تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

هزینه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 – 1400

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 – 1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله لینک دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 – 1400 می باشد. داوطلبان گرامی حتما پیش از اقدام به ثبت نام در دوازدهمین جشنوارۀ کانگورو، دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو را به دقت مطالعه نمایند.

همچنین میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات تلفنی در رابطه با موارد زیر، تماس بگیرید:

  • ریاضیات کانگورو چیست
  • نتایج مسابقات ریاضی کانگورو
  • نتایج مسابقات ریاضی کانگورو
  • نفرات برتر ریاضیات کانگورو
  • سوالات ریاضی کانگورو
  • نتایج آزمون کانگورو
  • نتایج مسابقات کانگورو

دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 – 1400

با کلیک برروی لینک دانلود، دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو سال 99 – 1400 را دریافت نمایید. دفترچه ثبت نام جشنواره کانگورو حاوی شرایط ثبت نام جشنواره می باشد. آغاز ثبت نام دوازدهمین دوره جشنواره ریاضی کانگورو از آبان ماه 98 می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید:

برای اطلاع از زمان ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو همینجا کلیک کنید.

دانلود

لینک دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 – 1400 (لینک به زودی فعال می شود)

تمامی مدارس شهر تهران، تا پایان آذرماه بسته فراخوان دوازدهمین دوره ریاضیات کانگورو را دریافت می کنند این بسته شامل پوستر، دفترچه راهنما و تراکت این جشنواره است. مسئولین مدارس و داوطلبان جشنواره کانگورو می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه پاسخگوی تمامی سوالات داوطلبان عزیز می باشند. مدارس و مراكز آموزشی سایر استان‌ها که موفق به دریافت بستۀ فراخوان نشده اند، میتوانند برای اطلاع از شماره تماس نمایندگان استانی یا دبيرخانۀ ریاضیات كانگورو در استان خود ، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند.

در پایان جشنواره ریاضی کانگورو به تمامی شرکت کنندگان دیپلم افتخار داده می شود. با این نظریه که تمامی شرکت کنندگان این جشنواره به نوعی برنده محسوب می شوند.

دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 - 1400

نحوه برگزاری جشنواره ریاضیات کانگورو :

آزمون جشنواره ریاضیات کانگورو یک آزمون بین المللی است. هر سال در حدود 50 کشور مختلف در آزمون کانگورو شرکت می کنند. اساس و آغاز مسابقات ریاضی کانگورو به احترام سه نفر از استاتید که ابداع کننده روش تستی حل سوالات ریاضی بوده اند، برگزار می شود. 

سوالات آزمون ریاضی کانگورو دشوار نبوده و با هدف ارزیابی هوش و خلاقیت طراحی می شوند. در واقع این یک چالش لذت بخش برای دوستداران ریاضی است. جشنواره ریاضیات کانگورو از سال 2009 در ایران برگزار می شود.

نحوه برگزاری آزمون کانگورو به این صورت است که هر دو پایه ، باهم امتحان می دهند. دانش آموزان اول و دوم دبیرستان باهم، سوم و چهارم دبستان باهم، پنجم و ششم باهم و هفتم و هشتم دبستان نیز باهم در آزمون کانگورو شرکت می کنند. دانش آموزان دو پایه یکی، باهم یک آزمون و یک سری سوال را دریافت خواهند کرد. تعداد سوالات هر گروه 30 سوال است که در سه سطح 3 امتیازی، 4 امتیازی و 5 امتیازی دسته بندی می شود. سوالات 5 امتیازی نسبت به سوالات 3 امتیازی سخت ترند و پاسخ دادن به آنها امتیاز بیشتری خواهد داشت. 

داوطلبان گرامی می توانند برای ثبت نام در جشنواره ریاضیات کانگورو از طریق شماره تلفن های مندرج در این صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه مراحل ثبت نام جشنواره کانگورو را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند.

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 – 1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دریافت کارنامه مدارس ابتدایی

دریافت کارنامه مدارس ابتدایی

در طی سال های اخیر در دریافت کارنامه مدارس ابتدایی تغییراتی توسط آموزش و پرورش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =