تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کارشناسی ارشد / اخبار کارشناسی ارشد / تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99
ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد

تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99 مطابق با سال های گذشته بعد از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد که در شهریورماه است ، صورت می پذیرد . معمولا سه هفته تا یک ماه بعد از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته یعنی در مهر ماه یا اوایل آبان ماه تکمیل ظزفیت کنکور کارشاسی ارشد 98 – 99 طبق اطلاعیه ای در سایت سازمان سنجش قسمت کارشناسی ارشد به شرکت کنندگان آزمون اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبینی که سر جلسه آزمون کارشناسی ارشد حضور داشتند و برای آن ها کارنامه اولیه صادر شده است می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت داشته باشند .

در صورت قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام پذیرفته شدگان برای ترم بهمن دانشگاه ها صورت می پذیرد . 

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

داوطلبینی که در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 ثبت نام نموده اند و در جلسه آزمون حضور داشته اند و برای آن ها کارنامه اولیه صادر شده و رتبه و نمره کل آن ها مشخص شده است ، در صورتی که موفق به انتخاب رشته در مهلت مقرر نشده اند و یا بعد از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته که در شهریور ماه در پایگاه سنجش منتشر می شود ،

در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرفته نشده اند و یا حتی به ثبت نام و تشکیل پرونده در دانشگاه قبولی اقدام کرده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند و درصورت قبولی در تکمیل ظرفیت قبولی قبلی آن ها کان لم یکن تلقی می شود

نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99 

داوطلبینی که قصد شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 98 را دارند بایستی از اوایل مهر ماه سایت سازمان سنجش قسمت کارشناسی ارشد را پیگیری نمایند . در صورتیکه اطلاعیه ای مبنی بر تکمیل ظرفیت آزمون اشد بار گذاری شود ، می توانند بر روی این اطلاعیه کلیک نمایند و از زمان شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت ، هزینه ثبت نام ، شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت و دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد مطلع شوند .

ثبت نام تکمیل ظرفیت به صورت اینترنتی از طریق پایگاه سازمان سنجش انجام می شود و هزینه ثبت نام از طریق کارت اعتباری از درگاه های پرداخت اینترنتی سازمان سنجش امکان پذیر است که به شما سریال ثبت نام داده می شود .

قبل از پرداخت هزینه ابتدا بایستی دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد را از سایت سازمان سنجش لینک کارشناسی ارشد دانلود نمایید . داخل دفترچه شرایط و ضوابط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ذکر شده است و همچنین رشته هایی که در تکمیل ظرفیت ، دانشگاه ها ارائه می دهند .

البته در تکمیل ظرفیت همه ی رشته ها و همه ی دانشگاه ها ظرفیت پذیرش دانشجو را ندارند ، معمولا دانشگاه هایی که در مرحله انتخاب رشته اولیه در برخی از رشته ها به تعداد حد نصاب ظرفیتشان تکمیل نگردیده است ، و یا رشته های جدیدی که فقط در مرحله تکمیل ظرفیت اضافه شده اند .

بعد از اطلاع از مندرجات دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و اطلاع از اینکه دانشگاه مد نظر در رشته مورد نظر شما ظرفیت دارد می توانید در صورت دارا بودن شرایط ذکرشده در مرحله تکمیل ظرفیت هزینه ثبت نام را پرداخت و کد رشته های انتخابی خود را وارد فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت در سایت سنجش نمایید . 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98

تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 98 احتمالا اواخر مهر ماه یا اوایل آبان ماه انجام می شود و یک مهلت چند روزه برای انجام انتخاب رشته در نظر گرفته می شود بعد از اتمام ثبت نام تکمیل ظرفیت ،  از طریق سایت سازمان سنجش لینک کارشناسی ارشد می توانید پیگیر اطلاعیه نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد 98 باشید .

در صورت مشاهده نتیجه قبولی خود مطابق با تصمیم گیری دانشگاه پذیرفته شده می توانید ورودی مهرماه یا بهمن ماه امسال دانشگاه باشید . 

زمان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 98

کسانیکه قصد شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دارند بایستی اواخر مهر ماه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند و پیگیر اطلاعیه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد باشند .

در زمان شروع ثبت نام  لازم است دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد دانلود شود و لیست رشته های ارائه شده در مرحله تکمیل ظرفیت مشاهده شود و در صورت ارائه شدن رشته و دانشگاه مد نظر داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت می توانند هزینه ثبت نام را اینترنتی پرداخت کنند و کدرشته های انتخابی خود را وارد فرم انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش کنند .

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت از طریق سایت دانشگاه آزاد اعلام می شود . 

 

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99 به اطلاع داوطلبان گرامی می رسد. نتایج …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 6 =