خانه / وزارت بهداشت / اخبار کنکور وزارت بهداشت / دریافت نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99
آزمون دستیاری تخصص

دریافت نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99 ، از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی در روز شنبه به تاریخ 18 خرداد ماه سال 98 اطلاع رسانی می شود . پذیرفته شدگان بایستی قبل از مراجعه به دانشگاه پذیرفته شده ، به سایت دانشگاه مراجعه کرده و جدول برنامه زمان بندی ثبت نام حضوری را پیگیری نمایند .

تاریخ شروع دوره دستیاری برای پذیرفته شدگان آزمون دستیاری تخصص سال 98 – 99

پذیرفته شدگانی که طرح لایه انسانی را به اتمام رساندند . و یا از خدمات مذکور معاف هستند تاریخ شروع به دوره ی آنها در دستیاری تخصص 2 شهریور ماه سال 98 خواهد بود . پذیرفته شدگانی که در حال تحصیل در مقطع دکتری عمومی هستند ، از 1 مهرماه 98 خواهد بود . پذیرفته شدگانی که در حال انجام خدمات طرح نیروی انسانی ، خدمت سربازی و طرح پیام آوران بهداشت هستند ، شروع به دوره آن ها در تاریخ 1 مهرماه سال 98 خواهد بود . 

نحوه دریافت نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99 

وارد سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp .ir شوید . از سمت راست گزینه مربوط به دستیاری تخصص و فوق تخصص پزشکی را انتخاب نمایید . بر روی نتیجه آزمون کلیک نمایید . برای ورود به سیستم و مشاهده نتیجه خود نیاز به کدملی و شماره همراه دارید . با وارد کردن شماره همراه ، تا پایان زمان انتظار ، منتظر پیامک یک بار رمز بمانید . یک بار رمزی که به شماره همراه پیامک شد را وارد و ارسال نمایید .

هر داوطلب حد اکثر در روز 10 بار می توانند از این خدمات استفاده نمایند . از درخواست دوباره یک بار رمز پیش از پایان یافتن زمان انتظار ، خودداری فرمایید . شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام را لازم است وارد نمایید . درصورتی که شماره همراه ثبت شده در فرم ثبت نام قابل دسترس نیست و می خواهید شماره تلفن را تغییر دهید . درخواست خود را به آدرس changenumber@sanjeshp.ir ایمیل نمایید . تغییر شماره تلفن همراه حداکثر یک بار قابل انجام می باشد .  موضوع ایمیل را درخواست تغییر شماره همراه ثبت نمایید . اسکن کارت ملی را به عنوان پیوست وارد نمایید . در ایمیل خود اطلاعاتی از قبیل نام و دوره آزمون ، نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، شماره همراه درج شده در فرم ثبت نام و شماره همراه جدید را وارد نمایید . حداکثر 3 روز کاری زمان می برد تا بررسی های لازم انجام شود .  

 

 

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزمون دکتری داروسازی

ثبت نام مجدد ویرایش اطلاعات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98  در این اطلاعیه به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *