تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی و فنی حرفه ای 97
ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی و فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی و فنی حرفه ای 97

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی و فنی حرفه ای 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی و فنی حرفه ای آغاز شد.  ثبت نام بیش از 9هزار نفر بدون کنکور در کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و غیرانتفاعی در حال انجام می باشد. داوطلبان ثبت نام بدون آزمون در موسسات غیرانتفاعی و دانشگاه فنی و حرفه ای می توانند هم اکنون برای انجام ثبت نام از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند.

داوطلبان گرامی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی و فنی و حرفه ای ، برای اطلاع از مراحل مختلف فرآیند این پذیرش از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 (بدون شماره گیری کد از سراسر کشور) با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

برای اطلاع از نتایج ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای و غیرانتفاعی 97

ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای و دانشگاه غیرانتفاعی صرفا براساس سوابق تحصیلی انجام می شود. داوطلبان واجد شرایط می توانند فقط در یک رشته امتحانی مرتبط با رشته تحصیلی دیپلم خود و بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما، ثبت نام نمایند. هزینه ثبت نام 22هزار تومان می باشد که به صورت اینترنتی به حساب آموزش و پرورش واریز می گردد. هزینه دوره های بدون کنکور 5500تومان می باشد.

داوطلبان گرامی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی و فنی و حرفه ای ، برای اطلاع از مراحل مختلف فرآیند این پذیرش از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 (بدون شماره گیری کد از سراسر کشور) با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره ثبت‌نام و پذیرش دانشجو صرفاً براساس معدل کل دوره کاردانی (فوق دیپلم) در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی برای بهمن ماه سال 1397
1397/11/14

پیرو اطلاعیه مورخ 97/10/13 و براساس مصوبه جلسه شانزدهم شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 97/10/12 بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در کدرشته‌محل‌های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی در سال 1397 (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند، برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی مؤسسات پذیرنده لازم است به جدول حاوی کد‌رشته‌محل‌های مندرج در ذیل این اطلاعیه مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن فقط یک رشته در یک مؤسسه مورد علاقه خود، با توجه به توضیحات ذیل و با به‌همراه داشتن مدارک مندرج در این اطلاعیه، از تاریخ 97/11/16 لغایت 97/11/23 به مؤسسه آموزش عالی غیر انتفاعی محل پذیرش رشته تحصیلی مورد تقاضا مراجعه نمایند. شایان ذکر است براساس مصوبه فوق، در این مرحله پذیرش دانشجو منحصراً برای کد‌رشته‌محل‌هایی که ظرفیت آنها در مرحله تمدید پذیرش ثبت‌نام در مهر ماه سال 1397 خالی مانده است صورت می‌گیرد و شامل کدرشته‌محل‌هایی که ظرفیت آنها تکمیل شده است، نخواهد بود.

1- کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98 – 1397 (حداکثر تا تاریخ 97/11/30) دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشند.

2- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان اعلام شده مدارک خود را برای بررسی به مؤسسه محل تقاضا تحویل نمایند. پس از بررسی مدارک در‌صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تکمیل فرم تعهد (برای جلوگیری از ثبت مشخصات داوطلب در چند کدرشته‌محل و یا چند مؤسسه) دعوت به‌عمل خواهد آمد که در این مرحله لازم است بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 270.000 (دویست و هفتاد هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت این سازمان اقدام نمایند.

3- هر داوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته‌محل‌های مؤسسه مورد علاقه خود را انتخاب نماید.

4- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مؤسسات ذی‌ربط، در خصوص کدرشته‌‌محل مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به‌عمل آورند. بدیهی است پس از ثبت کدرشته‌محل، تغییر و یا تعویض آن برای داوطلبان امکان‌پذیر نخواهد بود.

5- آن‌دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های کارشناسی ناپیوسته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1397 (اعم از قبولی شهریورماه و یا مرحله تکمیل ظرفیت نیمسال اول) قرار گرفته‌اند، چنانچه در این مرحله متقاضی ثبت‌نام و ادامه تحصیل باشند و در یکی از مؤسسات ثبت‌نام نمایند، قبولی قبلی آنان در مراحل قبلی لغو خواهد شد.

6- پاسخگویی به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذیرش آنها به عهده مؤسسات ذی‌ربط خواهد بود و داوطلبان از مراجعه و یا مکاتبه با این سازمان خوداری نمایند.

7- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

8- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای که به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی این سازمان به صورت مشروط خواهد بود.

9- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مؤسسات مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام:

1- اصل مدرک فارغ‌التحصیلی دوره کاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهی اتمام دوره کاردانی حداکثر تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98 – 1397 (حداکثر تا تاریخ 97/11/30).

2- اصل تأییدیه معدل فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات دوره کاردانی برای آنان صادر نشده است.

3- مدرک وضعیت نظام وظیفه (برای برادران).

4- شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری.

5- اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن.

6- اصل کارت ملی و دو برگ تصویر از پشت و روی آن.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی و فنی حرفه ای 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان ثبت آزمون زبان MSRT سال 98

زمان ثبت آزمون زبان MSRT سال 98

در این مقاله از زمان ثبت نام آزمون زبان MSRT  مطلع می شوید. زمان ثبت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *