تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

در این مقاله از زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99 و جزئیات خبری مربوط به انتخاب رشته کنکور مطلع می شوید. کنکور سراسری 13 و 14 تیر ماه برگزار شد. نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاد از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود. بعد از اعلام نتایج داوطلبان با توجه به رتبه و تراز مندرج در کارنامه کنکور سراسری 98 برای انجام انتخاب رشته کنکور اقدام می کنند.

انتخاب رشته کنکور از میان کد رشته محل های روزانه، شبانه – نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس های بین الملل خودگردان انجام می شود. داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب 150 کدرشته محل اقدام نمایند.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99 از 20مرداد 98 خواهد بود.انتخاب رشته دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد به صورت مجزا انجام می شود. انجام مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت سنجش به نشانی sanjesh.org خواهد بود. اگر از انتخاب رشته کنکور سراسری به هر دلیلی جامانده اید، می توانید برای اطلاع از زمان تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

انتخاب رشته صحیح کنکور از دو طریق امکانپذیر است. روش اول با مشاوره کارشناسان راهنمای تحصیلی با تجربه و آگاه و روش دوم استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد که به شرح آن توضیحی مختصر می پردازیم:

روش اول (انتخاب رشته کنکور با راهنمایی مشاور تحصیلی): برای انجام انتخاب رشته حتما از راهنمایی و مشاوره مراکز بزرگ و معتبر آموزشی که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند استفاده نمایید. پیشنهاد می دهیم برای انجام انتخاب رشته صحیح با سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس بگیرید.

روش دوم (انتخاب رشته کنکور با استفاده از نرم افزارهای انتخاب رشته) : نرم افزارهای انتخاب رشته به صورت رایگان برای استفاده تمام داوطلبان کنکور قرار گرفته است. این نرم افزار حاوی اطلاعات کارنامه داوطلبان کنکور دوره های قبل و رتبه و تراز لازم برای قبولی می باشد. اساس کار این نرم افزار به این صورت است که رتبه و تراز خود را وارد می کنید و با توجه به اطلاعاتی که درمورد رتبه و تراز لازم برای قبولی هر دانشگاه و رشته مورد رد آن وجود دارد، انتخاب رشته ای نزدیک به واقعیت خواهید داشت.

برا استفاده از نرم افزارهای انتخاب رشته کنکور سراسری 98 روی لینک های زیر کلیک کنید:

داوطلبان گرامی کنکور 98 می توانند برای اطلاع از زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99 و مشاوره انتخاب رشته با صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

گزینش بومی و گزینش قطبی

گزینش بومی و گزینش قطبی چیست

این سوال که گزینش بومی و گزینش قطبی چیست با برگزاری کنکور و نزدیک شدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهار =

جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید