زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 98

21 اکتبر 2019 بدون نظر
هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 98 ، از روز دوشنبه 29 مهر ماه آغاز شد. درد این مقاله از مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و سایر اطلاعات مفید درمورد ثبت نام کارشناسی ارشدفراگیر مطلع می شوید.

زمان ثبت کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

آغاز زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 98 از روز دوشنبه 29 مهر ماه 1398 تا پایان روز چهارشنبه 8 آبان ماه 1398 است. توجه داشته باشید که بعد از تكميل تقاضانامه و ثبت نام اينترنتی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و دريافت كد پيگيری يک نسخه پرينت از تقاضانامه ثبت نامی تهيه کنید و ضمن كنترل دقيق اطلاعات ثبت نام شده ، درصورت وجود مغايرت در خصوص مشخصات ثبت نامی ، از تاريخ 98/7/29 الي 98/8/8 برای ويرايش اطلاعات در نظر گرفته شده است به سايت سازمان سنجش مراجعه  کنید و یا برای اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه، تمام مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را برای شما انجام داده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی را برای متقاضیان انجام می دهند.

برای دانلود دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 98 همینجا کلیک کنید.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که بایستی برای ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر ، از طریق سایت سنجش اقدام به خرید سریال ثبت نام 12 رقمی برای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به مبلغ 80.000 تومان نمایید.

بعد از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دوره بیستم بهمن ماه 98 ، واجدین شرایط ثبت نام عمومی و اختصاصی می توانند برای ثبتنام اقدام نمایند. برای ثبت نام به سایت سنجش مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلفن های مندرج در این صفحه با کارشنسان تماس بگیرید. کارشناسان سامانه صدای مشاور مراحل ثبت نام را برای متقاضیان انجام داده و در پایان مراحل ثبت نام، شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر را به داوطلب ارائه می نمایند. 

برای اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن ماه همینجا کلیک کنید.

نـكات مهم در ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

1) با توجه به تأثير 20 درصدي معدل دوره‌ كارشناسي، اكيداً توصيه مي‌گردد كه داوطلبان، معدل دوره كارشناسي خود را با توجه به توضيحات مندرج در دفترچه با دقت درج نمايند. شايان ذكر است كه معدل كارشناسي تراز شده و ميانگين وزني آنها تأثير بيست درصدي در نمره كل داوطلبان خواهد داشت.

2) اگر از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نماييد، تأكيد مي‌شود كه تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامي را شخصاً انجام دهيد و يا بر انجام امور مربوط، در كافي‌نت نظارت مستقيم داشته باشيد.

3) با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، در خصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان (اين موضوع براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام مي شود رخ داده است) تاكيد مي‌گردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري بجاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهدشد.

4) توصيه‌ مي‌شود كه داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه، دريافت شماره پرونده 6 رقمي و كدپيگيري 16 رقمي، يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و مندرجات آن را كنترل نموده و نزد خود نگهداري نمايند.

5) هرگونه‌ تغييري‌ از طريق‌ نشريه پيك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد. 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

nevisande

سلام ، امیدوارم مطالب من براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشم نظرات و سوالاتتون رو تو قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید