تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی | azmoon.skedu.ir

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی | azmoon.skedu.ir

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی | azmoon.skedu.ir

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی در سایت اداره کل آموزش و پرورش این استان به نشانی azmoon.skedu.ir از روز 21 مرداد 1400 قابل دریافت می باشد.

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی این استان در تاریخ ۲۰ تیرماه 1400 در تمامی شهرهای این استان برگزار شده و داوطلبانی که در این آزمون شرکت نمودند، احتمالا بی صبرانه منتظر زمان اعلام نتایج هستند.

در این مقاله علاوه بر معرفی سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی، نحوه دریافت نتایج آزمون را برای داوطلبان شرح داده شده است.  این آزمون در تمامی شهرهای استان از جمله بیرجند، قائنات، خوسف، فردوس، نهبندان، اسدیه، بشرویه، سرایان  و… برگزار شد.

 

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی

داوطلبانی که در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی و شهرستان های این استان شرکت نموده اند، بایستی برای دریافت کارنامه و نتایج آزمون اقدام نماید. دریافت نتایج برخلاف سال‌های گذشته که همراه با آزمون ورودی مدارس تیزهوشان انجام می شد، در سال ۱۴۰۰ به صورت اختصاصی و توسط سایت هر استان صورت اختصاصی خواهد پذیرفت.

در ادامه این مقاله به صورت گام به گام مراحل دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان جنوبی و شهرهای این استان آموزش داده شده است. لازم است داوطلبان در سریعترین زمان نسبت به دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان جنوبی در سال 1400 اقدام نمایند.

پذیرفته شدگان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی، می بایست پس از مشاهده کارنامه خود با در دست داشتن پرینت قبولی آزمون مدارس نمونه دولتی سال 1400 برای ثبت نام نام و تشکیل پرونده به مدرسه قبول شده مراجعه نمایید.

در صورت عدم دسترسی به اینترنت شما می توانید به صورت تلفنی کارنامه خود را از مشاورین مجموعه صدای مشاوران دریافت نمود. مشاورین مجموعه مراحل دریافت کارنامه را برای شما انجام خواهند داد.

مطلب پیشنهادی :

azmoon.skedu.ir

سایت اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خراسان جنوبی به نشانی azmoon.skedu.ir از 21 مرداد ماه ۱۴۰۰ نتایج امتحانات برگزار شده را اعلام می کند.

لازم است دانش آموزان گرامی پس از ورود به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی بر روی گزینه اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ در گوشه سمت چپ تصویر کلیک نموده، و با وارد نمودن اطلاعات درخواست شده کارنامه خود را دریافت نمایند.

 محیط کاربری سایت azmoon.skedu.ir بسیار ساده طراحی شده و افراد با مراجعه به این سایت به راحتی کارنامه خود را دریافت کنند کرد. در صورتی که مشخصات خود را فراموش کرده‌اید، می توانید به وسیله تماس تلفنی با مجموعه صدای مشاوران کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی را دریافت نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان جنوبی

بعد از اعلام نتایج داوطلبانی که قصد اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی را دارند می توانند به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استانی خود به نشانی azmoon.skedu.ir مراجعه کنند و اعتراضشان را ثبت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی با استفاده از لینک زیر وارد شوید. نحوه نگارش متن اعتراض به نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بسیار مهم بوده و نگارش صحیح متن اعتراض، شانس شما را برای قبولی بالاتر خواهد برد.

از سوی آموزش و پرورش کارنامه ای برای داوطلبان پذیرفته نشده نیز صادر می شود که علاوه بر نمره و تعداد سوالات درست و غلط داوطلب، رتبه آخرین فرد قبولی در آن ذکر شده است و داوطلب می تواند با توجه به آن اقدام به اعتراض نماید.

حدود 10 – 15 روز طول می کشد که نتیجه نهایی اعتراض داوطلب از سوی سایت آموزش و پرورش اعلام شود. در صورت موافقت با اعتراض، کارنامه ی جدیدی برای وی صادر می شود.

مواردی که داوطلب آزمون نمونه دولتی در استان خراسان جنوبی می تواند به آن ها اعتراض نماید

  • عدم اعمال قانون مربوط به سهمیه پذیرش داوطلبان دوقلو
  • اشتباه در محاسبه نمره کل آزمون
  • عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه با برگه ثبت نامی دانش آموز
  • موارد دیگر

برای کسب اطلاعات دقیق تر، سوالات خود را به صورت کاملا رایگان در صفحه اینستاگرام صدای مشاوران پرسیده و پس از چند ساعت پاسخ خود را دریافت نمایید.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اعلام نتایج آزمون وردوی پایه دهم مدارس نمونه دولتی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی، عصر امروز، اظهار کرد: اسامی  یک هزار 242  دانش آموز دختر و پسر پذیرفته شده در18 دبیرستان نمونه دولتی استان سامانه سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نما به آدرس azmoon.skedu.ir اعلام شد.

وی؛ اضافه کرد:پذیرفته شدگان به منظور ثبت نام،حد اکثر تا سوم شهریورماه سال جاری،باهمراه داشتن شناسنامه،کارنامه قبولی پایه نهم ،تاییدیه سهمیه شاهد از اداره امور ایثارگران شهرستان و سایر مدارک مورد نیاز به مدرسه محل پذیرش خود مراجعه نمایید.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان این مطلب که،ثبت نام قطعی دانش آموزان، پس از بررسی هدایت تحصیلی، معدل و سهمیه انتخابی توسط مدیر دبیرستان نمونه دوره ی دوم خواهد بود، عنوان کرد: عدم مراجعه به مدرسه محل پذیرش در مهلت تعیین شده ، به معنی انصراف از تحصیل در آن مدرسه تلقی شده و مطابق ضوابط،دانش آموزان ذخیره جایگزین شما در آن مدرسه خواهند شد .

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی خطاب به دانش آموزان پذیرفته شده مرکز استان، ادامه داد: دانش آموزان پذیرفته شده دبیرستان های نمونه دولتی شهرستان بیرجند، روزهای یکشنبه و دو شنبه24و25مرداداز ساعت 8 الی 12 با همراه داشتن برگه هدایت تحصیلی به منظور تعیین اولویت آموزشگاه، پسران، به دبیرستان های نمونه تربیت و دختران به دبیرستان نمونه مصلی نژاد مراجعه نمایند.

به گفته واقعی، کارنامه درج شده در سامانه صرفاً جهت اطلاع از عملکرد داوطلب در آزمون صادر شده و ارزش دیگری ندارد.

شایان ذکر است، دبیرستان نمونه تربیت در انتهای خیابان دولت، خیابان نرجس، نرجس 2و دبیرستان نمونه مصلی نژاد در خیابان ارتش،حدفاصل خیابان معلم و خیابان شهیدغفاری واقع شده است.

در صورت بروز مشکل برای مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی 1400 می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی | azmoon.skedu.ir

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان کرمانشاه | azmoonkedu.ir

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان کرمانشاه | azmoonkedu.ir

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان کرمانشاه در سایت اداره کل آموزش و پرورش این استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید