شرایط ثبت نام تیزهوشان 99

کارت ورد به جلسه تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام تیزهوشان 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدارس تیزهوشان به دلیل کیفیت آموزشی بالایی که نسبت به سایر مدارس دارند همواره دارای متقاضیان زیادی در میان والدین و دانش آموزان دارد. به همین دلیل برای ثبت نام تیزهوشان آزمونی هر ساله برگزار می شود تا بهترین دانش آموزان را از میان شرکت کنندگان انتخاب نمایند . برای ثبت نام سایت تیزهوشان نیاز به ثبت نام و رمز عبور سامانه همگام مدارس تیزهوشان خواهید داشت (روی لینک آبی کلیک نمایید). در این مقاله برای دانش آموزانی که تصمیم به ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 را دارند. شرایط ثبت نام تیزهوشان را به طور کامل توضیح دهیم. توجه داشته باشید که شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم بسیار به هم نزدیک است ولی تفاوت های نیز با هم دارد. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 99

اولین شرط ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 99 تحصیل در پایه ششم ابتدایی می باشد و کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس یا نمره خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس پایه تحصیلی پنجم ضروری است. از شرایط عمومی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می توان به داشتن تابعیت ایران اشاره داشت. البته توجه داشته باشید که دانش آموزان غیر ایرانی نیز در صورت داشتن شرایط خاصی می توانند در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ثبت نام نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99

یکی از شرایط ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 99 تحصیل در پایه نهم است، دانش آموز ملزم به کسب معدل سالانه مساوی یا بالای ۱۹ در پایه هفتم و هشتم می باشد. آزمون تیزهوشان، هر سال قبل از امتحانات خرداد برگزار می شود. از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم می توان به داشتن به تابعیت ایرانی اشاره داشت. البته توجه داشته باشید که دانش آموزان غیر ایرانی نیز در شرایط خاصی می توانند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند.

شرایط ثبت نام بدون آزمون در مدارس تیزهوشان 99

دانش آموزان پایه نهم که در مدارس تیزهوشان تحصیلی کرده اند و معدلشان در هر دو پایه هفتم و هشتم بالای ۱۷ بوده است، می توانند بدون شرکت و ثبت نام آزمون تیزهوشان 99، مستقیما بدون آزمون در پایه دهم وارد مدارس تیزهوشان شوند. توجه داشته باشید که امکان ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان صرفا برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم وجود دارد و برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم هیچ راهی برای پذیرش بدون آزمون نیست و تنها راه قبولی، شرکت در آزمون است.

اگر در مورد شرایط ثبت نام تیزهوشان خود یا فرزندتان  دچار سوال یا ابهامی شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

شرایط پذیرش مدارس تیزهوشان 99 در آزمون تیزهوشان

با توجه به سوالاتی که والدین و دانش آموزانی که در سال های گذشته در مورد شرایط پذیریش مدارس تیزهوشان 99 داشتند. بخشی از شرایط پذیرش مدارس تیزهوشان 99 که برای دانش آموزان و والدین آنها مهم است را در زیر آورده ایم.

 • نمره دانش آموزان تنها شرط لازم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان می باشد و پذیرش در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و مدارس تیزهوشان نهم به دهم صرفا بر اساس نمره آزمون بوده و معدل دانش آموزان تاثیری بر روی نتیجه آزمون تیزهوشان ندارد.
 • ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 و مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 در زمان ثبت نام اینترنتی از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان اعلام می گردد و قبل از این تاریخ ظرفیت پذیرش مدازس تیزهشان ششم به هفتم 99 و ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 مشخص نیست.
 • داوطلبان پایه نهم در زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 99 تنها اجازه انتخاب یک رشته تحصیلی را دارند یعنی از میان رشته های تحصیلی مدارس دوره دوم متوسطه تیزهوشان ( ادبیات و علوم انسانی، ریاضی فیزیک و علوم تجربی ) به شرط داشتن شریط ادامه تحصیل در رشته انتخابی مطابق آیین نامه تحصیلی دانش آموزان تنها در یک رشته می توانند در آزمون تیزهوشان شرکت کنند.
 • دانش آموزان باید با توجه به محل سکونتشان در سال تحصیلی قبل نسبت به انتخاب مدرسه اقدام نمایند. در کلان شهرهایی که دارای چند دبیرستان تیزهوشان دوره اول و دوم هستند. هر داوطلب می تواند حداکثر تا سه دبیرستان دوره اول یا دوم تیزهوشان را به ترتیب اولیت انتخاب کنند.
 • توجه داشته باشید که تغییر درشته در مدارس دوره دوم متوسطه تیزهوشان در سال اول پذیرش ممنوع است و دانش آموزانی که قصد تغییر رشته را دارند می توانند در سال های بعد با داشتن شرایط تغییر رشته و کسب امتیاز قبولی در رشته مورد نظرشان اقدام به تغییر رشته تحصیلی خود نمایند.

شرایط پذیرش دوقلو ها در آزمون تیزهوشان 99

با توجه به این که امسال هنوز دقترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 منتشر نشده است به محظ انتشار دفترچه در مورد شرایط پذیرش دوقلو ها در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 در همین مقاله اطلاع رسانی می کنیم.

اگر در مورد شرایط ثبت نام تیزهوشان خود یا فرزندتان  دچار سوال یا ابهامی شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام تیزهوشان 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید