تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

برنامه امتحانات دی ماه 1398

تاثیر 30 درصدی امتحانات نهایی در کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه تاثیر 30 درصدی امتحانات نهایی در کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاثیر 30 درصدی امتحانات نهایی در کنکور 98 اعمال خواهد شد. بخش آموزش متوسطه آموزش و پروش اعلام نمود در سال آینده دو کنکور مجزا برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید برگزار خواهد شد و تاثیر امتحانات نهایی در کنکور 98 اعمال خواهد شد. امتحانات نهایی در سال تحصیلی 98 -99 برای پایه دوازدهم برگزار می گردد و تاثیر 30 درصدی از پایه دوازدهم اعمال می‌شود . لازم به ذکر است که بخش آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اعلام نموده است که نحوه اعمال تاثیر امتحانات نهایی برای داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم متفاوت است.

نحوه تاثیر 30 درصدی امتحانات نهایی در کنکور 98

نحوه تاثیر 30 درصدی امتحانات نهایی در کنکور 98  از سوی سازمان آموزش و پرورش اعلام شد و برای دانش آموزان نظام قدیم 25 درصد نمره از امتحانات نهایی و 5 درصد از پیش دانشگاهی در کنکور لحاظ می شود. برای اطلاع از نحوه و شرایط ترمیم نمرات دانش آموزان دوره متوسطه 97 ، اینجا کلیک نمایید.

دانش آموزان عزیز نظام جدید و نظام قدیم ، می توانند جهت کسب راهنمایی درمورد، انجام ترمیم نمره از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 909901611 تماس حاصل فرمایند.

دانش آموزانی که تمایل به انجام ترمیم نمرات دارند، می توانند در آزمون مجددی که به این منظور برگزار می گردد حضور داشته باشند. برای دانش آموزان در گروه فنی و حرفه ای نیز طرحی ارائه گردیده است که براساس آن امتحانات به صورتی برگزار و طراحی می گردد که زمینه ادامه تحصیل در این شاخه به صورت کاردانی پیوسته امکانپذیر باشد و این گروه نیازی به شرکت در امتحانات نهایی و کنکور نداشته باشند.

برای اطلاع از شرایط و نحوه ترمیم معدل برای کنکور 98 و ترمیم نمرات امتحان نهایی، بدون محدودیت برای تمام دروس و تاریخ و زمان ثبت نام و محل ثبت نام  طرح ترمیم معدل کنکور معمولا یک ماه قبل از برگزاری امتحانات خرداد، شهریور و دی ماه اینجا کلیک نمایید.

 

جهت مشاوره در زمینه تاثیر 30 درصدی امتحانات نهایی در کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دیپلم المثنی

نحوه دریافت دیپلم المثنی

نحوه دریافت دیپلم المثنی توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام شد. دیپلم نام مدرکی در نظام آموزشی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفده =