تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی غرب تهران

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 داوطلبان عزیز ، برای مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 و استفاده از نرم افزار رایگان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد با سامانه صدای مشاور همراه باشید:

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد سال 98

با توجه به اهمیت انتخاب رشته آگاهانه، مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ، مسیر موفقیت را برای داوطلبان هموار کرده است. اطلاع از رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته محل های دانشگاه آزاد و بازار کار و آینده شغلی هر رشته و … ملاک های مهم برای اولویت بندی انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد. 

تعداد انتخاب های مجاز برای هر داوطلب حداکثر 100 کد رشته محل است. اگر در کنکور سراسری دانشگاه آزاد شرکت کرده اید در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 بعد از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته ، جهت اولویت بندی 100کد رشته محل از گروه آزمایشی که در کنکور انتخاب کرده اید، اقدام کنید. برای دریافت “دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد” کلیک کنید.

داوطلبان می توانند پیش از انجام انتخاب رشته در سایت Azmoon.org  ، فرم پیش نویس انتخاب رشته را تکمیل نمایند. سپس انتخاب های خود را در سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام نمایند. نحوه بررسی فرم انتخاب رشته به این صورت است که ابتدا رشته های انتخابی داوطلب مورد بررسی قرار میگیرد و اگر تراز داوطلب مناسب با یکی از رشته ها باشد ، در همان رشته قبولی می شود. برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته رایگان دانشگاه آزاد هیمنجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید که اگر قصد انتخاب رشته بدون کنکور در دانشگاه آزاد را دارید، فقط مجاز به انتخاب 20کدرشته محل خواهید بود.

بنابراین فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد را طبق سه گروه زیر اولویت بندی کنید:

انتخاب های خوش بینانه :

اولویت های اول خود یعنی 20الی 30درصد از کد رشته های انتخابی خود را به رشته هایی اختصاص دهید که قبولی در آن ها برای شما رویایی و خوش بینانه است. 

انتخاب های واقع بینانه :

حداقل 50 درصد از انتخاب های خود را به رشته هایی اختصاص دهید که احتمال می دهید ، با توجه به ترازی که کسب کرده اید، در آن کدرشته محل ها پذیرفته می شوید. برای اطلاع از تراز و رتبه لازم برای قبولی در هر یک از رشته های دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. (شماره تلفن های مندرج در همین صفحه).

انتخاب های بدبینانه :

مابقی کدرشته های انتخابی خود را به رشته هایی اختصاص دهید که قطعا با توجه به ترازی که کسب کرده اید، در آن کدرشته محل ها قبول خواهید شد.

برای مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد از خدمات مشاوره مراکز معتبر که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند استفاده کنید. پیشنهاد می دهیم برای انجام انتخاب رشته آگاهانه، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، جهت ثبت نام در این دانشگاه، توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =