دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی 97

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی سال 97 ، در این مقاله منتشر گردید. همانطور که می دانید کنکور سراسری رشته تجربی در تاریخ 97/04/08 برگزار گردید. داوطلبان پس از پشت سر گذاشتن روزهای پایانی و پرهیجان کنکور ، در انتظار اعلام نتایج خواهند بود و اغلب شرکت کنندگان، استرس و نگرانی بسیاری را تا اعلام نتایج متحمل می شوند. توصیه ما به داوطلبان کنکور تجربی این است که حتما سوالات و پاسخنامه کنکور 97 را در همین صفحه دانلود نمایند و همچنین از نرم افزار تخمین رتبه و تراز کنکور سراسری صدای مشاور که در اختیار دوطلبان قرار داده ایم استفاده نمایند؛ این نرم افزار به انتخاب رشته آگاهانه و صحیح کمک بسیاری خواهد نمود. زمان اعلام نتایج اولیه کنکور تجربی 97 در نیمه اول مرداد ماه انجام شد. برای اطلاع از نتایج اولیه کنکور سراسری رشته تجربی که در نیمه اول مرداد ماه 98 و نتایج نهایی کنکور 98 که در نیمه دوم شهریور ماه 97 اعلام می گردد و آخرین اخبار کنکور 98 ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می گردند ، می توانند برای مشاوره انتخاب بهترین رشته و دانشگاه با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

نکات مهم:

  • توجه داشته باشید با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش ، منابع آزمون سراسری ، از قبل اعلام گردیده است ، داوطلبان می توانند درصورتی که سوالی خارج از منابع ذکر شده در کنکور مطرح گردیده باشد ، اعتراض خود را نسبت به طراحی سوالات کنکور مطرح نمایند.
  • جهت ثبت اعتراض خود به نحوه طراحی سوالات و یا وجود اشتباه در پاسخنامه، از طریق تلفن شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید و اعتراض خود را ثبت و تا حصول نتیجه، پیگیری نمایید.

داوطلبان کنکور 97  می توانند جهت ثبت اعتراض به نتایج و سوالات کنکور و مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی از طریق  ثابت با شماره ده رقمی 909071614 تماس حاصل فرمایند.

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی 97

لینک دانلود مستقیم سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی در اختیار داوطلبان گرامی قرار گرفته است. شرکت کنندگان کنکور هر سال بعد از برگزاری کنکور می توانند با بررسی سوالات کنکور تجربی می توانند بعد از بررسی سوالات و پاسخنامه، در صورت وجود دلایل صحیح و منطقی جهت ثبت اعتراض به نحوه طراحی سوالات و یا پاسخنامه ، از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 ، با کارشناسان تماس حاصل فرمایند و اعتراض خود را ثبت نمایند. و داوطلبان دوره های بعدی نیز با استفاده از سوالات دوره های پیشین ، توانایی خود را در تست زنی کنکور محک بزنند.

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور انسانی 97

توصیه ما به داوطلبان نظام قدیم کنکور 98 این است که حتما از نمونه سوالات کنکور تجربی برای محک زدن اطلاعات خود و آشنایی با نحوه طراحی سوالات در کنکور ، سوالات و پاسخنامه مذکور را دانلود نمایند و جهت کسب مشاوره تحصیلی و دریافت برنامه اختصاصی کنکور تجربی و قبولی در کنکور 98 با شماره تلفن های موجود در صفحه تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که کنکور سال 98 به صورت دو آزمون مجزا برگزار خواهد شد.

داوطلبان کنکور 98 می توانند جهت دریافت برنامه اختصاصی کنکور ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور تجربی 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید