تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98
سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. بعد از اعلام نتایج اولیه و انتشار کارنامه کنکور سراسری 98  ، نوبت به انتخاب رشته کنکور می رسد. داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی با توجه به تراز و رتبه مندرج در کارنامه می توانند نسبت به انتخاب رشته در سایت سنجش اقدام نمایند. لینک انتخاب رشته کنکور ریاضی به محض آغاز مهلت انتخاب رشته در سایت sanjesh.org فعال می شود.

انتخاب رشته کنکور ریاضی با توجه به رتبه و تراز و تاثیر سهمیه های کنکور، میزان ظرفیت رشته ها و دانشگاه های روزانه ، شبانه – نوبت دوم، دانشگاه پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس بین الملل خودگردان انجام می شود. با توجه به افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در مرحله اول اعلام نتایج تمام داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می باشند. البته داوطلبانی که در کنکور سال قبل شرکت کرده و در دوره های روزانه مجاز شده اند امکان انتخاب کد رشته محل های روزانه را نخواهند داشت. 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 1398

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98 از طریق همین مقاله در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد. توجه داشته باشید که پیش از اقدام به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود، دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی را به دقت مطالعه کنید. برای انجام مراحل انتخاب رشته با آگاهی کامل اقدام نمایید. انتخاب رشته کنکور ریاضی در سایت سنجش انجام می شود. 

برای اطلاع از زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 – 99 کلیک کنید.

مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه ارشد

داوطلبان واجد شرایط مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور می توانند برای انتخاب 150 کدرشته محل اولویت بندی نمایند. برای انجام انتخاب رشته صحیح از دو روش می توانید استفاده کنید. روش اول مشاوره با کارشناسان حرفه ای و روش دوم استفاده از نرم افزار رایگان انتخاب رشته کنکور است. پیشنهاد می دهیم برای قبولی در انتخاب رشته ریاضی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

این نرم افزار حاوی اطلاعات لازم از جمله رتبه و تراز لازم برای قبولی هر رشته و دانشگاه و ظرفیت دانشگاه ها و … می باشد. برای استفاده از این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی روی لینک دانلود کلیک کنید . (لینک در حال حاضر غیر فعال است به محض انتشار دفترچه ، فعال خواهد شد.)

دانلود

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98

داوطلبان عزیز کنکور ریاضی می توانند برای مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه اقدام نمایند. کارشناسان سامانه صدای مشاور با سال ها تجربه و آگاهی راهنمای شما برای موفقیت در انتخاب رشته و دانشگاه مورد علاقه شما خواهند بود. در پایان مراحل انتخاب رشته یک کد 15 رقمی از کارشناس دریافت کنید. این کد را تا زمان اعلام نتایج نهایی کنکور و انتخاب رشته نزد خود نگه دارید.

 

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق,شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 97,رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران,ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد,تفاوت مدرک بدون کنکور با کنکور پیام نور,رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,دانشگاه آزاد بدون آزمون

از کجا مدرک تحصیلی بخریم

از کجا مدرک تحصیلی بخرم؟ از درس خواندن خسته شده اید، زمان کافی برای درس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *