ثبت احراز هویت در سامانه شاد

ثبت احراز هویت در سامانه شاد

جهت مشاوره در زمینه ثبت احراز هویت در سامانه شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانش آموزان برای ثبت نام در سامانه شاد در ابتدا باید ثبت احراز هویت در سامانه شاد را انجام دهند. بدین منظور آن ها باید اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند تا بتوانند در کلاس های آنلاین شرکت کنند. در این مقاله شما نحوه ثبت احراز هویت در سامانه شاد را یاد می‌گیرید و به تنهایی می‌توانید اقدام به احراز هویت کنید.

ذکر این نکته ضروری است که در صورت عدم احراز هویت در برنامه شاد دانش آموزان می‌توانند از مطالب آموزشی و کانال های این سامانه استفاده کنند با این تفاوت که قادر به استفاده از کلاس های آنلاین نمی‌باشند. پس برای شرکت در کلاس های آنلاین ثبت احراز هویت در اپلیکیشن شاد ضروری است.

سوالی که در ذهن بسیاری از دانش آموزان پدید می آید این است که احراز هویت در سامانه شاد چگونه است ؟ در این مقاله ما آموزش قدم به قدم احراز هویت در این سامانه را به شما آموزش می‌دهیم.

نحوه ثبت احراز هویت در سامانه شاد

در زمان تعطیلی مدارس دانش آموزان موظف اند اپلیکیشن شاد را نصب کرده و به صورت آنلاین در کلاس درس حاضر شوند. در این قسمت نحوه ثبت احراز هویت در سامانه شاد را به شما آموزش می‌دهیم پس مراحل زیر را قدم به قدم دنبال کنید:

دانلود اپلیکیشن شاد از سایت shaddl.medu.ir و نصب آن.

پس از اجرا اپلیکیشن گزینه ورود به برنامه را بزنید.

مرحله اول احراز هویت در سامانه شاد

 

شماره تلفن خود را در این قسمت وارد کرده و گزینه ورود را بزنید تا کد تایید برای شما ارسال شود.

مرحله دوم احراز هویت در اپلیکیشن شاد

برای بعد ثبت احراز هویت در سامانه شاد در قسمت بعد پیامکی 4 رقمی به شماره تلفنی که در قسمت قبل وارد کردید ارسال می شود، کد ارسال شده را در قسمت خالی وارد کنید و ورود را بزنید.

مرحله سوم ثبت احراز هویت در سامانه شادحال قسمتی به شما نمایش داده می‌شود که باید نام و نام خانوادگی خود را در آن وارد کنید. بعد از وارد کردن مشخصات خود صفحه ای همانند صفحه زیر به شما نمایش داده می‌شود که باید عبارت ورود مدیر/معلم/دانش آموز را بزنید.

 

مرحله چهارم نحوه احراز هویت در سامانه شاد

سپس قسمتی به شما نمایش داده می شود که باید انتخاب نقش کنید. در این قسمت گزینه دانش آموز را بزنید و پس از آن در سربرگ نوع عملیات افزودن دانش آموز را انتخاب کنید.

 

مرحله پنجم از ثبت نام احراز هویت در سامانه شاد

انجام احراز هویت در شاد

حال کادری به شما نمایش داده می‌شود که با زدن گزینه انجام احراز هویت صفحه اصلی احراز هویت در سامانه شاد به شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت شما باید اطلاعاتی فردی خود مانند کد ملی، شماره سریال شناسنامه، و تاریخ تولدتان را وارد کنید تا مراحل احراز هویت شما در برنامه شاد تکمیل شود.

مرحله آخر احراز هویت در برنامه شاد

مشکل احراز هویت در سامانه شاد

یکی از مشکلات احراز هویت در سامانه شاد که دانش آموزان با آن رو به رو می‌شوند عبارت عدم تطابق اطلاعات است. این ارور به 2 دلیل می‌تواند اتفاق بیفتد که ما به هر دوی آن ها اشاره میکنیم. دلیل اول این ارور وارد کردن اشتباه اطلاعات است. به شما توصیه میکنیم برای رفع مشکل اطلاعات را یک بار دیگر چک کرده و با اطلاعات شناسنامه ای خود انطباق دهید.

دلیل دوم که مربوط به مدرسه است وارد شدن اشتباه اطلاعات شما در سامانه سناد است. برای رفع این مشکل باید به مدیر مدرسه مراجعه کرده و از او درخواست کنید اطلاعات شما را بررسی کند و در صورت اشتباه اطلاعاتتان را در سامانه سناد تصحیح نماید.

اگر در فرایند احراز هویت اپلیکیشن شاد به مشکل برخوردید و یا انجام این فرایند برایتان دشوار بود یا سوالی در این باره داشتید می توانید از تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد مجموعه صدای مشاوران کمک بگیرید.

 

انجام احراز هویت در سامانه شاد تحت نسخه وب

احراز هویت سامانه شاد تحت نسخه وب

برای انجام احراز هویت در سامانه شاد تحت نسخه وب همانند نسخه اپلیکیشن عمل میکنیم. نسخه وب این سامانه برای کسانی طراحی شده که امکان استفاده از اپلیکیشن سامانه شاد را ندارند، آن ها میتوانند با نسخه وب بدون هیچ مشکلی احراز هویت کنند و وارد کلاس های آنلاین خود شوند.

برای احراز هویت اپلیکیشن شاد روی کامپیوتر کاربران باید وارد سایت web.shad.ir شوند و همانند مراحل گفته شده در قبل شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و پس از تایید همانند احراز هویت نسخه اپلیکیشن انتخاب نقش و نوع عملیات را انجام دهند و پس از مشاهده صفحه احراز هویت اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کنند.

جهت مشاوره در زمینه ثبت احراز هویت در سامانه شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید