تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کنکور و انتخاب رشته / مشاوره تحصیلی / خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 98
کارت اعتباری ثبت نام کنکور 97

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 برای ثبت نام کنکور سراسری 99 الزامی است. هر چند کنکور سراسری نزدیک به 40 سال است که در حال برگزاری است اما هنوز هم داوطلبان در مورد مراحل ثبت نام کنکور سراسری ابهام دارند و به طور دقیق از روند ثبت نام کنکور سراسری اطلاع ندارند لذا توضیح در مورد مراحل ثبت نام کنکور به داوطلبان لازم به نظر می‌رسد. داوطلبان کنکور 99 باید توجه کنند که برای ثبت نام کنکور 99 ابتدا باید برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 در بازه زمانی تعیین شده، اقدام کنند. همواره داوطلبان برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 و انجام ثبت نام کنکور 99 خود مساله دارند. در این مقاله در راستای حل این مساله، در مورد خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 برای داوطلبان توضیح داده می‌شود و راهنمای کامل آن ترسیم می‌شود.

برای مشاهده راهنمای تصویری ثبت نام کنکور سراسری 99 کلیک کنید.

برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 می توانید با مشاوران مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614  تماس بگیرید

خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99

همانطور که ذکر شد داوطلبان برای ثبت نام در کنکور 99 نیاز به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 دارند. داوطلبان برای ثبت نام هر گروه آزمایشی نیاز به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 دارند و باید توجه کنند که برای هر گروه آزمایشی بایستی کارت اعتباری جداگانه تهیه نمایند. برای ثبت نام دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی نیز داوطلبان باید کارت اعتباری جداگانه خریداری کنند. در مورد ثبت نام دانشگاه آزاد باید توجه شود که نیازی به خرید کارت اعتباری جداگانه نیست. داوطلبان برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور رجوع کنند. سمت چپ صفحه اصلی سایت، گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب کرده و نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام کنند.

 

پس از آن داوطلبان باید در صفحه جدیدی که باز شده است، از قسمت آزمون سراسری، خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون سراسری را انتخاب کنند و در پایین صفحه گزینه تایید و ادامه را بزنند.

در مرحله بعدی خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99، در صفحه جدیدی که باز می‌شود، لازم است داوطلب متقاضی ثبت نام کنکور 99 اطلاعات خود اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی را وارد کند و پس از انتخاب درگاه پرداخت، تایید و ادامه را بزند.

صفحه بعدی که برای داوطلبان باز می‌شود، صفحه پرداخت بانک است. داوطلبان باید با استفاده از کارت بانکی متصل به سامانه شبا، مبلغ کارت اعتباری را واریز کنند و کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 خود را خریداری کنند. داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور 99 باید توجه داشته باشند که پس از اتمام مراحل خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99، باید با اطلاعات کارت اعتباری خود مانند شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 نسبت به ثبت نام کنکور 99 اقدام کنند. اگر در خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 دچار مشکل شدید می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

خرید کارت اعتباری کنکور سراسری 99 برای دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی

اگر در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 تمایل به انتخاب دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی در انتخاب رشته خود هستید حتما باید در زمان ثبت نام کنکور 99 کارت اعتباری جداگانه برای دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی خریداری کنید تا در زمان انتخاب رشته کنکور اجازه انتخاب رشته محل های دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور داشته باشید. مراحل خرید کارت اعتباری دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی دقیقا مشابه با مراحل خرید کارت اعتباری برای ثبت نام کنکور سراسری 99 است. اگر در خرید کارت اعتباری دانشگاه های پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی دچار مشکل شدید می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

خرید کارت اعتباری برای دانشگاه آزاد 99

همانطوری که می دانید در چند سال اخیر کنکور دانشگاه آزاد با کنکور سراسری ادغام شده است و تنها با شرکت در کنکور سراسری 99 شما اجازه انتخاب رشته در دانشگاه آزاد 99 را دارید. اگر متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد هستید نیاری به خرید کارت اعتباری جداگانه ای در زمان ثبت نام کنکور 99 نیست و شما تنها با خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 اجازه شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارید.

ثبت نام کنکور  سراسری 99

بازه زمانی ثبت نام کنکور 99 از 1 تا 8 بهمن ماه است. ثبت نام کنکور 99، مانند سال‌های پیشین، از طریق سازمان سنجش آموزش کشور و به صورت اینترنتی انجام می‌شود. لازم است داوطلبان در زمان تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند و ثبت نام کنکور 99 خود را انجام دهند تا بتوانند در کنکور 99 شرکت کنند. سازمان سنجش هر ساله بازه زمانی برای ثبت نام جاماندگان از ثبت نام کنکور در نظر می‌گیرد و مهلت ثبت نام کنکور 99 را تمدید می‌کند اما بهتر این است که داوطلبان کنکور سراسری 99 در مهلت تعیین شده برای ثبت نام کنکور 99، ثبت نام خود را انجام دهند. در مورد مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 99، داوطلبان باید توجه کنند برای ثبت نام کنکور 99 به اطلاعاتی نظیر اطلاعات شخصی، عکس، کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی، کد سوابق تحصیلی دیپلم، شماره سریال کارت اعتباری نیاز دارند که بهتر است قبل از شروع مراحل ثبت نام در سایت سازمان سنجش، آن‌ها را حاضر کنند. لازم است داوطلبان دقت کنند که برای ثبت نام کنکور 99 ابتدا باید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 را خریداری کنند چرا که در اولین گام ثبت نام کنکور 99 به شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 نیاز دارند. داوطلبان باید به این نکته مهم در رابطه با خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 توجه کنند که برای هر گروه آزمایشی باید یک کارت اعتباری ثبت نام خریداری کنند. برای ثبت نام دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی لازم است که داوطلبان یک کارت اعتباری جداگانه تهیه کنند. نکته دیگر این‌که داوطلبان باید دقت کنند که برای ثبت نام دانشگاه آزاد نیازی به خرید کارت اعتباری جداگانه ندارند. در پایان ثبت نام کنکور 99 به داوطلبان کد رهگیری داده می‌شود که لازم است آن را نزد خود نگه دارید. در صورت بروز هر گونه مشکلی در مراحل ثبت نام کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز صدای مشاوران تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 می توانید با مشاوران مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614  تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

در این مقاله از اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 مطلع …

5 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام کارت اعتباری خریداری شده پس از چند روز باطل میشود؟

 2. Avatar

  سلام من کارت اعتباری رو خریدم اماسریال ثبت نام نیست ا کجا باید تهیه کنم؟

 3. Avatar

  بعلت گرفتاری خانواده در زلزله کرمانشاه نتوانستم ثبت نام کنم
  لطفا راهمایی کنین که چطور بتونم ثبت نام رو انجام بدم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =