زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور

زمان اعلام نتایج ارشد فراگیر

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور ، مطابق آخرین دوره برگزاری فراگیر پیام نور ، که مربوط می شود به دوره نوزدهم ، در دهه اول بهمن ماه اعلام شد . اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود .

در زمان اعلام نتایج ، محل پذیرفته شده داوطلب مشخص می گردد. که از بین کد رشته محل های انتخابی ، با توجه به نمره علمی داوطلب در آزمون ، در کدام یک از انتخاب های خود ، پذیرش نهایی را گرفته است . 

نحوه مشاهده نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور

داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر ثبت نام و انتخاب رشته انجام دادند . و در جلسه آزمون حضور داشتد ، می توانند از طریق سایت سازمان سنجش نتایج و کارنامه خود را مشاهده نمایند . در زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور  ، کارنامه و نتایج روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . 

وارد سایت سنجش شوید و بر روی قسمت پیام نور کلیک نمایید . لینک مربوط به اعلام نتایج آزمون فراگیر را انتخاب نمایید . از شما اطلاعات ثبت نامی خواسته می شود که بایستی وارد نمایید . اطلاعاتی مانند شماره پرونده ، شماره داوطلبی و … که در پرینت ثبت نام درج شده است .

با وارد کردن اطلاعات ، کارنامه برای شما نمایش داده می شود . داخل کارنامه در هریک از کد رشته محل های انتخابی ، رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد قبول در آن کد رشته محل ذکر شده است . محل پذیرش داوطلب مشخص شده است . و نمره ای که داوطلب در هریک از دروس امتحانی از 20 نمره کسب کرده است .

اگر رتبه داوطلب در یک کد رشته محل از نمره آخرین فرد پذیرش شده کمتر باشد ، نشان دهنده این است که در آن انتخاب پذیرفته شده اید . اگر درسی را با نمره حداقل 12 از 20 گذرانده باشید . به معنای آن است که آن درس جز دروس پاس شده برای شما محسوب می شود .

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور 

شهریه دانشجویان کارشناسی ارشد فراگیر مطابق با نیم سال دوم سال تحصیلی 97 – 98 ، دارای شهریه ثابت و شهریه متغییر می باشد . که در ادامه مبالغ شهریه ثابت و متغییر اعلام می شود . اما شهریه دانشگاه پیام نور مطابق مصوبات هیات امنای دانشگاه سالانه افزایش می یابد .

مابه التفاوت شهریه دوره دانش پذیری متقاضیانی که موفق به ورود به دانشگاه می شوند ، در اولین نیمسال دانشجویی متناسب با تعداد واحد انتخابی دوره دانشپذیری دریافت خواهد شد . ا

گر دانش پذیران ، متقاضی استفاده از خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور ( کلاس های رفع اشکال گروهی ) باشند ، می توانند برای اطلاع از نحوه ثبت نام و میزان شهریه به مراکز استانی دانشگاه مراجعه و پس از ثبت نام و پرداخت شهریه در این دوره ها شرکت نمایند .

مطابق دوره قبل پذیرش دوره های فراگیر ، شهریه ثابت هر ترم 10196670 ریال ، شهریه متغییر به ازای هر واحد درسی از دروس نظری 1018820 ریال ، شهریه متغییر به ازای هر واحد درسی از دروس عملی کم هزینه 3056460 ریال و شهریه متغییر به ازای هر واحد درسی از دروس عملی پر هزینه و پایان نامه 4871460 ریال می باشد . 

برای اطلاعات بیشتر می توانید با سامانه صدای مشاور ، به شماره 9099071613 تماس بگیرید . 

 

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید