تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه های فرهنگیان / حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاع از حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم جهت برنامه ریزی مطالعه برای کسب رتبه قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم از اهمیت بسیاری برخوردار است.

سهمیه بومی گزینی تاثیر قابل توجهی در قبولی و انتخاب رشته فرهنگیان خواهد داشت. در این مقاله حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم مورد بررسی قرار گرفته است. دوره کارشناسی در دانشگاه فرهنگیان سه ساله شد برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک نمایید.

 

برای اطلاع از زمان اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 97 کلیک کنید.

رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم تحت تاثیر مستقیم سهمیه ها نظیر سهیمه بومی گزینی خواهد بود. با توجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری رشته محل های دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم برای بومی های هر استان مجزا می باشد.

توجه داشته باشید که فقط اجازه انتخاب رشته محل های استان بومی مربوط به خود را خواهد داشت. قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارای دو مرحله می باشد. اگر رتبه ای مشابه با رتبه داوطلبی که در سال گذشته مورد پذیرش این دانشگاه قرار گرفته است، این موضوع به معنی قبولی قطعی شما در دانشگاه تربیت معلم نخواهد بود زیرا داوطلبان برای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان باید مصاحبه انجام دهند.

بعد از مصاحبه شفاهی و قبل از اینکه ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به علت تغییر نیاز به نیروی استخدامی در آموزش پرورش تکمیل گردد و با توجه به تغییرات احتمالی دیگر ، برای پذیرش دانشجو ، قبولی قطعی و پذیرش در این دانشگاه تعیین خواهد شد.

داوطلبان گرامی می توانند برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم از نرم افزار تخمین رتبه کنکور 98 استفاده نمایید، برای استفاده از این نرم افزار روی لینک آبی کلیک نمایید.

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم طی برگزاری جلساتی توسط سازمان برنامه و بودجه و اخیراً توسط سازمان امور استخدامی، برگزار گریده است به این صورت است که معیار پذیرش به شیوه از بوم برای بوم می باشد. اما دانشجویان به تناسب ظرفیت‌های  پردیس‌ها، در بین پردیسها توزیع می‌شوند، به همین دلیل ممکن است کسانی که پذیرش می شوند در جایی دورتری از محل زندگی تحصیل کنند. بعد از اعلام دوبرابر ظرفیت، در ادامه مصاحبه‌هایی برای سنجش صلاحیت‌های عمومی و تخصصی افراد انجام می‌دهیم. در این مصاحبه‌ها جنبه‌های جسمی، روانی و شخصیتی متقاضیان مورد بررسی قرار می‌گیرد و آنها نهایتا با موفقیت در این دوره، پذیرش خواهند شد.
کسب نمرهء علمی کل 6500 و بالاتر، پایه پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خواهد بود، ضمن اینکه داشتن معدل کل  15 در دوره دوم متوسطه، پایه‌های اول و دوم و سوم دورهء دوم متوسطه و حداکثر 22 سال سن، از دیگر شرایط ضروری پذیرش در دانشگاه فرهنگیان است.
پذیرفته شدگان قانون متعهدین وزارت آموزش و پرورش یک دریافتی خواهند داشت که از همان ابتدای ورود به  دانشگاه و استخدام در آموزش و پرورش به آنها پرداخت می شود و در مقابل آنها نیز متعهد می شوند که دو برابر مدت تحصیل خود یعنی حداقل به مدت هشت سال به آموزش و پرورش تعهد محضری بدهند که در این دستگاه خدمت نمایند. افراد باید قبل از 26 سالگی درس‌شان تمام و وارد خدمت آموزش و پرورش بشوند. اخیرا حدود 10هزار نفر دانشجو از دیپلم و 10 هزار نفر دانشجوی مهارت آموز از لیسانس مورد پذیرش دانشگاه تربیت معلم فرهنگیان قرارگرفته اند. دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه نیازهای سال 99 دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مشخص شده است، اعلام نموده که اغلب نیروهای مورد نیاز در گروه مردان است. به همین منظور دانشگاه فرهنگیان امسال حدود 10 هزار نفر دانشجو را پذیرش می کند که حدود 4 هزار نفرشان دختر و بقیه دانشجوی پسر هستند.

جهت مشاوره در زمینه حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سوالات مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان چگونه است

اگر میخواهید بدانید مصاحبه دانشگاه فرهنگیان چگونه است، این مقاله را به دقت مطالعه نمایید. …

265 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام ببخشید رشته ریاضی منطقه ۳ حدود چ رتبه ای میخاد برای قبولی کنکور ؟؟؟؟

  • Avatar

   برای چه رشته ای؟؟؟

   • Avatar

    رشته ریاضی و فیزیک چه رتبه ای می خواهد برای تربیت معلم منطقه 3 هم هستیم

    • Avatar

     سلام

     تقریبا زیر 10000

     ولی کلا شرایط انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان به این صورت می باشد:

     1-تراز بالای 6500

     2-معدل کل بالای 15

     3-سن زیر 22 سال

   • Avatar

    سلام.من دختر هستم.متولد ۷۸.نظام قدیم.استان مازندران یعنی منطقه ۲.سهمیه ایثارگران ۵ درصد دارم و رشتمم انسانی هست.میشه بگین چه رتبه ای باید بیارم که امسال منو دعوت به هصاحبه کنن؟همچنین بگین از سهمیه ۵ استفاده کردم کار درستی بود یا سهمیه منطقه ۲ بهتره؟تشکر

    • Avatar

     سلام
     بایدترازبالای 6500بیارید.برای رشته مختلف متفاوته.برای سوال اخر نیازبه توضیح کامل هست باشماره موجوددرسایت تماس بگیرید

 2. Avatar

  سلام،بنده با تراز 7278ومعدل کل ۱۷:۳۴رشته انسانی منطقه دو چقدر شانس برای دعوت مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان دارم؟

 3. Avatar

  سلام من با تراز 7150 و بومی خراسان رضوی چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟؟

 4. Avatar

  سلام ببخشید با رتبه ۹۰۰۰ ایثارگر ۵ درصد و تراز ۶۹۰۰ زیر گروه یک شانس قبولی فرهنگیان دارم؟ تو تکمیل ظرفیت

 5. Avatar

  سلام ببخشید چند برابر ظرفیت فرهنگیان برای تکمیل ظرفیت 97 اعلام شده؟؟

  • Avatar

   سلام. براساس‌ ضوابط مربوط به‌ گزينش‌ رشته‌‌هاي‌ تحصيلي داراي شرايط خاص، افراد واجد شرايط در هر يك‌ از كدرشته‌هاي‌ شرايط خاص تا چند برابر ظرفيت‌ در هر كد رشته‌ با توجه‌ به‌ نمره‌ كل‌ از بين‌ كليه داوطلباني‌ كه‌ كدرشته‌ يا رشته‌هاي‌ مربوط را در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب ‌نموده‌اند، مشخص و در روز چهارشنبه مورخ 97/09/07 از طريق سايت اين سازمان اعلام خواهد شد.

 6. Avatar

  سلام بنظر شما من با تراز ۷۸۰۰ تجربی و معدل۱۸.۷۵ تو استان کرمانشاه که تو تکمیل ظرفیت ۱۰ نفر میگیره با مصاحبه خوب و با توجه به اینکه پدرم فرهنگی هست ومقام های ورزشی و قرانی زیادی دارم احتمال قبولی نهاییم زیاده؟ فقط از این میترسم ترازم نسبت به بقیه مصاحبه کننده ها کم باشه…..لطفا جواب بدین

  • Avatar

   سلام ترازشما برای مرحله تکیل ظرفیت بدنیست ولی باز بسته به اینکه سهمیه منطقه2یا3هستیدورشته متفاوت میشه ولی شرایط مصاحبه می تونه همه چی روتغییربده.پس برای مصاحب خودتون رو امادکنید

 7. Avatar

  سلام
  سه تا سوال دارم
  1_شرط معدل کلابرای دانشگاه فرهنگیان برداشته شده؟
  2_معدل نهایی هر سه سال نباید کمتر از 15 باشد یا معدل دیپلم که آخر سال سوم اعلام میشه
  3_تراز6500 حدود رتبه چقدر میشه برا رشته ریاضی منطقه 2

  • Avatar

   سلام رای جدیددیوان عدالت اداری شرطمعدل روحذف کرده بایدمنتظربودکه درزمان انتشاردفترچه کنکورسراسری اعمال می شودیانه.درسالهای گذشته معدل سه سال اخر.رتبه درسالهای مختلف متفاوت می باشدواین تراز حداقل هست مثلا برای کامپیوترشهیدرجایی تراز8900قبولی داریم وباز تراز متغییرهست.

 8. Avatar
  رضا ابراهیمی

  سلام ببخشید یه چند تا سوال داشتم. میخواستم بدونم این ترازی که میگن جی هست و من که پدرم ایثار گر 5 درصد هست و معدل سال اخرم هم بالای 16 میاد و در منطقه 3 هستم چه شانسی برای قبولی در سال98 برای تربیت معلم دارم و باید رتبم تقریبا چند باشه ممنون میشم جواب بدین.

  • Avatar

   سلام.تراز نمره ازمون می باشدشما بایدحداقل6500بیاریدتا مجاز به انتخاب رشته بشید.رتبه برای رشته مختلف متفاوته.وشانس قبولی متفاوت

 9. Avatar

  سلام با تراز ۶۵۵۹تجربی منظقه دو احتمال قبولی تو فرهنگیان هست من مصاحبه رو عالی دادم.

 10. Avatar

  سلام یعنی چی که بومی شده ؟الان من نمیتونم از زاهدان برم دانشگاه فرهنگیان مشهد بخونم؟اگه میتونم واسه قبولی دبیری زیست شناسی مشهد حدودا چه رتبه ای باید بیارم؟

  • Avatar

   سلام.شرایط بومی دردفترچه ثبت نام قیدمیشه.رشته مدنظرشمارواستان شما بایدبخواهد ومحل تحصیل رشته ممکن استان دیگه ی باشه یا استان خودتون . شما میرید درستون میخونیددران دانشگاه برای کاربرمی گردیدبه استان وشهربومی خودتون.مثلاسال گذشته رشته زیست شناسی استان سیستان.محل تحصیلش دانشگاه فرهنگیات بندرعباس بود.افرادمیرن این دانشگاه بعدکه درسشون تموم شدبرمی گردن به استان خودشون. اگه باز متوجه نشیدبا شماره های موحوددرسایت تماس بگیرید.

 11. Avatar

  سلام ببخشید میخاستم بدونم حدود رتبه مورد نیاز برای اموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان مشهد چنده؟

 12. Avatar

  سلام وقتتون بخیر ممنون میشم بهم بگید برای رشته آموزش ابتدایی فرهنگیان رشت حدودا بین چه بازه رتبه ای میتونم قبول بشم برای سال 98؟!یه حدودی رو لطف کنید بگید رشته تجربی هستم منطقه 2

  • Avatar

   سلام سالهای مختلف متفاوته ولی حدودتراز8800ورتبه 10000منطقه دوحدودی هست مصاحبه هم مهمه

 13. Avatar

  سلام ببخشید میشه رتبه ی لازم برای دبیری زبان منطقه ۲ رو بگید ؟ لطفا

 14. Avatar

  سلام بنده منطقه 3 هستم و به علاوه دارای سهمیه 5 درصدی ایثارگران هم هستم..بنظر شما برای قبولی در تربیت معلم از کدوم سهمیه در ثبت نام استفاده کنم بهتره؟

  • Avatar

   سلام.سهمیه 5درصدبه تراز شما یه مقداری اضافه می کند.منظقه 3هم معمولا بچه های ضعفیتری داره.درمجموع به بقیه رقبا داره.سوال شما نیاز به مشاوره دقیقتر داره چون رشته متفاوته برای تراز.

 15. Avatar

  سلام من استاندخوزستانم رشتمم انسانیه تراز قلم چی 5500 هستم بنظرتون ایا شانس قبولی در دانشگاه رجایی رو دارم

  • Avatar

   سلام بله شانس رو دارید.ولی این شانس برای رشته ها مخن=تلف کم زیادمیشه.اگه ترازروبه 6000قلم چی نزدیک کنی خوبه

 16. Avatar

  سلام بله دبیری زبان انگلیسی از طریق کنکورگروه زبان هست .باید استانتون دراون سال سهمیه وپذیرش داشته باشه.تراز کنکورسراسری تون بایدبالایی6500باشه.

 17. Avatar

  سلام ببخشید میشه بگید رتبه لازم برای دبیری منطقه 3 یاسوج رو بگید

 18. Avatar
  زهرا حسن زاده

  سلام .شرط سنی برای کنکور ۹۸اعمال میشه؟؟؟ یعنی شرط سنی ۲۲سال هست؟؟؟

  • Avatar

   سلام اخرین تغییرات دانشگاه فرهنگیان دردفترچه سراسری اعلام میشه.درسالهای گذشته22سال بوده

 19. Avatar

  سلام میشه لطفا تراز و رتبه لازم برای رشته مشاوره یا تربیت بدنی تو شهر رشت رو بگین منطقه یک هستم

 20. Avatar

  سلام خسته نباشید من منطقه سه استان قزوین هستم گروه انسانی حدودا چ رتبه و ترازی لازمه برای قبولی تو دانشگاه فرهنگیان ؟

 21. Avatar

  سلام لیسانس شیمی دارم. به نظر شما برای استخدام اموزش و پرورش بهتره از آزمون های استخدامی استفاده کنم یا از طریق کنکور سراسری برای دانشگاه فرهنگیان تلاش کنم؟

  • Avatar

   سلام.داشگاه فرهنگیان دارای شرط سنی می باشد.یعنی22تمام شرط سن هست درضمن اگه اقایان اگه سربازی نرفته باشن یکباربرای هرمقطع معافیت تحصیلی می تواننداستفاده کنند.درازمون استخدامی منع سنی ندارید.ویک دوره مهارتی یکساله می روید

 22. Avatar

  سلام….حدود رتبه و تراز مورد نیاز برای منطقه سه جنسیت دختر و اموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان رو میشه لطف کنید؟؟

  • Avatar

   سلام چه استانی؟ولی درمجموع تراز8600ورتبه 7000خوبه ولی استان به استان باز فرق داره

 23. Avatar

  استان خراسان رضوی…

 24. Avatar

  سهمیه منطقه ۲ هم دارم. با توجه به این سهمیه لطفا حداقل رتبه مورد نیاز رو بهم بگید

 25. Avatar

  سلام ببخشید برای دبیری زیست و دبیری ابتدایی منطقه دو همدان با سهمیه ایثارگر ۲۵ درصد چ رتبه و ترازی لازمه در کنکور ۹۸ ؟؟؟ من نظام قدیمم

 26. Avatar

  سلام وقت بخیر من منطقه یک هستم و شهرمشهد حدود رتبه لازم برای قبولی دبیری زیست شناسی واسه من چقدره؟و اینکه پدرم آموزش پرورشی هستن میخواستم بدونم این تو گزینشم موثره آیا؟؟

  • Avatar

   سلام.البته این رتبه برای هرسال متفاوتمیشه.تراز شما9300رتبه درسهمیه3000.درمصاحبه هم فرهنگی بودن پدرمادرکمک تون می کنه

 27. Avatar

  سلام
  دانشگاه تربیت دبیر رجایی هم مثل دانشگاه فرهنگیان است؟(یعنی قبولی در آنجا مساوی با استخدام در آموزش پرورش است؟

  کسانی که مثلا اهل یکی از استانهای شمالی باشند می توانند در دانشگاه تربیت دبیر رجایی تهران یا یکی از استان ها دیگر پذیرفته شوند یا خیر؟
  اگر آنجا پذیرفته شدند بعد از اتمام تحصیلات می توانند به استان محل تولد خود بازگشته و مشغول به تدریس شوند؟

  • Avatar

   سلام جواب سوال یک بله سوال دوم بله سوال سوم حتما بایدبه شهرخودشون برگردن چون فقط محل تحصیل تهران بوده ومحل خدمت استان بومی اون فردمیشه.

 28. Avatar

  سلام من رشته ریاضی و منطقه 3 هستم برای دبیری ریاضی یا فیزیک دانشگاه فرهنگیان سنندج چه رتبه و ترازی خوبه ممنون

  • Avatar

   سلام.برای دبیری ریاضی وفیزیک ترازمابین9000-7900رتبه درسهمیه بین300-2000البته هرسال یه مقدارتغییررودررتبه ترازداریم

 29. Avatar

  سلام چرا بعضی وقت ها میبینیم با تراز 5500 و حتی کمتر اموزش ابتدایی و…….. دانشگاه فرهنگیان قبول شدند

  • Avatar

   سلام برای دانشگاه فرهنگیان فردبایدتراز6500بایدباشدتا مجاز به انتخاب رشته بشه فرد.

 30. Avatar

  سلام حدودا با چه ترازی در منطقه ی دو رشته ی تجربی میشه اموزش ابتدایی همدان رو آورد؟

 31. Avatar

  سلام.من رشته ریاضی منطقه 2 هستم.خواستم بدونم برای دبیری ریاضی و فیزیک و ابتدایی چه تراز هایی میخوام؟آیا قبولی توی ابتدایی راحت تره؟
  معدل بالا (بالای 18)چقدر تاثیر گذاره؟خیلی ممنون

  • Avatar

   سلام ترازبالای8500خیلی خوبه. دبیرابتدایی معمولا ظرفیت بیشتر وقبولی راحترهست. معدل درمصاحبه یه مقدارکمک روداره

 32. Avatar

  سلام خسته نباشید برای قبولی تربیت معلم رشته تجربی منطقه سه استان آذربایجان غربی حدودی چه رتبه ی لازمه با جنسیت دختر🙏👀

  • Avatar

   سلام تراز8500به بالاخوبه.رتبه بسته به رشته وسال کنکور متفاوته ولی رتبه 9000بدنیست

 33. Avatar

  سلام من منطقه یک شهر کرج … به نطرتون حداقل تراز یا رتبه قبولی چنده واسم ؟ منظورم اینه تو دانشگاه فرهنگیان روزانه نه آزاد با چه ترازی یا رتبه احتمال قبولیم بالاس … بعد فرقی نداره چه رشته ای دیگه حساب کنید ضعیف ترین رشته … فقط قبولی

 34. Avatar
  حسین خانی

  سلامو خسته نباشید ،منطقه 3 رباط کریم و رشته ریاضی هستم ، رتبه کشوری و منطقم باید چندباشه برای قبولی دانشگاه فرهنگیان ؟

  • Avatar

   سلام
   تراز8200
   رتبه کشوری13000
   رتبه منطقه1800 البته هرسال باتوجه به سطح شرکت کننده هاتغییررو داره

 35. Avatar

  برای قبولی رشته ریاضی کاربردی دانشگاه شهید رجایی چه رتبه ای لازمه

  • Avatar

   سلام
   تراز8400
   رتبه کشوری17000
   رتبه درسهمیه6800توجه هرسال باتوجه به سطح شرکت کننده هاتغییررو داره

 36. Avatar

  سلام ببخشید از رشته ریاضی فیزیک برای قبولی دانشگاه فرهنگیان هر زیر شاخه ای با سهمیه ۵ درصد از چه رتبه هایی به بالا باید باشه؟

 37. Avatar
  میثم میرزایی

  سلام خسته نباشید… رشتم تجربیه ولی امسال میخام کنکور انسانی بدم و کلا شنیدم امسال تربیت معلم زیاد دانشجو میگیره,,, برا قبول شدن حدودا چه رتبه ای باید بیارم؟؟؟ فرقی هم نداره چه رشته ای باشه فقط دبیری… از همدانم و منطقه 2

 38. Avatar

  سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل رشته تجربی منطقه 3 بومی استان فارس هستم میخاستم حداقل رتبه برای قبولی در رشته دبیری تربیت بدنی دانشگاه شیرازو بدونم
  متشکر

 39. Avatar

  سلام.انسانی منطقه3 باچه رتبه کشوری ومنطقه3 بنظرتون باچه رتبه منطقه وکشوری فرهنگیان علامه امینی تبریز قبول میشم؟(ابتدایی بخصوص یاهررشته ای)
  2_من عمل قرنیه چشم چپ داشتم عوارضش تاچندسال کاهش شدید بیناییه.تومعاینه ردم میکنن؟اگه معلول محسوب شم قانون3درصدجذب ازمعلولین به من تعلق میگیره؟
  3_اگه ت.معاینه ردشم بنطرتون چطورمعلم شم؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام تراز8500خوبه.شرایط نمره چشم بیان میشه درزمان انتخاب رشته.اگه درمعاینه ردبشید ازمون استخدامی برای مدارس دولتی.مدارس خصوصی هم مراجعه حضوری

 40. Avatar

  با عرض سلام.من انسانیه نظام قدیم هستم منطقه ۳ با تراز۵۵۰۰قلم چی.میخواستم بدونم با توجه ب اینکه ۱ماه مونده تا کنکور کدوم درس ها میتونه برای قبولی دبیری کمک کنه لطفا ی درصد تقریبیم بگید.ممنونم

 41. Avatar

  سلام تو رو خداااااا جوابم رو بدید رشتم انسانی نظام قدیمم. درسم خیلی در مدرسه عالی بود معدل19ولی در کنکور پارسال19000شدم الان نمیدونم کدوم درس ها رو بیشتر بخونم یا حداقل تا چه رتیهای قبول میشم راهنماییم کنید

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام امسال ظرفیت ها خیلی خوبه نسبت به پارسال دروس تخصصی وتراز بالای8500خوبه

 42. Avatar

  سلام من تراز میانگین قلمم ۵۷۰۰
  تو ارمون جامع شدن ۵۱۰۰
  تو سنجشم شدم یازده هزار البته تخمین زدن که طبق نود و هفت میشم این رتبه
  حس میکنم هیچ شانسی ندارم
  از استرس شدید نمیتونم درس بخونم
  من منطقه سه هستم . انسانی
  به نظرتون امیدی هست یا ول کنم چون نهایی هم فک نکنم تاثیرو بگیرم
  تک دررس حساب شه شاید بتونم ولی همه یا همون کل نمیشه زیاد

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام وقت بخیر.اگه تراز شما اینه بله یعنی تراز شما باکنکور حذود8500هست که شانس دانشگاه فرهنگیان براتون هست باجدیت به مسیرتون ادامه بدید

 43. Avatar

  سلام خسته نباشین میخواستم ببینم برا قبولی تودانشگاه فرهنگیان به خصوص دانشگاه شهید رجایی تهران از کنکور هنر چه رتبه ای مد نظره ک قبول بشم؟؟منطقه 3هستم

 44. Avatar

  در رشته تجربی منطقه 3 برای دانشگاه فرهنگیان دانشگاه شهید مفتح شهر ری حداقل چه درصد هایی باید کسب کنم

 45. Avatar

  سهمیه ۵ درصدی جانبازی رو ام دارم.. و میخوام بدونم رنج تراز ۸۰۰۰ تو تجربی حدود چ رتبه ایه؟؟.

 46. Avatar

  سلام من دانش آموز رشته انسانی هستم می خواستم بدونم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان سال 99 چه رتبه ای باید بیارم

 47. Avatar

  سلام خسته نباشید با تراز 7400 رشته تجربی منطقه 3 اصفهان اموزش ابتدایی قبول میشم؟

 48. Avatar

  امسال وارد پیش دانشگاهی هم میشم ومیخوام از الان بکوب بخونم و شروع کنم ایا امکان اینکە فرهنگیان قبول شم هست ؟

 49. Avatar

  سلام توروخدا جواب منو بدید من انسانی نظام قدیم منطقه ۳ خوزستان هستم تراز قلمچیم تو ازمون جامع ۵۲۰۰ بود شانس قبولیم چقده ؟؟ هروز استرس نتایجو دارم …رتبم تو تخمین قلم ۳تا۴ هزار بوده ک تو بدترین حالت زیر ۷ هزارو مطمئنم میشم

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام ترازتون خوبه انشاءالله تراز لازم رو برای قبولی میاریدامسال ظرفیت پذیرش بالاست نگران نباشید

 50. Avatar

  سلام ببخشید به نظرتون من بااین درصدا تربیت معلم قبول میشم رشتم ریاضی منطقه سه هستم
  ادب ۳۰
  عربی۲۰/دینی۲۰ /زیان ۰/ ریاضی۴/فیزیک۱۰/شیمی۲۰
  خودم بعید میدونم ولی شنیدم امسال ظرفیت سه برابر شده لطفا جواب بدید

 51. Avatar

  با سلام امسال تا چند هزار نفر تربیت معلم پذیرش می کنند؟؟!

 52. Avatar

  سلام ببخشفد من کنکور ۹۹ هستم استان یزد شهرستان میید منطقه ۲ انسانی میخواستم ببینم ترلز و رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیانم بلید جند باشه؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام شما ایا اط سهمیه پدر استفاده وتیکشو زدیدیعنی الان سهمیه5درصد هستید یامنطقه دو؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام تراز حداقل6500باید باشه تا بتونید انتخاب رشته کنید.برای قبولی تراز8500خوبه

 53. Avatar

  سلام.من تو کنکور آزمایشی گزینه دو ترازم 6100 اومد خوبه؟شرایطو دارم یا بیشتر بخونم؟ رشتم انسانیه و از استان کرمانشاهم،چه شرایطی داره؟

 54. Avatar

  سلام منطقه 3 هستم استان لرستان به نظرتون تا چه رتبه ای میشه واسه دانشگاه فرهنگیان قبول شد و همچنین آخرین رتبه قبولی رو بگید برا فرهنگیان ممنون میشم .هر دانشگاهی فرق نداره فقط فرهنگیان باشه

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام حداقل تراز برای مجازشدن رشته6500هست ولی برای قبولی ترازها متفاوته مثلا برای اموزش ابتدایی8000-9000

 55. Avatar
  صدای مشاور

  سلام برای انتخاب رشته شما باید تراز6500جداقل داشته یاشیدبرای قبولی تقریبا8600

 56. Avatar

  سلام من رشتم ریاضی فیزیک از اصفهان. کنکور ۹۹ باید رتبم چندبشه که دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟ لطفا جواب بدید

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام ترازبالای 6500 باید باشد ورتبه باتوجه به رشته متفاوته اگه تراز8500باشه شانس قبولی خوبی داری

 57. Avatar

  سلام من دخترم از منطقه۳ شهرستان پارسیان حدود ترازم7000میشه برا کنکور۹۸ بنظرتون میتونم رشته ای برم ک درآینده دبیر بشم؟
  اون رشته ها چیا هستن؟
  ممنون از پاسخگویتون

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام ترازخوبی شما نگفتید از چه گروهی شرکت کردید اموزش ابتدایی شانس بالاست

   • Avatar

    گروه تجربی نظام جدید
    من درصد های احتمالی ام رو تو ربات های تخمین رتبه زدم ترازی بین۷۵۰۰تا۷۰۰۰بهم داد
    باتوجه ب این نکته ک من نظام جدید هستم و از مناطق محروم هستیم،
    بنظرتون میتونم آموزش زیست شناسی یا آموزش شیمی ک فکر کنم رتبه های بدتری رو از آموزش ابتدایی میگیره قبول بشم؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام بله برای تربیت بدنی واموزش ابتدایی شانس خوبی دارید

 58. Avatar

  سلام ببخشید شما میگید که با تراز ۶۵۰۰ ما مجاز به انتخاب رشته میشیم
  خب چه فایده‌ای داره انتخاب رشته کنیم در صورتیکه خودتون میگید میزان تراز قبولی بالای ۸۰۰۰ هزاره
  من اینو برای خودم میگم که ترازم ۶۷۰۰ هستش
  چه امیدی به قبولیه ؟…

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام تراز 6700 ما سال گذشته قبولی داشتیم بستگی به استان ورشته تون داره ولی 8000شانس شما خیلی خوبه

 59. Avatar

  سلام لطفا جواب بدین
  رشته تجربی منطقه دو
  برای قیولی دانشگاه فرهنگیان تدریس زیست یا شیمی
  چه رتبه ای میخواد

 60. Avatar

  سلام. منظورتون از بومی گزینی اینه که منی که استان بوشهرم به هیچ عنوان نمیتونم دانشگاه خوزستان رو انتخاب کنم؟هیچ راهی نداره؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم شما باید باتوجه به تعریف بومی بودن که دردفترچه هست و روی کارنامه تون بیان شده باید انتخاب کنید

 61. Avatar

  سلام من رتبم ۳۷۴۱ با تراز ۸۰۸۵ رشته ریاضی شدم.
  میتونم فرهنگیان دبیری فیزیک یا کامپیوتر یا چیز دیگه برم؟
  منطقه2 هستم

 62. Avatar

  سلام من سهمیه پنج درصدی دارم.ملاک انتخاب رشته رتبه در منطقه است یا رتبه رتبه در سهمیه نهایی؟؟ اگه بپرسن رتبمو کدومشو باید بگم؟

 63. Avatar

  سلام بارتبه ۱۲۳۲۴ کنکور ریاضی و تراز ۶۵۱۸ با سهمیه ۲ اهواز ممکنه دبیری شهید رجایی تهران قبول شم؟!
  البته شهید رجایی تهران برتم مجاز زده…

 64. Avatar

  سلام از شهرستان دزفول استان خوزستان…منطقه دو هستیم…تراز ۷.۱۸۷…رتبه ۱۰.۷۷۱…شانس قبولی توی تربیت بدنی شهید رجایی هست؟

 65. Avatar

  سلام
  من رتبه ام ۷۱۰۰ و ترازم ۷۶۹۴ هست
  شانس قبولی برای دانشگاه های تربیت دبیر دارم؟

 66. Avatar

  سلام
  من با تراز ۸۸۸۵ رشته انسانی و رتبه ۱۸۰۰ منطقه دو میتونم دانشگاه فرهنگیان شهر خودم قبول شم!؟

 67. Avatar

  سلام من رشتم تجربی هست و منطقه دو هستم وترازم حدود ۷۵۰۰هست ایا شانس قبولی در دبیری زیست شناسی رو دارم؟

 68. Avatar

  سلام با تراز9100ورتبه 2100 سهمیه 5درصد شانس قبولی من چقدره امسال؟منطقه 2 هستم.

 69. Avatar

  سلام با تراز 7700 تجربی منطقه 3 استان اذربایجان شرقی امیدی را دعوت به مصاحبه فرهنگیان و قبولی هست؟

 70. Avatar

  سلام با تراز 5700 مجاز دانشگاه فرهنگیان شدم و رتبه در سهمیه 5درصد شده 25700 میخواستم ببینم شانسی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارم ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم شانس تون زیادبالا نیست ولی دراموزش ابتدایی نسبت به بقیه رشته ها شانس بیشتری دارید

 71. Avatar

  با سلام
  من پایه دوازدهم رشته انسانی هستم ، در دبیرستان نمونه دولتی تحصیل میکنم ، پدرم فرهنگی هستن و سابقه درخشانی تو اداره دارن ، رتبه های خوب و زیادی تو مسابقات قرانی اوردم ، کلاس های تست قلم چی میرم و پشت کار و برنامه ریزی خیلی خوبی دارم و معدل دیپلمم شده ۱۹ به نظرتون میتونم فرهنگیان دانشگاه خوب قبول شم ؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم بله شانس خواهیدداشت ابتدا شما باید درکنکورتراز6500رو بیارید ولی برای قبول شدن اگه تراز 8500به بالا شانس تون خیلی خوب خواهدبود

 72. Avatar

  سلام با رتبه ي 7505 رشته ي انساني سهميه منطقه 2 استان قزوين اموزش ابتدايي ميشه قبول شد؟

 73. Avatar

  سلام من امسال مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان نشدم ایا در تکمیل ظرفیت می توانم شانس مجدد داشته باشم

 74. Avatar

  سلام وقت بخیر
  با تراز۸۰۲۵احتمال قبولی در فرهنگیان دارم؟دبیری زیست و شیمی احتمالش هست؟
  منطقه ۲ و بومی خوزستان

 75. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشیدرشته تجربی منطقه2با رتبه سهمیه پنج درصدی 13000 و منطقه2 cرتبه30000 آیا احتمال قبولی در دانشگاه فرهنگیان رو دارم؟؟آموزش ابتدایی چطور؟

 76. Avatar

  من رشته هنر منطقه سه هستم با رتبه 1500 و تراز6800. دانشگاه فرهنگیان قبول می شم

 77. Avatar

  سلام با رتبه ۵۱۰۰ در سهمیه پنج درصد از بین ۱۶۰۰۰ نفر و تراز ۶۳۰۰ برای فرهنگیان مجاز شدم، رشتمم انسانی هست و پسرم، منطقه ۳ خوزستان هستم.. چقدر امکان قبولیم برا شوشتر و شهرهای بومی وجود داره؟ با تشکر

 78. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من ترازم ۸۳۰۰ شده و رتبم ۱۴۰۰۰ منطقه ۲ هم هستم معدلمم ۱۹۰۷۴ شده رشته تجربی
  ب نظرتون شانس قبولی دارم😐

 79. Avatar

  سلام
  میخواستم بدونم با تراز ۸۳۰۰ رشته تجربی و رتبه ۱۴۰۰۰ منطقه ۲ با معدل ۱۹/۷۳شانس قبولی دارم😐😐

 80. Avatar

  رتبه ۱۹هزار منطقه ۳ تجربی تراز ۷۵۰۰ دختر استان تهران چقد شانس قبولی فرهنگیان هست؟

 81. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید در شهر ارومیه که منطقه2هستش رشته تجربی با رتبه سهمیه پنج درصدی13000 و رتبه منطقه دو30000آیا احتمال قبولی در دبیری شیمی رو دارم؟؟آموزش ابتدائی چطور؟؟

 82. Avatar

  سلام.
  با سهمیه 5 درصد ایثارگری و رتبه 14000 هزار آیا برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان استان گیلان دعوت میشم؟
  و به نظرتون دانشگاه فرهنگیان رو اولویت اولم بزنم یا نه؟

 83. Avatar

  سلام می خواستم بدونم با داشتن اولویت بومی،شانس قبولی حتی با رتبه بالا وجود داره تو رشته تجربی

 84. Avatar

  سلام. با رتبه ۱۱۱ سهمیه زیرگروه یک زبان تراز حدود ۹۵۰۰ میخوام تربیت معلم شهید رجایی آموزش زبان رو بزنم. اما طبق دفترچه من از قزوین نمیتونم تهران رو بزنم. اصلا منطقی نیست من اگر رتبه ام یک هم میشد فقط زنجان و اردبیل رو میتونستم بزنم؟ من اشتباه میکنم یا قوانینشون مشکل داره؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام شما رشته های بومی استان خودتون روباید انتخاب کنیدولی ممکن محل تحصیل تهران باشه ولی محل خدمت استان خودتون هست.

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام محل تحصیل بچه های هراستان در دفترچه مقابل هررشته قید شده

 85. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟؟

 86. Avatar

  سلام با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۳ تجربی و تراز ۶۰۴۷ مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم به دلیل سهمیه ۵درصد ایثارگران ومعدلم ۱۵.۹۹
  احتمال داره دعوت شم به مصاحبه؟

 87. Avatar

  سلام من منطقه ی ۳ هستم و تو رشته ی هنر۹۰۰۰ شده رتبه ام ایا واسه مصاحبه دعوت میشم؟

 88. Avatar

  در رشته ي انساني منطقه 2، زير گروه يک: 6500 زير گروه دو:8000 زير گروه سه:8000 زير گروه چهار:6600 زير گروه پنج:7000 فرهنگيان قبول ميشم؟ احتمال قبوليم چقدره؟

 89. Avatar

  سلام ببخشید من ترازم 7100 و رتبه 11/500منطقه2 به نظرشما فرهنگیان قبول میشم سپاس

 90. Avatar

  سلام برای دبیری فیزیک دانشگاه فرهنگیان منطقه ۱۸ با ۲۵درصد سهمیه ایثارگران ظرفیت وجود داره؟ حداقل چه رتبه ای لازم است؟ جهت برنامه ریزی برای کنکور میخواستم

 91. Avatar

  سلام من رتبه ۴۸۴۴ منطقه۲ رو دارم تراز ۷۹۸۸ به نظرتون به مصاحبه دعوت میشم که از الان برای مصاحبه اماده بشم؟
  توروخدا جواب بدین

 92. Avatar

  سلام ببخشید از رشته ی تجربی چه رتبه ای برای قبولی دانشگاه فرهنگیان لازمه؟

 93. Avatar

  سلام من نمره کل ام۶۰۵۵ شده و مجاز به انتخاب فرهنگیان شدم سهمیه ایثارگران دارم امکانش هست برای مصاحبه انتخاب شم؟؟؟

 94. Avatar

  سلام ببخشید من هم کنکور زبان با تراز 7000 و هم تجربی با تراز 6505 مجاز شدم بومی استان سیستان و بلوچستانم و سهمیه ایثارگر 5 درصدم دارم و تمامی کد رشته محل های فرهنگیان این دو رشته که ۸۰ مورده رو جزو اولین اولویتام وارد کردم. دعوت به مصاحبه میشم؟!

 95. Avatar

  سلام من منطقه سه هستم ورشتم تجربیه میخواستم بدونم باتراز6600امکانش هست به مصاحبه دعوت شم چقدرشانس دارم برای اموزش ابتدایی

 96. Avatar

  سلام با رتبه ۳۰۰۰ منطقه سه مازندران شانس قبولیم چقده؟رشتم ریاضیه و اینکه سالهای قبل چه رتبه‌ای دبیری مهندسی معماری قبول شد؟

 97. Avatar

  سلام.من تراز ۷۰۰۰ ریاضیم رتبم حدود ۳۰۰۰ منطقه سه شده.احتمال قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان چقدره؟چه رشته‌ای احتمال قبولیم بیشتره؟

 98. Avatar
  صدای مشاور

  سلام دوست محترم شانس تون کمه

 99. Avatar

  سلام من از کردستان منطقه 3 ترازم 6567 و رتبه ام 22107
  آیا برای مصاحبه دعوت میشم؟؟؟

 100. Avatar

  سلام من کنکور ریاضی دادم منطقه ۲….با تراز۶۵۲۸.رتبه ۱۲۳۳۵
  ب نظرتون دعوت ب مصاحبه فرهنگیان میشم؟؟!

 101. Avatar

  با سلام…من رشته ام انسانی هست…رتبه ام 6900…با تراز 7734….منطقه دو…چند درصد احتمال داره من در دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری ادبیات را بیاورم…متعلق به استان اصفهان هستم

 102. Avatar

  سلام
  اسم من جزء معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان بود و برام زده که من فرهنگیان قبول شدم و باید منتظر مصاحبه بمونم….ولی نگفتن ک چه رشته ای در اومدم یعنی دبیری ریاضی،فیزیک یا…
  از کجا اینو بفهمیم؟؟خودشان به ما میگن؟!یا چی؟؟!

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم این مصاحبه برای همه ی کدرشته های فرهنگیان می باشدونتیجه مصاحبه +رتبه وتراز کنکور باهم باعث میشه شما در اولین اولویت فرهنگیان قبول بشید.گاهی اوقات روز مصاحبه بهتون میگن وهمیشگی نیست

 103. Avatar

  سلام خسته نباشید اگر برای تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنیم میتوانیم سال بعد کنکور دهیم

  • Avatar

   سلام دوست محترم چون رشته روزانه هست در تکمیل ظرفیت قبول بشید کنکورسال بعدابتدا باید انصراف دهیددرضمن برای رشته های روزانه محروم هستیدوباید دردوره های غیر روزانه پذیرش بشید

 104. Avatar

  سلام خسته نباشید من رشته انسانی هستم امسال کنکور دارم منطقه دو میخاستم بدونم برای تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان حداقل رتبه برای قبولی چی هست معدلمم ۱۸تراز قلم چی هم ۵۵۰۰

 105. Avatar

  سلام وقتتون بخیر برای آموزش ابتدایی دانشگاه باهنر تهران چه رتبه ای لازم هست؟

 106. Avatar

  سلام . چند درصد از کسانی که در مصاحبه شرکت کردن قبول میشن

 107. Avatar

  سلام،خسته نباشید.من در کنکور زبان ترازم ۷۲۰۰ شد. در منطقه سه رتبم ۴۸۰۰ شد.دعوت به مصاحبه شدم.چقدر شانس قبولی دارم

 108. Avatar

  سلام وقتتون بخیر. من تراز ۷۲۰۰ کنکور ریاضیم تو منطقه ۳ اما دعوت به مصاحبه نشدم.واقعا ترازم کم بوده یا دلیل دیگه‌ای میتونه داشته باشه؟ رتبه های نزدیک به رتبه من دعوت شدن.ممنون میشم پاسخ بدید🙏❤

 109. Avatar

  سلام. میخواستم بدونم اگه امسال روزانه قبول شم میتونم انصراف بدم و فرهنگیان شرکت کنم سال بعد؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم خیرنمی توانید شما یکسال از انتخاب رشته دوره روزانه محروم هستید وچون فرهنگیان هم دوره ش روزانه هست نمی تونید انتخابش کنید

 110. Avatar

  سلام با رتبه ۵۸۲۹ کنکور فنی و حرفه ای منطقه دو و تراز۲۵۱۴ میشه روزانه معماری در اومد؟؟!

 111. Avatar

  سلام نتایج انتخاب رشته کی میاد؟؟؟🙁

 112. Avatar

  ترازی که برای تجربی فرمودید کدام زیر گروه تجربی؟یا منظورتون تراز ماکزیمم زیر گروهها هست؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم رقابت دردبیرزیست وشیمی درگروه تجربی بالاوظرفیت پذیرش هم کم می باشداکثراافرادتراز8500تجربی دانشگاه فرهنگیان انتخاب می کنند ولی درمصاحبه افرادکه ترازو رتبه بالاتردارندشانس این دوررشته دارن تراز8500برای اموزش ابتدایی مناسب می باشد

 113. Avatar

  سلام.ترازی که مورد نظر هست مربوط به کدام زیر گروه تجربی هست؟مثلا ممکنه یکی ترازش در زیر گروه یک ۷۰۰۰ باشه ولی در زیر گروه دو ۷۵۰۰.برا فرهنگیان تراز کدام زیر گروه‌را انتخاب میکنن؟یا ماکزیمم‌تراز پنج زیر گروه انتخاب‌میشه

 114. Avatar

  سلام…..
  من در دانشگاه فرهنگیان قبول شدم…میشه بگید کِی و چطوری باید برم ثبت نام کنم؟
  ثبت نام از کی شروع میشه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم به سایت دانشگاه فرهنگیانی که قبول شدید مراجعه کنید اطلاعیه قرارداده می شود.اگه دانشگاه در طی روزهای اینده زمانی رو اعلام نکند باید باتوجه به اطلاعیه سازمان سنجش اقدام شود

 115. Avatar

  سلام وقت شما به خیر
  حقوقی که دانشگاه فرهنگیان به دانشجو ها میده چه قدره و این که چه قدر طول میکشه تا این حقوق رو بدن؟؟

 116. Avatar

  سلام خسته نباشید ت رو خدا جواب بدید من رشتم انسانی هست رتبم ۱۰۰۰۰ وتراز ۷۳۰۰منطقه ۳ ولی به مصاحبه دعوت نشدم مگه قرار نیست تراز بالایه ۶۵۰۰دعوت شن شانسی برای تکمیل ظرفیت ایا دارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس برای تکیل ظرفیت دارید وبا توجه به کارنامه سبز حق اعتراض هم دارید

 117. Avatar

  سلام
  کارنامه سبز چیه و چیکار میتونیم بکنیم باش؟؟!
  میشه لطفا کامل توضیح بدید؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم باتوجه به کارنامه سبز شما می توانیدبفهمید درچه انتخابهای می تونشتید قبول شوید ودلیل دعوت به مصاحبه نشدن یا رد مصاحبه فرهنگیان چه بوده

 118. Avatar

  یعنی کارنامه سبز فقط برا فرهنگیانه؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *