راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

30 ژانویه 2019 4 نظر
راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور سراسری 99 امسال نیز مانند سال های گذشته در بهمن ماه برای ۵ گروه آزمایشی برگزار می شود. در زمان ثبت نام، دقترچه راهنمای ثبت نام کنکور انتشار می یابد که تمام شرایط ثبت نام کنکور 99 در آن اعلام می گردد.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

شما در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام در کنکور 99 خود را به دست مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران بسپارید. برای ثبت نام و  رفع مشکل با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

ثبت نام کنکور سراسری 99

از آنجایی که هر ساله با داوطلبانی از کنکور مواجه هستیم که در زمان ثبت نام کنکور با مشکل مواجه می شوند در صدد آمدیم تا در این مقاله نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99 به طور کامل توضیج دهیم. همچنین اگر در سیکل ثبت نام کنکور سراسری 99 با مشکل مواجه شدید مقاله راهنمای ثبت نام کنکور 99 ما را حتما مطالعه نمایید.

زمان ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی – ارشد – دکتری 99

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 99، تاریخ برگزاری کنکور سراسری کارشناسی ارشد 99 و تاریخ برگزاری کنکور سراسری دکتری را در همین سایت ملاحظه فرمایید و برای اطلاع از جدیدترین تغییرات، با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 به محض تعیین زمان در همین صفحه اعلام می شه
زمان برگزاری کنکور سراسری کارشناسی 99 به محض تعیین زمان در همین صفحه اعلام می شه
زمان ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی ارشد 99 به محض تعیین زمان در همین صفحه اعلام می شه
زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 به محض تعیین زمان در همین صفحه اعلام می شه
زما ثبت نام کنکور سراسری دکتری 99 به محض تعیین زمان در همین صفحه اعلام می شه
زمان برگزاری کنکور سراسری دکتری 99 به محض تعیین زمان در همین صفحه اعلام می شه

طبق روال هر ساله، مهلت ثبت نام به مدت چند روز از طرف سازمان سنجش بعد از اتمام زمان ثبت نام کنکور تمدید خواهد شد. اگر در زمان ثبت نام کنکور 99 موفق به ثبت نام درکنکور نشده اید باز هم امکان ثبت نام در کنکور 99 وجود دارد ولی توصیه ما این است که حتما در زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهید تا با مشکل برخورد نکنید.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99 | راهنمای تصویری

ثبت نام کنکور 99 به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام کنکور 99 که در سایت سازمان سنجش قرار دارد انجام می شود. توجه داشته باشید که ثبت نام کنکور فقط وفقط به صورت اینترنتی صورت می گیرید و نیاز به مراجعه حضوری ندارد. برای شرکت در هر یک از زیر گروها یک کارت اعتباری و برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی یک کارت اعتباری جدا باید خریداری شود. توجه داشته باشید. که در تصویر پایین اولین گزینه برای کسانی است که تمایل به تحصیلی در دانگشاه های پیام نور و غیر انتفاعی را دارند و از میان گزینه دوم و سوم یکی را به دلخواه باید خریداری نمایید. برای ثبت نام در دانشگاه آزاد نیازی به خرید کارت اعتباری نیست.

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

در مرحله اول باید وضعیت تحصیلی خود را به همراه کد سریال ثبت نام کنکور سراسری 99 که در مرحله ی قبل خریداری کرده اید وارد نمایید.

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

سپس درصفحه بعد باید اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی و سهمیه خود را به صورت کامل و با دقت وارد نمایید. توجه داشته باشید. توجه داشته باشید عکس صحیح و شناسنامه عکس دار باید در مرحله بعد لود شود در غیر اینصورت اجازه حضور در سره جلسه آزمون از داوطلب گرفته می شود.

در آخر، سیستم به شما یک کد رهگیری می دهد که باید آنرا تا زمان قبولی در دانشگاه نگه دارید. توصیه می کنیم که مقاله راهنمای ثبت نام کنکور 99 را مطالعه نمایید. هر ساله شاهد داوطلبانی از کنکور هستم که بعد از ثبت نام در کنکور متوجه اشتباه وارد کردن بخشی از اطلاعات ثبت نامی کنکور خود می شوند. امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 99 هم زمان ثبت نام کنکور 99 و در مدت تمدید شده توسط سازمان سنجش امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود دارد. برای اطلاع از چگونگی ومهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در کنکور 99 می توانید مقاله ما را در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور 99 مطالعه نمایید. اگر در مراحل ثبت نام دچار مشکل شدید می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

توجه داشته باشید تا زمانی که کد رهگیری خود را دریافت نکرده اید ثبت نام شما تمام نشده است.

تذکر : دقت کنید که قبل از ثبت نام، کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و کد سوابق تحصیلی دیپلم خود را دریافت کنید که حین ثبت نام به مشکل بر نخورید.

شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 99

متقاضیان ثبت نام کنکور 99 باید حداقل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی یا دیپلم چهار ساله  نظام قدیم و یا فوق دیپلم داشته باشند. توجه داشته باشید که تمام شرایط لازم برای ثبت نام در کنکور 87 در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99 وجود دارد. از آنجایی که خواندن این دفترچه نیاز به صبر و حوصله فراوانی دارد ما  تمام شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 99 را در چند مقاله به صورت جداگانه برای شما توصیح داده ایم برای مطاله هر بخش بر روی لینک آن که در زیر آمده کلیک کنید.

مدارک لازم ثبت نام کنکور 99

تاثیر معدل در کنکور 99

شرایط ثبت نام در کنکور 99

تحصیل مجدد در کنکور 99

ثبت نام کنکور سراسری 99

گروه های آزمایشی کنکور 99

داوطلبان می توانند در پنج گروه آزمایشی متفاوت کنکور99 اقدام به ثبت نام کنند. این گروه ها عبارتند از: ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر. هر داوطلب می تواند در 3 گروه آزمایشی ثبت نام کنند. متقاضیان با توجه به آمادگی و به دلخواه خود در یکی از رشته های ریاضی، تجربی یا انسانی شرکت کنند و هیچ محدودیتی بابت انتخاب رشته امتحانی کنکور 99 برای آنها وجود ندارد و هنچنین علاوه برا ثبت نام در یکی از رشته های اصلی کنکور 99 می توانند در یکی یا هر دوی  رشته های شناور زبان یا هنر ثبت نام کنند..  برای شرکت در کنکور هنر و زبان باید کارت اعتباری جداگانه خریداری شود. می توانید با مطالعه مقاله های برنامه ریزی کنکور 99 و منابع کنکور 99 آمادگی خود را برای کنکور 99 آماده کنید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج کنکور 99

زمان برگزاری کنکور99 در روز های پنجشنبه و جمعه، 7 و 8 تیرماه برگزار می شود. توجه داشته باشید که کارت ورود به جلسه کنکور 99 حدود ۱۰ روز قبل از برگزرای کنکور 99 توزیع می گردد. طبق روال هر ساله، زمان اعلام نتایج کنکور99 هم در مرداد ماه خواهد بود. نتایج نهایی کنکور 99

شهریور ماه اعلام خواهد شد. برای اطلاع رسانی دقیق تر می توانید عضو کانال صدای مشاوران شوید. زمان دقیق برگزاری کنکور 99 هنوز مشخص نشده است و به محض تعیین در همین صفحه منتشر می شود.

شما در هر جایی که هستید می توانید ثبت نام در کنکور 99 خود را به دست مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران بسپارید. برای ثبت نام و  رفع مشکل با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
4 دیدگاه برای “راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99”
 1. از حساب بانکی من مبلغ موردنظر کم شده اما نه پیامکی دریافت کردم و نه صفحه ای باز شد که شماره سریالو برام بفرسته از طریق مشخصات کارت هم نتونستم کارتمو ببینم

  • اگر می خواهید یه درخواست به سازمان سنجش بدهید و پیگیری کنید

 2. سلام
  من میخوام کنکور زبانهای خارجی ثبتنام کنم ولی زبانی که مدنظر من هست ترکی استانبولی می باشد. هنگام ثبتنام چگونه میتوانم آن را مشخص کنم ؟

 3. سلام. من از ثبت نام جا موندم دور بعدی ثبت نامی در کار هست یا خیر؟

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید