تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

قانون جدید کسری خدمت ایثارگران

کسرخدمت ایثارگری برای سربازان 98

جهت مشاوره در زمینه کسرخدمت ایثارگری برای سربازان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین اخبار از کسرخدمت ایثارگری برای سربازان در سال 98 به اطلاع سربازان و مشمولین خدمت می رسد. قانون کسر خدمت محدودیت سنی ندارد و کسانی که وارد سربازی شوند میتوانند از کسر خدمت استفاده نمایند. متولدین 72 به قبل در حال خدمت که ماهی 9 روز ثبت نموده اند میتوانند 12 روز محاسبه نمایند.

اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، تمامی جزئیاتکسرخدمت ایثارگری برای سربازان را اعلام نمود. در این مقاله به شرح کامل اخبار کسر از خدمت ایثارگری برای سربازان می پردازیم. نحوه اجرای بند “د” ماده “88 قانون برنامه ششم توسعه” توسط ادراه سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح و در کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و به ازای هر ماه جبهه و درصد جانبازی و هر ماه اسارت 12 روز کسر خدمت سربازی بدون سقف داده خواهد شد؛ این طرح بعد از تایید در صحن علنی و در صورت عدم وجود منع قانونی به منظور تصویب به ستاد کل ارجاع داده خواهد شد. زمان اجرایی شدن طرح مذکور حدود دو الی سه هفته پس از اعلام نتیجه به ستاد کل خواهد بود. لازم به ذکر است که قانون معافیت 28 به بالا همچنان در حال اعمال می باشد.

نحوه کسر خدمت ایثارگری برای سربازن سال 98

همانطور که شرح دادیم شرایط و نحوه کسر خدمت ایثارگری برای سربازان به این صورت خواهد بود که هیچ گونه محدودیت سنی برای سربازان وجود نداشته و تمامی سربازان امکان استفاده از کسر خدمت را خواهند داشت ومقرر شد در یک برنامه 5 ساله هر سال 20 هزار نفر از این افراد از مزایای ایثارگری بهره مند شوند. پیرو مصوبه کسر خدمت ایثارگری تا 1400 ، هر سال کسر خدمت و معافیت برای 20 هزار نفر، اجرا می شود و افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند، از خدمت سربازی معاف خواهند شد. اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد، متقاضیان می توانند برای دریافت گواهی مراجعه نمایند و کسری خدمت ایثارگران دارای سابقه جبهه به مدت 28 و 29 ماه تا سقف 20 هزار نفر در سال 98 در حال اجرا می باشد و با توجه به ماده 45 قانون خدمت وظیفه عمومی ، مشمولان می توانند با ارائه سابقه مشخص از آزادگی، جانبازی و ایثارگری والدین از خدمت سربازی به صورت قطعی معاف شوند. لازم به ذکر است که مشمولانی که والدین ایشان مدت 30 ماه سابقه ایثارگری داشته باشند به طور قطعی از سربازی معاف خواهند بود ولی ایثارگرانی که جانباز می باشند با ارائه 25ماه سابقه اثارگری یک فرزند خود را معاف نمایند. در بررسی هایی که انجام شده است، مشخص گردید که احتمالا در سال جاری معافیت با روند فعلی تنها شامل کسانی می شود که 28 یا 29 ماه به بالا ایثارگری دارند./ کسرخدمت ایثارگری برای سربازان.

همچنین اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام نموده است که کسرخدمت ایثارگری برای سربازان به این ترتیب است که به ازای هر 30 یا 25 ماه یکی از فرزندان خود را از خدمت وظیفه معاف نمایند. یعنی والدینی که 2 برابر زمان مذکور سابقه خدمت دارند ، می توانند 2 فرزند خود را معاف کنند. توجه داشته باشید که این معافیت ها مطابق ماده 45 قانون، ارتباطی با مصوبات جدید مجلس نخواهند داشت و مصوبه جدید مجلس در مورد کسانی است که سابقه ای کمتر از 30 ماه ایثارگری، 25 ماه جانبازی و 24 ماه آزادگی دارند.

جهت مشاوره در زمینه کسرخدمت ایثارگری برای سربازان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام امریه وزارت علوم ۹۹

زمان ثبت‌ نام در سامانه امریه سربازی قوه قضاییه 98 – 99

در این مقاله از زمان ثبت نام سامانه امریه سربازی قوه قضائیه در سال 98 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =