دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور

کد ایثارگری برای کنکور 99

کد ایثارگری برای کنکور را داوطلبان به شیوه‌های مختلفی می‌توانند برای هر ارگان دریافت کنند. همانطور که می‌دانید همه ساله داوطلبان رزمنده و ایثارگر در کنکور سراسری سهمیه دارند و بخشی از ظرفیت دانشگاه‌ها به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.

لازم است داوطلبان در این خصوص توجه کنند که از سال 96 سازمان سنجش اعلام کرد که علاوه بر سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان به همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد نیز می‌توانند از سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه‌ها استفاده کنند. داوطلبان کنکور سراسری برای استفاده از سهمیه ایثارگران در زمان ثبت نام کنکور سراسری به کد ایثارگری 12 رقمی برای کنکور نیاز دارند و در زمان ثبت نام باید کد ایثارگری ارتش یا سپاه را در محل مربوطه فرم ثبت نام درج کنند. همواره داوطلبان کنکور سراسری در مورد دریافت کد ایثارگری سوال دارند.

دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور

داوطلبان کنکور برای دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور باید به سامانه پایگاه ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir مراجعه کنند. داوطلبان باید توجه کنند که دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور برای داوطلبانی است که دارای کارت ایثار هستند. ایثارگران در صورتی که جزو کارکنان پایور هستند باید مدت هشت ماه و در صورتی که جزو کارکنان وظیفه هستند باید حداقل دوازده ماه در مناطق عملیاتی حضور داشته باشند. همانطور که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید، بایستی در قسمت سمت راست صفحه اصلی سامانه پایگاه ارتش، بخش شهدا و ایثارگران را انتخاب کنید. پس از آن از بخش کد رهگیری ایثارگران با توجه به وضعیت خود وارد بخش کد رهگیری وظیفه یا پایوران شوید.

دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور

برای دریافت کد رهگیری ایثارگری وظیفه همانطور که در تصویر زیر نیز می‌بینید باید شماره ملی را در قسمت مربوطه وارد کنید، جستجو را بزنید و کد رهگیری را دریافت نمایید.

دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور

برای دریافت کد رهگیری ایثارگری پایوران نیز بایستی وارد بخش مربوطه شوید و کد ملی، شماره کارگزینی و یا شماره کارت خود را وارد کنید. با زدن گزینه تایید پایین صفحه می‌توانید کد رهگیری را دریافت کنید. در صورتی که برای دریافت کد ایثارگری ارتش برای کنکور با مشکل مواجه شدید می‌توانید با مشاوران مرکز صدای مشاور تماس بگیرید و از آنان راهنمایی بخواهید.

دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور

داوطلبان کنکور متقاضی دریافت کد ایثارگری 12 رقمی برای کنکور باید به سایت ایثار به نشانی اینترنتی isaar.ir مراجعه کنند و از بخش سمت چپ صفحه اصلی سایت، در قسمت خدمات الکترونیک ایثارگران وارد بخش شناسایی ایثارگر یا وابسته شوند و با وارد کردن کد ملی وضعیت ایثارگری خود را استعلام و کد 12 رقمی رهگیری ایثارگری سپاه برای کنکور را دریافت کنند.

دریافت کد ایثارگری سپاه برای کنکور

پس از تکمیل اطلاعات خود در سیستم، یکی از این چند پیغام ممکن است برای شما نمایش داده شود؛ تقاضای شما در حال بررسی می‌باشد (در این حالت به مدت 15 روز منتظر بمانید و در صورتی که باز هم همین پیام برای شما نمایش داده شد، از طریق بنیاد محل پرونده خود پیگیری کنید)، شما مجاز به استفاده از سهمیه هستید (در صورتی که سیستم این پیغام را برای شما نمایش داد یعنی این‌که اطلاعات شما در سیستم شناسایی شده است .

با توجه به آخرین قوانین موجود شرایط استفاده از سهمیه در آزمون شامل شما شده است و شما می‌توانید کد ایثارگری سپاه برای کنکور را دریافت کنید)، شما مجاز به استفاده از سهمیه نیستید (در صورت مشاهده این پیام بدانید که اطلاعات شما در سیستم شناسایی شده است و با توجه به آخرین ضوابط و قوانین موجود واجد شرایط استفاده از سهمیه برای آزمون نیستید)، شما دارای سهمیه مشروط می‌باشید (این پیام به معنی این است که اطلاعات شما در سیستم شناسایی شده است و شما دارای سهمیه مشروط است) و یا عدم احراز (این پیام به این معنی است که اطلاعات شما در سیستم شناسایی نشده است و امکان استفاده از سهمیه برای شما مقدور نیست).

چنانچه می‌دانید برای اعمال سهمیه ایثارگری در کنکور بایستی کد 12 رقمی رهگیری ایثارگری را در فرم ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به ثبت برسانید. لذا در هر مرحله در سامانه ایثار که سهمیه خود را تایید شده مشاهده کردید از آن پرینت بگیرید و کد ایثارگری سپاه برای شرکت در کنکور که به شما داده است را نزد خود نگه دارید.

کد رهگیری ایثار گری برای کنکور

مبحثی که بسیار مورد توجه داوطلبان کنکور است مبحث سهمیه کنکور سراسری است. سهمیه ی ایثار گری کنکور به خانواده های رزمندگان، جانبازان، ارتش، نیروی انتظامی، سپاه و شهدا تعلق می گیرد. هر کدام از این سازمان ها سایت و کد رهگیری منحصر به فرد دارند. برای دریافت سهمیه باید کد رهگیری ایثار گری برای کنکور را دریافت نمایید. این سهمیه باعث کاهش رتبه کنکور شما می شود. فرآیند دریافت سهمیه بدین شکل است. ابتدا با توجه به ارگان مربوطه و درصد جانبازی به سایت مربوطه مراجعه کنید. کد رهگیری ایثار گری برای کنکور  را از سایت مورد نظر دریافت نمایید که نحوه دریافت آن را در ادامه مقاله مشاهده خواهید کرد.

کد رهگیری ایثار گری برای کنکور یک کد 12 رقمی است.

خطاهای کد رهگیری ایثارگری کنکور

در هنگام دریافت این کد ممکن است با موارد متعدد و یا خطاهایی روبرو شوید که در ادامه به بررصسی آن ها می پردازیم.

چگونه از آن استفاده کنیم؟

در هنگام ثبت نام برای آزمون کنکور باید از کد رهگیری ایثار گری استفاده نمایید و آن را وارد نمایید. پس از استفاده از این کد رهگیری ایثار گری سازمان سنجش سهمیه مربوطه را برای شما لحاظ خواهد کرد.

چه کسانی می توانند کد رهگیری ایثارگری را دریافت نمایند؟

سهمیه و کد رهگیری 12 رقمی ایثار گری برای کسانی که کارت ایثار گری دارند قابل استفاده است.

در هنگام دریافت کد با چه پیام هایی مواجه می شویم؟

 • شما مجاز به استفاده از سهمیه نیستید

زمانی که با این پیغام مواجه شدید یعنی اطلاعات شما توسط سیستم شناسایی شده اما قادر به دریافت سهمیه نیستید. در واقع شما واجد شرایط دریافت آن نیستید.

 • شما مجاز به استفاده از سهمیه هستید

این پیغام بدین معنی است که شما می توانید کد رهگیری 12 رقمی ایثارگری را دریافت نمایید.

 • عدم احراز

پیغام عدم احراز بدین معناست که هویت و اطلاعات شما توسط سایت شناسایی نشده است.

 • شما دارای سهمیه مشروط می باشید

اطلاعات شما شناسایی شده و شما دارای سهمیه مشروط هستید.

ثبت نام در دانشگاه هایی با شرایط خاص در کنکور سراسری

همانطوری که می دانید دانشگاه هایی وجود دارند که دارای شرایط خاص هستند و احتمال قبولی داوطلبان کنکور که دارای سهمیه ایثارگران هستند در این دانشگاه ها در رشته های بسیار خوب زیاد است. برای اطلاع از شرایط ثبت نام در دانشگاه امام حسین و شرایط ثبت نام در دانشگاه امام صادق و … کلیک کنید.

 

دیدگاه ها
76 دیدگاه برای “دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای کنکور”
 1. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما ادمین بزرگوار
  پدر من ایثارگر و جانباز هستند و کارت ارتش (ناجا)هم دارند و جز کارکنان وظیفه محسوب میشه اما اقدام به گرفتن کارت ایثار نکردن
  برای دریافت کد ایثارگری ارتش ذکر شده که فقط برای کسایی که دارای کارت ارتش هستند امکان پذیره
  الان من برای استفاده از سهمیه ایثارگری در کنکور97 باید چه اقدامی بکنم؟؟! ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • سلام با مشاوران ما تماس بگیرید تا برای گرفتن کد ایثارگری راهنماییتون کنن

 2. سلام
  پدر بنده ایثار گر می باشد و دارای کارت ایثار هم هست (6 ماه سابقه ایثارگری) ولی سایت aja.ir فقط سوابق مربوط به افراد ایثارگر بالای 12 ماه را دارد. لطفا بگید من چه باید بکنم؟ از کجا باید کد رهگیری دریافت کنم؟
  متشکرم

 3. سلام
  ببخشید من سهمیه پنج درصدی ایثارگری دارم(پدرم پنج سال جبهه دارن و ارتشی هم هستن)برای دریافت کدرهگیری به این سایتی که شما راهنمایی کردین رفتم ولی اونجا نوشته این کد مخصوص خود رزمنده س و شامل همسروفرزندش نمیشه
  من کدرهگیری رو از کجا بگیرم آخه

  • سلام برای دریافت کد ایثارگری به آدرس سایت هایی که در متن ذکر شده رجوع کنید اگر نتوانستید دریافت کنید می توانید با مشاوران صدای مشاوران تماس بگیرید تا کد ایثارگری رو دریافت کنید

 4. و اینم بگم من پارسال کدرهگیری دریافت کردم لازمه مجددا دریافت کنم؟باتشکر

 5. سلام خسته نباشید.پدر من دوسال تو ارتش خدمت کرده و الان کارت ایقارشو گرفته میخواستم ببینم شماره 12رقمی برای کنکور رو از کجا باید بگیرم.ممنون
  هرچقدر هم با مشاوره هاتون تماس میگیرم یا خط مشغوله و یا جواب نمیدن.
  لطفا راهنمایی کنید.

  • سلام با مشاوران مرکز صدای مشاوران تماس بگیرید تا کد ایثارگرتونو بهتون بدن

 6. ببخشید.به سایت اجا هم که مراجعه میکنم یا ارور میده یا میگه شخصی با این کد ملی یافت نشد در صورتی که کارت ایثار الان دستمونه

  • سلام با مشاوران مرکز صدای مشاوران تماس بگیرید تا کد ایثارگری رو دریافت کنید

  • سلام
   من هم همین مشکل رو داشتم، اما ی لحظه دیدم که یکی از اعداد کدملی پدرم رو اشتباه رو کارت زدن
   همون کدملی که رو کارت هست رو بزنین میاد

  • سلام
   خسته نباشید ، با وجودی که دارای کارت ایثار هستم از ارتش (وظیفه) وقتی کد ملی وارد می‌کنم اعلام می‌کنم برای کد ملی مذکور کارت ایثار دریافت نشد
   لطفاً بفرمایید جهت دریافت کد دوازده رقمی چکار کنم متشکرم

 7. سلام…پدر من سرباز ارتش بوده جزو سهمیه 5 درصدی هستم.و کد 12 رقمی ایثار جهت شرکت در کنکورو از سایت اجا ارتش گرفتم ولی پایین قسمتی ک باید کد ملی ایثارگرو وارد کنی نوشته این امتیاز صرفا جهت استفاده شخص ایثارگر میباشد و فرزندان و همسر ایثارگران مشمول استفاده از این سهمیه نمیباشند.منظور این پیغام چیه؟ یعنی من باید کد 12 رقمیو از یه جای دیگه باید بگیرم مثلا حضوری باید برم یگان؟ لطفا راهنمایم کنید ممنون

  • سلام از انجایی که مشخص نیست کدی دریافت کردین دقیقا کد 12 رقمی ایثارگری برای کنکور هست یا نه توصیه می کنیم با مشاوران مرکز صدای مشاور تماس بگیرید تا کد 12 رقمی ایثارگی برای کنکور 97 رو به شما بدن

   • لطفا یه شماره تماس بدین ک بشه باهاش تماس گرفت.شماره هایی ک اینحا گذاشتینو بل هیچ خطی نمیشه گرفت.مرسی

   • سلام.من درمورد این کد 12رقمی که توی سایت ارتش نوشته فقط مخثوص خود رزمندست سوال داشتم. شماره هایی رو که گذاشتید چطور میشه گرفت
    اخه نمیشه گرفتشون

 8. بخشید چرا توی دفترچه ی سنجش نوشته فرزندان جانبازان زیر 25% برای سهمیه به وارد کردن کد نیازی ندارند؟

 9. سلام.این کد سهمیه 5درصدی رو چطور میشه گرفت ؟توی سایت ارتش نوشته این کد مخصوص خود رزمنده تست.خوب کد دیگری برا فرزندان صادر میشه؟تشکر

 10. سلام.پدر من کارت ایثار گری 21ماهه دارند ولی تو سایت ارتش مینویسه کد ملی یافت نشد چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

  • سلام حضورا به بنیاد ایثارگران شهرتون مراجعه کنید ولی اعلام کردن که باید به محل خدمت مراجعه بشه ولی بنیاد ایثارگران شهره خودتون هم پاسخگو هستند.

  • سلام برو اونجایی که پدرت تشکیل پرونده داده و کارت گرفته و پروندشوفعال کن تا کد بده

 11. سلام خسته نباشید بزرگواران. من خواستم کد پیگیری سهمیه جانباز زیر ۲۵ درصد بگیرم… وقتی تو بخش استعلام ایثارگر تو سایت ایثار میزنم کد ملی پدرم رو فقط میزنه جانباز ۵ درصد و کدی نمیده… باید چه کار کنم!!

  • سلام با مشاوران مرکز صدای مشاوران تماس بگیرید تا کد ایثارگری خودتون رو دریافت کنید

 12. سلام..خسته نباشید…من مشمول استفاده از سهمیه ایثارگری هستم ولی پدرم کارت ایثارگری اش رو هنوز نگرفته..چجوری میتونم از سهمیه ام استفاده کنم با توجه با اینکه مهلت ثبت نام داره تموم میشه؟

  • سلام در مقاله توضیح دادیم که برای دریافت کد ایثارگری به کدوم سایت ها مراجعه کنید

 13. ببخشید خواهش میکنم جواب بدین من پدرم 9 ماه سابقه ایثارگری داره و کارت ایپار هم داره اما وقتی توی سایتی که گفتید میرم اطلاعاتشو پیدا نمیکنه خواهش میکنم ازتون راهنمایی کنید.

  • سابقه ایثارگری پدرتون به صورت داوطبانه (پایور ) بوده یا به صورت وظیفه ؟

 14. سلام.من پدرم ایثارگر هستن و کارت ایثار و کد 12 رقمی هم دارن. من برای شرکت در ازمون باید همین کد پدرم رو وارد کنم یا باید کد 12 رقمی به اسم خودم بگیرم؟ توی سایت اجا با کد ملی من چیزی یافت نمیشه

 15. سلام
  پدر بنده کارت ایثارگری از ارتش دارند و جز کارکنان وظیفه بودند.(سرباز وظیفه) از سایت آجا هم کدرهگیری 12 رقمی دریافت کردم.
  سوالی که داشتم این بود که ایا من میتونم از این سهمیه استفاده کنم یا فقط خود رزمنده میتونه استفاده کنه؟
  اگر استفاده کنم در دفترچه کنکور در بند 26 که مربوط به سهمیه است باید گزینه فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح رو انتخاب کنم؟
  و سوال اخرم هم اینه که چندبار میتونم از این سهمیه استفاده کنم(اگرسال بعدهم بخوام کنکور شرکت کنم میتونم استفاده کنم)؟
  خییلی ممنون

 16. سلام شماره اشغاله …
  سایت ارتش یه کد برای بابام میده فقط … برای فرزندشم همون کده یا کد فرزند یه چیز دیگه س؟!

 17. سلام کسی ک پارسال کد پنج درصدی واردکرده امسال بایدکد جدیدی بگیره یاهمون قبلی

 18. سلام پدر بنده سابقه 40 ماه جبهه دارند چجوری من باید کد 12 رقمی بگیرم؟

 19. سلام خسته نباشید . ببخشید من پدرم جانباز 5% هستن وقتی خواستم ثبت نام کنم جانباز زیر 25% رو انتخاب کردم اما گزینه ای واسه وارد کردن کد و این چیزا نبود و فقط زده بود کد 12 رقمی ایثارگران و نیروهای مسلح . وقتی به پایگاه جانبازان مراجعه کردم گفتن که الان اسمت تو سیستم فرزند جانباز زیر 25% ثبت هست . الان دیگه من نمیخواد کاری کنم ؟ خود سازمان سنجش پیگگیری میکنه ؟ یا باید کدی چیزی وارد کنم که نکردم ؟

 20. با سلام پدر من خدمتش در نیرو انتظامی بوده و 24ماه حضور در جبهه داره چطور باید کد ایثار گری بگیرم؟

 21. سلام و وقتتون بخیر
  دارای کارت ایثار از ارتش می‌باشم که مربوطه به زمان سربازی کنه بمدت ۱۸ماه اما جهت دریافت کد رهگیری ۱۲رقمی به محض دادن کد ملی چنین نظری میده که برای این کد ملی کارت ایثارگری یافت نشد درصورتیکه که کارتم به شماره ۱۰۱۳۶۵۱۰۲ در اختیارمه لطفاً راهنمایی
  با پوزش وسپاس

 22. سلام
  من وارد می شم فقط نسبت منو با پدرم نشون میده ولی کدی نمیده که استفاده کنم

 23. سلام من قصد شرکت در کنکور ارشد 97 رو دارم میخواستم تو مهلت ثبت نام اسفند سهمیه پدرم 6 ماه جبهه رو وارد کنم به بسیج مراجعه کردم گفتن نمیشه کردی بهتون بدیم سایت ایثار بسته هست یه کد چند ماه پیش واسه خواهرم که کنکور کارشناسی داره وارد کردیم که از بسیج گرفته بودیم گفتند این کد ایثارگری هم برای هر شخص متفاوته
  االان من راه حلی دارم؟؟؟

 24. سلام
  پدر بنده کارت ایثارگری از ارتش دارند و جز کارکنان وظیفه بودند.(سرباز وظیفه) از سایت آجا هم کدرهگیری 12 رقمی دریافت کردم.
  سوالی که داشتم این بود که ایا من میتونم از این سهمیه استفاده کنم یا فقط خود رزمنده میتونه استفاده کنه؟
  اگر استفاده کنم در دفترچه کنکور در بند 26 که مربوط به سهمیه است باید گزینه فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح رو انتخاب کنم؟
  و سوال اخرم هم اینه که چندبار میتونم از این سهمیه استفاده کنم(اگرسال بعدهم بخوام کنکور شرکت کنم میتونم استفاده کنم)؟
  خییلی ممنون

 25. سلام
  من کد رهگیری ایثارگری را از سایت ارتش گرفتم ولی موقع ویرایش اطلاعات را وارد کردم . این پیام برام اومد

  داوطلب گرامي متقاضي استفاده از سهميه ايثارگران يا رزمندگان به اطلاع مي رساند سهميه شما از طرف ارگان ذيربط مورد تاييد قرار نگرفته است،لذا لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خودحداكثر تا تاريخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ به ارگان مربوطه مراجعه نماييد تا در صورت تاييد، سهميه مورد نظر براي شما اعمال گردد.در غيراينصورت با سهميه آزادگزينش خواهيد شدو هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.»

  لطفا راهنمایی کنید .ممنون

 26. سلام
  پدر پدر من 15 ماه سابقه منطقه عملیاتی و حضور در جبهه داره و بابت همین موضوع، سال 88 از کسری خدمت 9 ماه استفاده کردم. تاحالا پدر من کارت ایثار نگرفته و توی سایتهایی هم که گفته شده استعلام می گیرم ولی پیغام میده هیچ رابطه ایثارگری وجود ندارد.
  لطفاً راهنماییم کنید چیکار باید بکنم؟

 27. با سلام به ادمین بزرگوار سایت خیلی خیلی ممنون از راهنمایی درست و کاملتون به لطف شما به راحتی و با چند تا کلیک کد رهگیری رو دریافت کردم

 28. سلام ی سوال داشتم کادررسمی سپاه در جبهه حضور داوطلبانه نیست؟

  • سلام
   اون ها کار مند هستند و میشه ازسهمیه شون استفاده کرد

 29. ادمین عزیز سلام
  احتراما ، پدرم کد ایثار 12 رقمی ارتش را دارد (وظیفه) . در مراحل ثبت نام کنکور جهت استقاده از سهمیه پذیرش بصورت “فرزند رزمنده ستاد كل نيروهاي مسلح” با پیش کد ایثارکری “ارتش جمهوري اسلامي ايران” وارد نموده ام . آیا درست عمل کرده ام . لطفا راهنمایی ام کنید .

 30. با سلام، پدر بنده کارت ایثار از ارتش داشته و جزء کارکنان وظیفه با شش ماه خدمت در جبهه بوده‌اند ، اما در سایت اجا پس از ورود کد ملی ایشان ،موفق به دریافت کد رهگیری 12 رقمی نشدم و این پیام آمد : «برای این کد ملی کارت ایثار یافت نشد». بنده خواستار شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستم. لطفاً راهنمایی کنید. با تشکر فراوان.

 31. سلام، پدر من کارث ایثار از ارتش داره که در در کارتش جهبه نداره و فقط زده جانباز ۵ درصد، منظورم اینکه کارت ایثار رو بخاطر جانبازی گرفته. سایت آجا هم بعد زدن کد ملی ارور میده. ۱-اصلا من میتونم سهمیه استفاده کنم؟ ۲-به چه شکل؟ ۳-و اگه میتونم کدوم سهمیه رو باید زمان ثبت نام علامت بزنم؟

  • باسلام.بله می توانید.ازسایت اجا اگه ارورمی دهد.حضوری به بنیادامورایثارگران ارتش مراجع کنید.سهمیه 5درصدی شامل شماست

 32. سلام، باتشکر از جواب سوال قبلی. من نوشته بودم پدر من کارث ایثار از ارتش داره که در در کارتش جهبه نداره و فقط زده جانباز ۵ درصد، منظورم اینکه کارت ایثار رو بخاطر جانبازی گرفته.
  الآن یک ابهام برام پیش اومده که اگه زمان ثبت نام کنکور من سهمیه رزمندگان رو بزنم از من کد ایثار و مدت جبهه میخواد که پدر من در کارتش فقط جانبازی داره و جبهه نداره که مدت جبهه رو داخل سایت سنجش بزنم و سایت آجا هم کد ایثار رو فقط به رزمنده ها با حداقل ۶ ماه جبهه میده نه اونایی که فقط جانبازی داد. اگه هم سهمیه جانباز زیر ۲۵% رو بزنم سایت سنجش از من کد ایثار نمیخواد، حالا وقتی کد ایثار نزنی چطور ارتش این سهمیه جانبازی رو تایید میکنه؟ با توجه به این مطلب من باید کدوم سهمیه رو علامت بزنم و لطفا بگید چطور تاییدش میکن؟ ضمنا من میخام کنکور ارشد بدم.

  • شما از سهمیه 5درصدایثارگری بایداستفاده کنید.باتوجه به فرم پیش نویس ارشد شما متوجه میشیدکه برای سهمیه یکه انتخاب کردیدنیاز به کددارید یانه.حتما قسمت سهمیه ایثارگران دفترچه رو مطالعه کنیدتوضیح کامل داده شده.

 33. با سلام و احترام…
  پدر من هم ارتش بوده و هم سپاه.. از هردو هم کد رهگیری داریم (ارتش 20 ماه وظیفه + سپاه 7 ماه داوطلبانه) چگونه اینها را ادغام کنم؟ اگر نمیشود کد رهگیری مشترک گرفت، کدام را وارد سایت کنم؟ ارتش یا سپاه؟
  با تشکر فراوان…

  • باسلام شما شامل سهمیه 5درصدهستید.امکان ادغام نیست .باتوجه به قسمت سهمیه های دفترچه وفرم پیش نویس اقدام دفترچه سراسری اقدام کنید

 34. سلام، پدر من جانبازی زیر ۲۵% دارد که این جانبازی رو از ارتش گرفته منظورم اینکه جانبازیش رو از خود بنیاد شهید و ایثارگران نگرفته. داخل دفترچه ارشد نوشته برای استفاده از سهمیه ایثارگران نیازی به مراجعه به وبگاه ایثار نیست و در صورت تایید ارگان مربوط در این سهمیه گرینش انجام میشه.
  ۱-منظور از ارگان مربوط ارتش هست یا بنیاد شهید؟
  ۲-اگه منظورش ارتش هست من چطور میتونم از سهمیه استفاده کنم؟
  ۳-اگه منظورش بنیاد شهید باشه، چون پدرم جانبازیش در بنیاد ثبت نشده پس نمیتونم از سهمیه استفاده کنم یا میتونم؟ اگه میتونم لطفا راهشم بگید؟

  • سلام
   شما شامل سهمیه5درصدهستید.وباتوجه به شرایط دفترچه اقدام کنید.

 35. این اینجاب فرج محمدی به شماره ملی ۲۸۵۱۴۰۳۲۷۳ فرزنده شهید علاالدین محمدی به شماره پرونده ۱/۶۵/۳۳۲۲۰- ش . با احترام به استحصار برسانم بنده متولدت ۱۳۶۱/۱۱/۰۲متاهل هستم همه به قیافم نگاه میکنن فکر میکنن ۲۷ سالمه و دارای دیپلم کامپیوتر میباشم . ایا میتونم تو آزمون دانشگاه افسری امام حسین شرکت کنم یان تماس ۰۹۲۱۴۰۹۹۰۷۸ لطفا راهنمایی کنی

 36. سلام؛ من پدرم 24 ماه سربازی منطقه جنگی خدمت داشتند ( 18 ماه سربازی ، 6 ماه دوره احتیاط) که من شنیدم اون 6 ماه رو میشه ازش استفاده کرد برای سهمیه 5 درصدی، آیا اینطور هست؟ و ایشون جز هنگ مرزی ژاندارمری بودند که الان نیروی انتظامی شده ، حالا ما باید از کجا شروع کنیم و به چه ارگانی سر بزنیم که بشه اقدامی کرد؟ ممنون.

  • سلام دوست محترم شما باید از یگان خدمتی پدر اقدام نمایید

 37. سلام.من فرزند رزمنده هستم.و سهمیه ۵ درصد دارم.سوالم اینه که ایا من و خواهرم که امسال کنکور داریم هر دو میتونیم از این سهمیه استفاده کنیم؟ و اون کدی که میگیریم برای هر دوی ما یکیه یا متفاوته؟ سوال بعدیم راجع به کد ۱۲ رقمیه که ایا میشه همین الان از سایت ارتش بگیرم یا باید صبر کنم تا دفترچه بیاد؟برای کسی که پدرش ۸ ماه سربازی و ۶ ماه طرح احتیاطشو از ارتش در جبهه بوده از سایت اجا باید کد بکیریم؟ و این که فرزند نیروهای مسلح باید تیک زده بشه در ثبت نام؟ ممنون.

  • سلام دوست محترم بله هر فرزند می تواند استفاده کند برای هر ازمون کد جدیدمی باشد

 38. سلام پدرم کارت ایثارگری دارداماوقتی واردسایت اجاشدم وکدملی رورواردکردم کد12رقمی روندادوقتیم واردسایتisaar.irشدم نوشت هیچ رابطه ایثارگری برای فردموردنظریافت نشد لطفا بگین چیکارکنم!

  • سلام دوست محترم دوباره امتحان نماییدیا بامشاوران درارتباط باشید

 39. سلام. پدر من ۲۴ حضور در منطقه عملیاتی داشته. در سوال ثبت نام کنکور که گفته شده چند ماه سابقه حضور داوطلبانه داشته چی بنویسم. ممنون

 40. سلام من پدرم کارت ایثارگری داره از نهاد ایثارگران نهادش سپاه اما نمیتونم کد 12رقمی بگیرم
  باید چیکارکنم

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید