تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / مدارس / اخبار مدارس / دریافت دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
شرایط و ضوابط استخدام آموزش و پرورش 97 - 98

دریافت دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

جهت مشاوره در زمینه دریافت دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش می توانند دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 از طریق همین صفحه دانلود نمایند. لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش 98 در اختیار داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش قرار داده شده است.

برای شرکت در آزمون استخدام حتما دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش را به دقت مطالعه نمایید. کمبود نیرو در وزارت آموزش و پرورش و جبران کمبود نیرو فقط از طریق استخدام انجام نمی‌شود، بلکه از حق‌التدریس شاغل نیز استفاده خواهد شد و بعد از جذب از طریق آزمون نیز از روش خرید خدمات و حق‌التدریس نیز این کار انجام می‌شود.

برای اطلاع از تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، شرایط استخدام آموزش و پرورش ، سهیمه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش سال 98 و  زمان برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش می توانید روی همین لینک کلیک نمایید.

برای اطلاع از زمان مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 روی لینک آبی کلیک نمایید.

آموزش و پرورشبرای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 را انجام داده و دفترچه ثبت نام آموزش و پرورش را به دقت مطالعه کنید. پیرو اطلانیه رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش انتشار دفترچه ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش وپرورش با توجه به جذب 17300 نفر نیرو در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، انجام شد. در این صفحه آخرین دفترچه که تاکنون منتشر شده است مشاهده میکنید ، به محض انتشار دفترچه جدید، همینجا در اختیار داوطلبان عزیز قرار داده خواهد شد. برای دانلود دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش روی لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش و پرورشدانلود دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

آموزش و پرورش دانلود دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش 97

آموزش و پرورش دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98-98

آموزش و پرورشبرای اطلاع از زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول و دوم استخدام آموزش و پرورش 98 کلیک نمایید.

شرایط استخدام و جذب نیرو در آموزش و پرورش 98

شرایط استخدام و جذب نیرو در آموزش و پرورش 98 بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و شرایط سنی و عمومی افراد، استخدام و جذب نیرو انجام می شود.

  • شرط سنی برای داوطلبان با مدرک دکتری 45 سال، کارشناسی ارشد 40 سال و کارشناسی 30 سال است و برای دارندگان مدرک کاردانی رشته استادکاری نیز شرط سنی 25 سال می باشد.
  • شرایط اختصاصی وجود دارد که متناسب با هر رشته لحاظ می شود و شامل مصاحبه‌ها و معاینات پزشکی است که در نهایت گزینش انجام می‌شود. برای اطلاع از شرایط اختصاصی رشته مورد نظرتان می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایید.
  • در آزمون استخدامی امسال حدود 17300 نفر جذب می‌شوند که 2300 مجوز استخدامی از دوره قبل باقی مانده و 15000مجوز استخدامی نیز مربوط به این دوره است.
  • بومی‌پذیری به عنوان یک اصل، به تناسب شرایط هر استان دامنه‌پذیرش تعیین شده است و در هر دامنه پذیرشی چند شهرستان و منطقه وجود دارد و فرد باید شغلی را انتخاب کند که در همان دامنه پذیرش است؛ ضمن اینکه فرد باید یک محل خدمت را در یک شهرستان و منطقه انتخاب کند. می توانید از طریق تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.
  • در استان‌ها پذیرش به صورت بومی و غیربومی تقسیم‌بندی می‌شود، در استان‌های کم برخوردار از جمله استان های کردستان و آذربایجان غربی  ضریب نمره آزمون یک چهارم تعیین گردیده است؛ استان‌های برخوردار دو گروه می باشند به این صورت که یا در دامنه پذیرش استان قرار دارند که با ضریب یک دوم است و اگر خارج از استان باشند، ضریب یک می باشد.
  • با توجه به جزئیات سهمیه گروه‌های مختلف در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 25 درصد جذب نیرو مربوط به ایثارگران، 5 درصد مربوط به رزمندگان با 6 ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی و 3 درصد نیز سهمیه مربوط به معلولان است.

جذب نیرو استخدامی آموزش و پرورش 98

جذب نیرو و نحوه برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 به این صورت می باشد که این آزمون های استخدامی فقط برای یک دستگاه نمی باشد و متقاضیان سایر دستگاه‌ها نیز در بخش عمومی این آزمون شرکت خواهند کرد.بین 15 تا 20 روز مهلت برای ثبت‌نام متقاضیان داده می‌شود و بعد از انجام آزمون، دو برابر ظرفیت مورد نظر اعلام شده و پس از آن مراحل دیگر این آزمون استخدامی انجام می‌شود. با توجه به رشته‌های مورد نظر آموزش و پرورش برای جذب نیرو، آموزش و پرورش برای آموزگاری، دبیری، هنرآموز، استادکار و مربی دانش‌آموزان استثنایی جذب نیرو خواهد داشت. در دوره متوسطه متناسب با 25 رشته تحصیلی نیرو جذب می‌شود، ودر دوره ابتدایی نیز به همین صورت است و در نهایت 63 رشته تحصیلی مشمول آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشند.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 حدود 10 روز پس از برگزاری آزمون اعلام می‌شود. پس از آزمون عمومی یک آزمون تخصصی برگزار می‌شود و بر اساس آن، در نهایت دو برابر ظرفیت افراد معرفی می‌شوند و از این مرحله به بعد هر دستگاهی بر اساس شرایط خاص خود، مصاحبه تخصصی داشته و معاینات پزشکی بر اساس نوع مشاغل درخواستی انجام می‌شود. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 در آزمون عمومی شامل دروس ادبیات، معارف، زبان انگلیسی، دانش‌اجتماعی، ریاضی و آمار مقدماتی و آزمون هوش است.

آموزش و پرورش  دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98-98

و در صورت وجود هرگونه سوال و اطلاع از آخرین تغییرات درمورد آزمون استخدامی آموزش و پرورش و نحوه استخدام بدون آزمون آزموش و پرورش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه دریافت دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط و نحوه تغییر رشته در پایه یازدهم

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 – 99

در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یازده =