زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 99

هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 99 ، از 5 الی 12 آذر ماه آغاز شد. در این مقاله از مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و سایر اطلاعات مفید درمورد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر مطلع می شوید. با ما تا پایان این مقاله همراه  باشید.

زمان ثبت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

آغاز زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 99 از 5 الی 12 آذر ماه می باشد. . توجه داشته باشید که بعد از تكميل تقاضانامه و ثبت نام اينترنتی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و دريافت كد پيگيری يک نسخه پرينت از تقاضانامه ثبت نامی تهيه کنید و ضمن كنترل دقيق اطلاعات ثبت نام شده ، درصورت وجود مغايرت در خصوص مشخصات ثبت نامی ، از 5 تا 12 آذر ماه برای ويرايش اطلاعات در نظر گرفته شده است به سايت سازمان سنجش مراجعه  کنید و یا برای اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاوران تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه، تمام مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را برای شما انجام داده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی را برای متقاضیان انجام می دهند.

برای دانلود دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 99 همینجا کلیک کنید.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که بایستی برای ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر ، از طریق سایت سنجش اقدام به خرید سریال ثبت نام 12 رقمی برای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به مبلغ 95.000 تومان نمایید.

 

بعد از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دوره بیستم بهمن ماه 99 ، واجدین شرایط ثبت نام عمومی و اختصاصی می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند. برای ثبت نام به سایت سنجش مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلفن های مندرج در این صفحه با کارشنسان تماس بگیرید. کارشناسان سامانه صدای مشاور مراحل ثبت نام را برای متقاضیان انجام داده و در پایان مراحل ثبت نام، شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر را به داوطلب ارائه می نمایند.

برای اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن ماه همینجا کلیک کنید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 99

نـكات مهم در ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

1) با توجه به تأثير 20 درصدي معدل دوره‌ كارشناسي، اكيداً توصيه مي‌گردد كه داوطلبان، معدل دوره كارشناسي خود را با توجه به توضيحات مندرج در دفترچه با دقت درج نمايند. شايان ذكر است كه معدل كارشناسي تراز شده و ميانگين وزني آنها تأثير بيست درصدي در نمره كل داوطلبان خواهد داشت.

2) اگر از طريق كافی نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نماييد، تأكيد مي‌شود كه تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامي را شخصاً انجام دهيد و يا بر انجام امور مربوط، در كافي‌نت نظارت مستقيم داشته باشيد.

3) با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، در خصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان (اين موضوع براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام مي شود رخ داده است) تاكيد مي‌گردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري بجاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهدشد.

4) توصيه‌ می شود كه داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه، دريافت شماره پرونده 6 رقمي و كدپيگيري 16 رقمی، يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و مندرجات آن را كنترل نموده و نزد خود نگهداری نمايند.

5) هرگونه‌ تغييري‌ از طريق‌ نشريه پيك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد.

 

مقاله زیر می توانند به شما در روند ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور کمک نمایند :

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۹

شرایط ثبت نام فراگیر پیام نور 99

متقاضیان تحصیل و ثبت نام ارشد پیام نور 99 می توانند در صورت داشتن شرایط زیر در 40 کد رشته ارشد ناپیوسته  اقدام به ثبت نام نمایند.

در ادامه میتوانید شرایط ثبت نام عمومی فراگیر پیام نور را مطالعه نمایید :

1 – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .

2 – نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران .

3 – عدم احراز فساد اخلاقی .

4 – برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی

شرایط اختصاصی ثبت نام فراگیر پیام نور :

1 – متقاضیان تحصیل در دوره فراگیر پیام نور باید شرایط عمومی لازم برای شرکت در این آزمون را داشته باشند .

2 – داوطلبان دارای مدرک کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ( مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت ) یا دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ( به شرط فارغ التحصیلی تا تاریخ 30 بهمن 99 ) می توانند بدون توجه به رشته تحصیلی کارشناسی خود در یکی از رشته گرایش های امتحانی ( به جز رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری ) ثبت نام نمایند .
توجه : داوطلبانی که رشته کارشناسی آن ها با رشته کارشناسی ارشد انتخابی ، هم نام و یا مشابه نباشد موظند بنا بر تشخیص گروه آموزشی مربوطه علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ارشد ، حداکثر 12 واحد جبرانی از مقطع کارشناسی همان رشته را با موفقیت سپری کنند .

3 – دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی در صورت فارغ التحصیلی تا تاریخ 30 بهمن 99 مجاز به شرکت در آزمون دوره دانش پذیری فراگیر پیام نور می باشند . این داوطلبان در صورتی که جزو پذیرفته شدگان مرحله اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور قرار گیرند ، هنگام ثبت نام در دانشگاه محل قبولی ملزم به ارائه مدرک فارغ التحصیلی خود می باشند . گفتنی است این داوطلبان باید فرم مخصوص معدل ( شامل تعداد واحد و میانگین واحدهای گذرانده کارشناسی تا تاریخ 31 شهریور 99 ) را نیز تکمیل کرده و نزد خود نگه دارند تا در موعد مقرر به دانشگاه محل قبولی ارائه دهند .

4 – دارندگان مدرک سطح دو حوزه های علمیه همانند دارندگان مدرک کارشناسی رشته های علوم انسانی می توانند در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ – ۱۴۰۰ ثبت نام نمایند . ضمنا بر اساس مصوبات صورت گرفته این متقاضیان فقط می توانند در رشته های علوم انسانی ادامه تحصیل دهند .

5 – دارندگان مدرک معادل کارشناسی نیز از شرایط مختلفی برخوردارند که با مطالعه بندهای مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 می توانند وضعیت مجاز بودن خود را برای ثبت نام در این آزمون بررسی نمایند.

 

جمع بندی مقاله

در این مقاله به مبحث زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 99 پرداخته شده است. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 از تاریخ 5 الی 12 آذر ماه می باشد.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید