تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / دریافت برنامه ریزی رایگان اختصاصی کنکور ریاضی 98
برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور

دریافت برنامه ریزی رایگان اختصاصی کنکور ریاضی 98

جهت مشاوره در زمینه دریافت برنامه ریزی رایگان اختصاصی کنکور ریاضی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله آموزشی راهنمای برنامه ریزی کنکور ریاضی 98 ، می باشند داوطلبان کنکور ریاضی قطعا از اهمیت برنامه ریزی برای کنکور ریاضی مطلع می باشند. همانطور که می دانید و احتمالا از سایر داوطلبان کنکور شنیده اید استفاده از برنامه ریزی های عمومی برای کنکور موثر نبوده و داوطلبان نیازمند استفاده از برنامه های اختصاصی برای مطالعه کنکوری در گروه های مختلف آزمون سراسری می باشند. آیا با روش های صحیح برنامه ریزی درسی کنکور و نحوه برنامه ریزی برای کنکور 98 با توجه به معیارهای متعدد برای تهیه برنامه ای اصولی و حساب شده کنکور آشنایی دارید؟ قصد داریم اطلاعات مفیدی جهت نحوه تهیه برنامه ریزی کنکور ریاضی 98 در اختیار داوطلبان کنکور ریاضی قرار دهیم.

اولویت برنامه ریزی برای کنکور ریاضی با ضرایب دروس

برای اولویت بندی مطالعه دورس و برنامه ریزی برای کنکور ریاضی با ضرایب دورس این رشته ، لازم است از نحوه بودجه بندی دورس ریاضی مطلع باشید. بنابراین نیاز به اطلاع از منابع کنکور ریاضی برای سال 98 خواهید داشت. سوالات مطرح شده برای گروه آزمایشی ریاضی در گروه سوال نظام جدید و نظام قدیم مطرح می گردد. معمولا ضرایب دروس تغییر نخواهد داشت ولی در صورت ایجاد هرگونه تغییر در ضرایب دروس کنکور ریاضی ، تغییرات از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد. اولویت بندی و تخصیص زمان مطالعه کنکور ریاضی بستگی به میزان اهمیت هر درس در آزمون سراسری 98 خواهد داشت.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری ریاضی کلیک نمایید.

جدول ضرایب کنکور سراسری ریاضی

نام درس

ضریب

فیزیک 9
ریاضی 12

معارف اسلامی

3
زبان عربی

2

زبان انگلیسی 3
ادبیات فارسی

4

شیمی 6

نحوه برنامه ریزی کنکور ریاضی 98

همانطور که شرح دادیم اطلاع از بودجه بندی دروس ریاضی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد برای اطلاع از بودجه بندی کنکور ریاضی کلیک نمایید. اطلاع از سوالات آزمون های سال های قبل کمک بسیاری به موفقیت داوطلبان و آشنایی با شیوه طراحی سوالات کنکور خواهد کرد. برای افزایش سرعت تست زنی از نمونه سوالات کنکور ریاضی سال های گذشته بهره ببرید. برنامه ریزی برای کنکور برای هر داوطلب با توجه به استعداد و توانایی و میزان تسلط بر هر درس و همچنین شرایط محیطی و شخصی و توانایی یادگیری در زمان های مختلف شبانه روز برای هر درس در افراد مختلف متفاوت می باشد. برای انجام برنامه ریزی لازم است توجه داشته باشید که این برنامه باید به بخش های مختلف بر اساس هدف گذاری های کلی، بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم بندی شود. این تقسیم بندی به صورت ماهانه، هفتگی و روزانه می باشد. ساعت مطالعه هر درس در طول شبانه روز و میزان وقفه و استراحت در میان دروس از اهیمت بسیاری برخوردار می باشد ، حتی ویتامین های مورد نیاز بدن برای افزایش سطح هوشیاری، تمرکز و یادگیری باید مد نظر قرار بگیرد. معیارهای تهیه برنامه ریزی کنکور 98 به صورت اختصاصی متعدد می باشد و نیاز به بررسی دارد.

داوطلبان کنکور ریاضی می توانند برای تهیه برنامه اختصاصی و تضمینی قبولی در کنکور سال 98 از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه دریافت برنامه ریزی رایگان اختصاصی کنکور ریاضی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق,شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 97,رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران,ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد,تفاوت مدرک بدون کنکور با کنکور پیام نور,رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,دانشگاه آزاد بدون آزمون

از کجا مدرک تحصیلی بخریم

از کجا مدرک تحصیلی بخرم؟ از درس خواندن خسته شده اید، زمان کافی برای درس …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *