تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

زمان و تاریخ اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری اعلام شد. شرکت کنندگان محترم در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری که از طریق این مقاله منتشر شده است. کارنامه نتیجه انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 99 را دریافت خواهد نمود. فقط داوطلبانی مجاز به انجام مصاحبه و مراجعه به دانشگاه ها می باشند که کدرشته محل مربوطه را درج و حد نصاب لازم را کسب نموده باشند.

داوطلبان آزمون دکتری می توانند برای مشاوره انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری 99 از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری سال 98-99

تاریخ و زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری سال 99 و انتشار کارنامه انتخاب رشته داوطلبان ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز مجاز به انتخاب رشته و کدرشته احتمالا در اردیبهشت 99 می باشد. داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش، جهت انتخاب رشته اقدام نمایند. در صورت نیاز به راهنمایی و برای انجام انتخاب رشته دکتری 99 از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند.
بر اساس ضوابط پذیرفته شدگان از میان کل داوطلبان انتخاب رشته کننده در کدرشته محل های انتخابی که دارای حد نصاب نمره علمی لازم می باشند انتخاب می شوند. ضرورت دارد با توجه به نکات مندرج در اطلاعیه مربوطه و مطابق با برنامه زمانی مربوط که توسط دانشگاه ها اعلام می گردد، نسبت به شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری که مرحله ارزیابی تخصصی می باشد، اقدام نمایند.

به همراه داشتن مدارک لازم ،برای هر یک از دانشگاه های مربوط الزامیست. توجه داشته باشید که منحصرا داوطلبانی مجاز به انجام مصاحبه و مراجعه به دانشگاه ها می باشند که کدرشته محل مربوطه را درج و حدنصاب لازم را کسب کرده باشند.

برای دریافت مستقیم کارنامه و دریافت نتایج آزمون دکتری 99 کلیک نمایید.

نتایج انتخاب رشته دکتری در اواخر اردیبهشت و نهایتاً اوایل خردادماه اعلام خواهد شد. در این نتایج مشخص می‌شود که هر داوطلب باتوجه به نمره آزمون خود در کدام‌یک از انتخاب‌هایش دعوت به مصاحبه شده است. کلیه داوطلبانی که حداقل در یکی از انتخاب‌های خود دعوت به مصاحبه شده باشند باید از اواخر ادیبهشت با ورود به سایت سازمان سنجش و خرید کارت اعتباری فرم صلاحیت عمومی را تکمیل نمایند.

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه فرهنگیان نیر

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اردبیل مرکز آزادگان نیر

شرایط ثبت نام و مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان اردبیل مرکز آزادگان نیر، تکمیل ظرفیت در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =