تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 - 1400

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 – 1400

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دراین مقاله به شرح شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق (ع) می پردازیم. واجدین شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق می توانند جهت انجام ثبت نام اقدام نمایند. دانشگاه امام صادق از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجو می نماید، بنابراین علاوه بر دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور سراسری 99، ملزم به دارا بودن شرایط اعلام شده از سوی این دانشگاه نیز می باشید. لازم به ذکر است که در صورت ایجاد هرگونه تغییرات در این زمینه، تغییرات از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد.

برای مشاهده زمان ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 – 1400 کلیک کنید.

علاقمندان به تحصیل در دانشگاه امام صادق می توانند جهت مشاوره قبولی در کنکور و دانشگاه امام صادق ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

شرایط ثبت‌ نام دانشگاه امام صادق 99 – 1400

 • دارا بودن سلامت کامل و توانایی جسمی و روانی
 • داشتن گواهی دیپلم و پیش‌ دانشگاهی و شرکت در یکی از گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی کنکور سراسری 99
 • داوطلبان باید متدین به دین اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری باشند
 • التزام به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه
 • متولدین سال 87 و بعد از آن، گذراندن خدمت سربازی یا تحصیل در حوزه علمیه و مانند آن تاثیری در شرط سنی ندارد.

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق (علیه السلام) در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.

دانشگاه امام صادق علیه السلام بر اساس اهداف متعالي خود و با امتياز وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برای سال تحصيلی 99 – 1400 در دوره‌هاي کارشناسي ارشد پيوسته ويژه برادران و کارشناسي ويژه خواهران به شرح ذيل دانشجو مي‌پذيرد:

 • آشنايي با رشته‌هاي دانشگاه:

الف) رشته‌هاي تحصيلي در دوره كارشناسي ارشد پيوسته ـ ويژه برادران

ب ) رشته‌هاي تحصيلي در مقطع كارشناسي ـ ويژه خواهران

لیست رشته های دانشگاه امام صادق 99 – 1400

دانشگاه امام صادق (ع) بر مبنای امتیاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی 99 -1400 در دوره‌ های کارشناسی ارشد پیوسته ویژه آقایان و کارشناسی ویژه خانم ها به شرح ذیل اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

می توانید جهت مشاهده لیست رشته های دانشگاه امام صادق 99 روی همین لینک سبز کلیک نمایید.

داوطلبان گرامی کنکور سراسری 99 و دانشگاه امام صادق (ع) می توانند جهت دریافت مشاوره تحصیلی کنکور و شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق، در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور، با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

2– مراحل و شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق

الف) شرايط داوطلبان: كليه داوطلبان مي‌بايست علاوه بر شرايط عمومي آزمون سراسري داراي شرايط زير نيز باشند:

 • تدين به دين مبين اسلام و مذهب شيعه اثني عشري
 • التزام به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ولايت مطلقه فقيه
 • متولد سال 1378 و بعد از آن؛ انجام خدمت سربازي يا تحصيل در حوزه علميه و مانند آن تاثيري در شرط سني ندارد.
 • برخورداري از سلامت و توانايي جسمي و رواني
 • گذراندن پايه هاي تحصيلي يازدهم و دوازدهم يا داشتن گواهي ديپلم و پيش‌دانشگاهي و شركت در يكي از گروه‌هاي آزمايشي رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني آزمون سراسري

ب) نحوه ثبت‌نام: ثبت نام در دانشگاه امام صادق علیه السلام دو مرحله دارد كه انجام هر دو مرحله ضروري است:

 • ثبت نام در آزمون سراسري و انتخاب گزينه علاقمندي به دانشگاه امام صادق علیه السلام مندرج در آن (به تذكرات 2 و 3 ذيل بند 3 توجه شود.)
 • مراجعه به سامانه ثبت‌نام اينترنتي دانشگاه امام صادق علیه السلام و تكميل اطلاعات مورد نياز در آن و یا تماس از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 (کارشناسان تمام مراحل ثبت نام را برای شما انجام می دهند)
 • مراحل تكميل اطلاعات در سامانه ثبت نام دانشگاه امام صادق علیه السلام:

داوطلبان پس از ثبت نام در آزمون سراسري و دريافت شماره پرونده آزمون سراسري لازم است با مراجعه به پايگاه اينترنتي دانشگاه قسمت گزينش دانشجو حداكثر تا تاريخ 29 اسفند 1398 به شرح ذيل اقدام به ثبت نام نمايند. ضمنا توصيه مي‌شود: اولا ثبت نام به روزهاي آخر اسفندماه موكول نشود و ثانياً اطلاعات لازم قبل از ورود به سامانه ثبت‌نام آماده گردد.

 • وارد نمودن كد ملي داوطلب در قسمت مربوط
 • تعيين نظام آموزشي داوطلب (جديد: دبستان -دبيرستان، يا قديم: دبستان- راهنمايي- دبيرستان) در قسمت مربوط
 • وارد نمودن مشخصات فردي، معدل‌هاي تحصيلي، آدرس دقيق منزل داوطلب، نام و كد مركز پيش‌دانشگاهي/پايه دوازدهم و دبيرستان/پايه يازدهم، مندرج در بالاي كارنامه تحصيلي داوطلب و …
 • پرداخت اينترنتي هزينه ثبت‌نام به مبلغ 180،000 ريال در سامانه ثبت‌نام (غير قابل استرداد)
 • دريافت رمز عبور و كد رهگيري در پايان ثبت‌نام و يادداشت آن

تذكر1: چنانچه داوطلبان پس از تكميل ثبت نام و واريز هزينه آن، موفق به دريافت رمز عبور و كد رهگيري نشوند، ثبت‌نام آنها تكميل نشده است و بايد دوباره جهت ثبت‌نام به سامانه مراجعه نمايند.

تذكر2: داوطلباني كه قبل از آغاز ثبت‌نام آزمون سراسري اقدام به ثبت‌نام در دانشگاه امام صادق مي‌نمايند لازم است از تاريخ اول اسفند لغايت 29 اسفند 98 با وارد كردن كد ملي و رمز عبور مجددا وارد سامانه ثبت‌نام دانشگاه شده و شماره پرونده آزمون سراسري خود را ثبت نمايند.

تذكر3: داوطلبان نظام جديد آموزشي (دبستان، دبيرستان، 6-3-3) لازم است بعد از مشخص شدن معدل كتبي سال دوازدهم حداكثر تا پايان خرداد 99 با وارد كردن كد ملي و رمز عبور مجددا وارد سامانه ثبت‌نام دانشگاه شده و معدل كتبي خود را ثبت نمايند.

 • مرحله آزمون شفاهي:

پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌نام گزينش دانشگاه امام صادق علیه السلام، گزينش دانشگاه از ميان داوطلبان معرفي شده چند برابر ظرفيت توسط سازمان سنجش آموزش كشور برای شرکت در آزمون شفاهی دعوت به عمل مي‌آورد. در اين مرحله صلاحيت‌های عمومی و علمی داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گيرد. اصلی‌ترين معيارهای علمی پذيرش که به صورت جدی در مرحله آزمون شفاهی مورد بررسی قرار می‌گيرند، عبارتند از معدل‌هاي داوطلب خصوصا معدل كتبي ديپلم و نمره و رتبه کل آزمون سراسری. لذا بالاتر بودن اين دو عامل به معنای کسب امتياز بيشتر در صلاحيت‌های علمی داوطلب می‌باشد که قدرت رقابت وی با ديگر داوطلبان را افزايش می‌دهد.

تذكر: داوطلبان معرفي شده سازمان سنجش به دانشگاه با ضرايب خاص مربوط به اين دانشگاه تعيين مي‌شوند. اين ضرايب در دروس زبان و ادبيات فارسي(4)، معارف اسلامي(4)، زبان عربي(4)، زبان خارجي(2) و در ساير دروس همان ضرايب آزمون سراسري مي‌باشد.

 • انتخاب رشته و اعلام نتايج:

  • ثبت‌نام و قبولي در اين دانشگاه محدوديتي براي داوطلب در انتخاب رشته‌هاي آزمون سراسري ايجاد نمي‌كند و در صورت پذيرش در اين دانشگاه، رشته قبولي داوطلب در آزمون سراسري نيز پا برجا بوده و داوطلب می‌تواند از ميان آن دو رشته پذيرفته‌شده، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نمايد
  • انتخاب رشته اين دانشگاه در مرحله آزمون شفاهي صورت مي‌پذيرد. لذا نيازي به انتخاب رشته‌هاي اين دانشگاه، هنگام انتخاب رشته‌ در آزمون سراسري نيست.
  • نتايج نهايي پذيرفته‌شدگان اواخر شهريور ماه از طريق پايگاه اينترنتي isu.ac.ir (برادران) و www.isuw.ac.ir (خواهران) اعلام خواهد شد. برای دریافت نتایج می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور (شماره تلفن های همین صفحه) تماس بگیرید.
 • اطلاعات و تذكرات مهم:

  • طول دوره آموزشي كارشناسي‌ارشد پيوسته ويژه برادران حدود 7 سال و دوره آموزشي كارشناسي خواهران حدود 4/5 سال و به صورت تمام وقت روزانه مي‌باشد و در طول تحصيل لازم است دانشجويان ضوابط و مقررات دانشگاه را رعايت نمايند.
  • واحدهاي كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) در دوره کارشناسي ارشد پيوسته برادران به دانشجوياني ارائه خواهد شد كه حداقل معدل لازم را در دروس كارشناسي كسب نموده باشند يا از عهده امتحان جامع داخلي كه از بعضي دروس كارشناسي صورت مي‌گيرد، برآيند.
  • با توجه به اينكه رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه ماهيتاً تلفيقي است، لذا ضرورتاً تعداد زيادي از دروس حوزوي و علوم اسلامي همراه با دروس دانشگاهي و زبان‌های عربی و انگليسی (يا فرانسه) در سطح مكالمه کامل و فهم متون به دانشجويان ارائه مي‌شود.
  • تشكيل گرايش‌هاي اعلام شده در رشته‌هاي تحصيلي، در صورتي ممكن خواهد بود كه تعداد دانشجويان واجد شرايط هر گرايش، با توجه به ضوابط دانشگاه به حد نصاب لازم برسد.
  • هزينه تحصيل از دانشجوياني كه مطابق ضوابط دانشگاه فارغ‌التحصيل ‌شوند دريافت نمي‌شود و صرفاً دانشجو بطور رسمي متعهد مي‌شود كه پس از پايان دوره آموزشي به ميزان نيمي از مدت تحصيل خود را با نظر دانشگاه در داخل يا خارج دانشگاه (در پاره‌اي از موسسات دولتي يا غيردولتي) خدمت نمايد و فقط در مواردي از قبيل انصراف،‌ اخراج يا انتقال، هزينه‌هاي طول تحصيل خود را به دانشگاه پرداخت نمايد.
  • به برادران و خواهران دانشجوي واجد شرايط، اقامتگاه (خوابگاه)‌ و ساير امكانات رفاهي مندرج در نشريه پيام صادق تعلق مي‌گيرد.

نحوه ثبت نام در دانشگاه امام صادق 99 – 1400

ثبت نام دو مرحله دارد که انجام هر دو مرحله ضروری می باشد

 1. ثبت نام در کنکور سراسری 99 و انتخاب گزینه علاقمندی به دانشگاه امام صادق (ع)
 2. مراجعه به سامانه ثبت‌ نام اینترنتی دانشگاه امام صادق (ع) و تکمیل اطلاعات مورد نیاز

مراحل ثبت نام دانشگاه امام صادق (ع)

مراحل ذیل با مراجعه به سایت دانشگاه تکمیل گردد:

 1. وارد نمودن کد ملی داوطلب در قسمت مربوط
 2. وارد نمودن مشخصات فردی، معدل‌های کتبی و کل دیپلم، آدرس دقیق منزل داوطلب، نام و کد مرکز پیش‌دانشگاهی و دبیرستان، مندرج در بالای کارنامه تحصیلی داوطلب و …
 3. پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام
 4. دریافت رمز عبور و کد رهگیری در پایان ثبت‌نام و یادداشت آن

** نکته: چنانچه داوطلبان پس از تکمیل ثبت نام و واریز هزینه آن، موفق به دریافت رمز عبور و کد رهگیری نشوند، ثبت‌نام آنها تکمیل نگردیده است لازم است مجددا جهت ثبت‌نام به سامانه مراجعه کنند.

 •  مرحله آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق

پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌ نام گزینش دانشگاه امام صادق (ع) گزینش دانشگاه از میان داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای شرکت در آزمون شفاهی دعوت به عمل می‌آورد.

انتخاب رشته و اعلام نتایج دانشگاه امام صادق

 • انتخاب رشته این دانشگاه در مرحله کنکور شفاهی صورت می‌پذیرد. لذا نیازی به انتخاب رشته‌های این دانشگاه، هنگام انتخاب رشته‌ در آکنکور سراسری نمی باشد.
 • نتایج نهایی پذیرفته‌ شدگان اواخر شهریور ماه هر سال اعلام خواهد شد.
 • ثبت‌نام و قبولی در این دانشگاه محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته‌های کنکور سراسری ایجاد نمی‌کند و در صورت پذیرش در این دانشگاه، رشته قبولی داوطلب در کنکور سراسری نیز پا برجا بوده و داوطلب می‌تواند از میان آن دو رشته پذیرفته‌شده، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نماید.

نکات مهم درمورد دانشگاه امام صادق

لازم است داوطلبان گرامی‌ به نکات زیر توجه نمایند:

 • دریافت شهریه: این دانشگاه از جمله دانشگاه‌های غیردولتی روزانه محسوب می‌شود.
 • وضعیت دینی و مذهبی: دانشگاه امام صادق (ع) محیطی است که آموزه‌های دینی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرارمی دهد.
 • پذیرش همزمان در دو رشته/محل: بنابر توافق صورت‌گرفته با سازمان سنجش، داوطلبان این دانشگاه، برخلاف دیگر مراکز آموزشی، نباید برای پذیرش در این مرکز، نام رشته‌های آن را در فرم انتخاب رشته درج نمایند. از این روی این امکان برایشما داوطلبان عزیز فراهم است که همزمان علاوه بر پذیرش اولیه در دانشگاه امام صادق (ع) در دیگر مراکز آموزشی نیز پذیرفته شوید و در نهایت با بصیرت و مشورت با کارشناسان صدای مشاور می توانید مرکز آموزشی مورد نظر خود را برگزینید.
 • تلفیق علوم انسانی و معارف اسلامی که رسالت دانشگاه امام صادق می باشد: دانشگاه برای دروسی که زیر بنای فکری اسلامی ‌دانشجویان را پایه ریزی می نماید، اهمیت بسیاری قائل است لذا از جمله مهم‌ترین و پرحجم‌ترین دروس این دانشگاه، دروس معارف اسلامی ‌است که شرح آن در پایگاه گزینش و نشریه پیام صادق نیز موجود می‌باشد. لازم به ذکر است وجود واحد‌های معارف اسلامی باعث کاهش تعداد واحدهای دروس تخصصی رشته‌های دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه‌ها نشده است.
 • اعتبار مدرک دانشگاه:

  مدرک این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم است و کاملاً رسمی ‌و معتبر است و در مجامع مختلف علمی ‌اعم از داخل و خارج از کشور نیز مورد تأیید و شناخته شده است و به عنوان دانشگاهی موفق و معتبر قلمداد می‌شود.

 • عدم وابستگی به نهادها یا جریان‌ها: این دانشگاه به صورت یک موسسه مستقل به فعالیت می‌پردازد و خود را تنها به آموزه‌های دینی و آرمان‌های امام و رهبر معظم انقلاب پایبند می‌داند.
 • بنای اقامتگاه با فضای مناسب معنوی و معماری امن
 • عدم اختلاط دانشجویان دختر و پسر
 • در مقطع دکتری ، قبولی در آزمون زبان ، شرط پذیرش در دکتری دانشگاه امام صادق است و براساس مصوبه دانشگاه امام صادق، ارائه گواهی قبولی در آزمون عمومی زبان خارجی به عنوان یکی از شرایط پذیرش دانشجو در تمامی دوره‌های دکتری عنوان گردید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مدرس ایلام

دانشگاه فرهنگیان استان ایلام  مانند سایر دانشگاه های فرهنگیان زیر نظر اداره آموزش و پرورش …

4 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام من داخل سایتی مطالعه کردم که فقط از دانشجویان کارشناسی ارشد شهریه گرفته میشه درسته؟!! یا از کارشناسی ها هم شهریه گرفته میشه؟؟؟

  • مشاور 2

   سلام
   می تونید برای اطلاع از میزان دقیق شهریه در هر مقطع و رشته با شماره تلفن هایی که در همین صفحه در اختیار شما قرار گرفته تماس بگیرید و از آخرین اخبار و تغییرات شهریه مطلع بشین

 2. Avatar

  سلام میخواستم بدونم من با رتبه ی2800انسانی در منطقه ی 2 وتراز 8700 و معدل کل دیپلم 19 میتونم دانشگاه امام صادق (ع) قبول بشم ؟ برای مصاحبه رفتم 24 مرداد ولی هنوزتحقیقات محلی نیومدن من یکم نگرانم میخواستم بدونم شانس قبولی در رشته ی حقوق یا فقه حقوق در این دانشگاه رو دارم ؟,و اینکه تحقیقات محلیشون هنوز شروع نشده ؟شما خبر ندارید ؟یا اینکه کی شروع میشه چرا پس برای من نیومدند ؟ من تو ازمون شفاهیم خوب بودم و خودم و خانوادم مدهبی هستند و از این لحاظ هم مشکلی ندارم فقط نمیدونم چرا تحقیقات محلی هنوز نیومدند؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس خوبی دارید. نگران باشید به اطلاعیه جدیددرسایت هم مراجعه کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =