ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران بررسی شده است. دانشگاه های فرهنگیان این روزها به یکی از بهترین انتخاب ها برای داوطلبین شرکت در کنکور سراسری و استخدام در اموزش و پرورش تبدیل شده است و هرساله تعداد بسیاری از دانشجویان در انتخاب رشته و مصاحبه حضوری این دانشگاه شرکت می کنند تا شانس خود را برای استخدام رسمی در این وزارتخانه امتحان کنند.

دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران نیز مانند سایر دانشگاههای فرهنگیان برای تامین کادر انسانی وزارت آموزش و پرورش اقدام به جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری می‌نماید. متقاضیان بایستی برای ورود به این دانشگاه ها ابتدا در کنکور سراسری ثبت نام نموده و پس از اینکه مجاز به انتخاب رشته در این دانشگاه ها شدند، در فرم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران را انتخاب نمایند.
دانشگاه فرهنگیان سه برابر ظرفیت پذیرش خود را به مصاحبه حضوری دعوت خواهد کرد. در نهایت دانشگاه برابر ظرفیت پذیرش خود از میان داوطلبان اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می کنند به استخدام آموزش و پرورش در آمده و با توجه به مزایای که این دانشگاه برای دانشجویان خود پیش بینی نموده است از همان ابتدا به نوعی نیروی رسمی این وزارتخانه تلقی خواهد شد.

در ادامه مقاله به معرفی شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران، انتخاب رشته، نحوه برگزاری مصاحبه حضوری، رشته های موجود در این دانشگاه، تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تمامی اطلاعات لازم در خصوص مشاهده خواهید نمود.

اگر هر گونه سوال یا ابهامی در مورد ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران در ذهن شما وجود داشت می‌توانید هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران ارتباط برقرار کنید.

مزایای دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران

 1. دانشجویان از همان ابتدای پذیرش در دانشگاه استخدام دولتی می شوند.
 2. دانشجو از همان ابتدای شروع و ثبت نام در دانشگاه (در دوره ۴ ساله دانشجویی) حقوق ثابت می‌گیرد.
 3. ۴ ساله مدت تحصیل در دانشگاه در سنوات خدمتی آن‌ها محاسبه می‌شود به این صورت که این ۴ سال جز سابقه کار آن‌ها محسوب می‌شود.
 4. دانشجو معلمان از ترم ۴ شروع به تدریس در مدارس به صورت کارورزی می‌کنند.
 5. دانشجویان پسر قبول شده در دانشگاه فرهنگیان خدمت سربازی ندارند و فقط باید دوره آموزشی را بگذرانند.
 6. دانشجویان همچنین از بیمه بازنشستگی و سلامت نیز برخوردار می‌شوند.

دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران

همانطور که ذکر شد برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران شما می بایست در کنکور سراسری شرکت نموده و  انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را برای این دانشگاه انجام دهید. پس از پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری شما می توانید در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید.

داوطلبان می بایست پیش از تصمیم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران، از دارا بود شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه کسب اطمینان نمایید.

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران

 شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران به صورت عمومی شامل موارد زیر است.

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد بـه دیـن اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 • التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 • داشتن سلامت کامل روانی، جسمانی و توانایی انجام وظایف محوله.
 • عدم سابقه محکومیت جزایی یا کیفری.
 • عدم اعتیاد بـه مواد مخدر، دخانیات و الکل و هر نوع مواد اعتیادآور.
 • دارا بودن گواهینامه پایان دوره پیش‌ دانشگاهی داوطلبان نظام آموزشی قدیم یا متوسطه دوم نظام آموزشی جدید.
 • بومی بودن داوطلبان

ممنوعیت تغییر محل خدمت پذیرفته شدگان

تعویض سهمیه اسـتان محـل خـدمت قبـل از شـروع بـه کار و ایفـای تعهـد، تحـت هـر شـرایط اعـم از تأهـل، تجرد، بعـد مسـافت، تکفل،سرپرسـتی خـانواده، فـوت والـدین و… ممنـوع است.

درصـورت عـدم نیـاز در محـل عنوان شده در دفترچـه آزمـون، اداره کـل آمـوزش‌ و پـرورش اسـتان تصمیم گیرنده محـل خدمت فرد مذکور درســطح اســتان خواهــد بــود.

دانشــجویان دوره روزانــه دانشــگاه‌هــا کــه بااســتفاده از قــانون آمــوزش رایگــان تحصــیل می‌کنند درصــورتی مــی‌تواننــد رشــته‌هــای موردنیــاز آمــوزش وپــرورش را انتخــاب کنند کــه قبــل از شــروع ثبــت نــام انصراف دائم خـود را بـه محـل تحصـیل اعـلام کرده و فـرم انصـراف قطعـی از تحصـیل را دریافت کرده باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه

 شرایط اختصاصی ورود به دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبین شامل موارد زیر می باشد. لازم است داوطلبان در صورت دارا بودن همه این شرایط اقدام به انتخاب رشته نمایند.

 1. کسب حداقل تراز 6500 و بالاتر در کنکور سراسری جهت مجاز شدن برای انتخاب رشته.
  برای اطلاع از رتبه و تراز لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان لینک زیر ا مشاهده فرمایید.
  رتبه و تراز لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان
 2. نداشتن هیچ گونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمت “دائم یا موقت” به نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی از آغاز تا پایان دوره تحصیل در دانشگاه
 3. در پذیرش سال ۱۴۰۲ دانشگاه فرهنگیان، شرط معدل برداشته شده و داوطلبان با داشتن هر معدلی می توانند در این دانشگاه مورد پذیرش قرار بگیرند.
 4. حداکثر سن 24 سال تمام در ابتدای ورود به دانشگاه فرهنگیان می باشد.
 • محاسبه سن داوطلبین بر اساس مندرجات اصـل شناسنامه‌ای است که با توجه به آن در کنکور سراسری ثبت ‌نام می‌کنند، بنابراین تغییراتی که پس از ثبـت‌ نام در آزمون، در مدارک هویتی، به ویژه تاریخ تولد داوطلب به وجود آمده باشد دارای اعتبار نیست و در صورت پذیرفته‌ شدن در آزمون در هر مرحله‌ای، قبولی وی ملغی خواهد شد.
 • انجام خدمت سربازی یا سوابق کاری و موارد دیگر تحت هیچ شرایطی به سقف سنی داوطلب برای کنکور سراسری افزوده نمی‌شود.
 • حداکثر سن ورود به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تحت هیچ شرایطی تغییـر نخواهد داشت.

سایت اینترنتی دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران به نشانی nasibeh.cfu.ac.ir در دسترس داوطلبان می باشد. شما می توانید تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران را در این پایگاه اینترنتی مشاهده نمایید.

 • داوطلبان و پذیرفته شدگان می توانید به این نکته توجه داشته باشند که به زودی زمان ، مراحل و مدارک ثبت نام غیر حضوری و حضوری به محض انتشار در این سایت قرار می گیرد لذا می توانید از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری نمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس نسیبه فرهنگیان

مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس نسیبه دانشگاه تهران به شرح زیر می باشد. داوطلبان پذیرفته شده می توانند نسبت به گردآوری این مدارک اقدام نمایند و در زمان لازم به دانشگاه مراجعه و یا ثبت نام غیر حضوری انجام دهند.

1.پرینت قبولی سازمان سنجش

2.پرینت ثبت نام غیرحضوری

3.اصل فرم موافقت نامه بی قید و شرط با ادامه تحصیل کارکنان از ادارات آموزش وپرورش محل خدمت

4.حکم کارگزینی (سال ۱۴۰۲) مبنی بر استخدام رسمی یا پیمانی با مهرزنده آموزش وپرورش

5.فرم 502 کارگزینی با مهرزنده آموزش وپرورش

6.کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت

7.اصل وکپی مدرک کارشناسی که در آن معدل ذکر شده باشد وکپی برابراصل مدرک کاردانی جهت دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته که در آن معدل ذکر شده باشد.

8.تاییدیه تحصیلی و ریزنمرات مدرک کارشناسی و تاییدیه تحصیلی و ریزنمرات مدرک کاردانی برای دارندگان کارشناسی ناپیوسته

9.گواهی معدل برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که به هر دلیل قادر به ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی خود نیستند .

10.اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل اخذ کارشناسی برای پذیرفته شدگانی که از امتیاز رتبه اول خود استفاده کرده اند .

11.کپی تعهد محضری

12. 6 قطعه عکس 4*3

13. اصل وکپی شناسنامه ( دوسری ) اصل وکپی کارت ملی ( دوسری )

14. پرینت فرم تکمیل شده اطلاعات جامع دانشجو.

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران مهمترین کار پس از آزمون سراسری برای ورود به این مجموعه می باشد. همانطور که ذکر شد و دانشگاه فرهنگیان برای تامین کادر انسانی خود از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان می کند.  انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا اواخر مرداد ماه انجام شده و داوطلبان می بایست اقدام به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نمایند.
لازم است داوطلبانی که میخواهند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند  این دانشگاه و رشته مورد نظر را در انتخاب اول خود قرار داده زیرا اگر در انتخاب های بعدی باشند و داوطلب در رشته های اولیه  قبول شود ، دیگر به مصاحبه جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان دعوت نخواهد شد.

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران

رشته های دانشگاه فرهنگیان تهران بر اساس نیاز استان تهران مشخص شده و در هر سال متغییر می باشد. اما به صورت کلی این رشته ها در تمامی دانشگاه های فرهنگیان مشترک می باشد. برای اطلاع دقیق تر می توانید دفترچه انتخاب رشته همان سال را دانلود و لیست رشته های این دانشگاه را مشاهده نمایید، در ضمن می توانید برای اطلاع دقیق در این خصوص با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران
گروه آزمایشی ریاضی
آموزش و پرورش کودکان استثنایی ، آموزش ریاضی ، آموزش فیزیک ، آموزش ابتدایی ، آموزش تربیت بدنی
گروه آزمایشی علوم تجربی
دبیری شیمی، دبیری زیست شناسی، آموزش ابتدایی، آموزش و پرورش کودکان استثنایی، آموزش تربنت بدنی
گروه آزمایشی علوم انسانی
آموزش زبان و ادبيات فارسي، دبيری الهيات و معارف اسلامي، دبیری تاريخ ، دبیری زبان و ادبيات عربي، دبیری علوم اجتماعي، راهنمایی و مشاوره، آموزش ابتدایی، آموزش و پرورش کودکان استثنایی، آموزش جغرافیا و آموزش تربیت بدنی
گروه آزمایشی هنر
آموزش ارتباط تصویری
گروه آزمایشی زبان
تربیت دبیر زبان انگلیسی

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری به صورت اطلاعیه در سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی nasibeh.cfu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد. اما با توجه به تجربه سال های گذشته ثبت نام عموما در هفته اول مهر ماه انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران می بایست فرایند ثبت نام خود زمانبندی دقیق مراحل آن را را مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش و سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران انجام دهند. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق می‌توانید هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به صورت تلفنی با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از مشاورین سایت صدای مشاور آن کسب نمایید.

شما می توانید در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در رابطه با ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه با شماره های درج شده در این مقاله تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه

داوطلبین گرامی در صورت پذیرفته شدن در این دانشگاه در زمان مقرر با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام به آدرس: تهران – شهرک ژاندارمری – بلوارمرزداران – زیرپل یادگارامام – کوچه نسیبه – مرکز نسیبه تهران مراجعه نمایند.

 1. فرم قبولی سنجش
 2. عکس 4*3 پرسنلی  12 قطعه
 3. اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه 4 سری
 4. اصل و کپی پشت و روی کارت ملی 4 سری
 5. اصل و کپی مدرک متوسطه یا اصل و کپی گواهی متوسطه 2 سری
 6. اصل و کپی مدرک پیش دانشگاهی یا اصل و کپی گواهی پیش دانشگاهی 2 سری
 7. اصل و کپی ریزنمرات متوسطه (الزاما عکس،تمبر و مهر آموزشگاه داشته باشد) 2 سریاصل و کپی ریزنمرات پیش دانشگاهی (الزاما عکس،تمبر و مهر آموزشگاه داشته باشد)  2 سری
 8. فرم تکمیل شده فرم 602 (گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم) مخصوص نظام آموزشی 3-3-6
 9. تاییدیه تحصیلی متوسطه و پیش دانشگاهی یا فیش درخواست تاییدیه تحصیلی از پیشخوان دولت به آدرس پستی نسیبه
 10. برگه انصراف از دانشگاه محل تحصیل قبلی ( در صورتی که دانشجوی دانشگاه دیگری بوده اند)

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

چنانچه در یک سال تحصیلی به هر دلیلی از جمله قبول شدن تعداد افراد لازم در مصاحبه حضوری یا عدم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران توسط داوطلبین ، این دانشگاه اقدام به تکمیل ظرفیت های خالی در دانشگاه می نماید.  در صورتی که دانشگاه ها لازم ببینند اطلاعیه هایی را در این خصوص منتشر می‌نمایند. بر این اساس داوطلبینی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه باشند و نمره نهایی بالاتر از ۶۵۰۰ کسب نموده باشند می توانند در بهمن ماه هر سال نسبت به ثبت‌نام و تکمیل انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کد رشته محل) اقدام نمایند.

 قابل ذکر است تمامی شرایط این دانشجویان مشابه دانشجویان عادی میباشد. شرایط و قوانین ثبت نام برای دانشجویان تکمیل ظرفیت هیچ تفاوتی با سایرین نمی کند. برای اطلاع دقیق تر از جزئیات تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید لینک مقاله زیر را مشاهده نمایید.

چنان چه هر گونه سوال یا ابهامی در مورد ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران در ذهن شما وجود داشت می‌توانید هر روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین سایت صدای مشاوران ارتباط برقرار کنید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران

مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مرکز نسیبه تهران شامل موارد زیر است.

 1. ارسال فرم شماره 1 به مرکز گزینش استان. ( هر استان دارای یک هسته گزینش می باشد.)
 2. جهت دریافت فرم شماره یک و  اطلاع از آدرس پستی هسته گزینش استان خود ، می توانید با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.
 3. مدارک لازم برای مراجعه به مرکز استان و انجام مصاحبه حضوری.
  داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرند.
 4. تهیه فیش بابت پرداخت هزینه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان
 5. آمادگی علمی و معنوی برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران

نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان نسیبه

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نسیبه

نکات مصاحبه حضوری و ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران به شرح زیر می باشد.

 • ظاهر و نوع پوشش
  بنابراین سعی کنید با ظاهری آراسته و پوششی مناسب در جلسه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان این استان حاضر شوید.
  برای اشتغال در شغل دبیری در کشور ایران لازم است پوششی مورد تایید جمهوری اسلامی داشته باشید.
 • قدرت فن بیان
  همانطور که می دانید این خصوصیت از معیارهای معلم نشان دهنده توانایی درد تدریس است، بنابراین سعی کنید در حین صحبت با مصاحبه کنندگان زیاده گویی نکنید، فکر کنید و صحبت کنید به نحوه جمله بندی خود توجه داشته باشید محکم، رسا و گویا صحبت کنید.
 • مسائل عقیدتی
  در رابطه با احکام دین، نماز جمعه، مرجع تقلید و روخوانی قرآن و … سوالات علمی در رابطه با رشته انتخابی تان پرسیده می شود.
 • ضمن اینکه هدف و انگیزه از انتخاب رشته مور علاقه تان هم موضوعی است که برای مصاحبه کنندگان بسیار مهم است.
 • در صورت دارا بودن مدارکی از جمله عضو شورا بودن، بسیج، عضو یا همکاری در انتخابات یا انجمن اسلامی در جلسه مصاحبه، امتیاز محسوب خواهد شد.
 • تسلط بر مسائل سیاسی و احکام مورد نیاز می باشد.
 • سوالات روانشناسی از شما پرسیده می شود تا مشخص شود هدف شما از داشتن شغل دبیری در دانشگاه فرهنگیان تهران چیست؟
 • عدم حضور داوطلب در زمان تعیین شده برای مصاحبه به منزله ی انصراف تلقی خواهد شد و پیش بینی زمان جدید برای مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.
 • داوطلب موظف است جهت انجام امور پذیرش حداقل یک ساعت قبل از زمان اعلام شده ، در مرکز مجری مصاحبه حضور داشته باشد.
 • با توجه به محدودیت زمانی در نقص  مدارک ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جمع بندی

این مقاله توضیح کامل و جامعی در رابطه با ثبت نام ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نسیبه تهران می باشد. با مطالعه مطالب بالا می توانید از تمامی شرایط و ضوابط لازم برای ثبت نام در این دانشگاه مطلع شوید. مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه پردیس نسیبه را می توانید در مقاله بالا مشاهده نمایید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
1 دیدگاه برای “ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران”
 1. با سلام
  بنده اموزگار استثنایی ماده 28 قبول شدم برا مریوان شهر کردستان الان دوره ی مهارت اموزی افتادم نسیبه تهران .دوره ی ما حضوریه ؟؟؟؟ کسی که همسر و بچه داره خوابگاه بهش میدن؟؟؟؟

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید