تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان

22 دسامبر 2018 667 نظر
حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم

جهت مشاوره در زمینه تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان و اطلاع از این رتبه برای برنامه ریزی و آمادگی برای مصاحبه حضورری مهم است. آزمون های دانشگاه فرهنگیان در پنج گروه که شامل گروه های علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان برگزار می شود.

انتخاب رشته سرنوشت ساز ترین بخش زندگی تحصیلی شما را شامل می شود. مشاوران مجموعه صدای مشاوران در مقاله راهنمای تصویری انتخاب رشته کنکور سراسری 99 شما را راهنمایی نموده اند.

تخمین رتبه در این آزمون بسیار اهمیت دارد اینکه داوطلبان بداند با چه رتبه ای شانس قبولی در این آزمون دانشگاه فرهنگیان را دارد و بتواند تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان را انجام دهند.

سهمیه بومی گزینی تاثیر قابل توجهی در قبولی و انتخاب رشته و تخمین رتبه در دانشگاه فرهنگیان خواهد داشت. در این مقاله حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم مورد بررسی قرار گرفته است.

تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان (مراکز تربیت معلم سابق ) 

رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم تحت تاثیر مستقیم سهمیه ها نظیر سهیمه بومی گزینی خواهد بود. با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری رشته محل های دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم برای بومی های هر استان مجزا می باشد.

توجه داشته باشید که فقط اجازه انتخاب رشته محل های استان بومی مربوط به خود را خواهد داشت. قبولی در دانشگاه فرهنگیان ( تربیت مربی سابق) ذکر شده دارای دو مرحله می باشد. اگر رتبه ای مشابه با رتبه داوطلبی که در سال گذشته مورد پذیرش این دانشگاه قرار گرفته است، این موضوع به معنی قبولی قطعی شما در دانشگاه تربیت معلم نخواهد بود زیرا داوطلبان برای تحصیل در این موسسات آموزش عالی بایستی در مصاحبه حضوری نیز شرکت نمایند.

بعد از مصاحبه شفاهی و قبل از اینکه ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به علت تغییر نیاز به نیروی استخدامی در آموزش پرورش تکمیل گردد و با توجه به تغییرات احتمالی دیگر ، برای پذیرش دانشجو ، قبولی قطعی و پذیرش در این دانشگاه تعیین خواهد شد.

حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 99 - 1400

حداقل رتبه لازم قبولی دانشگاه فرهنگیان

در این قسمت به حداقل رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اشاره میکنیم. برای تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را دارند باید به این نکته توجه کنند که اگر در رشته انسانی تحصیل میکنند حدودا تراز بالای 7000 اگر در رشته تجربی تحصیل میکنند تراز بالای 7500 و اگر رشته آن ها ریاضی است تراز بالای 7200 شانس قبولی بیشتری نسبت به تراز های پایین تر دارند.

تاثیر نمره مصاحبه در قبولی دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم

همانطور که توضیح داده شد، افراد به میزان سه برابر ظرفیت استخدام به مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد. تاثیر نمره مصاحبه در استخدام آموزش و پرورش بر اساس قانون به مقدار ۳۰ درصد از نمره نهایی متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش لحاظ خواهد شد.

به همین دلیل می توان گفت: مصاحبه حضوری در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم اهمیت بسیار بالایی در نتیجه استخدام تمامی متقاضیان خواهد داشت.

 • نمره آزمون کتبی ۷۰ درصد
 • نمره مصاحبه حضوری ۳۰ درصد

تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان

بسیاری از افراد میخواهند با تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان شانس قبولی خود در این دانشگاه را بررسی کنند غافل از اینکه هیچ نرم افزار تخمین رتبه ای نمیتواند به طور قطع قبولی شما در دانشگاه فرهنگیان را با توجه به رتبه و درصد هایتان تضمین کند. برای مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه فرهنگیان میتوانید با کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید.

تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان براساس امار های قبولی در سال گذشته انجام می شود.

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان

رتبه لازم دانشگاه فرهنگیان

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم)

طی برگزاری جلساتی توسط سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی به صورت بومی گزینی مشخص شده است. اما دانشجویان به تناسب ظرفیت‌های  پردیس‌ها، در بین پردیسها توزیع می‌شوند، به همین دلیل ممکن است کسانی که پذیرش می شوند در جایی دورتری از محل زندگی تحصیل کنند. بعد از اعلام دوبرابر ظرفیت، در ادامه مصاحبه‌هایی برای سنجش صلاحیت‌های عمومی و تخصصی افراد انجام می‌دهیم. در این مصاحبه‌ برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان جنبه‌های جسمی، روانی و شخصیتی متقاضیان مورد بررسی قرار می‌گیرد و آنها نهایتا با موفقیت در این دوره، پذیرش خواهند شد.
کسب نمرهء علمی کل 6500 و بالاتر حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم خواهد بود، ضمن اینکه داشتن معدل کل  15 در دوره دوم متوسطه، پایه‌های اول و دوم و سوم دورهء دوم متوسطه و حداکثر 22 سال سن، از دیگر شرایط ضروری پذیرش در دانشگاه فرهنگیان است.
پذیرفته شدگان متعهد می شوند که دو برابر مدت تحصیل خود یعنی حداقل به مدت هشت سال به آموزش و پرورش تعهد محضری بدهند که در این دستگاه خدمت نمایند. افراد باید قبل از 26 سالگی درس‌شان تمام و وارد خدمت آموزش و پرورش بشوند.
دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه نیازهای سال 99 دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مشخص شده است، اعلام نموده که اغلب نیروهای مورد نیاز در گروه مردان است. به همین منظور دانشگاه فرهنگیان امسال حدود 10 هزار نفر دانشجو را پذیرش می کند که حدود 4 هزار نفرشان دختر و بقیه دانشجوی پسر هستند.

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 

داوطلبان بعد از اعلام نتایج و بررسی رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم، آن دسته از داوطلبان که در کارنامه اولیه خود در بخش دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی مجاز اعلام شده اند می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این دانشگاه اقدام نمایند. این دانشگاه به صورت نیمه متمرکز می باشد و پذیرش در آن چند برابر ظرفیت اعلام شده است. بعد از آن داوطلبان به مصاحبه دعوت می شوند.

شما می توانید پاسخ سوالات خود را به صورت کاملا رایگان در انتهای همین مقاله از مشاورین مجموعه صدای مشاوران دریافت نمایید. برای این کار کافیست سوال خود را در بخش دیدگاه ها در انتهای همین مقاله مطرح نمایید.
در کوتاه ترین زمان ممکن در همین صفحه به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

nevisande

سلام ، امیدوارم مطالب من براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشم نظرات و سوالاتتون رو تو قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

دیدگاه ها
667 دیدگاه برای “تخمین رتبه دانشگاه فرهنگیان”
 1. Avatar

  سلام ببخشید رشته ریاضی منطقه ۳ حدود چ رتبه ای میخاد برای قبولی کنکور ؟؟؟؟

  • Avatar

   برای چه رشته ای؟؟؟

   • Avatar

    رشته ریاضی و فیزیک چه رتبه ای می خواهد برای تربیت معلم منطقه 3 هم هستیم

    • Avatar

     سلام

     تقریبا زیر 10000

     ولی کلا شرایط انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان به این صورت می باشد:

     1-تراز بالای 6500

     2-معدل کل بالای 15

     3-سن زیر 22 سال

     • Avatar

      معدل برداشته شد

     • Avatar

      سلام معدل از شرایط دانشگاه فرهنگیان برداشته شدبا رای دیوان عدالت اداری

     • Avatar

      سلام من دیپلمم تجربی هدفم اموزش ابتدایی الان تصمیم گرفتم که رشته ریاضی کنکور بدم میشه بگین حداقل درصد با حداقل رتبه و ترازباید چقد باشه که قبول بشم ؟خرم ابادم متطقه ۲ هستم توروخدا کمکم کنید جواب بدین حتما۸

     • Avatar

      سلام دوست محترم تراز8200عالیه رتبه8700

     • Avatar

      سلام تربیت معلم زیرگروه چنده انسانیه؟

     • Avatar

      سلام دوست محترم دبیری چه رشته ی ملاک است

     • Avatar

      سلام من دوازدهمی هستم رشته انسانی .خواستم بدونم ک من جز منطقع ۲و ۵درصدم سهمیه ایثارگری دارم..چه رتبه و ترازی رو باید کسب کنم تا دانشگاه فرهنگیان اموژش استثنایی مجاز بشم …ح

     • Avatar

      سلام دوست محترم تراز8500به بالا

     • Avatar

      سلام مشاور عزیزم من تجربی نظام جدید هستم ساکن اهواز یعنی منطقه2 چه تراز. ورتبه ای برای آموزش ابتدایی باید بدست بیارم؟؟

     • Avatar

      سلام دوست محترم 7900

   • Avatar

    سلام.من دختر هستم.متولد ۷۸.نظام قدیم.استان مازندران یعنی منطقه ۲.سهمیه ایثارگران ۵ درصد دارم و رشتمم انسانی هست.میشه بگین چه رتبه ای باید بیارم که امسال منو دعوت به هصاحبه کنن؟همچنین بگین از سهمیه ۵ استفاده کردم کار درستی بود یا سهمیه منطقه ۲ بهتره؟تشکر

    • Avatar

     سلام
     بایدترازبالای 6500بیارید.برای رشته مختلف متفاوته.برای سوال اخر نیازبه توضیح کامل هست باشماره موجوددرسایت تماس بگیرید

    • Avatar

     سلام تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ استان تهران رشته انسانی برای کنکور ۹۹ چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

   • Avatar

    سلام ببخشید برا کنکور ۹۸ برای اموزش ابتدایی حداقل رتبه چند هست؟منطقه ۲ استان اصفهان

  • Avatar

   سلام من منطقه سه قم هستم رشته انسانی. میخواستم بدونم از چه رتبه ای میتونم فرهنگیان قبول شم؟

 2. Avatar

  سلام،بنده با تراز 7278ومعدل کل ۱۷:۳۴رشته انسانی منطقه دو چقدر شانس برای دعوت مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان دارم؟

 3. Avatar

  سلام من با تراز 7150 و بومی خراسان رضوی چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟؟

 4. Avatar

  سلام ببخشید با رتبه ۹۰۰۰ ایثارگر ۵ درصد و تراز ۶۹۰۰ زیر گروه یک شانس قبولی فرهنگیان دارم؟ تو تکمیل ظرفیت

 5. Avatar

  سلام ببخشید چند برابر ظرفیت فرهنگیان برای تکمیل ظرفیت 97 اعلام شده؟؟

  • Avatar

   سلام. براساس‌ ضوابط مربوط به‌ گزينش‌ رشته‌‌هاي‌ تحصيلي داراي شرايط خاص، افراد واجد شرايط در هر يك‌ از كدرشته‌هاي‌ شرايط خاص تا چند برابر ظرفيت‌ در هر كد رشته‌ با توجه‌ به‌ نمره‌ كل‌ از بين‌ كليه داوطلباني‌ كه‌ كدرشته‌ يا رشته‌هاي‌ مربوط را در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب ‌نموده‌اند، مشخص و در روز چهارشنبه مورخ 97/09/07 از طريق سايت اين سازمان اعلام خواهد شد.

 6. Avatar

  سلام بنظر شما من با تراز ۷۸۰۰ تجربی و معدل۱۸.۷۵ تو استان کرمانشاه که تو تکمیل ظرفیت ۱۰ نفر میگیره با مصاحبه خوب و با توجه به اینکه پدرم فرهنگی هست ومقام های ورزشی و قرانی زیادی دارم احتمال قبولی نهاییم زیاده؟ فقط از این میترسم ترازم نسبت به بقیه مصاحبه کننده ها کم باشه…..لطفا جواب بدین

  • Avatar

   سلام ترازشما برای مرحله تکیل ظرفیت بدنیست ولی باز بسته به اینکه سهمیه منطقه2یا3هستیدورشته متفاوت میشه ولی شرایط مصاحبه می تونه همه چی روتغییربده.پس برای مصاحب خودتون رو امادکنید

 7. Avatar

  سلام
  سه تا سوال دارم
  1_شرط معدل کلابرای دانشگاه فرهنگیان برداشته شده؟
  2_معدل نهایی هر سه سال نباید کمتر از 15 باشد یا معدل دیپلم که آخر سال سوم اعلام میشه
  3_تراز6500 حدود رتبه چقدر میشه برا رشته ریاضی منطقه 2

  • Avatar

   سلام رای جدیددیوان عدالت اداری شرطمعدل روحذف کرده بایدمنتظربودکه درزمان انتشاردفترچه کنکورسراسری اعمال می شودیانه.درسالهای گذشته معدل سه سال اخر.رتبه درسالهای مختلف متفاوت می باشدواین تراز حداقل هست مثلا برای کامپیوترشهیدرجایی تراز8900قبولی داریم وباز تراز متغییرهست.

 8. Avatar

  سلام ببخشید یه چند تا سوال داشتم. میخواستم بدونم این ترازی که میگن جی هست و من که پدرم ایثار گر 5 درصد هست و معدل سال اخرم هم بالای 16 میاد و در منطقه 3 هستم چه شانسی برای قبولی در سال98 برای تربیت معلم دارم و باید رتبم تقریبا چند باشه ممنون میشم جواب بدین.

  • Avatar

   سلام.تراز نمره ازمون می باشدشما بایدحداقل6500بیاریدتا مجاز به انتخاب رشته بشید.رتبه برای رشته مختلف متفاوته.وشانس قبولی متفاوت

 9. Avatar

  سلام با تراز ۶۵۵۹تجربی منظقه دو احتمال قبولی تو فرهنگیان هست من مصاحبه رو عالی دادم.

  • Avatar

   سلام شما حداقل تراز رو دارید.

  • Avatar

   سلام با تراز 6600 احتمالش چقدره تربیت معلم ابتدایی منطقه ۲ تجربی قبول شم؟
   حداقل ترازو دارم
   اما آیا به مصاحبه دعوت میشم؟

   • Avatar

    سلام دوست محترم شانس زیادبالایی ندارید

   • Avatar

    سلام دوست محترم شانستون زیادبالا نیست

   • Avatar

    سلام من داوطلب نظام قدیم رشته انسانی منطقه ۳ بهارستا ۱ استان تهران و جنسیت دختر هستم.من برای کنکور ۹۹ دانشگاه فرهنگیان چه رتبه و ترازی رو باید کسب کنم ؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

    • Avatar

     سلام دوست محترم تراز8500به بالاخیلی عالی هست ولی باتوجه به رشته شهر تراز فرق داره مثلا برای اموزش ابتدایی 7900هم خوبه

 10. Avatar

  سلام یعنی چی که بومی شده ؟الان من نمیتونم از زاهدان برم دانشگاه فرهنگیان مشهد بخونم؟اگه میتونم واسه قبولی دبیری زیست شناسی مشهد حدودا چه رتبه ای باید بیارم؟

  • Avatar

   سلام.شرایط بومی دردفترچه ثبت نام قیدمیشه.رشته مدنظرشمارواستان شما بایدبخواهد ومحل تحصیل رشته ممکن استان دیگه ی باشه یا استان خودتون . شما میرید درستون میخونیددران دانشگاه برای کاربرمی گردیدبه استان وشهربومی خودتون.مثلاسال گذشته رشته زیست شناسی استان سیستان.محل تحصیلش دانشگاه فرهنگیات بندرعباس بود.افرادمیرن این دانشگاه بعدکه درسشون تموم شدبرمی گردن به استان خودشون. اگه باز متوجه نشیدبا شماره های موحوددرسایت تماس بگیرید.

 11. Avatar

  سلام ببخشید میخاستم بدونم حدود رتبه مورد نیاز برای اموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان مشهد چنده؟

  • Avatar

   سلام.بسته به سهمیه کنکورمتفاوته وجنسیت متفاوته.ولی تراز8800خوبه .

 12. Avatar

  سلام وقتتون بخیر ممنون میشم بهم بگید برای رشته آموزش ابتدایی فرهنگیان رشت حدودا بین چه بازه رتبه ای میتونم قبول بشم برای سال 98؟!یه حدودی رو لطف کنید بگید رشته تجربی هستم منطقه 2

  • Avatar

   سلام سالهای مختلف متفاوته ولی حدودتراز8800ورتبه 10000منطقه دوحدودی هست مصاحبه هم مهمه

 13. Avatar

  سلام ببخشید میشه رتبه ی لازم برای دبیری زبان منطقه ۲ رو بگید ؟ لطفا

  • Avatar

   سلام.کدوم استان هستید چون متفاوته هست.درمجموع تراز8800خوبه.

 14. Avatar

  سلام بنده منطقه 3 هستم و به علاوه دارای سهمیه 5 درصدی ایثارگران هم هستم..بنظر شما برای قبولی در تربیت معلم از کدوم سهمیه در ثبت نام استفاده کنم بهتره؟

  • Avatar

   سلام.سهمیه 5درصدبه تراز شما یه مقداری اضافه می کند.منظقه 3هم معمولا بچه های ضعفیتری داره.درمجموع به بقیه رقبا داره.سوال شما نیاز به مشاوره دقیقتر داره چون رشته متفاوته برای تراز.

 15. Avatar

  سلام من استاندخوزستانم رشتمم انسانیه تراز قلم چی 5500 هستم بنظرتون ایا شانس قبولی در دانشگاه رجایی رو دارم

  • Avatar

   سلام بله شانس رو دارید.ولی این شانس برای رشته ها مخن=تلف کم زیادمیشه.اگه ترازروبه 6000قلم چی نزدیک کنی خوبه

 16. Avatar

  سلام بله دبیری زبان انگلیسی از طریق کنکورگروه زبان هست .باید استانتون دراون سال سهمیه وپذیرش داشته باشه.تراز کنکورسراسری تون بایدبالایی6500باشه.

 17. Avatar

  سلام ببخشید میشه بگید رتبه لازم برای دبیری منطقه 3 یاسوج رو بگید

 18. Avatar

  سلام .شرط سنی برای کنکور ۹۸اعمال میشه؟؟؟ یعنی شرط سنی ۲۲سال هست؟؟؟

  • Avatar

   سلام اخرین تغییرات دانشگاه فرهنگیان دردفترچه سراسری اعلام میشه.درسالهای گذشته22سال بوده

 19. Avatar

  سلام میشه لطفا تراز و رتبه لازم برای رشته مشاوره یا تربیت بدنی تو شهر رشت رو بگین منطقه یک هستم

 20. Avatar

  سلام خسته نباشید من منطقه سه استان قزوین هستم گروه انسانی حدودا چ رتبه و ترازی لازمه برای قبولی تو دانشگاه فرهنگیان ؟

  • Avatar

   سلام رشته به رشته وسال به سال رتبه وتراز متفاوت هست/ولی8500تراز خوبی هست.

  • Avatar

   سلام برای چه رشته ی؟رشته به رشته متفاوته ولی 8500ترازخوبی هست

 21. Avatar

  سلام لیسانس شیمی دارم. به نظر شما برای استخدام اموزش و پرورش بهتره از آزمون های استخدامی استفاده کنم یا از طریق کنکور سراسری برای دانشگاه فرهنگیان تلاش کنم؟

  • Avatar

   سلام.داشگاه فرهنگیان دارای شرط سنی می باشد.یعنی22تمام شرط سن هست درضمن اگه اقایان اگه سربازی نرفته باشن یکباربرای هرمقطع معافیت تحصیلی می تواننداستفاده کنند.درازمون استخدامی منع سنی ندارید.ویک دوره مهارتی یکساله می روید

  • Avatar

   سلام من منطقه سه هستم ورشتم تجربیه میخواستم بدونم باتراز6600امکانش هست به مصاحبه دعوت شم چقدرشانس دارم برای اموزش ابتدایی

 22. Avatar

  سلام….حدود رتبه و تراز مورد نیاز برای منطقه سه جنسیت دختر و اموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان رو میشه لطف کنید؟؟

  • Avatar

   سلام چه استانی؟ولی درمجموع تراز8600ورتبه 7000خوبه ولی استان به استان باز فرق داره

 23. Avatar

  استان خراسان رضوی…

  • Avatar

   سلام.خودشهرمشهد.ازچه گروهی اطلاعات تون دقیق وکامل بیان کنید

 24. Avatar

  سهمیه منطقه ۲ هم دارم. با توجه به این سهمیه لطفا حداقل رتبه مورد نیاز رو بهم بگید

 25. Avatar

  سلام ببخشید برای دبیری زیست و دبیری ابتدایی منطقه دو همدان با سهمیه ایثارگر ۲۵ درصد چ رتبه و ترازی لازمه در کنکور ۹۸ ؟؟؟ من نظام قدیمم

 26. Avatar

  سلام وقت بخیر من منطقه یک هستم و شهرمشهد حدود رتبه لازم برای قبولی دبیری زیست شناسی واسه من چقدره؟و اینکه پدرم آموزش پرورشی هستن میخواستم بدونم این تو گزینشم موثره آیا؟؟

  • Avatar

   سلام.البته این رتبه برای هرسال متفاوتمیشه.تراز شما9300رتبه درسهمیه3000.درمصاحبه هم فرهنگی بودن پدرمادرکمک تون می کنه

 27. Avatar

  سلام
  دانشگاه تربیت دبیر رجایی هم مثل دانشگاه فرهنگیان است؟(یعنی قبولی در آنجا مساوی با استخدام در آموزش پرورش است؟

  کسانی که مثلا اهل یکی از استانهای شمالی باشند می توانند در دانشگاه تربیت دبیر رجایی تهران یا یکی از استان ها دیگر پذیرفته شوند یا خیر؟
  اگر آنجا پذیرفته شدند بعد از اتمام تحصیلات می توانند به استان محل تولد خود بازگشته و مشغول به تدریس شوند؟

  • Avatar

   سلام جواب سوال یک بله سوال دوم بله سوال سوم حتما بایدبه شهرخودشون برگردن چون فقط محل تحصیل تهران بوده ومحل خدمت استان بومی اون فردمیشه.

 28. Avatar

  سلام من رشته ریاضی و منطقه 3 هستم برای دبیری ریاضی یا فیزیک دانشگاه فرهنگیان سنندج چه رتبه و ترازی خوبه ممنون

  • Avatar

   سلام.برای دبیری ریاضی وفیزیک ترازمابین9000-7900رتبه درسهمیه بین300-2000البته هرسال یه مقدارتغییررودررتبه ترازداریم

 29. Avatar

  سلام چرا بعضی وقت ها میبینیم با تراز 5500 و حتی کمتر اموزش ابتدایی و…….. دانشگاه فرهنگیان قبول شدند

  • Avatar

   سلام برای دانشگاه فرهنگیان فردبایدتراز6500بایدباشدتا مجاز به انتخاب رشته بشه فرد.

 30. Avatar

  سلام حدودا با چه ترازی در منطقه ی دو رشته ی تجربی میشه اموزش ابتدایی همدان رو آورد؟

 31. Avatar

  سلام.من رشته ریاضی منطقه 2 هستم.خواستم بدونم برای دبیری ریاضی و فیزیک و ابتدایی چه تراز هایی میخوام؟آیا قبولی توی ابتدایی راحت تره؟
  معدل بالا (بالای 18)چقدر تاثیر گذاره؟خیلی ممنون

  • Avatar

   سلام ترازبالای8500خیلی خوبه. دبیرابتدایی معمولا ظرفیت بیشتر وقبولی راحترهست. معدل درمصاحبه یه مقدارکمک روداره

 32. Avatar

  سلام خسته نباشید برای قبولی تربیت معلم رشته تجربی منطقه سه استان آذربایجان غربی حدودی چه رتبه ی لازمه با جنسیت دختر🙏👀

  • Avatar

   سلام تراز8500به بالاخوبه.رتبه بسته به رشته وسال کنکور متفاوته ولی رتبه 9000بدنیست

 33. Avatar

  سلام من منطقه یک شهر کرج … به نطرتون حداقل تراز یا رتبه قبولی چنده واسم ؟ منظورم اینه تو دانشگاه فرهنگیان روزانه نه آزاد با چه ترازی یا رتبه احتمال قبولیم بالاس … بعد فرقی نداره چه رشته ای دیگه حساب کنید ضعیف ترین رشته … فقط قبولی

  • Avatar

   سلام از چه گروهی انسانی تجربی ریاضی زبان..ولی درحالت کلی تراز8500خوبه

   • Avatar

    رشته تجربی

    • Avatar

     لطف سوالتون دوباره کامل بیان کنید چون سوال قبلی شمارو ندارم .اگه ترازازگروه تجربی ملاکه8900خوبه

 34. Avatar

  سلامو خسته نباشید ،منطقه 3 رباط کریم و رشته ریاضی هستم ، رتبه کشوری و منطقم باید چندباشه برای قبولی دانشگاه فرهنگیان ؟

  • Avatar

   سلام
   تراز8200
   رتبه کشوری13000
   رتبه منطقه1800 البته هرسال باتوجه به سطح شرکت کننده هاتغییررو داره

 35. Avatar

  برای قبولی رشته ریاضی کاربردی دانشگاه شهید رجایی چه رتبه ای لازمه

  • Avatar

   سلام
   تراز8400
   رتبه کشوری17000
   رتبه درسهمیه6800توجه هرسال باتوجه به سطح شرکت کننده هاتغییررو داره

 36. Avatar

  سلام ببخشید از رشته ریاضی فیزیک برای قبولی دانشگاه فرهنگیان هر زیر شاخه ای با سهمیه ۵ درصد از چه رتبه هایی به بالا باید باشه؟

 37. Avatar

  سلام خسته نباشید… رشتم تجربیه ولی امسال میخام کنکور انسانی بدم و کلا شنیدم امسال تربیت معلم زیاد دانشجو میگیره,,, برا قبول شدن حدودا چه رتبه ای باید بیارم؟؟؟ فرقی هم نداره چه رشته ای باشه فقط دبیری… از همدانم و منطقه 2

 38. Avatar

  سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل رشته تجربی منطقه 3 بومی استان فارس هستم میخاستم حداقل رتبه برای قبولی در رشته دبیری تربیت بدنی دانشگاه شیرازو بدونم
  متشکر

 39. Avatar

  سلام.انسانی منطقه3 باچه رتبه کشوری ومنطقه3 بنظرتون باچه رتبه منطقه وکشوری فرهنگیان علامه امینی تبریز قبول میشم؟(ابتدایی بخصوص یاهررشته ای)
  2_من عمل قرنیه چشم چپ داشتم عوارضش تاچندسال کاهش شدید بیناییه.تومعاینه ردم میکنن؟اگه معلول محسوب شم قانون3درصدجذب ازمعلولین به من تعلق میگیره؟
  3_اگه ت.معاینه ردشم بنطرتون چطورمعلم شم؟

  • Avatar

   سلام تراز8500خوبه.شرایط نمره چشم بیان میشه درزمان انتخاب رشته.اگه درمعاینه ردبشید ازمون استخدامی برای مدارس دولتی.مدارس خصوصی هم مراجعه حضوری

 40. Avatar

  با عرض سلام.من انسانیه نظام قدیم هستم منطقه ۳ با تراز۵۵۰۰قلم چی.میخواستم بدونم با توجه ب اینکه ۱ماه مونده تا کنکور کدوم درس ها میتونه برای قبولی دبیری کمک کنه لطفا ی درصد تقریبیم بگید.ممنونم

 41. Avatar

  سلام تو رو خداااااا جوابم رو بدید رشتم انسانی نظام قدیمم. درسم خیلی در مدرسه عالی بود معدل19ولی در کنکور پارسال19000شدم الان نمیدونم کدوم درس ها رو بیشتر بخونم یا حداقل تا چه رتیهای قبول میشم راهنماییم کنید

  • Avatar

   سلام امسال ظرفیت ها خیلی خوبه نسبت به پارسال دروس تخصصی وتراز بالای8500خوبه

 42. Avatar

  سلام من تراز میانگین قلمم ۵۷۰۰
  تو ارمون جامع شدن ۵۱۰۰
  تو سنجشم شدم یازده هزار البته تخمین زدن که طبق نود و هفت میشم این رتبه
  حس میکنم هیچ شانسی ندارم
  از استرس شدید نمیتونم درس بخونم
  من منطقه سه هستم . انسانی
  به نظرتون امیدی هست یا ول کنم چون نهایی هم فک نکنم تاثیرو بگیرم
  تک دررس حساب شه شاید بتونم ولی همه یا همون کل نمیشه زیاد

  • Avatar

   سلام وقت بخیر.اگه تراز شما اینه بله یعنی تراز شما باکنکور حذود8500هست که شانس دانشگاه فرهنگیان براتون هست باجدیت به مسیرتون ادامه بدید

 43. Avatar

  سلام خسته نباشین میخواستم ببینم برا قبولی تودانشگاه فرهنگیان به خصوص دانشگاه شهید رجایی تهران از کنکور هنر چه رتبه ای مد نظره ک قبول بشم؟؟منطقه 3هستم

 44. Avatar

  در رشته تجربی منطقه 3 برای دانشگاه فرهنگیان دانشگاه شهید مفتح شهر ری حداقل چه درصد هایی باید کسب کنم

  • Avatar

   سلام برای چه رشته و چه سهمیه ی؟ترازتون بایدبالا8500

 45. Avatar

  سهمیه ۵ درصدی جانبازی رو ام دارم.. و میخوام بدونم رنج تراز ۸۰۰۰ تو تجربی حدود چ رتبه ایه؟؟.

 46. Avatar

  سلام من دانش آموز رشته انسانی هستم می خواستم بدونم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان سال 99 چه رتبه ای باید بیارم

 47. Avatar

  سلام خسته نباشید با تراز 7400 رشته تجربی منطقه 3 اصفهان اموزش ابتدایی قبول میشم؟

 48. Avatar

  سلام من فارق التحصیل رشته تجربی هستم و لیسانس حسابداری دارم. میخواستم بدونم برای تغییر رشته به انسانی و کنکور مجدد چه شرایطی لازمه؟ باید دوباره دیپلم انسانی بگیرم؟ با معدل ۱۳.۵ و سن ۲۴ سال شانس قبولی تربیت معلم دارم؟؟؟

 49. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من رشتم تجربیه،تو آخرین آزمون سنجش ترازم ۶۰۰۰ شد،تو قم درس میخونم
  آیا با همین وضعیت شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان رو دارم؟

 50. Avatar

  سلام با درصد تحلیلی ۳۰ اجتماعی و فارسی ۴۰ ریاضی ۲۰ و علوم ۲۵ تیز یا نمونه یاس شیراز قبولم

 51. Avatar

  سلام رشته ریاضی منطقه دو دانشگاه فرهنگیان امام علی رشت چه رتبه یا ترازی میخواد حدودا؟ ممنون

 52. Avatar

  سلام بنده از استان قم هستم و برای دبیری زبان انگلیسی چه ترازی مناسبه ؟ البته به غیر از تراز ۶۵۰۰ منظورمه ، و این که حداقل درصد های هر درس رو هم میشه اعلام کنید برای یه رتبه و تراز خوب ؟

 53. Avatar

  سلام ببخشید من تراز کانونم توی ازمون جامع اخیر 5300 شد نظام قدیمم و یکی از شهرای بوشهر هستیم (منطقه 3) رشتمم انسانیه توی اخرین ازمون سنجش هم تخمین رتبه ام 8هزار شد؛ فک میکنید شانسی برای فرهنگیان دارم؟

 54. Avatar

  سلام ببخشید با کنکورهنر با چه رتبه ای امکان قبولی داره؟

 55. Avatar

  سلام.خسته نباشید
  بومی خراسان رضوی هستم
  میشه بگید که برای رشته زبان انگلییسی دانشگاه فرهنگیان تراز بالای 6500 یعنی تقریبا چه رتبه ای در کنکور؟؟و اینه ایا دانشگاه فرهنگیان برای رشته زبان هر سال میگیره یا نه؟؟

 56. Avatar

  سلام من منطضقه 3 استان ٱذربایجان غربی رشته انسانی برای دبیری دینی و یا فلسفه چه رتبه ای باید بیاریم تو کنکور 99

 57. Avatar

  امسال وارد پیش دانشگاهی هم میشم ومیخوام از الان بکوب بخونم و شروع کنم ایا امکان اینکە فرهنگیان قبول شم هست ؟

 58. Avatar

  سلام توروخدا جواب منو بدید من انسانی نظام قدیم منطقه ۳ خوزستان هستم تراز قلمچیم تو ازمون جامع ۵۲۰۰ بود شانس قبولیم چقده ؟؟ هروز استرس نتایجو دارم …رتبم تو تخمین قلم ۳تا۴ هزار بوده ک تو بدترین حالت زیر ۷ هزارو مطمئنم میشم

  • Avatar

   سلام ترازتون خوبه انشاءالله تراز لازم رو برای قبولی میاریدامسال ظرفیت پذیرش بالاست نگران نباشید

 59. Avatar

  سلام ببخشید به نظرتون من بااین درصدا تربیت معلم قبول میشم رشتم ریاضی منطقه سه هستم
  ادب ۳۰
  عربی۲۰/دینی۲۰ /زیان ۰/ ریاضی۴/فیزیک۱۰/شیمی۲۰
  خودم بعید میدونم ولی شنیدم امسال ظرفیت سه برابر شده لطفا جواب بدید

  • Avatar

   سلام.امسال ظرفیت خیلی بالاست شما ابتدابایدتراز6500روکسب کنید

 60. Avatar

  با سلام امسال تا چند هزار نفر تربیت معلم پذیرش می کنند؟؟!

 61. Avatar

  سلام ببخشفد من کنکور ۹۹ هستم استان یزد شهرستان میید منطقه ۲ انسانی میخواستم ببینم ترلز و رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیانم بلید جند باشه؟

  • Avatar

   سلام شما ایا اط سهمیه پدر استفاده وتیکشو زدیدیعنی الان سهمیه5درصد هستید یامنطقه دو؟

  • Avatar

   سلام تراز حداقل6500باید باشه تا بتونید انتخاب رشته کنید.برای قبولی تراز8500خوبه

 62. Avatar

  پدرمم هم سهمیه رزمنده داره ۲۴ ماه
  کمکم کنید

 63. Avatar

  سلام.من تو کنکور آزمایشی گزینه دو ترازم 6100 اومد خوبه؟شرایطو دارم یا بیشتر بخونم؟ رشتم انسانیه و از استان کرمانشاهم،چه شرایطی داره؟

 64. Avatar

  سلام منطقه 3 هستم استان لرستان به نظرتون تا چه رتبه ای میشه واسه دانشگاه فرهنگیان قبول شد و همچنین آخرین رتبه قبولی رو بگید برا فرهنگیان ممنون میشم .هر دانشگاهی فرق نداره فقط فرهنگیان باشه

  • Avatar

   رشتمم انسانیه نظام قدیم

  • Avatar

   سلام حداقل تراز برای مجازشدن رشته6500هست ولی برای قبولی ترازها متفاوته مثلا برای اموزش ابتدایی8000-9000

 65. Avatar

  سلام برای انتخاب رشته شما باید تراز6500جداقل داشته یاشیدبرای قبولی تقریبا8600

 66. Avatar

  سلام من رشتم ریاضی فیزیک هست از اصفهان کنکور ۹۹ باید رتبم چند بشه که دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟؟ توروخدا جواب بدید خیلی برام مهمه. باتشکر

 67. Avatar

  سلام من رشتم ریاضی فیزیک از اصفهان. کنکور ۹۹ باید رتبم چندبشه که دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟ لطفا جواب بدید

  • Avatar

   سلام ترازبالای 6500 باید باشد ورتبه باتوجه به رشته متفاوته اگه تراز8500باشه شانس قبولی خوبی داری

 68. Avatar

  سلام با این درصدا امکان قبولی برا پرستاری ازاد رو دارم:
  ادبیات۷۳-عربی۵۴-دینی۷۵-زبان۳۰-ریاضی۳۰-زیست۳۰-فیزیک صفر-شیمی ۲۰ منطقه دو هستم.

 69. Avatar

  سلام من دخترم از منطقه۳ شهرستان پارسیان حدود ترازم7000میشه برا کنکور۹۸ بنظرتون میتونم رشته ای برم ک درآینده دبیر بشم؟
  اون رشته ها چیا هستن؟
  ممنون از پاسخگویتون

  • Avatar

   سلام ترازخوبی شما نگفتید از چه گروهی شرکت کردید اموزش ابتدایی شانس بالاست

   • Avatar

    گروه تجربی نظام جدید
    من درصد های احتمالی ام رو تو ربات های تخمین رتبه زدم ترازی بین۷۵۰۰تا۷۰۰۰بهم داد
    باتوجه ب این نکته ک من نظام جدید هستم و از مناطق محروم هستیم،
    بنظرتون میتونم آموزش زیست شناسی یا آموزش شیمی ک فکر کنم رتبه های بدتری رو از آموزش ابتدایی میگیره قبول بشم؟

    • Avatar

     سلام شانس قبولی دارید ولی برای رشته های مختلف متفاوته

     • Avatar

      برا قبولی فرهنگیان تو انتخاب رشتع باید حزو ده انتخاب اول باشع؟؟؟

  • Avatar

   سلام بله برای تربیت بدنی واموزش ابتدایی شانس خوبی دارید

 70. Avatar

  سلام ببخشید شما میگید که با تراز ۶۵۰۰ ما مجاز به انتخاب رشته میشیم
  خب چه فایده‌ای داره انتخاب رشته کنیم در صورتیکه خودتون میگید میزان تراز قبولی بالای ۸۰۰۰ هزاره
  من اینو برای خودم میگم که ترازم ۶۷۰۰ هستش
  چه امیدی به قبولیه ؟…

  • Avatar

   سلام تراز 6700 ما سال گذشته قبولی داشتیم بستگی به استان ورشته تون داره ولی 8000شانس شما خیلی خوبه

 71. Avatar

  سلام تراز رو میدونم باید۶۵۰۰ باشه لطفا بگید رتبه کنکپر چند باشه برای فرهنگیان رشته ام ریاضی فیزیکه

 72. Avatar

  سلام ،‌ براي رشته دبيري تاريخ منطقه 2 حداقل رتبه چقدر بايد باشد

 73. Avatar

  سلام با تراز 6700 و معدل ۱۹ و ۱۷ سال سن میتونم دانشگاه فرهنگیان ایلام دعوت ب مصاحبه بشم؟؟بومی استان ایلام هستم…رشته تجربی

 74. Avatar

  سلام وقت بخیر
  برای رشته انسانی منطقه سه بومی استان گلستان تراز ۷۸۲۳ امکان قبولی در رشته آموزش ابتدایی و یا راهنمایی و مشاوره دانشگاه فرهنگیان هست؟

  ممنونم

 75. Avatar

  و یه سوال دیگه
  اینکه چون مشاوره زیر گروه ۵ هست احتمال بیشتری برای قبولی وجود داره
  تا آموزش ابتدایی که زیر گروه ۲ هست؟

 76. Avatar

  سلام با رتبه24000رشته انسانی دانشگاه فرهنگیان قبولم خواهش جواب بدبد

 77. Avatar

  سلام تراز 7100 منطقه 3 تجربی شانس قبولی در اموزش ابتدایی داره؟

 78. Avatar

  سلام من توی کنکور98رشته‌ی انسانی منطقه‌ی3 استان خوزستان ترازم6700 شده. آیا شانسی دارم برای دانشگاه فرهنگیان یا رجایی؟؟؟؟

 79. Avatar

  سلام ببخشید بنده از استان خراسان رضوی هستم با رتبه 26000شانس قبولی در فرهنگیان مشهد رو دارم؟

 80. Avatar

  سلام خسته نباشید.من با رتبه ۸۲۸۸ و تراز ۶۹۹۷ امکان قبولی دبیری زبان فرهنگیان زنجان یا شهید رجایی رو؟با رتبه ۳۳۰۰۰تجربی و تراز۷۲۰۷ میتونم برم دبیری زیست شناسی فرهنگیان یا شهید رجایی؟اینکه گفته شده من مجازم،چقد احتمال قبولی دارم تو این دانشگاها؟

 81. Avatar

  سلام،من رتبه کنکور ۹۸ ریاضیم ۵۶۰۰ شده ولی ترازم ۶۴۲۱هستش راهی دیگه ای هس که تربیت معلم مجاز بشم ،خیلی ممنون

 82. Avatar

  سلام لطفا جواب بدین
  رشته تجربی منطقه دو
  برای قیولی دانشگاه فرهنگیان تدریس زیست یا شیمی
  چه رتبه ای میخواد

 83. Avatar

  سلام. منظورتون از بومی گزینی اینه که منی که استان بوشهرم به هیچ عنوان نمیتونم دانشگاه خوزستان رو انتخاب کنم؟هیچ راهی نداره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باید باتوجه به تعریف بومی بودن که دردفترچه هست و روی کارنامه تون بیان شده باید انتخاب کنید

 84. Avatar

  سلام من رتبم ۳۷۴۱ با تراز ۸۰۸۵ رشته ریاضی شدم.
  میتونم فرهنگیان دبیری فیزیک یا کامپیوتر یا چیز دیگه برم؟
  منطقه2 هستم

 85. Avatar

  سلام من سهمیه پنج درصدی دارم.ملاک انتخاب رشته رتبه در منطقه است یا رتبه رتبه در سهمیه نهایی؟؟ اگه بپرسن رتبمو کدومشو باید بگم؟

 86. Avatar

  سلام بارتبه ۱۲۳۲۴ کنکور ریاضی و تراز ۶۵۱۸ با سهمیه ۲ اهواز ممکنه دبیری شهید رجایی تهران قبول شم؟!
  البته شهید رجایی تهران برتم مجاز زده…

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس شما برای اموزش ابتدایی و تربیت بدنی بیشترهست

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانستون زیادبالانیست

 87. Avatar

  سلام از شهرستان دزفول استان خوزستان…منطقه دو هستیم…تراز ۷.۱۸۷…رتبه ۱۰.۷۷۱…شانس قبولی توی تربیت بدنی شهید رجایی هست؟

 88. Avatar

  سلام
  من رتبه ام ۷۱۰۰ و ترازم ۷۶۹۴ هست
  شانس قبولی برای دانشگاه های تربیت دبیر دارم؟

 89. Avatar

  سلام
  من با تراز ۸۸۸۵ رشته انسانی و رتبه ۱۸۰۰ منطقه دو میتونم دانشگاه فرهنگیان شهر خودم قبول شم!؟

 90. Avatar

  سلام من رشتم تجربی هست و منطقه دو هستم وترازم حدود ۷۵۰۰هست ایا شانس قبولی در دبیری زیست شناسی رو دارم؟

 91. Avatar

  سلام با تراز9100ورتبه 2100 سهمیه 5درصد شانس قبولی من چقدره امسال؟منطقه 2 هستم.

 92. Avatar

  سلام با تراز 7700 تجربی منطقه 3 استان اذربایجان شرقی امیدی را دعوت به مصاحبه فرهنگیان و قبولی هست؟

 93. Avatar

  سلام با تراز 5700 مجاز دانشگاه فرهنگیان شدم و رتبه در سهمیه 5درصد شده 25700 میخواستم ببینم شانسی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارم ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس تون زیادبالا نیست ولی دراموزش ابتدایی نسبت به بقیه رشته ها شانس بیشتری دارید

 94. Avatar

  با سلام
  من پایه دوازدهم رشته انسانی هستم ، در دبیرستان نمونه دولتی تحصیل میکنم ، پدرم فرهنگی هستن و سابقه درخشانی تو اداره دارن ، رتبه های خوب و زیادی تو مسابقات قرانی اوردم ، کلاس های تست قلم چی میرم و پشت کار و برنامه ریزی خیلی خوبی دارم و معدل دیپلمم شده ۱۹ به نظرتون میتونم فرهنگیان دانشگاه خوب قبول شم ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس خواهیدداشت ابتدا شما باید درکنکورتراز6500رو بیارید ولی برای قبول شدن اگه تراز 8500به بالا شانس تون خیلی خوب خواهدبود

 95. Avatar

  سلام با رتبه ي 7505 رشته ي انساني سهميه منطقه 2 استان قزوين اموزش ابتدايي ميشه قبول شد؟

 96. Avatar

  سلام با تراز ۶۵۰۵ منطقه سه شانس قبولی دارم؟

 97. Avatar

  سلام من امسال مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان نشدم ایا در تکمیل ظرفیت می توانم شانس مجدد داشته باشم

 98. Avatar

  سلام وقت بخیر
  با تراز۸۰۲۵احتمال قبولی در فرهنگیان دارم؟دبیری زیست و شیمی احتمالش هست؟
  منطقه ۲ و بومی خوزستان

 99. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشیدرشته تجربی منطقه2با رتبه سهمیه پنج درصدی 13000 و منطقه2 cرتبه30000 آیا احتمال قبولی در دانشگاه فرهنگیان رو دارم؟؟آموزش ابتدایی چطور؟

 100. Avatar

  من رشته هنر منطقه سه هستم با رتبه 1500 و تراز6800. دانشگاه فرهنگیان قبول می شم

 101. Avatar

  سلام با رتبه ۵۱۰۰ در سهمیه پنج درصد از بین ۱۶۰۰۰ نفر و تراز ۶۳۰۰ برای فرهنگیان مجاز شدم، رشتمم انسانی هست و پسرم، منطقه ۳ خوزستان هستم.. چقدر امکان قبولیم برا شوشتر و شهرهای بومی وجود داره؟ با تشکر

  • Avatar

   سلام برای رشته تربیت بدنی .اموزش ابتدایی شانس دارید

 102. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من ترازم ۸۳۰۰ شده و رتبم ۱۴۰۰۰ منطقه ۲ هم هستم معدلمم ۱۹۰۷۴ شده رشته تجربی
  ب نظرتون شانس قبولی دارم😐

 103. Avatar

  سلام
  میخواستم بدونم با تراز ۸۳۰۰ رشته تجربی و رتبه ۱۴۰۰۰ منطقه ۲ با معدل ۱۹/۷۳شانس قبولی دارم😐😐

 104. Avatar

  رتبه ۱۹هزار منطقه ۳ تجربی تراز ۷۵۰۰ دختر استان تهران چقد شانس قبولی فرهنگیان هست؟

 105. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید در شهر ارومیه که منطقه2هستش رشته تجربی با رتبه سهمیه پنج درصدی13000 و رتبه منطقه دو30000آیا احتمال قبولی در دبیری شیمی رو دارم؟؟آموزش ابتدائی چطور؟؟

 106. Avatar

  سلام.
  با سهمیه 5 درصد ایثارگری و رتبه 14000 هزار آیا برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان استان گیلان دعوت میشم؟
  و به نظرتون دانشگاه فرهنگیان رو اولویت اولم بزنم یا نه؟

 107. Avatar

  سلام می خواستم بدونم با داشتن اولویت بومی،شانس قبولی حتی با رتبه بالا وجود داره تو رشته تجربی

 108. Avatar

  سلام. با رتبه ۱۱۱ سهمیه زیرگروه یک زبان تراز حدود ۹۵۰۰ میخوام تربیت معلم شهید رجایی آموزش زبان رو بزنم. اما طبق دفترچه من از قزوین نمیتونم تهران رو بزنم. اصلا منطقی نیست من اگر رتبه ام یک هم میشد فقط زنجان و اردبیل رو میتونستم بزنم؟ من اشتباه میکنم یا قوانینشون مشکل داره؟

  • Avatar

   سلام شما رشته های بومی استان خودتون روباید انتخاب کنیدولی ممکن محل تحصیل تهران باشه ولی محل خدمت استان خودتون هست.

  • Avatar

   سلام محل تحصیل بچه های هراستان در دفترچه مقابل هررشته قید شده

 109. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین

 110. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟؟

 111. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟

  • Avatar

   سلام بله

   • Avatar

    سلام خوب هستین. رشته ریاضی هستم کنکور 98 رتبه 9000منطقه ی 2 و تراز 7000 بومی استان خوزستان شهر اهواز شانصم چقده واسه فرهنگیان و. آخرین رتبه قبولی پارسال چه بوده؟

 112. Avatar

  سلام من منطقه ی ۳ هستم و تو رشته ی هنر۹۰۰۰ شده رتبه ام ایا واسه مصاحبه دعوت میشم؟

 113. Avatar

  در رشته ي انساني منطقه 2، زير گروه يک: 6500 زير گروه دو:8000 زير گروه سه:8000 زير گروه چهار:6600 زير گروه پنج:7000 فرهنگيان قبول ميشم؟ احتمال قبوليم چقدره؟

 114. Avatar

  سلام ببخشید من ترازم 7100 و رتبه 11/500منطقه2 به نظرشما فرهنگیان قبول میشم سپاس

 115. Avatar

  سلام برای دبیری فیزیک دانشگاه فرهنگیان منطقه ۱۸ با ۲۵درصد سهمیه ایثارگران ظرفیت وجود داره؟ حداقل چه رتبه ای لازم است؟ جهت برنامه ریزی برای کنکور میخواستم

 116. Avatar

  سلام من رتبه ۴۸۴۴ منطقه۲ رو دارم تراز ۷۹۸۸ به نظرتون به مصاحبه دعوت میشم که از الان برای مصاحبه اماده بشم؟
  توروخدا جواب بدین

 117. Avatar

  سلام ببخشید از رشته ی تجربی چه رتبه ای برای قبولی دانشگاه فرهنگیان لازمه؟

  • Avatar

   سلام برای رشته ای مختلف متفاوته ولی تراز8500خیلی خوبه

 118. Avatar

  سلام من نمره کل ام۶۰۵۵ شده و مجاز به انتخاب فرهنگیان شدم سهمیه ایثارگران دارم امکانش هست برای مصاحبه انتخاب شم؟؟؟

 119. Avatar

  سلام ببخشید من هم کنکور زبان با تراز 7000 و هم تجربی با تراز 6505 مجاز شدم بومی استان سیستان و بلوچستانم و سهمیه ایثارگر 5 درصدم دارم و تمامی کد رشته محل های فرهنگیان این دو رشته که ۸۰ مورده رو جزو اولین اولویتام وارد کردم. دعوت به مصاحبه میشم؟!

 120. Avatar

  سلام من منطقه سه هستم ورشتم تجربیه میخواستم بدونم باتراز6600امکانش هست به مصاحبه دعوت شم چقدرشانس دارم برای اموزش ابتدایی

 121. Avatar

  سلام با رتبه ۳۰۰۰ منطقه سه مازندران شانس قبولیم چقده؟رشتم ریاضیه و اینکه سالهای قبل چه رتبه‌ای دبیری مهندسی معماری قبول شد؟

 122. Avatar

  سلام.من تراز ۷۰۰۰ ریاضیم رتبم حدود ۳۰۰۰ منطقه سه شده.احتمال قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان چقدره؟چه رشته‌ای احتمال قبولیم بیشتره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دارید برای اموزش ابتدایی بیشتر

 123. Avatar

  سلام دوست محترم شانس تون کمه

 124. Avatar

  سلام من از کردستان منطقه 3 ترازم 6567 و رتبه ام 22107
  آیا برای مصاحبه دعوت میشم؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانستون برای اموزش ابتدایی بیشترهست

   • Avatar

    سلام من دانش آموز منطقه3 کنکوری 1400 تجربی هستم میخواستم بدونم با معدل 19 به بالا و تراز 4900 قلمچی میتونم آموزش شیمی یا زیست دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟22

 125. Avatar

  سلام من کنکور ریاضی دادم منطقه ۲….با تراز۶۵۲۸.رتبه ۱۲۳۳۵
  ب نظرتون دعوت ب مصاحبه فرهنگیان میشم؟؟!

 126. Avatar

  با سلام…من رشته ام انسانی هست…رتبه ام 6900…با تراز 7734….منطقه دو…چند درصد احتمال داره من در دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری ادبیات را بیاورم…متعلق به استان اصفهان هستم

 127. Avatar

  سلام کِی ممکنه برا مصاحبه دانشگاه فرهنگیان زنگ بزنن؟

 128. Avatar

  سلام پارسال 8 هزار شدم مصاحبه رد شدم امسال 7 هزار توي سايت نتايج دعوت ب مصاحبه اومده مشخصاتمو زدم خط تيره فقط بود دعوت نشدم ترازم 7600 ايا امکان تغيير نتايج هست؟

 129. Avatar

  سلام
  اسم من جزء معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان بود و برام زده که من فرهنگیان قبول شدم و باید منتظر مصاحبه بمونم….ولی نگفتن ک چه رشته ای در اومدم یعنی دبیری ریاضی،فیزیک یا…
  از کجا اینو بفهمیم؟؟خودشان به ما میگن؟!یا چی؟؟!

  • Avatar

   سلام دوست محترم این مصاحبه برای همه ی کدرشته های فرهنگیان می باشدونتیجه مصاحبه +رتبه وتراز کنکور باهم باعث میشه شما در اولین اولویت فرهنگیان قبول بشید.گاهی اوقات روز مصاحبه بهتون میگن وهمیشگی نیست

 130. Avatar

  سلام خسته نباشید اگر برای تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنیم میتوانیم سال بعد کنکور دهیم

  • Avatar

   سلام دوست محترم چون رشته روزانه هست در تکمیل ظرفیت قبول بشید کنکورسال بعدابتدا باید انصراف دهیددرضمن برای رشته های روزانه محروم هستیدوباید دردوره های غیر روزانه پذیرش بشید

 131. Avatar

  سلام خسته نباشید من رشته انسانی هستم امسال کنکور دارم منطقه دو میخاستم بدونم برای تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان حداقل رتبه برای قبولی چی هست معدلمم ۱۸تراز قلم چی هم ۵۵۰۰

 132. Avatar

  سلام وقتتون بخیر برای آموزش ابتدایی دانشگاه باهنر تهران چه رتبه ای لازم هست؟

 133. Avatar

  سلام . چند درصد از کسانی که در مصاحبه شرکت کردن قبول میشن

 134. Avatar

  سلام،خسته نباشید.من در کنکور زبان ترازم ۷۲۰۰ شد. در منطقه سه رتبم ۴۸۰۰ شد.دعوت به مصاحبه شدم.چقدر شانس قبولی دارم

 135. Avatar

  سلام با رتبه 3034 وتراز 8881 سهميه منطقه 1 رشته رياضي چقدر شانس قبولي دبيري رياضي مشهد را دارم

 136. Avatar

  سلام وقتتون بخیر. من تراز ۷۲۰۰ کنکور ریاضیم تو منطقه ۳ اما دعوت به مصاحبه نشدم.واقعا ترازم کم بوده یا دلیل دیگه‌ای میتونه داشته باشه؟ رتبه های نزدیک به رتبه من دعوت شدن.ممنون میشم پاسخ بدید🙏❤

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز شما خوبه. امسال خیلی ها به نتایج اعتراض دارند

 137. Avatar

  سلام. میخواستم بدونم اگه امسال روزانه قبول شم میتونم انصراف بدم و فرهنگیان شرکت کنم سال بعد؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم خیرنمی توانید شما یکسال از انتخاب رشته دوره روزانه محروم هستید وچون فرهنگیان هم دوره ش روزانه هست نمی تونید انتخابش کنید

 138. Avatar

  سلام با رتبه ۵۸۲۹ کنکور فنی و حرفه ای منطقه دو و تراز۲۵۱۴ میشه روزانه معماری در اومد؟؟!

  • Avatar

   سلام دوست محترم بستگی به تعداد انتخاب های شماداردولی شانس دارید

 139. Avatar

  سلام من کنکور فنی و حرفه ای دادم…اهواز…. رتبم ۵۰۰۰ و ترازم ۲۰۰۰ شده با سهمیه منطقه ۲ و ۲۵ درصد ایثارگران به نظر شما وضعیت من چطوریه و این که رتبه من بدون ۲۵ درصد ایثارگر چطور میشد؟؟

 140. Avatar

  سلام نتایج انتخاب رشته کی میاد؟؟؟🙁

 141. Avatar

  مشاور گرامی کسی که در تجربی تراز حدود ۹۰۰۰ بیاره یا ۸۵۰۰ بهترین پیراپزشکی ها را میتونه بیاره.تراز ۹۰۰۰ تجربی یعنی رتبه زیر ۵۰۰۰ و راحت پیراپزشکی های دانشگاه خوب قبول میشه.من فکر کنم برا گروه تجربی تا ۸۵۰۰ تراز واقعا عالیه

 142. Avatar

  ترازی که برای تجربی فرمودید کدام زیر گروه تجربی؟یا منظورتون تراز ماکزیمم زیر گروهها هست؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم رقابت دردبیرزیست وشیمی درگروه تجربی بالاوظرفیت پذیرش هم کم می باشداکثراافرادتراز8500تجربی دانشگاه فرهنگیان انتخاب می کنند ولی درمصاحبه افرادکه ترازو رتبه بالاتردارندشانس این دوررشته دارن تراز8500برای اموزش ابتدایی مناسب می باشد

 143. Avatar

  سلام.ترازی که مورد نظر هست مربوط به کدام زیر گروه تجربی هست؟مثلا ممکنه یکی ترازش در زیر گروه یک ۷۰۰۰ باشه ولی در زیر گروه دو ۷۵۰۰.برا فرهنگیان تراز کدام زیر گروه‌را انتخاب میکنن؟یا ماکزیمم‌تراز پنج زیر گروه انتخاب‌میشه

  • Avatar

   سلام دوست محترم درانتخاب رشته تراز درزیگروه مربوط به ان رشته مهم می باشد

 144. Avatar

  سلام…..
  من در دانشگاه فرهنگیان قبول شدم…میشه بگید کِی و چطوری باید برم ثبت نام کنم؟
  ثبت نام از کی شروع میشه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم به سایت دانشگاه فرهنگیانی که قبول شدید مراجعه کنید اطلاعیه قرارداده می شود.اگه دانشگاه در طی روزهای اینده زمانی رو اعلام نکند باید باتوجه به اطلاعیه سازمان سنجش اقدام شود

 145. Avatar

  سلام وقت شما به خیر
  حقوقی که دانشگاه فرهنگیان به دانشجو ها میده چه قدره و این که چه قدر طول میکشه تا این حقوق رو بدن؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم1500000تومان می باشد از بدو ورود به دانشگاه

 146. Avatar

  سلام خسته نباشید ت رو خدا جواب بدید من رشتم انسانی هست رتبم ۱۰۰۰۰ وتراز ۷۳۰۰منطقه ۳ ولی به مصاحبه دعوت نشدم مگه قرار نیست تراز بالایه ۶۵۰۰دعوت شن شانسی برای تکمیل ظرفیت ایا دارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس برای تکیل ظرفیت دارید وبا توجه به کارنامه سبز حق اعتراض هم دارید

 147. Avatar

  سلام
  کارنامه سبز چیه و چیکار میتونیم بکنیم باش؟؟!
  میشه لطفا کامل توضیح بدید؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم باتوجه به کارنامه سبز شما می توانیدبفهمید درچه انتخابهای می تونشتید قبول شوید ودلیل دعوت به مصاحبه نشدن یا رد مصاحبه فرهنگیان چه بوده

 148. Avatar

  یعنی کارنامه سبز فقط برا فرهنگیانه؟؟

 149. Avatar

  سلام من برای ترم بهمن می تونم در رشته دندان پزشکی بروجرد ثبت نام کنم ؟ رشته ریاضی فیزیک هستم

 150. Avatar

  سلام تربیت معلم زیرگروه چنده رشته ی ریاضیه؟

 151. Avatar

  سلام ببخشید من امسال سال آخرم هست وکنکور دارم ومنطقه۳هستم استان ایلام رشتمم علوم ومعارف اسلامی صدرا هست میشه بگید چ ترازی باید بیارم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان؟لطفا جواب بدید ممنون

 152. Avatar

  سلام ببخشید من امسال سال اخر رشته علوم ومعارف اسلامی صدرا هستم وکنکور دارم ومنطقه ۳استان ایلامم میشه بگید برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان باید چه تراز بیارم؟لطفاجواب بدید ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شماگروه ازمایشی تون مشخص نکردید
   اگه شما از گروه انسانی شرکت کنیدباتراز9000به بالاشانس 90تا100درصد خواهدبود
   تراز8500-9000شانس90درصدبه بالا
   تراز8000-8500شانس70-90درصد
   تراز7800-8000شانس60-70درصد
   تراز7500-7800شانس50درصدبه بالا
   البته این شانس دعوت به مصاحبهمی باشد درقبولی نهایی شما مصاحبه هم ملاک خواهدبود

 153. Avatar

  سلام من چند تا سوال داشتم؟
  میخواستم بدونم با کنکور زبان میتونم دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟؟ بعد اینک سال ۹۹تراز قبولی برای زبان چه رتبه ای؟؟اصلا سال ۹۹دانشگاه فرهنگیان پذیرش داره؟؟خیلی ممنون از راهنماییتون

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای رشته زبان انگلیسی شما باید ذرکنکور زبان شرکت کنید.ودانشگاه فرهنگیان در انتخاب رشته ها انتخاب نمایید.سال 99دانشگاه فرهنگیان پذیرش دارد ولی سهمیه هر استان متفاوت هست.تراز7800تا8000بین70تا90درصدشانس قبولی دارید ولی باتراز8000به بالا شانس 100درصدی برای قبولی خواهید داشت

 154. Avatar

  سلام من دانش آموز تجربی هستم و میخوام دانشگاه فرهنگیان حاکثر چه رتبه ایی باید کسب کنم امسالم کنکور دارم دولتی باشه چی

  • Avatar

   سلام دوست محترم باتوجه به سهمیه ورشته مدنظرمتفاوت می باشد ولی ترازبالای8000خوب هست

 155. Avatar

  سلام. من رشتم تجربی بوده و امسال پشت کنکور موندم. میخوام ۹۹ کنکور انسانی بدم برای تربیت معلم. به نظرتون شانسی دارم؟

 156. Avatar

  سلام با چه رتبه و ترازی میشه در رشته انسانی دبیری ابتدایی اورد؟؟؟ منطقه3

 157. Avatar

  سلام برای قبولی دانشگاه فرهنگیان و دبیری در رشته تجربی تراز و رتبه حداقل چقدر باشه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز8500خیلی خوبه رتبه باتوجه به سهمیه ورشته متفاوته

 158. Avatar

  دبیری برای تجربی زیرگروه چنده؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بستگی به رشته مورد علاقه تون داره مثلا اموزش ابتدایی وزیست زیرگروه یک شیمی زیرگروه دو تربیت بدنی زرگروه5

 159. Avatar

  سلام اگر شما فرهنگیان ابتدایی رو قبول شده باشین و تو کارنامه سبز پرستاری و هوشیاری و اتاق عمل هم آورده باشین کدومش رو انتخاب می کنید. ؟؟؟؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم این موضوع به علاقه شما بستگی داره شما در دانشگاه فرهنگیان کمک هزینه تحصیلی به مبلغ1500000تومان دریافت واستخدام وسربازی هم نمیرید تعطیلی تابستان …رشته های پیراپزشکی هم بعدتمام درستون طرح وسربازی وشیفت ها رو دارید برای خارج وداخل بازارکار خوبی داره.البته شما در شغل معلمی هم اگه شرایط خوبی داشته باشید می توانید به خارج اعزام ودر مدارس خارج ازکشور بادارمد بالاتدریس نمایید.پس مزایا معایب هرکدام رو بررسی ودرضمن علاقه تون در نظربگیرید.درپناه خداباشید

 160. Avatar

  سلام ببخشید تراز ۸۵۰۰ رشته انسانی منطقه ۳ بهارستان ۱ استان تهران و جنسیت دختر برای دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ حدودا چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 161. Avatar

  سلام تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ استان تهران رشته انسانی برای کنکور ۹۹ چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای همه رشته شانس دارید به ویژه اموزش ابتدایی وتربیت بدنی

 162. Avatar

  سلام من میخوام بدونم برای تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ اسنان تهران رشته انسانی چه رتبه ای باید کسب کنم ؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 163. Avatar

  سلام میشه بگید تراز ۸۵۰۰ منطقه ۳ استان تهران رشته انسانی چه رتبه ای میشه ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم هرسال رتبه متفاوت خواهدبود ولی تقریبا3000

 164. Avatar

  سلام میشه بگید تراز ۸۵۰۰ رشته انسانی منطقه ۳ استان تهران چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

 165. Avatar

  سلام میشه بگید تراز ۸۵۰۰ رشته انسانایثارگران استان تهران چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

  • Avatar

   سلام دوست محترم این تراز هرسال رتبه متفاوتی خواهدشد

 166. Avatar

  سلا ببخشید من توی استان شهرکرد زندگی میکنم ومیخواستم کنکور ۹۹زبان شرکت کنم و دبیری زبان قبول شم.شهر من پذیرش داره واسه سال دیگه؟؟و اینکه با چه تراز و رتبه ایی میتونم قبول شم

  • Avatar

   سلام دوست محترم نیاز هر استان هنوز مشخص نیست.تراز9000خیلی خوبه رتبه زیر1000

   • Avatar

    ممنون از پاسخ گوییتون، ی سوال دیگه دانشگاه شهید رجایی با فرهنگیان چه فرقی میکنه مگه هردو تربیت معلم نیستن؟و اینکه اگه شهر من سال ۹۹پذیرش دبیری زبان نداشته باشه من نمیتونم توی شهر دیگع دبیری زبان بخونم؟؟

    • Avatar

     سلام دوست محترم دانشگاه فرهنگیان رشته های گروه انسانی زبان تجربی هنر وداره. دانشگاه شهید رجایی برای رشته ریاضی می باشد.سوال دوم پذیرش فرهنگیان بومی هست

 167. Avatar

  سلام من ورودی سال ۹۸ دانشگاه فرهنگیان هستم من میتونم در حین تحصیل در دانشگاه فرهنگیان ،دوباره کنکور بدم و همزمان با دانشگاه فرهنگیان در دانشگاه دولتی دیگه ای هم مثل روانشناسی درس بخونم؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

 168. Avatar

  سلام.آخرین رتبهی قبولی برای تربیت معلم در رشتهی تجربی برای معلمی دبیرستان در کنکور 98 چند بدو.منطقه ی 2 .ممنون میشم پاسخ بدید

 169. Avatar

  سلام من جز منطقهی 2 حساب میشم میخواستم آخرین رتبهی قبولی برای تربیت معلم دبیرستان رو بدونم چند شده . با تشکر

 170. Avatar

  سلام
  من دانش اموز رشته ریاضی منطقه 3 هستم
  برای دبیری ریاضی و فیزیک دانشگاه شهید رجایی و تربیت معلم چه تراز و رتبه ای قابل قبوله؟ و اینکه پدرم هم فرهنگی هستن و هم جانباز میخوام بدونم توی پذیرفته شدن توی مصاحبه تاثیری داره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم باسهمیه منطقه سه ترا8500شانس تون خیلی خوبه.فرهنگی بودن پدرتون درمصاحبه کمک می کندالبته سوال شما خیلی کلیه استان ودرصد جانبازی پدررو بیان نکردیدوبرای مشاوره دقیق تردرصورت تمایل بامشاوران مادرارتباطباشید

 171. Avatar

  سلام ، میشه لطفا بگید کم طرفدارترین رشته های دانشگاه فرهنگیان کدومان ؟
  منظورم رشته هایی هستن که چون اکثراً کسی علاقه ای به انتخاب اونها نداره معمولا ظرفیت پذیرششون هم بالاست . ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم همه رشته دانشگاه فرهنگیان طرفداران خود رو داردچون تعهداستخدامی داره.اموزش ابتدایی پذیرش راحترچون ظرفیت بالاترهست.اموزش کودکان استثانی هم بخاطرسختی کار قبول شدن راحتر

 172. Avatar

  سلام تراز من تو قلم چی 5800 عه. باید به چن برسونم تا از فرهنگیان زبان انگلیسی یا تجربی دربیام؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز قلمچی شما اگه7000برسه خیلی عالیه ترازالان تون هم بدنیست

 173. Avatar

  سلام با توجه به حذف سهمیه بومی گزینی ،آیا باز هم دانشگاه فرهنگیان بومی هست یا نه؟و اینکه با توجه به کم شدن سهمیه ایثارگران ،سهمیه ایثارگران ۵ درصد بهتره یا منطقه ۳ استان تهران رشته انسانی؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

  • Avatar

   سلام دوست محترم هنوز چیزی به تصویب مجلس نرسیده.گزینش فرهنگیان بومی هست.هنوز زود درمورد اظهارنظردرموردسهمیه ها

 174. Avatar

  سلام ببخشید میتونم بپرسم مزایای سهمیه پنج درصدی برای قبولی تو دانشگاه فرهنگیان چی هستش؟؟مثلا من با تراز ۶۲۰۰ مجاز به انتخاب رشته تو فرهنگیان شدم با این سهمیه و آیا شرط سنی رو افزایش نمیده این سهمیه؟آخه شنیدم واسه ۲۵ درصدیا شرط سنی بیشتره و اینکه من دختر هستم رشته تجربی نظام قدیم و منطقه سه و آیا ظرفیت برای سال ۹۹ کاهش پیدا نکرده نسبت ب قبل؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم سهمیه یه مقدار درتراز شما موثرهست وتاثیری روی شرط سنی نداره.ظرفیت برای سال99افزایش یافته

 175. Avatar

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با تراز ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ تجربی سهمیه پنج درصدی دبیری زیست میشه قبول شد؟ و آموزش ابتدایی امسال تا چ رتبه ای تو تجربی دعوت ب مصاحبه شده؟دوست من میگ با تراز ۶۵۰۰ قبول شدم رشتش تجربیه ک رتبش بالای بیس هزار میشه شهرمونم ایلام هستش منطقه ۳

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز8500به بالاخیلی خوبه .قبول شدن اموزش ابتدایی راحترازیست هست.رتبه دراموزش ابتدایی 7500حدوددر زیست3500می باشداستان به استان متفاوت ومصاحبه خیلی مهمه

 176. Avatar

  سلام
  ببخشید برای معلمی فیزیک منطقه 1 چه تراز و رتبه ای لازمه؟؟

 177. Avatar

  سلام
  ببخشید تراز من در گزینه دو 7500 است می خواستم بدونم برای دبیری فیزیک چه ترازی در گزینه دو مناسب است؟؟

 178. Avatar

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم من که رشتم تجربیه و منطقه 3 هستم برای رشته های اموزش ابتدایی و دبیری تربیت بدنی باید تراز و رتبه م تقریبا چقدر باشه که مجاز بشم ؟
  و اینکه آزمون عملی تربیت بدنی چطوریه و کی باید شرکت کنم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز8000تا7500خیلی خوبه.برای اموزش ابتدایی رتبه درمنطقه تون7546رتبه کشوری حدود29339برای تربیت بدنی رتبهمنطقه 15000ورتبه کشوری 65000می باشد باازاستان به استان یه مقداربالاوپایین می باشدکارشما درتربت بدنی راحترمی باشد به شرط اینکه ازمن عملی خوب بشه.شما به ثبت نام باید حواست به سایت سنجش باشه که کارت ازمون عملی وعلاقه مندی بیان کنید.ازمون عملی شامل:تست بارفیکس-زمان 20ثانیه.دربیل توپ وبسکتبالازبین 4مانع-درازنشست باتوپ بال3کیلوگرم-زمان30ثانیه پرش ازروی 4مانع-قلت خوردن.ردشدن از روی پوب موازنه باحفظ تعادل4در9با کیسه سیمان.پرتاب توپ مدین بال از جلوی سینه با دودست به طرف جلو-دواستقامت

 179. Avatar

  سلام و خسته نباشید می خواستم ببینم برای قبولی در ارشد دبیری تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان تهران چه رتبه ای لازمه؟وچه گرایش هایی داره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم ارشد فرهنگیان ویژه شاغلین اموزش وپرورش می باشدودرظرفیت ازاد تعهداستخدامی ندارد.رتبه زیر1000. 6رشته وحدود19گرایش میباشدکه همه گرایشها دراین دانشگاه وجودندارد

 180. Avatar

  سلام رتبه و تراز لازم برای تربیت معلم رشته ریاضی فیزیک منطقه ۲ چقدر نیازه و اینکه ایا سهمیه ۵درصد فقط رتبرو تغییر میده یا تراز رو هم تغییر میده؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم 8500ترازعالیه رتبه برای رشته مختلف متفاوته درکل رتبه زیر4000عالیه.رتبه وتراز

 181. Avatar

  سلام خسته نباشید خیلی ممنون بابت سایت خوبتون و اینکه واسه قبولی دبیری زیست سهمیه ۲۵ درصد رتبه باید چقدر باشه؟؟ ممنونم

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز6500رتبه در رشته های مختلف متفاوته

 182. Avatar

  سلام من سهمیه 5درصد دارم .حداقل ه رتبه وترازی توتجربی بایدبیارم که تربیت معلم خرم آبادقبول بشم؟؟سهمیه5درصدتوقبولی تاثیری داره؟؟

 183. Avatar

  یه سوال دیگه.سهمیه 5درصد برا آموزش ابتدایی یاکلا فرهنگیان چه تاثیرمثبتی توقبولی میتونه داشته باشه؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم سوال شما نیاز به مشاوره جامع داره درصورت تمایل بامشاوران مادرارتباط باشید

 184. Avatar

  سلام ببخشید من با رشته ی تجربی با هدف دبیری زیست و منطقه ۲و سهمیه ایثارگری ۳۰ درصد رتبم باید چی بیادش ک قبول دانشگاه فرهنگیان تهران شم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما سهمیه25درصدهستید؟سوالتون واضح نیست؟

 185. Avatar

  سلام
  خسته نباشید من می خوام از طریق کنکور تجربی برم تربیت معلم و معلم فیزیک بشم امکانش هست؟؟
  چه رتبه ای لازم داره؟؟ معیار تراز چیه؟؟ چرا تراز قلم چی اینقدر پایین هست؟؟ درضمن میشه از استان فارس توی تهران درس خوند یا نه؟؟منطقه 3
  ممنون از پاسخگویی شما

  • Avatar

   سلام دوست محترم باید ازکنکور ریاضی شرکت نمایید.تراز نمره ازمون کنکوراست تراز7800خوبه تراز قلم چی متفاوت ازکنکورهست.شما باید از استان بومیخودشرکت نمایید محل تحصیل یه سری رشته ها ممکن دراستانهای دیگه باشه ولی محل خذمت استان بومیتان خواهدبود

 186. Avatar

  سلام ببخشید برای قبولی فرهنگیان منطقه 2 رشته انسانی باید رتبه مون زیر چند باشه؟؟؟ تراز گاج 5800 خوبه یا بد؟ کلی سرچ کردم اخرشم نفهمیدم تراز چه قد خوبه خواهشا جواب بدید ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز شما اگه7800به بالاباشدرکنکورشانستون70درصدخواهدبود

  • Avatar

   سلام ممنون میشم پاسخ من رو بدید خیلی عجله دارم..من سهمیه پنج درصدی دارم استان ایلام هم هستم ترازم ۶۳۰۰ تجربی شد با اینکه ۶۵۰۰ نبود ولی مجاز ب انتخاب رشته واسه فرهنگیان شدم الان دانشگاه فرهنگیان استانمون تکمیل ظرفیت واسه حدود ۵ شهرستان گذاشته احتمال قبولی دارم من؟؟چند درصده احتمالش حدودا

   • Avatar

    سلام دوست محترم شانس دارید بامشاوران مادرارتباط باشیدبرای مصاحبه آماده بشید

 187. Avatar

  سلام. ببخشید میخواستم ببینم شرایط سنی چطوره؟من 25سالمه میتونم کنکور انسانی بدم و شرکت کنم واسه معلمی؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شرط سنی دانشگاه فرهنگیان22سال تمام است شما اگه مدرک دانشگاهی دارید درازمون استخدامی شرکت نمایید

 188. Avatar

  سلام خواهش میکنم جواب بدین من تو کنکور تجربی ۹۸ ترازم ۶۳۰۰ شده چون سهمیه پنج درصدی دارم مجاز شدم ب انتخاب رشته واسه فرهنگیان الان دانشگاه فرهنگیان استانمون تکمیل ظرفیت گذاشته آیا من شانسی دارم واسه قبولی ؟چن درصددد

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله.شانس دارید بامشاوران مادرارتباطباشید وفایل مصاحبه دریافت نمایید

 189. Avatar

  سلام خواهش میکنم زود جواب بدید من واسه تکمیل ظرفیت فرهنگیان هرچقدر اطلاعاتم رو وارد میکنم کار نمیکنه میگ داوطلب یافت نشد همه شرایط رو هم دارم تجربی نظام قدیم سهمیه پنج درصدی هستم تراز ۶۳۰۰ احتمال داره ک مجاز نباشم؟؟مجاز نباشم حداقل باید وارد شه هر سه کادرش رو امتحان کردم حتی با گوشیای مختلف

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما می توانیداگر جزواستان های مورد نظرباشید احتمالا مشکل سایت می باشد.ازطریق سازمان سنجش پیگیر شوید

 190. Avatar

  سلام من واسه تکمیل ظرفیت فرهنگیان هرچقدر اطلاعات رو وارد میکنم کار نمیکنه میگ همچین اطلاعاتی موجود نیس دفترچه انتخاب رشته هم خوندم مشکلی نداشتم تجربی نظام قدیم سهمیه پنج درصدی هستم تراز ۶۳۰۰ خواهش میکنم جواب بدید عجله دارم

 191. Avatar

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید میشه در مورد حداقل درصدهای لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان راهنمایی کنین؟و اینکه درصدهارو چند باید بزنیم تا تراز لازم برای قبولی در این رشته رو به دست بیاریم؟و سوال اخر اینکه از بین درسای عمومی ی درس رو جواب ندیم ولی ۳ درس عمومی دیگه رو بالا بزنیم مشکلی ایجاد میشه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم باتوجه به سهمیه وگروه ورشته مورد نظر درصد متفاوته ولی تراز8000به بالاعالیه

 192. Avatar

  سلام من رشته تجربی میخوام دبیر زیست شناسی قبول بشم چند درصد بزنم من استان گلستان هستم و ایا به چیزایی که اینترنت گفته رو باور کنم یا نه

 193. Avatar

  سلام خسته نباشید رتبه قبولی ابتدایی ، دبیری تاریخ با سهمیه ۲۵ درصد به بالا چند باشه ؟؟ ممنوع

  • Avatar

   سلام دوست محترم بدون سهمیه تراز8000عالیه باسهمیه شما تراز حدود4500

 194. Avatar

  سلام تراز ۷۰۰۰ برا قبولی دبیری مشاوره و عربی با سهمیه ۲۵ درصد خوبه ؟

 195. Avatar

  سلان ببخشید من سال 1400 کنکور دارم میخواستم اموزش ابتدایی قبول بشم میشه بگین زیر گروهش چنده و چه کتاب های ملاکه و اینکه ایا سال 1400 پذیرش دانشگاه فرهنگیان زیاده ممنون میشم جوابمو بدین

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما ازچه گروهی درکنکورشرکت می کنید؟ترازبرای قبولی8500مناسبه

   • Avatar

    رشته انسانی

    • Avatar

     سلام دوست محترم لطفا سهمیه کنکور راهم بیان کنید

     • Avatar

      سهمیه مناطق =منطقه 3

     • Avatar

      سلام دوست محترم تراز8500خیلی خوبه رتبه برای رشته اموزگارابتدایی حدود4500 استان به استان ورشته به رشته رتبه ها متفاوت می باشدومصاحبه هم خیلی مهم می باشد برای مشاوره دقیقتر بامشاوران ما درارتباط باشید

 196. Avatar

  سلام برای قبولی در دبیری زبان یا اموزش ابتدایی منطقه۳ رشته تجربی حداقل و حداکثر رتبه چنده؟!

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای دبیری زبان تراز8500رتبه حدود3200اموزش ابتدایی 8200رتبه حدود11000 البته شما شهر ونظام اموزشی بیان نکردید برای مشاوره کاملتر بامشاوران ما درارتباط باشید

 197. Avatar

  سلام.حداقل رتبه و تراز برای قبولی دانشگاه فرهنگیان دانشگاه گیلان چقده؟
  رشتم ریاضی فیزیک و منطقه ی 2 هستم و سال اخرم

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای آموزش ریاضی تراز8200به بالا رتبه حدود3000برای اطلاع از تراز ورتبه دبیری کامپیوتر فیزیک.معماری ….بامشاوران ما درارتباط باشید

 198. Avatar

  سلام خسته نباشید من رشته انسانی منطقه 3 کرمان هستم با معدل 18/39 ترم اول دوازدهم و 18/81 معدل کل یازدهم و تراز 7900 گزینه 2 ایا شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان را دارم ؟ ممنون میشم بهم جواب بدین

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس دارید.هرچه تراز شما بلاتر ورتبه کمتر درمصاحبه شانس دارید

 199. Avatar

  سلام اگه مصاحبه دعوت شیم باید رتبه امون تو کد رشته ها انتخابی به رتبه اخرین نفر قبولی برسه تا قبول نهایی شیم( یا رتبه اخرین نفر قبولی هر سال فرق میکنه)
  ممنوع

  • Avatar

   سلام دوست محترم نتیجه مصاحبه شما به سازمان سنجش ارسال بعد اگه قبول شده باشید باتوجه به رتبه شما وظرفیت رشته قبولی میشید

 200. Avatar

  سلام ببخشید من دوازدهم انسانیم با ۵ درصد ایثارگری و منطقه ۳ برای دبیری تربیت بدنی چه رتبه و ترازی نیاز دارم ؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم ترارز7500رتبه با منطقه سه 7000مصاحبه وازمون عملی شما هم مهم هست با سهمیه 5درصدحدودرتبه4700

 201. Avatar

  سلام ببخشید من رشته انسانی هستم و منطقه سه استان کهگلویه و بویر احمد با چ رتبه ای میتونم وارد دانشگاه فرهنگیان بشم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای رشته های مختلف تراز ورتبه متفاوته تراز8500خیلی خوبه رتبه حدود5000

 202. Avatar

  سلام برای قبولی ابتدایی با سهمیه۲۵ درصد ایثارگری چه ترازب بیاریم خوبه

 203. Avatar

  سلام،یک سوال‌.برای دبیری ادبیات فارسی دانشگاه فرهنگیان‌ تهران،چه رتبه ای خوبه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم اگه از سهمیه یک منطقه یک هستید تراز9200عالیه ورتبه حدود1200

 204. Avatar

  سلام. با درصدای روان شناسی ۷۰اقتصاد ۵۰ علوم اجتمایی. ۶۰ ادبیات عمومی و اختصاصی ۳۰ عربی عمومی و اختصاصی ۳۰ دینی ۳۰ ریاضی ۲۰ تاریخ جغرافی ۴۰ فلسفه ۲۰ دینی ۳۰ ترازم. چند میشه سهمیه منطقه سه

 205. Avatar

  سلام خسته نباشید
  ببخشید از طریق رشته ریاضی میشه مشاور آموزش و پروش شد؟
  و اینکه اصلا میشه از طریق رشته ریاضی روانشناسی قبول شد یا روانشناسی فقط مخصوص رشته انسانی و تجربی است؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم این رشته مختص گروه علوم انسانی می باشد.2اگه منظورتون روانشناسی در دانشگاه دیگه هست بله ازطریق کنکورریاضی هم میشه واردشد

 206. Avatar

  سلام. برا قبولی دبیری با سهمیه ۲۵ درصد تراز چند خوبه

 207. Avatar

  سلام خسته نباشین
  میخواستم بدونم وضعیت پذیرش دبیری ریاضی چطوره؟یعنی پذیرش بالاست و برای سال ۹۹ چه احتمالی برای پذیرش وجود دارد؟و همینطور کسانی که بومی منطقه ای هستن تو مناطق دیگه نمیتونن استخدام بشن؟من ساکن کبودرآهنگ هستم

  • Avatar

   سلام دوست محترم پذیرش هر استان متفاوته این رشته درمقایسه با آموزش ابتدایی ظرفیت کمتر دارد پذیرش بومی شهر واستانی می باشد

   • Avatar

    سلام.برای قبولی آموزش ریاضی دانشگاه فرهنگیان منطقه ۲ چالوس مازندران حداکثر چه رتبه‌ای باید بیارم؟

 208. Avatar

  سلام میخواستم بدونم اگه همه درسارو بجز فیزیک ۴۰ به بالا بزنم آموزش ابتدایی قبول اگه میشه بگید کنکور سال ۹۹ منظورمه اگه میشه یه راهنمایی کنید ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دارید البته باید مصاحبه رو هم خوب پشت سربگذارید

 209. Avatar

  سلام من امسال کنکور میدم وقصدمم دبیری زبان هستش ولی نمیدونم حداقل درصدایی که باید برای دروس عمومی یا حتی تخصصی بزنم چقد هستش.رتبم چقد باید باشه

  • Avatar

   سلام دوست محترم در سهمیه واستان تان بیان نکردید؟درحالت کلی تراز8500به بالا.برای مشاوره تکمیلی بامشاوران مادرارتباط باشید

 210. Avatar

  سلام من رشته ریاضی منطقه ۳ تراز آزمونام میانگین ۶۸۰۰ خواستم بدونم برای تربیت معلم حداقل چه رتبه ای باید بیارم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم باتوجه به رشته متفاوت می باشد تراز کنکورتون8800به بالاباشد شانستون عالیه اگه این تراز ازمون قلم چی تون هست تراز خوبیه.مصاحبه هم مهمه.برای رتبه هر رشته بامشاوران ما درارتباط باشید

 211. Avatar

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگر معدل پایین ۱۵باشه هیچ شانس دیگه ای نیست واسه ورود به این دانشگاه!?

  • Avatar

   سلام دوست محترم شرط معدل دانشگاه فرهنگیان ممعدل کل14هست

 212. Avatar

  سلام
  برای فرهنگیان میخوام بدونم رشته انسانی رتبه چند لازمه؟مشهد
  تو شهرخودت میرفته دانشگاهت؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بسته به رشته رتبه متفاوت می باشد تراز 8500به بالاعالیه.محل تحصیل بعضی از رشته در استان خود ولی بعضی از رشته در استان های دیگر.محل خدمت وکار درشهر واستان بمومی خودتان خواهد بود.درصورت تمایل برای اطلاع از رتبه هررشته بامشاوران مادرارتباط باشید

 213. Avatar

  با سلام من رشتم ریاضی هستش میخواستم بپرسم با داشتن سهمیه زیر ۲۵ درصد چه رتبه ای برا قبولی در رشته دبیری ریاضی لازمه؟

 214. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من امسال کنکور زبان شرکت کردم نظام جدید و منطقه سه هم هستم
  می شه لطفا تراز و رتبه ی لازم برای قبولی آموزش ابتدای رو ازطریق کنکور زبان بهم بگید ؟
  وآیا. این درسته که قبولی فرهنگیان از طریق رشته ی زبان خیلی سخت هست و تعداد کمی رو قبول می کنم ؟؟
  وسوال سوم اینکه قبولی در دبیری زبان راحت تره یا آموزش ابتدای ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم پذیرش اموزگارابتدایی از سه گروه اصلی میباشدبرای مشاوره کاملتر بامشاوران مادرارتباط باشید

 215. Avatar

  سلام
  رشته ریاضی ام منطقه ۳
  معدلم ۱۳/۹۳
  میخواستم بببینم اگه تو کنکور دانشگاه فرهنگیان رو بیارم
  امکانش هس قبولم کنن؟

 216. Avatar

  سلام.ببخشید برای آموزش ابتدایی یا آموزش ریاضی دانشگاه فرهنگیان سنندج چه رتبه ای مورد نیازه(منطقه 2)

  • Avatar

   سلام دوست محترم آموزش ابتدایی تراز8800 ورتبه 3900آموزش ریاضی9500رتبه2600

 217. Avatar

  سلام ببخشید میشه از رشته تجربی دبیر ادبیات یا عربی یا زبان شد؟
  چه رتبه ای میخاد

 218. Avatar

  سلام خسته نباشید!
  من نظام قدیم تجربی هستم منطقه 1. خواستم بدونم تواین زمان باقی مونده اگر بخوام کنکور هنر بدم کاردرستیه به نظرتون؟ باتوجه به این که هیچ شناختی راجع به این رشته و کتاب هاش ندار هدفم دانشگاه هنر تهران که دولتیه هست! وسوال بعدیم اینه که برای دبیری چه رتبه ای تو کنکور هنر لازمه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما کارخیلی سخته ی روپیشرو دارید ونیاز به برنامه ریزی دقیق ومنابع خوب ومشاورقوی داریدالبته یه سری از رششته های هنر دردانشگاه ازاد سراسرس غیرانتفاعی بدون ازمون هست بامشاوران ما درارتباط باشید

 219. Avatar

  سلام برای قبولی آموزش ریاضی منطقه دو چالوس چه رتبه ای لازمه ؟

 220. Avatar

  سلام واسه قبولی دبیری فرهنگیان منطقه ۳ کنکور۱۴۰۰چه رتبه ایی لازمه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم تر از8500به بالا مناسب هست.بسته به رشته رتبه ودرصدهامتفاوت می باشد بامشاوران مادرارتباط باشید

 221. Avatar

  سلام
  ببخشید اگر یکی از امتحان های دوازدهم یک نفر در همین سال ۹۹ به دلیل غیبت موجه به شهریور بیفتد برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان به مشکل میخورد یا خیر؟؟؟

 222. Avatar

  سلام . برای آموزش ابتدایی یا آموزش ریاضی دانشگاه فرهنگیان سنندج چه رتبه ای و ترازی حداقل لازم است؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم گروه خود رابیان نکرده ایددرحالت کلی تراز8500به بالا رتبه حدود4000

 223. Avatar

  سلام میخاستم بپرسم برا دانشگاه فرهنگیان چه رشته بهتره؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم به علاقه شما ظرفیت رشته داردبرای مشاوره جامعتر درصورت تمایل بامشاوران ما دارتباط باشید

 224. Avatar

  سلام ببخشید آخرین رتبه لازم هنر برای دانشگاه فرهنگیان چند هست منطقه ۳ هستم

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز8800به بالا درصورت تمایل بامشاوران ما درارتباط باشید

 225. Avatar

  سلام خسته نباشین من رشتم ریاضی هست ولی میخوام کنکور زبان بدم و الویتم زبان هستش من منطقه یک اذربایجان شرقی شهر تبریز هستم میخواستم بدونم چه رتبه ای بیارم میتونم دبیری زبان فرهنگیان قبول بشم

 226. Avatar

  با درصدای ادبیات ۴۰ دینی ۶۰ عربی ۵۰ زبان ۵۰ زبان تخصصی ۶ منطقه ۳ تربیت معلم زبان قبول میشم ؟چ تراز و رتبه ای میشه

  • Avatar

   سلام دوست محترم ترازورتبه قبولی باتوجه به سهمیه واستان متفاوت هست تراز 8000به بالا شانس تون خیلی خوب خواهد بود

 227. Avatar

  سلام خسته نباشید،برایقبولی دردانشگاه فرهنگیان باسهمیه ی منطقه۳ چه رتبه ی بایدآورد؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم گروهتان رشته مدنظر سهمیه تان واستانتان بیان نمایید

 228. Avatar

  سلام خسته نباشید .من امسال سال ۹۹ کنکور زبان ثبت نام کردم و چنین درصدای ادبیات۴۰عربی۵۰دینی۶۰زبان۵۰زبان تخصصی۱۰ در منطقه ۳ استان کهگلویه و بویر احمد تربیت و معلم دانشگاه فرهنگیان قبول میشم ؟!لطفا با این درصد ها رتبه و ترازم چند میشه لطفا راهنمایم کنید🙏🏻چقد شانس برا قبولی دارم؟

 229. Avatar

  سلام من متولد ۸۲ هستم رشته ریاضی و اهل اردبیل میخواستم بدونم برای قبولی توی دبیری چقدر باید بیارم و اینکه آیا میشه از شهرهای دیگه مثل تهران قبول شم؟برای قبولی توی تهران ب چقدر نیاز دارم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز8000به بالابرای مشاوره جامعتر بامشاوران ما درارتباط باشید

 230. Avatar

  سلام من سال یازدهم هستم ورشته ریاضی می خواستم بدونم که برای دانشگاه فرهنگیان که دبیر ریاضی هم بشم چه تراز و چه رتبه ای لازمه
  و محاصبه درباره چه چیز های هست؟

 231. Avatar

  سلام من می‌خوام کنکور زبان بدم و هدفم دبیری زبان و استان سیستان و بلوچستانم گفتن دبیری زبان خیلی کم میگرن من خیلی نگرانم میشه بگید آیا میدونید که چند نفر واسه استان ما می‌خوان و چه درصدایی باید داشته باشم؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم ظرفیت امسال مشخص نیست.تراز8500به بالابرای مشاوردقیقتربامشاوران درارتباط باشید

   • Avatar

    سلام وقت بخیر
    یه سوالی راجب کنکور داشتم از شما
    اینکه بنده سال دوزادهم رو به اتمام رساندم رشته فنی حرفه ای (انیمیشن)
    حال اینکه چون دوست دارم وارد دانشگاه فرهنگیان بشوم باید کنکور انسانی را در سال ۱۴۰۰ بدهم..،
    لذا میخام کتاب های انسانی ۳ سال پایه دبیرستان را خریداری کنم و تا حدود ۱ سال یعنی نزدیک به کنکور ۱۴۰۰ بخونم و آماده بشم و در زمان آزمون شرکت کنم.

    سوال اصلی اینه که آیا من طی این ۱ سال که مشغول به خواندن کتاب در (خانه) هستم برام به صورت پیشفرض دفترچه خدمت ارسال نمیشه؟!! و اینکه اضافی خدمت خورده نمیشه؟!!
    یکی از دانش آموزان درحال تحصیل در فرهنگیان به من گفتند که بهتر است ابتدا در یک دانشگاه مثلا دانشگاه رشته خودم انیمیشن (گرافیک) شرکت کنم و هر از گاهی به مدت چند روز در اونجا حضور داشته باشم و درس بخونم و بعد از چند روز دوباره بیام خونه و مطالعه کنکور رو ادامه بدم
    دلیل این کار این است که صرفا اسم بنده در لیست دانشجو ها و دانشگاه باشه تا جزو ترک تحصیل ها نباشم

    حالا صحت و درستی این پیغام رو شما میدونید ممنون میشم راهنمایی ام کنید
    * در ضمن بنده به دلایل خاصی در سال نهم راهنمایی ترک تحصیل کرده بودم و بعد ۱ سال دوباره شروع به تحصیل کردم و الان نیز شاگرد ممتاز هنرستان هستم و ۱ سال هم باید بخاطر کنکور صبر کنم سن بنده میشه ۲۱ سال ، یعنی الان ۲۰ سالمه * تا کنکور ۱۴۰۰ هیچ مشکلی بابت سن من پیش نمیاد؟؟!!

    • Avatar

     سلام دوست محترم شرایط شما خاص می باشد ابتدا باید وضعیت معافیت تحصیلی شما مشخص شود به قسمت معافیت تحصیلی نظام وظیفه استان خودتماس بگیریدیا حضوری مراجعه نمایید

 232. Avatar

  سلام من داوطلب رشته تجربی هستم میانگین معدل کل دوره دومم۱۷ هستش ،من سهمیه ۵ درصد دارم و میخوام که دبیری زیست دانشگاه فرهنگیان قبول بشم ومیخوام که در استان خودم قبول بشم اذربایجان غربی _ارومیه .
  حداقل باید چه تراز و درصد هایی کسب کنم؟میشه فقط با خوندن دوازدهم قبول شد؟و اینکه چادر برای همه اجباری هست در دانشگاه فرهنگیان؟

 233. Avatar

  با عرض سلام و احترام. ببخشید میخواستم بپرسم که در کنکور 99 با حداقل چه درصدهایی می توان در رشته دبیری شیمی دانشگاه فرهنگیان قبول شد؟ با تشکر

  • Avatar

   سلام دوست محترم از چه سهمیه؟ لطفا سوال خود راکامل بیان کنید

 234. Avatar

  سلام خسته نباشیدواس قبولی دانشگاه فرهنگیان دبیری زبان تعهدی اموزش وپرورش بایدحتمارتبه سه رقمی باشی یاچهاررقمی هم میشه واینک ترازت بایدچقدرباشه ازمون قلم چی ترازم ۵۲۰۰شده تاالان ولی میتونم تا۵۷۰۰خودموبرسونم زبان تخصصی بایدچنددرصدبزنم ودرصدهای عمومی همه درس ها۶۰درصدبزنم قبول میشم منطقه سه هستم ازلرستان شهرکوهدشت .بعضیامیگن اموزش زبان تعهدی اموزش وپرورش نیس ولی میری دانشگاه بعدش که چهارسال تموم شدازمون استخدامی میدی من اینطوری نمیخوام میخوام همون اول تعهدی باشم بایدترازم چقدرباشه .ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز8500رتبه1800شما شانس دارید ولی اگر تراز روبه 5700برسانید شانستان خیلی خوب می شود

   • Avatar

    سلام .باچه درصدهایی میتونم خودموبه ۵۸۰۰برسونم؟زبانوتخصصی درچه حدی بایدباشه واس دبیری

    • Avatar

     سلام دوست محترم درصورت تمایل بامشاوران ما در ارتباط باشید

   • Avatar

    منظورتون ترازکنکوریاازمون قلم چی که خودموبه ۵۷۰۰برسونم دانشگاه استان خودم قبول میشم یابستگی به ترازداره؟

    • Avatar

     سلام دوست محترم بله چون تراز قلمچی با کنکور فرق داره. درکنکورترازشما باید8800باشد

 235. Avatar

  باسلام
  میشه راهنمایی م کنید
  با سهمیه پنج درصدی دبیری زیست فرهنگیان در استان تهران چه رتبه ای میخواد؟ دختر هستم و اینکه در مدرسه نمونه دولتی درس خوندم تو گزینش کمکم میکنه؟ خیلی ممنونم⁦❤️⁩

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز8200.درمصاحبه کمک کننده است

   • Avatar

    سلام من دوازدهم انسانی هستم برای دبیری ادبیات باید رتبه ام چند بشه؟

    • Avatar

     سلام دوست محترم سوالتان کامل در یک درخواست بیان کنید از چه سهمیه برای چه استانی؟

 236. Avatar

  سلام. خسته نباشید. ببخشید میخواستم بدونم برای قبولی تربیت معلم رشته زبان در منطقه ی ۲، حدودا رتبه باید چند باشه؟

 237. Avatar

  سلام منطقه 2 برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اردبیل چه رتبه ای لازم است ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم از چه گروهی چه رشته ی؟ درکل تراز8000به بالا خوبه لطفا سوال خود راکامل بیان کنید

 238. Avatar

  سلام ببخشید میخواستم بدونم با تراز ۶۵۰۰ انسانی چقدر شانس برای دعوت به مصاحبه برای رشته اموزش ابتدایی و علوم اجتماعی هست؟ من منطقه ۲ و اهوا زندگی میکنم

 239. Avatar

  سلام ببخشید برای کسب تراز ۶۵۰۰ رشته تجربی منطقه ۳ چه رتبه ای باید در کنکور کشوری کسب کنیم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم رتبه کشوری حدود120000با این تراز دانشگاه فرهنگیان قبول نمی شوید

 240. Avatar

  سلام و خسته نباشید و آرزوی سلامتی برای همه،میخواستم بدونم ،من که رشته انسانی هستم اما میخوام کنکور زبان انگلیسی بدم منطقه ۳ با سهمیه ۵ درصدی استان فارس شهرستان مرودشت ،با چه درصد و رتبه ای شانس قبولی دبیری زبان رو دارم(زیر گروه ۱). میانگین هر ۳ درس عمومی رو ۴۰ درصد بزنم و زبان عمومی رو ۷۰ و زبان تخصصی هم ۳۰،۴۰ درصد چه رتبه و ترازی رو به دست میارم؟کار آمد هست برای دبیری زبان یا خیر؟

 241. Avatar

  سلام.ببخشید من رشته ریاضی هستم منطقه چهار. میخواستم بدونم با تراز 7200 کنکور 99 نظام جدید دانشگاه فرهنگیان شیراز قبول میشم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم از چه سهمیه ؟ از چه گروهی؟تراز8500عالیه

 242. Avatar

  سلام خسته نباشید
  با آرزوی سلامتی برای همه دوستان،ببخشید میخواستم بدونم با سهمیه ۵ درصدی منطقه ۳ استان فارس شهرستان مرودشت اگه بخوام کنکور زبان انگلیسی بدم با چه تراز و رتبه ای دبیری زبان قبول میشم،همچنین اگر درصد تقریبی دروس به این صورت باشه عربی و ادبیات و دین ۴۰ درصد زبان عمومی ۷۰ درصد و زبان تخصصی تقریبا ۴۰ درصد باشه ،تراز و رتبه به چه صورت میشه و اینکه آیا شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان رشته زبان هست یا نه؟

 243. Avatar

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای دانشگاه فرهنگیان سن شرط اصلی هست یعنی من که 23 سالمه نمیتونم پذیرش بشم

  • Avatar

   سلام دوست محترم شرط سن دانشگاه فرهنگیان22سال هست بحثهای برای افزایش سن شده است مهر ماه پیگیری نمایید.استخدام فرهنگیان هم با مدرک کارشناسی35سال

 244. Avatar

  سلام ایا با میانگین درصد 40 عمومی و 20 الی 30 درصد زبان تخصصی شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان هست؟شهر زنجان هستم منطقه 2 و سهمیه 5درصد هم دارم و میخوام کنکور زبان بدم!

 245. Avatar

  سلام من اگر بخوام دبیری تربیت بدنی قبول شم باتوجه به اینکه رشته ام تجربیه ومنطقه دوهستم وجنسیتم دختره به حداقل چه رتبه وترازی نیاز دارم؟؟

 246. Avatar

  سلام با تراز 7300 منطقه 3 بومی شهرستان خوی استان آذربایجانغربی چقدر احتمال داره برای مصاحبه فرهنگیان دعوت بشم ؟ با سهمیه 5 درصد

 247. Avatar

  رشته م هم تجربی هست
  آیا اگه از فرهنگیان قبول بشم بعدا می تونم با تحصیلات در رشته ادبیات دبیر ادبیات بشم ؟ چون خیییلی علاقه دارم
  راستی برای قبولی از دبیری و آموزش زیست یا ادبیات هم شرط سنی زیر 22 سال وجود داره یا تو هر سنی می شه از دبیری و آموزش چیزی قبول شد و استخدام آموزش و پرورش
  ممنون و متشکرم ….

  • Avatar

   سلام دوست محترم بامشاورن ما درارتباط باشید

   • Avatar

    سلام من دوازدهمی هستم رشته انسانی خاستم بدونم چ رتبه ایی میتونه دانشگاه دولتی رشته تربیت معلم قبول شه
    لطفا جواب بدین

    • Avatar

     سلام دوست محترم از چه سهمیه چه استانی؟چه رشته ی؟لطفا سوالتان با جزئیات بیان کنید

 248. Avatar

  سلام رتبه قبولی در دانشگاه فرهنگیان تبریز برای کسانی ک در منطقه ۱ هستند چقدر ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم لطفا سوالتان کامل بیان کنید از چه گروهی؟

   • Avatar

    سلام من رشته ی تجربی هستم میخاستم بدونم برای قبولیه تربیت معلم در دانشگاه فرهنگیان باید تک تک دروس را بجز زبان و ریاضی چند درصد بزنم و رتبم چند بیاد
    ممنون میشم پاسخ بدین:)

 249. Avatar

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم رتبه لازم ن تراز برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان دبیری زبان منطقه 3استان تهران چنده من پارسال آزمون زبان شرکت کردکردم و رتبه 3800و تراز 7500برا مصاحبه‌ دعوت نشدم ب نظر شما امسال با درصد میانگین عمومی 50 و تخصصی 60شانس قبولی دارم و یا خیر تراز میانگین آزمون های قلم چی من هم 6300هست

  • Avatar

   سلام دوست محترم در تهران تراز8700به بالاعالی هست.تراز قلم چی شما خیلی خوبه انشاءالله امسال شانستون خوبه البته بستگی به رقبا تون هم داره

 250. Avatar

  سلاام من دوازدهمی هستم خاستم بدونم چ رتبه ایی برای قبول شدن در دانشگاه دولتی برای وکالت لازمه رشته انسانی هستم
  لطفا جواب بدین

  • Avatar

   سلام دوست محترم رشته حقوق برای چه سهمیه؟ وچه دانشگاه ی؟

 251. Avatar

  سلام با رتبه 35000ریاضی امکان قبولی در دانشگاه فرهنگیان هست؟

  • Avatar

   سلام دویاتم حترم با تراز8000به بالاشانس خوبی دارید

 252. Avatar

  سلام من پشت کنکوری هستم .
  میخوام تربیت معلم زبان قبول شم ولی نمیدونم چه رتبه ای لازمه برای قبولی توی تربیت معلم زبان واینکه منطقه دو هستم.

 253. Avatar

  سلام من منطقه سه هستم میخوام دبیری زبان دانشگاه شهید رجایی تهران رو بیارم میخواستم بدونم با میانگین عمومی حدود ۷۰ و اختصاصی ۴۰ چقد شانس قبولی دارم؟

 254. Avatar

  سلام برای قبولی دبیری زبان انگلیسی شهر اراک چه رتبه ای نیازه؟
  درصد ادبیات ۲۰ عربی ۳۰ دینی ۹۰ زبان ۸۰ و زبان تخصصی ۳۰ احتمال قبولی چند درصده و اینکه با این درصد ها چه ترازی رو کسب میکنم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای تخمین رتبه درصورت تمایل بامشاوران ما در ارتباط باشید

 255. Avatar

  سلام با تراز 6300قلم چی رشته انسانی منطقه3 اردبیل چقدر میتونم امیدوار باشم برای دانشگاه فرهنگیان اردبیل و چه رتبه ای برای این دانشگاه لازم دارم؟ممنون

 256. Avatar

  سلام
  من رشته ریاضی هستم و هدفم فرهنگیان دبیری فیزیک یا ریاضی است. نظام جدید و منطقه ۲ هستم. رتبه قبولی برای این رشته در دانشگاه شیراز چه قدر باید باشد.؟
  کلا حداقل رتبه قبولی چه قدر باید باشد

 257. Avatar

  سلام میخواستم بدون حداقل رتبه لازم برا رشته تربیت بدنی فرهنگیان چقدره و اگه مجاز نشیم ولی ازمون عملی دربیایم و. مدال جهانی داشته باشم چقدر احتمال قبولی دارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم باید دید در اطلاعیه زمان انتخاب رشته چه چیزی اعلام می شود وگرنه شما باید حداقل تراز یعنی6500داشته باشید

 258. Avatar

  سلام . خسته نباشین. ببخشید برای قبولی دانشگاه فرهنگیان از کنکور هنر باید چه تراز و رتبه ای بیارم?
  منطقه ۳ هستم

 259. Avatar

  سلام من قم هستم میخوام‌کنکور زبان شرکت کنم چ رتبه و ترازی لازمه ک قبول شم؟ لطفا رتبه رو‌ هم حدودا بگین

  • Avatar

   سلام دوست محترم تراز7800به بالارتبه در منطقه دو 3700حدودا

 260. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من یکی از شهرستانهای محروم منطقه3 هستم برای قبولی در دبیری زبان باید چه تراز و رتبه ای در کنکور زبان کسب کنم؟!
  و آیا اگر عمومیا رو بالا بزنم ولی زبان تخصصی رو پایین امیدی هست؟!

  • Avatar

   سلام دوست محترم 7800تراخوبی هست برای مشاوره جامعتر بامشاوران ما درارتباط باشید

 261. Avatar

  سلام . خسته نباشین … ایا معدل برداشته شد در قبولی فرهنگیان ؟

 262. Avatar

  سلام من دانش آموز منطقه3 کنکوری 1400 تجربی هستم میخواستم بدونم با معدل 19 به بالا و تراز 4900 قلمچی میتونم آموزش شیمی یا زیست دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟

 263. Avatar

  سلام … من اگر دانشجو باشم همزمان میتوانم در کنکور 1400 شرکت کنم ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بستگی دارد شما دانشجو چه دوره ای باشید ؟پسر یا دختر؟اگر پسرهستید ترم چند هستید؟درصورت تمایل بامشاوران ما در ارتباط باشید

 264. Avatar

  سلام ببخشید من میخواستم شرایط قبولی در رشته دبیری زبان انگلیسی رو بدونم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  • Avatar

   سلام دوست محترم کنکور زبان شرکت نمایید ترازبالا6500معدل 14شرط سن تا به این لحظه22سال

 265. Avatar

  سلام با درصد ادبیات و عربی 20.دینی 37.زبان صفر.اقتصاد70.روان88.جامع54.تاریخ جغرافیا6.فلسفه 12شانس قبولی فرهنگیان دارم؟!

  • Avatar

   لام دوست محترم تراز7500به بالاشانس قبولی دارن بستگی به استان ورشته هم داره

 266. Avatar

  سلام ببخشید ازچه راهی میتونیم از نیاز اموزش پرورش شهرمان به
  دبیر زبان انگلیسی اطلاع یابیم؟ باتشکر ازشما

  • Avatar

   سلام دوست محترم در زمان انتخاب رشته مشخص می شود

  • Avatar

   سلام خسته نباشید ببخشید خواستم بدونم با این درصدا ادبیات 48 دینی 70 عربی56 زبان عمومی 50 زبان تخصتخصصی 53 منطقه س احتمال داره رتبه زیر هزار بیارم احتمالش چقدره؟
   و اینکه با این درصدا دانشگاه فرهنگیان قبول میشم؟

 267. Avatar

  سلام حدودا ترازم بادرصد های ادبیات 40،عربی 50، معارف 75،زبان 40 وزبان تخصصی 25 چند میتونه باشه باتوجه به کنکور های گذشته

 268. Avatar

  سلام وقت بخیر کنکور تجربی 1400 هستم
  برای قبولی آموزش ابتدایی رتبه چند میخوام؟؟شهر مشهد یا کرمان
  ممنون میشم پاسخ بدید

 269. Avatar

  سلام خسته باشید من رشته تجربی سال دوازدهم جنسیت دختر هستم می خواستم حداکثر رتبه قبولی دانشگاه تربیت معلمی استان مازندران رو برای مسال بدونم خیلی استرس دارم لطف پاسخ بدید.😓🙏🏻

 270. Avatar

  با سلام.
  ببخشید میخواستم ببینمبا ر رتبه ۴۹۳ شیمی فیزیک کنکور ارشد ۹۹ دانشگاه تربیت مدرس قبول میشم یا خیر؟ اگر نه کدام دانشگاه های تهران میارم.
  ممنونم.

 271. Avatar

  سلام به نظرتون با این درصدا به فرهنگیان مجاز میشم واسه دبیری عربی و تراز و رتبم حدودا چند میشه فارسی23عربی60دینی23زبان0ریاضی8اقتصاد40ادبیات30عربی53تاریخ و جغرافی30جامعه38فسفه10روان شناسی75

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای تخمین رتبه بامشاوران ما در ارتباط باشید

 272. Avatar

  سلام ببخشید برای قبول شدن دانشجو در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم باید سال اول در دانشگاه قبول شود یا خیر من رشته انسانی کلاس دهم هستم ممنون میشم پاسخ بدید

 273. Avatar

  سلام و عرض خسته نباشید
  من رتبه ۱۹۹۰۰و تراز ۷۷۲۰رشته تجربی سال ۹۹ شدم
  ایا شانس قبولی در اموزش وبتدایی رو دارم و اگر هم دارم کدام شهرستان ؟

 274. Avatar

  سلام ببخشید با رتبه ۷هزار منطقه دو و تراز ۷۹۰۰ فرهنگیان قبول میشم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دارید دراموزش ابتدایی شانس بیشتر هست

 275. Avatar

  سلام برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اراک رشته های اموزش ابتدایی ودبیری های علوم انسانی حداقل چه رتبه وترازی لازمه؟ایابارتبه 13هزار وتراز 7هزارشانس قبولی فرهنگیان اراک رودارم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دعوت به مصاحبه شما50درصد هست

 276. Avatar

  سلام
  دوازدهم تجربیم…واسه قبولی فرهنگیان چه رتبه و ترازی لازمع؟!
  برای تراز بالای ۶۵۰۰ باید چه درصدایی زد؟!
  ب نظرتون کنکور ریاضی بدن بهتر نیست🤔

  • Avatar

   سلام دوست تراز 7800خوبه بامشاوران ما درارتباط باشید

 277. Avatar

  سلام خسته نباشید برای دانشگاه فرهنگیان مشهد رتبه8000منطقه2وتراز8700کافیه؟؟احتمال قبولی چطوره؟؟؟

 278. Avatar

  سلام من دانش آموز پایه دوازدهم رشته علوم و معارف اسلامی در منطقه محروم تحصیل میکنم
  برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان باید ترازم و رتبم چقدر باشع؟؟
  وابنکه روز چند ساعت درس بخونم ؟؟
  چه درس های رو بیشتر بخونم

  • Avatar

   سلام دوست محترم ترازبالای7500 کیفیت مهم هست بامشاوران ما در ارتباط باشید

 279. Avatar

  سلام من رتبه ۴۱۰۸ رشته ریاضی منطقه ۳ شدم و با تراز علمی ۶۵۷۴ ، حالا با این شرایط میتونم دانشگاه فرهنگیان قبول شم؟ تورو خدا کمکم کنید

 280. Avatar

  سلام با تراز 7100 در رشته زبان خارجه دانشگاه فرهنگیان قبول میشم؟منطقه 2 هستم

 281. Avatar

  با سلام آیا تراز ۹۵۰۰ انسانی می تونه ادبیات دانشگاه فرهنگیان بیاره و کلا رشته های دبیرستانی رو؟ممنون میشم رهنمایی بفرمایید 🙏🏻

 282. Avatar

  سلام
  امکان قبولی زبان فرهنگیان با رتبه ۴۵۰۰ و تراز ۷۹۰۰ کرج چقدر هست

 283. Avatar

  سلام من کنکوری 99 انسانی بودم رتبم 10000 و ترازم 7450 منطقه 2هستم م مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم میخواستم بدونم اگه انتخاب رشته کنم چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم و اینکه در شهرستان شهریار در استان تهران زندگی میکنم

 284. Avatar

  سلام به نظرتون با تراز ۶۲۷۲و رتبه ۵۱۰۰میشه فرهنگیان منطقه ۳ گلستان قبول شد؟البته سهمیه ۵درصد هم دارم

 285. Avatar

  سلام با رتبه ۳۸۰۰ تراز ۸۳۰۰ دبیری فرهنگیان قبول میشم؟ منطقه۳ کرج

 286. Avatar

  من با رتبه 14000 منطقه یک نمره م 7800 شد ومعدلم 19.23 هستش رشتمم تجربی امکان قبولی هست

 287. Avatar

  سلام من با رتبه ۶۱۰۰ منطقه ۲ تراز8900 برم دبیری یا بمونم و سال دیگر دوباره برای دارو سازی کنکور بدم

  • Avatar

   سلام دوست محترم این انتخاب شماست بامشاوران در ارتباط باشید

 288. Avatar

  سلام برای قبولی دانشگاه فرهنگیان ارومیه منطقه 2 بارتبه 8504 وتراز7600شانس دارم

 289. Avatar

  سلام من با تراز 8300 و رتبه 3300 منطقه یک شانس دعوت به مصاحبه دارم انسانی هستم

 290. Avatar

  سلام.من با رتبه ی ۶۳۵۴، با سهمیه ۵درصد ایثارگری و تراز ۵۹۲۱ فرهنگیان میارم؟من مجاز به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شدم.احتمال قبولیم تو چه رشته ای بیشتره؟استان سیستان و بلوچستانم.خواهش میکنم جوابمو بدین.ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دعوت به مصاحبه50درصدهستدر اموزش ابتدایی شانس بیشتری دارید

 291. Avatar

  سلام من امسال کنکور ریاضی دادم
  در منطقه ۳رتبه ۸۰۰۰رو اوردم
  تراز۵۸۰۰کسب کردم ومعدل کل دیپلم هم۱۵/۲۰
  هست ایا قبولی تو دبیری تربیت بدنی فرهنگیان را دارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم اگر درازمون عملی شرکت نموده اید شانس 30درصد برای دعوت به مصاحبه دارید

 292. Avatar

  سلام . با رتبه ۴ هزار . و تراز ۷۳۰۰ ممکنع برای مصاحبه فرهنگیان زبان پذیرش بشم ؟

 293. Avatar

  سلام خسته نباشید
  با رتبه ی 3000 منطقه یک رشته ی زبان میتونم اموزش زبان انگیسی دانشگاه فرهنگیان دولتی روزانه شیراز قبول بشم؟

 294. Avatar

  برای دبیری زبان انگلیسی چ رتبه ای لازمه؟
  زنجان (منطقه دو)

 295. Avatar

  سلام.من رتبم توی کنکور انسانی ۳۰ هزار شده میتونم برم تربیت بدنیه فرهنگیان

  • Avatar

   سلام دوست محترم اگر ازمون عملی شرکت کرده اید بله می توانید انتخاب رشته نمایید

 296. Avatar

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم با تراز 8600و رتبه ی 3000 امکانش هست که من دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟

 297. Avatar

  سلام منطقه ی دو هستم و در دانشگاه فرهنگیان کنکور زبان مجاز شدم…رتبم ۱۰هزار شده میتونم در دانشگاه فرهنگیان قبول شم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما اگر مجاز شدید بله می توانید انتخاب رشته نمایید تراز بالای7500خوبه

 298. Avatar

  سلام با رتبه 6500 انسانی و تراز 7300 در استان خراسان رضوی در کدام شهر خراسان احتمال بیشتری برای فرهنگیان اوردن وجود داره!؟ ممنون میشم جواب بدید لطفا

 299. Avatar

  سلام بارتبه25000وتراز7026رشته تجربی منطقه 3احتمال دعوت به مصاحبه هست؟

 300. Avatar

  سلام بنده با تراز ۶۹۰۰ و رتبه ۴۰۰ در سهمیه جانبازی شانس قبولی ابتدایی یا مشاوره دانشگاه فرهنگیان دارم با تشکر اگه جواب بدین

 301. Avatar

  سلام سهمیه ۲۵ درصد به بالا جانبازی تراز ۶۹۰۰ اوردم رتبه ۴۰۰ شانس قبولی دارم

 302. Avatar

  سلام با تراز ۶۹۰۰ در سهمیه ۲۵ درصد جانبازی احتمال دعوت به مصاحبه هست البته از شهرستانمون دونفر نفر رتبه هزار شدن

 303. Avatar

  سلام
  ببخشید میخواستم بدونم با تراز ۷۰۰۰ در منطقه دو استان خوزستان شانس قبولی در اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان رو دارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس 50درصدکه به مصاحبه دعوت شوید

 304. Avatar

  سلام
  من دختر، رشته ریاضی منطقه دو با تراز ۷۱۴۳و رتبه ۶۱۷۵ و معدل ۱۸.۵ هستم
  شانس ورود به مصاحبه برای فرهنگیان و شانس قبولی چقدر است؟
  ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دارید به ویژه برای اموزش ابتدایی

 305. Avatar

  سلام خسته نباشید من کنکور انسانی ۹۹دادم با تراز ۹۱۲۵در زیرگروه آموزش ابتدایی و مشاوره و راهنمایی با توجه به کمتر شدن ظرفیت ها در شهر اصفهان آیا قبولی من با این تراز در صورتی که مصاحبرو قبول بشم صددرصدیه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم به بقیه رقبا شما بستگی داردشماشانس خوبی دارید

 306. Avatar

  سلام . درصد های امسال من با درصدهای پارسال پسر خالم خیلی بهم نزدیک و یکسانه ولی رتبه ی اون شد سه هزار اما رتبه ی من شده چهارده هزار ! نمیدونم چرا باید با یه همچین چیز وحشتناکی مواجه بشم . رشته انسانی هستم نظام قدیم . ایا هیچ پاسخی هست که چرا باید انقدر با درصد های مشابه رتبه هامون تفاوت داشته باشه . نزدیک 11 هزار تا !

  • Avatar

   سلام دوست محترم سال گذشته کنکور اسون بوده واصلامقایسه درستی نیست

 307. Avatar

  سلام من ترازم زیر ۶۵۰۰ هست ولی فرهنگیان مجاز شدم به نظرتون اگه انتخاب رشته کنم قبول میشم ؟ در ضمن رشته زبان هستم و منطقه سه و رتبه ام ۵۷۲۰ هست ترازم هم ۶۲۷۰

  • Avatar

   سلام دوست محترم سیستم برای شما ارور میده اگر از سهمیه منطقه3باشید

 308. Avatar

  سلام با تراز ۷۰۰۰منطقه دو تجربی چقد شانس دعوت ب مصاحبه دارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم بستگی به استان شما دارد50درصدحدودا

 309. Avatar

  سلام ببخشید در رشته ریاضی فیزیک برای بیری ریاضی یا تربیت بدنی چه رتبه ای لازم است در منطقه۲

 310. Avatar

  سلام من از یه نفر دیگه هن شنیدم گفتن از بین دواطلبان سهمیه ۲۵ درصد ایثارگری کسانی که بهترین تراز دارن به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش به مصاحبه دعوت میشن یعنی ۲۵ درصد ظرفیت هر کد رشته محلی جدا میشه

 311. Avatar

  سلام رشته ریاضی هستم منطقه 2 ، رتبه منطقه 6900 و تراز 6900 در کنکور ریاضی و رتبه منطقه 1100 و تراز 8700 در کنکور زبان _ سهمیه 25% ایثارگران
  آیا بنظرتون فرهنگیان قبول میشم ؟ دبیری ریاضی بهتره یا دبیری فیزیک یا دبیری زبان یا آموزش ابتدایی به نظرتون با توجه به وضعیتم ؟
  اگه دبیری زبان رو انتخاب کنم که اولویت استانمون باشه ولی اولویت شهرستان خودمون نباشه شانس قبولی دارم ؟ با توجه به اینکه دبیری فیزیک اولویت شهر خودمون داره ؟

 312. Avatar

  سلام من با رتبه 7500 و نمره کل 7400 با سهمیه 5درصد چقدر شانس قبولی توی داشگاه فرهنگیان استان فارس رو دارم. دختر هستم

 313. Avatar

  سلام من رشتم تجربیه معدلم بالای 15 هستش ولی ترازم توی هیچ کدوم از زیرگروه ها بالای6500 نشد. سوالم اینه که اگه من برای فرهنگیان انتخاب رشته کنم ایا قبول میشم؟ در صورت قبول شدن، ترازم برام مشکلی پیش نمیاره یا اصلا کلا چون تراز پایینه منو دانشگاه فرهنگیان قبول نمیکنه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم سیستم برای شما ارور میزنه شما اگر ازمون عملی تربیت بدنی شرکت کرده باشید رشته تربیت بدنی رو می تونید بزنید

 314. Avatar

  من سال ۹۸ یعنی پارسال کنکور دادم رتبه ۴۸۹ منطقه دو مصاحبه دانشگاه فرهنگیان هم دعوت شدم و قبول شدم اما به دلیلی اینکه رشتبه حقوق دانشگاه خوارزمی رو قبل فرهنگیان زده بودم حقوق قبول شد.توی کارنامه سبزم رتبم بین نفرات پذیرفته شده فرهنگیان هم از لحاظ مصاحبه و هم رتبه اول شده.میخواستم بدونم امکان اینکه الان ترم ۳ هستم انتقالی بگیرم برای فرهنگیان هست؟و اینکه میشه بعد از گرفتن لیسانس دوباره کنکور بدم برم فرهنگیان؟ممنون میشم راهنماییم کنید🙏

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید