با چه ترازی یا رتبه احتمال قبولیم بالاس … بعد فرقی نداره چه رشته ای دیگه حساب کنید ضعیف ترین رشته … فقط قبولی

 34. Avatar

  سلامو خسته نباشید ،منطقه ۳ رباط کریم و رشته ریاضی هستم ، رتبه کشوری و منطقم باید چندباشه برای قبولی دانشگاه فرهنگیان ؟

 35. Avatar

  برای قبولی رشته ریاضی کاربردی دانشگاه شهید رجایی چه رتبه ای لازمه

 36. Avatar

  سلام ببخشید از رشته ریاضی فیزیک برای قبولی دانشگاه فرهنگیان هر زیر شاخه ای با سهمیه ۵ درصد از چه رتبه هایی به بالا باید باشه؟

 37. Avatar

  سلام خسته نباشید… رشتم تجربیه ولی امسال میخام کنکور انسانی بدم و کلا شنیدم امسال تربیت معلم زیاد دانشجو میگیره,,, برا قبول شدن حدودا چه رتبه ای باید بیارم؟؟؟ فرقی هم نداره چه رشته ای باشه فقط دبیری… از همدانم و منطقه ۲

 38. Avatar

  سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل رشته تجربی منطقه ۳ بومی استان فارس هستم میخاستم حداقل رتبه برای قبولی در رشته دبیری تربیت بدنی دانشگاه شیرازو بدونم
  متشکر

 39. Avatar

  سلام.انسانی منطقه۳ باچه رتبه کشوری ومنطقه۳ بنظرتون باچه رتبه منطقه وکشوری فرهنگیان علامه امینی تبریز قبول میشم؟(ابتدایی بخصوص یاهررشته ای)
  ۲_من عمل قرنیه چشم چپ داشتم عوارضش تاچندسال کاهش شدید بیناییه.تومعاینه ردم میکنن؟اگه معلول محسوب شم قانون۳درصدجذب ازمعلولین به من تعلق میگیره؟
  ۳_اگه ت.معاینه ردشم بنطرتون چطورمعلم شم؟

  • Avatar

   سلام تراز۸۵۰۰خوبه.شرایط نمره چشم بیان میشه درزمان انتخاب رشته.اگه درمعاینه ردبشید ازمون استخدامی برای مدارس دولتی.مدارس خصوصی هم مراجعه حضوری

 40. Avatar

  با عرض سلام.من انسانیه نظام قدیم هستم منطقه ۳ با تراز۵۵۰۰قلم چی.میخواستم بدونم با توجه ب اینکه ۱ماه مونده تا کنکور کدوم درس ها میتونه برای قبولی دبیری کمک کنه لطفا ی درصد تقریبیم بگید.ممنونم

 41. Avatar

  سلام تو رو خداااااا جوابم رو بدید رشتم انسانی نظام قدیمم. درسم خیلی در مدرسه عالی بود معدل۱۹ولی در کنکور پارسال۱۹۰۰۰شدم الان نمیدونم کدوم درس ها رو بیشتر بخونم یا حداقل تا چه رتیهای قبول میشم راهنماییم کنید

 42. Avatar

  سلام من تراز میانگین قلمم ۵۷۰۰
  تو ارمون جامع شدن ۵۱۰۰
  تو سنجشم شدم یازده هزار البته تخمین زدن که طبق نود و هفت میشم این رتبه
  حس میکنم هیچ شانسی ندارم
  از استرس شدید نمیتونم درس بخونم
  من منطقه سه هستم . انسانی
  به نظرتون امیدی هست یا ول کنم چون نهایی هم فک نکنم تاثیرو بگیرم
  تک دررس حساب شه شاید بتونم ولی همه یا همون کل نمیشه زیاد

  • Avatar

   سلام وقت بخیر.اگه تراز شما اینه بله یعنی تراز شما باکنکور حذود۸۵۰۰هست که شانس دانشگاه فرهنگیان براتون هست باجدیت به مسیرتون ادامه بدید

 43. Avatar

  سلام خسته نباشین میخواستم ببینم برا قبولی تودانشگاه فرهنگیان به خصوص دانشگاه شهید رجایی تهران از کنکور هنر چه رتبه ای مد نظره ک قبول بشم؟؟منطقه ۳هستم

 44. Avatar

  در رشته تجربی منطقه ۳ برای دانشگاه فرهنگیان دانشگاه شهید مفتح شهر ری حداقل چه درصد هایی باید کسب کنم

 45. Avatar

  سهمیه ۵ درصدی جانبازی رو ام دارم.. و میخوام بدونم رنج تراز ۸۰۰۰ تو تجربی حدود چ رتبه ایه؟؟.

 46. Avatar

  سلام من دانش آموز رشته انسانی هستم می خواستم بدونم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان سال ۹۹ چه رتبه ای باید بیارم

 47. Avatar

  سلام خسته نباشید با تراز ۷۴۰۰ رشته تجربی منطقه ۳ اصفهان اموزش ابتدایی قبول میشم؟

 48. Avatar

  سلام من فارق التحصیل رشته تجربی هستم و لیسانس حسابداری دارم. میخواستم بدونم برای تغییر رشته به انسانی و کنکور مجدد چه شرایطی لازمه؟ باید دوباره دیپلم انسانی بگیرم؟ با معدل ۱۳.۵ و سن ۲۴ سال شانس قبولی تربیت معلم دارم؟؟؟

 49. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من رشتم تجربیه،تو آخرین آزمون سنجش ترازم ۶۰۰۰ شد،تو قم درس میخونم
  آیا با همین وضعیت شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان رو دارم؟

 50. Avatar

  سلام با درصد تحلیلی ۳۰ اجتماعی و فارسی ۴۰ ریاضی ۲۰ و علوم ۲۵ تیز یا نمونه یاس شیراز قبولم

 51. Avatar

  سلام رشته ریاضی منطقه دو دانشگاه فرهنگیان امام علی رشت چه رتبه یا ترازی میخواد حدودا؟ ممنون

 52. Avatar

  سلام بنده از استان قم هستم و برای دبیری زبان انگلیسی چه ترازی مناسبه ؟ البته به غیر از تراز ۶۵۰۰ منظورمه ، و این که حداقل درصد های هر درس رو هم میشه اعلام کنید برای یه رتبه و تراز خوب ؟

 53. Avatar

  سلام ببخشید من تراز کانونم توی ازمون جامع اخیر ۵۳۰۰ شد نظام قدیمم و یکی از شهرای بوشهر هستیم (منطقه ۳) رشتمم انسانیه توی اخرین ازمون سنجش هم تخمین رتبه ام ۸هزار شد؛ فک میکنید شانسی برای فرهنگیان دارم؟

 54. Avatar

  سلام ببخشید با کنکورهنر با چه رتبه ای امکان قبولی داره؟

 55. Avatar

  سلام.خسته نباشید
  بومی خراسان رضوی هستم
  میشه بگید که برای رشته زبان انگلییسی دانشگاه فرهنگیان تراز بالای ۶۵۰۰ یعنی تقریبا چه رتبه ای در کنکور؟؟و اینه ایا دانشگاه فرهنگیان برای رشته زبان هر سال میگیره یا نه؟؟

 56. Avatar

  سلام من منطضقه ۳ استان ٱذربایجان غربی رشته انسانی برای دبیری دینی و یا فلسفه چه رتبه ای باید بیاریم تو کنکور ۹۹

 57. Avatar

  امسال وارد پیش دانشگاهی هم میشم ومیخوام از الان بکوب بخونم و شروع کنم ایا امکان اینکە فرهنگیان قبول شم هست ؟

 58. Avatar

  سلام توروخدا جواب منو بدید من انسانی نظام قدیم منطقه ۳ خوزستان هستم تراز قلمچیم تو ازمون جامع ۵۲۰۰ بود شانس قبولیم چقده ؟؟ هروز استرس نتایجو دارم …رتبم تو تخمین قلم ۳تا۴ هزار بوده ک تو بدترین حالت زیر ۷ هزارو مطمئنم میشم

  • Avatar

   سلام ترازتون خوبه انشاءالله تراز لازم رو برای قبولی میاریدامسال ظرفیت پذیرش بالاست نگران نباشید

 59. Avatar

  سلام ببخشید به نظرتون من بااین درصدا تربیت معلم قبول میشم رشتم ریاضی منطقه سه هستم
  ادب ۳۰
  عربی۲۰/دینی۲۰ /زیان ۰/ ریاضی۴/فیزیک۱۰/شیمی۲۰
  خودم بعید میدونم ولی شنیدم امسال ظرفیت سه برابر شده لطفا جواب بدید

 60. Avatar

  با سلام امسال تا چند هزار نفر تربیت معلم پذیرش می کنند؟؟!

 61. Avatar

  سلام ببخشفد من کنکور ۹۹ هستم استان یزد شهرستان میید منطقه ۲ انسانی میخواستم ببینم ترلز و رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیانم بلید جند باشه؟

 62. Avatar

  پدرمم هم سهمیه رزمنده داره ۲۴ ماه
  کمکم کنید

 63. Avatar

  سلام.من تو کنکور آزمایشی گزینه دو ترازم ۶۱۰۰ اومد خوبه؟شرایطو دارم یا بیشتر بخونم؟ رشتم انسانیه و از استان کرمانشاهم،چه شرایطی داره؟

 64. Avatar

  سلام منطقه ۳ هستم استان لرستان به نظرتون تا چه رتبه ای میشه واسه دانشگاه فرهنگیان قبول شد و همچنین آخرین رتبه قبولی رو بگید برا فرهنگیان ممنون میشم .هر دانشگاهی فرق نداره فقط فرهنگیان باشه

 65. Avatar

  سلام برای انتخاب رشته شما باید تراز۶۵۰۰جداقل داشته یاشیدبرای قبولی تقریبا۸۶۰۰

 66. Avatar

  سلام من رشتم ریاضی فیزیک هست از اصفهان کنکور ۹۹ باید رتبم چند بشه که دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟؟ توروخدا جواب بدید خیلی برام مهمه. باتشکر

 67. Avatar

  سلام من رشتم ریاضی فیزیک از اصفهان. کنکور ۹۹ باید رتبم چندبشه که دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟ لطفا جواب بدید

  • Avatar

   سلام ترازبالای ۶۵۰۰ باید باشد ورتبه باتوجه به رشته متفاوته اگه تراز۸۵۰۰باشه شانس قبولی خوبی داری

 68. Avatar

  سلام با این درصدا امکان قبولی برا پرستاری ازاد رو دارم:
  ادبیات۷۳-عربی۵۴-دینی۷۵-زبان۳۰-ریاضی۳۰-زیست۳۰-فیزیک صفر-شیمی ۲۰ منطقه دو هستم.

 69. Avatar

  سلام من دخترم از منطقه۳ شهرستان پارسیان حدود ترازم۷۰۰۰میشه برا کنکور۹۸ بنظرتون میتونم رشته ای برم ک درآینده دبیر بشم؟
  اون رشته ها چیا هستن؟
  ممنون از پاسخگویتون

  • Avatar

   سلام ترازخوبی شما نگفتید از چه گروهی شرکت کردید اموزش ابتدایی شانس بالاست

   • Avatar

    گروه تجربی نظام جدید
    من درصد های احتمالی ام رو تو ربات های تخمین رتبه زدم ترازی بین۷۵۰۰تا۷۰۰۰بهم داد
    باتوجه ب این نکته ک من نظام جدید هستم و از مناطق محروم هستیم،
    بنظرتون میتونم آموزش زیست شناسی یا آموزش شیمی ک فکر کنم رتبه های بدتری رو از آموزش ابتدایی میگیره قبول بشم؟

  • Avatar

   سلام بله برای تربیت بدنی واموزش ابتدایی شانس خوبی دارید

 70. Avatar

  سلام ببخشید شما میگید که با تراز ۶۵۰۰ ما مجاز به انتخاب رشته میشیم
  خب چه فایده‌ای داره انتخاب رشته کنیم در صورتیکه خودتون میگید میزان تراز قبولی بالای ۸۰۰۰ هزاره
  من اینو برای خودم میگم که ترازم ۶۷۰۰ هستش
  چه امیدی به قبولیه ؟…

  • Avatar

   سلام تراز ۶۷۰۰ ما سال گذشته قبولی داشتیم بستگی به استان ورشته تون داره ولی ۸۰۰۰شانس شما خیلی خوبه

 71. Avatar

  سلام تراز رو میدونم باید۶۵۰۰ باشه لطفا بگید رتبه کنکپر چند باشه برای فرهنگیان رشته ام ریاضی فیزیکه

 72. Avatar

  سلام ،‌ برای رشته دبیری تاریخ منطقه ۲ حداقل رتبه چقدر باید باشد

 73. Avatar

  سلام با تراز ۶۷۰۰ و معدل ۱۹ و ۱۷ سال سن میتونم دانشگاه فرهنگیان ایلام دعوت ب مصاحبه بشم؟؟بومی استان ایلام هستم…رشته تجربی

 74. Avatar

  سلام وقت بخیر
  برای رشته انسانی منطقه سه بومی استان گلستان تراز ۷۸۲۳ امکان قبولی در رشته آموزش ابتدایی و یا راهنمایی و مشاوره دانشگاه فرهنگیان هست؟

  ممنونم

 75. Avatar

  و یه سوال دیگه
  اینکه چون مشاوره زیر گروه ۵ هست احتمال بیشتری برای قبولی وجود داره
  تا آموزش ابتدایی که زیر گروه ۲ هست؟

 76. Avatar

  سلام با رتبه۲۴۰۰۰رشته انسانی دانشگاه فرهنگیان قبولم خواهش جواب بدبد

 77. Avatar

  سلام تراز ۷۱۰۰ منطقه ۳ تجربی شانس قبولی در اموزش ابتدایی داره؟

 78. Avatar

  سلام من توی کنکور۹۸رشته‌ی انسانی منطقه‌ی۳ استان خوزستان ترازم۶۷۰۰ شده. آیا شانسی دارم برای دانشگاه فرهنگیان یا رجایی؟؟؟؟

 79. Avatar

  سلام ببخشید بنده از استان خراسان رضوی هستم با رتبه ۲۶۰۰۰شانس قبولی در فرهنگیان مشهد رو دارم؟

 80. Avatar

  سلام خسته نباشید.من با رتبه ۸۲۸۸ و تراز ۶۹۹۷ امکان قبولی دبیری زبان فرهنگیان زنجان یا شهید رجایی رو؟با رتبه ۳۳۰۰۰تجربی و تراز۷۲۰۷ میتونم برم دبیری زیست شناسی فرهنگیان یا شهید رجایی؟اینکه گفته شده من مجازم،چقد احتمال قبولی دارم تو این دانشگاها؟

 81. Avatar

  سلام،من رتبه کنکور ۹۸ ریاضیم ۵۶۰۰ شده ولی ترازم ۶۴۲۱هستش راهی دیگه ای هس که تربیت معلم مجاز بشم ،خیلی ممنون

 82. Avatar

  سلام لطفا جواب بدین
  رشته تجربی منطقه دو
  برای قیولی دانشگاه فرهنگیان تدریس زیست یا شیمی
  چه رتبه ای میخواد

 83. Avatar

  سلام. منظورتون از بومی گزینی اینه که منی که استان بوشهرم به هیچ عنوان نمیتونم دانشگاه خوزستان رو انتخاب کنم؟هیچ راهی نداره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باید باتوجه به تعریف بومی بودن که دردفترچه هست و روی کارنامه تون بیان شده باید انتخاب کنید

 84. Avatar

  سلام من رتبم ۳۷۴۱ با تراز ۸۰۸۵ رشته ریاضی شدم.
  میتونم فرهنگیان دبیری فیزیک یا کامپیوتر یا چیز دیگه برم؟
  منطقه۲ هستم

 85. Avatar

  سلام من سهمیه پنج درصدی دارم.ملاک انتخاب رشته رتبه در منطقه است یا رتبه رتبه در سهمیه نهایی؟؟ اگه بپرسن رتبمو کدومشو باید بگم؟

 86. Avatar

  سلام بارتبه ۱۲۳۲۴ کنکور ریاضی و تراز ۶۵۱۸ با سهمیه ۲ اهواز ممکنه دبیری شهید رجایی تهران قبول شم؟!
  البته شهید رجایی تهران برتم مجاز زده…

 87. Avatar

  سلام از شهرستان دزفول استان خوزستان…منطقه دو هستیم…تراز ۷.۱۸۷…رتبه ۱۰.۷۷۱…شانس قبولی توی تربیت بدنی شهید رجایی هست؟

 88. Avatar

  سلام
  من رتبه ام ۷۱۰۰ و ترازم ۷۶۹۴ هست
  شانس قبولی برای دانشگاه های تربیت دبیر دارم؟

 89. Avatar

  سلام
  من با تراز ۸۸۸۵ رشته انسانی و رتبه ۱۸۰۰ منطقه دو میتونم دانشگاه فرهنگیان شهر خودم قبول شم!؟

 90. Avatar

  سلام من رشتم تجربی هست و منطقه دو هستم وترازم حدود ۷۵۰۰هست ایا شانس قبولی در دبیری زیست شناسی رو دارم؟

 91. Avatar

  سلام با تراز۹۱۰۰ورتبه ۲۱۰۰ سهمیه ۵درصد شانس قبولی من چقدره امسال؟منطقه ۲ هستم.

 92. Avatar

  سلام با تراز ۷۷۰۰ تجربی منطقه ۳ استان اذربایجان شرقی امیدی را دعوت به مصاحبه فرهنگیان و قبولی هست؟

 93. Avatar

  سلام با تراز ۵۷۰۰ مجاز دانشگاه فرهنگیان شدم و رتبه در سهمیه ۵درصد شده ۲۵۷۰۰ میخواستم ببینم شانسی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارم ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس تون زیادبالا نیست ولی دراموزش ابتدایی نسبت به بقیه رشته ها شانس بیشتری دارید

 94. Avatar

  با سلام
  من پایه دوازدهم رشته انسانی هستم ، در دبیرستان نمونه دولتی تحصیل میکنم ، پدرم فرهنگی هستن و سابقه درخشانی تو اداره دارن ، رتبه های خوب و زیادی تو مسابقات قرانی اوردم ، کلاس های تست قلم چی میرم و پشت کار و برنامه ریزی خیلی خوبی دارم و معدل دیپلمم شده ۱۹ به نظرتون میتونم فرهنگیان دانشگاه خوب قبول شم ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس خواهیدداشت ابتدا شما باید درکنکورتراز۶۵۰۰رو بیارید ولی برای قبول شدن اگه تراز ۸۵۰۰به بالا شانس تون خیلی خوب خواهدبود

 95. Avatar

  سلام با رتبه ی ۷۵۰۵ رشته ی انسانی سهمیه منطقه ۲ استان قزوین اموزش ابتدایی میشه قبول شد؟

 96. Avatar

  سلام با تراز ۶۵۰۵ منطقه سه شانس قبولی دارم؟

 97. Avatar

  سلام من امسال مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان نشدم ایا در تکمیل ظرفیت می توانم شانس مجدد داشته باشم

 98. Avatar

  سلام وقت بخیر
  با تراز۸۰۲۵احتمال قبولی در فرهنگیان دارم؟دبیری زیست و شیمی احتمالش هست؟
  منطقه ۲ و بومی خوزستان

 99. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشیدرشته تجربی منطقه۲با رتبه سهمیه پنج درصدی ۱۳۰۰۰ و منطقه۲ cرتبه۳۰۰۰۰ آیا احتمال قبولی در دانشگاه فرهنگیان رو دارم؟؟آموزش ابتدایی چطور؟

 100. Avatar

  من رشته هنر منطقه سه هستم با رتبه ۱۵۰۰ و تراز۶۸۰۰. دانشگاه فرهنگیان قبول می شم

 101. Avatar

  سلام با رتبه ۵۱۰۰ در سهمیه پنج درصد از بین ۱۶۰۰۰ نفر و تراز ۶۳۰۰ برای فرهنگیان مجاز شدم، رشتمم انسانی هست و پسرم، منطقه ۳ خوزستان هستم.. چقدر امکان قبولیم برا شوشتر و شهرهای بومی وجود داره؟ با تشکر

 102. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من ترازم ۸۳۰۰ شده و رتبم ۱۴۰۰۰ منطقه ۲ هم هستم معدلمم ۱۹۰۷۴ شده رشته تجربی
  ب نظرتون شانس قبولی دارم😐

 103. Avatar

  سلام
  میخواستم بدونم با تراز ۸۳۰۰ رشته تجربی و رتبه ۱۴۰۰۰ منطقه ۲ با معدل ۱۹/۷۳شانس قبولی دارم😐😐

 104. Avatar

  رتبه ۱۹هزار منطقه ۳ تجربی تراز ۷۵۰۰ دختر استان تهران چقد شانس قبولی فرهنگیان هست؟

 105. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید در شهر ارومیه که منطقه۲هستش رشته تجربی با رتبه سهمیه پنج درصدی۱۳۰۰۰ و رتبه منطقه دو۳۰۰۰۰آیا احتمال قبولی در دبیری شیمی رو دارم؟؟آموزش ابتدائی چطور؟؟

 106. Avatar

  سلام.
  با سهمیه ۵ درصد ایثارگری و رتبه ۱۴۰۰۰ هزار آیا برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان استان گیلان دعوت میشم؟
  و به نظرتون دانشگاه فرهنگیان رو اولویت اولم بزنم یا نه؟

 107. Avatar

  سلام می خواستم بدونم با داشتن اولویت بومی،شانس قبولی حتی با رتبه بالا وجود داره تو رشته تجربی

 108. Avatar

  سلام. با رتبه ۱۱۱ سهمیه زیرگروه یک زبان تراز حدود ۹۵۰۰ میخوام تربیت معلم شهید رجایی آموزش زبان رو بزنم. اما طبق دفترچه من از قزوین نمیتونم تهران رو بزنم. اصلا منطقی نیست من اگر رتبه ام یک هم میشد فقط زنجان و اردبیل رو میتونستم بزنم؟ من اشتباه میکنم یا قوانینشون مشکل داره؟

 109. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

 110. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟؟

 111. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟

 112. Avatar

  سلام من منطقه ی ۳ هستم و تو رشته ی هنر۹۰۰۰ شده رتبه ام ایا واسه مصاحبه دعوت میشم؟

 113. Avatar

  در رشته ی انسانی منطقه ۲، زیر گروه یک: ۶۵۰۰ زیر گروه دو:۸۰۰۰ زیر گروه سه:۸۰۰۰ زیر گروه چهار:۶۶۰۰ زیر گروه پنج:۷۰۰۰ فرهنگیان قبول میشم؟ احتمال قبولیم چقدره؟

 114. Avatar

  سلام ببخشید من ترازم ۷۱۰۰ و رتبه ۱۱/۵۰۰منطقه۲ به نظرشما فرهنگیان قبول میشم سپاس

 115. Avatar

  سلام برای دبیری فیزیک دانشگاه فرهنگیان منطقه ۱۸ با ۲۵درصد سهمیه ایثارگران ظرفیت وجود داره؟ حداقل چه رتبه ای لازم است؟ جهت برنامه ریزی برای کنکور میخواستم

 116. Avatar

  سلام من رتبه ۴۸۴۴ منطقه۲ رو دارم تراز ۷۹۸۸ به نظرتون به مصاحبه دعوت میشم که از الان برای مصاحبه اماده بشم؟
  توروخدا جواب بدین

 117. Avatar

  سلام ببخشید از رشته ی تجربی چه رتبه ای برای قبولی دانشگاه فرهنگیان لازمه؟

 118. Avatar

  سلام من نمره کل ام۶۰۵۵ شده و مجاز به انتخاب فرهنگیان شدم سهمیه ایثارگران دارم امکانش هست برای مصاحبه انتخاب شم؟؟؟

 119. Avatar

  سلام ببخشید من هم کنکور زبان با تراز ۷۰۰۰ و هم تجربی با تراز ۶۵۰۵ مجاز شدم بومی استان سیستان و بلوچستانم و سهمیه ایثارگر ۵ درصدم دارم و تمامی کد رشته محل های فرهنگیان این دو رشته که ۸۰ مورده رو جزو اولین اولویتام وارد کردم. دعوت به مصاحبه میشم؟!

 120. Avatar

  سلام من منطقه سه هستم ورشتم تجربیه میخواستم بدونم باتراز۶۶۰۰امکانش هست به مصاحبه دعوت شم چقدرشانس دارم برای اموزش ابتدایی

 121. Avatar

  سلام با رتبه ۳۰۰۰ منطقه سه مازندران شانس قبولیم چقده؟رشتم ریاضیه و اینکه سالهای قبل چه رتبه‌ای دبیری مهندسی معماری قبول شد؟

 122. Avatar

  سلام.من تراز ۷۰۰۰ ریاضیم رتبم حدود ۳۰۰۰ منطقه سه شده.احتمال قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان چقدره؟چه رشته‌ای احتمال قبولیم بیشتره؟

 123. Avatar

  سلام دوست محترم شانس تون کمه

 124. Avatar

  سلام من از کردستان منطقه ۳ ترازم ۶۵۶۷ و رتبه ام ۲۲۱۰۷
  آیا برای مصاحبه دعوت میشم؟؟؟

 125. Avatar

  سلام من کنکور ریاضی دادم منطقه ۲….با تراز۶۵۲۸.رتبه ۱۲۳۳۵
  ب نظرتون دعوت ب مصاحبه فرهنگیان میشم؟؟!

 126. Avatar

  با سلام…من رشته ام انسانی هست…رتبه ام ۶۹۰۰…با تراز ۷۷۳۴….منطقه دو…چند درصد احتمال داره من در دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری ادبیات را بیاورم…متعلق به استان اصفهان هستم

 127. Avatar

  سلام کِی ممکنه برا مصاحبه دانشگاه فرهنگیان زنگ بزنن؟

 128. Avatar

  سلام پارسال ۸ هزار شدم مصاحبه رد شدم امسال ۷ هزار توی سایت نتایج دعوت ب مصاحبه اومده مشخصاتمو زدم خط تیره فقط بود دعوت نشدم ترازم ۷۶۰۰ ایا امکان تغییر نتایج هست؟

 129. Avatar

  سلام
  اسم من جزء معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان بود و برام زده که من فرهنگیان قبول شدم و باید منتظر مصاحبه بمونم….ولی نگفتن ک چه رشته ای در اومدم یعنی دبیری ریاضی،فیزیک یا…
  از کجا اینو بفهمیم؟؟خودشان به ما میگن؟!یا چی؟؟!

  • Avatar

   سلام دوست محترم این مصاحبه برای همه ی کدرشته های فرهنگیان می باشدونتیجه مصاحبه +رتبه وتراز کنکور باهم باعث میشه شما در اولین اولویت فرهنگیان قبول بشید.گاهی اوقات روز مصاحبه بهتون میگن وهمیشگی نیست

 130. Avatar

  سلام خسته نباشید اگر برای تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنیم میتوانیم سال بعد کنکور دهیم

  • Avatar

   سلام دوست محترم چون رشته روزانه هست در تکمیل ظرفیت قبول بشید کنکورسال بعدابتدا باید انصراف دهیددرضمن برای رشته های روزانه محروم هستیدوباید دردوره های غیر روزانه پذیرش بشید

 131. Avatar

  سلام خسته نباشید من رشته انسانی هستم امسال کنکور دارم منطقه دو میخاستم بدونم برای تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان حداقل رتبه برای قبولی چی هست معدلمم ۱۸تراز قلم چی هم ۵۵۰۰

 132. Avatar

  سلام وقتتون بخیر برای آموزش ابتدایی دانشگاه باهنر تهران چه رتبه ای لازم هست؟

 133. Avatar

  سلام . چند درصد از کسانی که در مصاحبه شرکت کردن قبول میشن

 134. Avatar

  سلام،خسته نباشید.من در کنکور زبان ترازم ۷۲۰۰ شد. در منطقه سه رتبم ۴۸۰۰ شد.دعوت به مصاحبه شدم.چقدر شانس قبولی دارم

 135. Avatar

  سلام با رتبه ۳۰۳۴ وتراز ۸۸۸۱ سهمیه منطقه ۱ رشته ریاضی چقدر شانس قبولی دبیری ریاضی مشهد را دارم

 136. Avatar

  سلام وقتتون بخیر. من تراز ۷۲۰۰ کنکور ریاضیم تو منطقه ۳ اما دعوت به مصاحبه نشدم.واقعا ترازم کم بوده یا دلیل دیگه‌ای میتونه داشته باشه؟ رتبه های نزدیک به رتبه من دعوت شدن.ممنون میشم پاسخ بدید🙏❤

 137. Avatar

  سلام. میخواستم بدونم اگه امسال روزانه قبول شم میتونم انصراف بدم و فرهنگیان شرکت کنم سال بعد؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم خیرنمی توانید شما یکسال از انتخاب رشته دوره روزانه محروم هستید وچون فرهنگیان هم دوره ش روزانه هست نمی تونید انتخابش کنید

 138. Avatar

  سلام با رتبه ۵۸۲۹ کنکور فنی و حرفه ای منطقه دو و تراز۲۵۱۴ میشه روزانه معماری در اومد؟؟!

 139. Avatar

  سلام من کنکور فنی و حرفه ای دادم…اهواز…. رتبم ۵۰۰۰ و ترازم ۲۰۰۰ شده با سهمیه منطقه ۲ و ۲۵ درصد ایثارگران به نظر شما وضعیت من چطوریه و این که رتبه من بدون ۲۵ درصد ایثارگر چطور میشد؟؟

 140. Avatar

  سلام نتایج انتخاب رشته کی میاد؟؟؟🙁

 141. Avatar

  مشاور گرامی کسی که در تجربی تراز حدود ۹۰۰۰ بیاره یا ۸۵۰۰ بهترین پیراپزشکی ها را میتونه بیاره.تراز ۹۰۰۰ تجربی یعنی رتبه زیر ۵۰۰۰ و راحت پیراپزشکی های دانشگاه خوب قبول میشه.من فکر کنم برا گروه تجربی تا ۸۵۰۰ تراز واقعا عالیه

 142. Avatar

  ترازی که برای تجربی فرمودید کدام زیر گروه تجربی؟یا منظورتون تراز ماکزیمم زیر گروهها هست؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم رقابت دردبیرزیست وشیمی درگروه تجربی بالاوظرفیت پذیرش هم کم می باشداکثراافرادتراز۸۵۰۰تجربی دانشگاه فرهنگیان انتخاب می کنند ولی درمصاحبه افرادکه ترازو رتبه بالاتردارندشانس این دوررشته دارن تراز۸۵۰۰برای اموزش ابتدایی مناسب می باشد

 143. Avatar

  سلام.ترازی که مورد نظر هست مربوط به کدام زیر گروه تجربی هست؟مثلا ممکنه یکی ترازش در زیر گروه یک ۷۰۰۰ باشه ولی در زیر گروه دو ۷۵۰۰.برا فرهنگیان تراز کدام زیر گروه‌را انتخاب میکنن؟یا ماکزیمم‌تراز پنج زیر گروه انتخاب‌میشه

 144. Avatar

  سلام…..
  من در دانشگاه فرهنگیان قبول شدم…میشه بگید کِی و چطوری باید برم ثبت نام کنم؟
  ثبت نام از کی شروع میشه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم به سایت دانشگاه فرهنگیانی که قبول شدید مراجعه کنید اطلاعیه قرارداده می شود.اگه دانشگاه در طی روزهای اینده زمانی رو اعلام نکند باید باتوجه به اطلاعیه سازمان سنجش اقدام شود

 145. Avatar

  سلام وقت شما به خیر
  حقوقی که دانشگاه فرهنگیان به دانشجو ها میده چه قدره و این که چه قدر طول میکشه تا این حقوق رو بدن؟؟

 146. Avatar

  سلام خسته نباشید ت رو خدا جواب بدید من رشتم انسانی هست رتبم ۱۰۰۰۰ وتراز ۷۳۰۰منطقه ۳ ولی به مصاحبه دعوت نشدم مگه قرار نیست تراز بالایه ۶۵۰۰دعوت شن شانسی برای تکمیل ظرفیت ایا دارم

 147. Avatar

  سلام
  کارنامه سبز چیه و چیکار میتونیم بکنیم باش؟؟!
  میشه لطفا کامل توضیح بدید؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم باتوجه به کارنامه سبز شما می توانیدبفهمید درچه انتخابهای می تونشتید قبول شوید ودلیل دعوت به مصاحبه نشدن یا رد مصاحبه فرهنگیان چه بوده

 148. Avatar

  یعنی کارنامه سبز فقط برا فرهنگیانه؟؟

 149. Avatar

  سلام من برای ترم بهمن می تونم در رشته دندان پزشکی بروجرد ثبت نام کنم ؟ رشته ریاضی فیزیک هستم

 150. Avatar

  سلام تربیت معلم زیرگروه چنده رشته ی ریاضیه؟

 151. Avatar

  سلام ببخشید من امسال سال آخرم هست وکنکور دارم ومنطقه۳هستم استان ایلام رشتمم علوم ومعارف اسلامی صدرا هست میشه بگید چ ترازی باید بیارم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان؟لطفا جواب بدید ممنون

 152. Avatar

  سلام ببخشید من امسال سال اخر رشته علوم ومعارف اسلامی صدرا هستم وکنکور دارم ومنطقه ۳استان ایلامم میشه بگید برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان باید چه تراز بیارم؟لطفاجواب بدید ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شماگروه ازمایشی تون مشخص نکردید
   اگه شما از گروه انسانی شرکت کنیدباتراز۹۰۰۰به بالاشانس ۹۰تا۱۰۰درصد خواهدبود
   تراز۸۵۰۰-۹۰۰۰شانس۹۰درصدبه بالا
   تراز۸۰۰۰-۸۵۰۰شانس۷۰-۹۰درصد
   تراز۷۸۰۰-۸۰۰۰شانس۶۰-۷۰درصد
   تراز۷۵۰۰-۷۸۰۰شانس۵۰درصدبه بالا
   البته این شانس دعوت به مصاحبهمی باشد درقبولی نهایی شما مصاحبه هم ملاک خواهدبود

 153. Avatar

  سلام من چند تا سوال داشتم؟
  میخواستم بدونم با کنکور زبان میتونم دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟؟ بعد اینک سال ۹۹تراز قبولی برای زبان چه رتبه ای؟؟اصلا سال ۹۹دانشگاه فرهنگیان پذیرش داره؟؟خیلی ممنون از راهنماییتون

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای رشته زبان انگلیسی شما باید ذرکنکور زبان شرکت کنید.ودانشگاه فرهنگیان در انتخاب رشته ها انتخاب نمایید.سال ۹۹دانشگاه فرهنگیان پذیرش دارد ولی سهمیه هر استان متفاوت هست.تراز۷۸۰۰تا۸۰۰۰بین۷۰تا۹۰درصدشانس قبولی دارید ولی باتراز۸۰۰۰به بالا شانس ۱۰۰درصدی برای قبولی خواهید داشت

 154. Avatar

  سلام من دانش آموز تجربی هستم و میخوام دانشگاه فرهنگیان حاکثر چه رتبه ایی باید کسب کنم امسالم کنکور دارم دولتی باشه چی

 155. Avatar

  سلام. من رشتم تجربی بوده و امسال پشت کنکور موندم. میخوام ۹۹ کنکور انسانی بدم برای تربیت معلم. به نظرتون شانسی دارم؟

 156. Avatar

  سلام با چه رتبه و ترازی میشه در رشته انسانی دبیری ابتدایی اورد؟؟؟ منطقه۳

 157. Avatar

  سلام برای قبولی دانشگاه فرهنگیان و دبیری در رشته تجربی تراز و رتبه حداقل چقدر باشه؟

 158. Avatar

  دبیری برای تجربی زیرگروه چنده؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بستگی به رشته مورد علاقه تون داره مثلا اموزش ابتدایی وزیست زیرگروه یک شیمی زیرگروه دو تربیت بدنی زرگروه۵

 159. Avatar
  امممممممممید

  سلام اگر شما فرهنگیان ابتدایی رو قبول شده باشین و تو کارنامه سبز پرستاری و هوشیاری و اتاق عمل هم آورده باشین کدومش رو انتخاب می کنید. ؟؟؟؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم این موضوع به علاقه شما بستگی داره شما در دانشگاه فرهنگیان کمک هزینه تحصیلی به مبلغ۱۵۰۰۰۰۰تومان دریافت واستخدام وسربازی هم نمیرید تعطیلی تابستان …رشته های پیراپزشکی هم بعدتمام درستون طرح وسربازی وشیفت ها رو دارید برای خارج وداخل بازارکار خوبی داره.البته شما در شغل معلمی هم اگه شرایط خوبی داشته باشید می توانید به خارج اعزام ودر مدارس خارج ازکشور بادارمد بالاتدریس نمایید.پس مزایا معایب هرکدام رو بررسی ودرضمن علاقه تون در نظربگیرید.درپناه خداباشید

 160. Avatar

  سلام ببخشید تراز ۸۵۰۰ رشته انسانی منطقه ۳ بهارستان ۱ استان تهران و جنسیت دختر برای دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ حدودا چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 161. Avatar

  سلام تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ استان تهران رشته انسانی برای کنکور ۹۹ چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 162. Avatar

  سلام من میخوام بدونم برای تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ اسنان تهران رشته انسانی چه رتبه ای باید کسب کنم ؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 163. Avatar
  آیدا معصوم پور

  سلام میشه بگید تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ استان تهران رشته انسانی چه رتبه ای میشه ؟

 164. Avatar
  فاطمه اسماعیلی

  سلام میشه بگید تراز ۸۵۰۰ رشته انسانی منطقه ۳ استان تهران چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 165. Avatar
  فاطمه اسماعیلی

  سلام میشه بگید تراز ۸۵۰۰ رشته انسانایثارگران استان تهران چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 166. Avatar

  سلا ببخشید من توی استان شهرکرد زندگی میکنم ومیخواستم کنکور ۹۹زبان شرکت کنم و دبیری زبان قبول شم.شهر من پذیرش داره واسه سال دیگه؟؟و اینکه با چه تراز و رتبه ایی میتونم قبول شم

  • Avatar

   سلام دوست محترم نیاز هر استان هنوز مشخص نیست.تراز۹۰۰۰خیلی خوبه رتبه زیر۱۰۰۰

   • Avatar

    ممنون از پاسخ گوییتون، ی سوال دیگه دانشگاه شهید رجایی با فرهنگیان چه فرقی میکنه مگه هردو تربیت معلم نیستن؟و اینکه اگه شهر من سال ۹۹پذیرش دبیری زبان نداشته باشه من نمیتونم توی شهر دیگع دبیری زبان بخونم؟؟

    • Avatar

     سلام دوست محترم دانشگاه فرهنگیان رشته های گروه انسانی زبان تجربی هنر وداره. دانشگاه شهید رجایی برای رشته ریاضی می باشد.سوال دوم پذیرش فرهنگیان بومی هست

 167. Avatar

  سلام من ورودی سال ۹۸ دانشگاه فرهنگیان هستم من میتونم در حین تحصیل در دانشگاه فرهنگیان ،دوباره کنکور بدم و همزمان با دانشگاه فرهنگیان در دانشگاه دولتی دیگه ای هم مثل روانشناسی درس بخونم؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *