برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور در فروردین 98

برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور در فروردین 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با اتمام سال 97 ، زمان برنامه ریزی روزانه و  هفتگی کنکور در فروردین 98 رسیده است. با نزدیک شدن تعطیلات عید نوروز ، داوطلبان کنکور فرصتی عالی برای مطالعه کنکوری دارند. با استفاده از برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور در فروردین ، می توانید مطالعه هدفمند در بازه های زمانی کوتاه داشته باشید. برنامه ریزی کنکور در فروردین و عید نوروز معمولا از 23 اسفند شروع شده و تا 14 فروردین ادامه دارد.

داوطلبان کنکور 98 ، حدود 12 روز برای کنکور در ایام تعطیل زمان دارید ، اگر در هر روز 10 ساعت مطالعه کنید ، حدود 120 ساعت مطالعه خواهید داشت. اگر درس خواندن برای کنکور را تا فروردین شروع نکرده اید ، فروردین و تعطیلات عید نوروز ، بهترین فرصت برای جبران زمان های از دست رفته است. 

شوماخر قهرمان مسابقات اتومبیل رانی ، دلیل موفقیت و پیروزی های مکرر خود را در مسابقات ، با بیان جمله ای جالب به زبان آورد؛ گفت رمز موفقیت من این بود که هر کجا که رقیبان من ترمز می کردند ، من گاز می دادم.! بیش از 50درصد داوطلبان کنکور در تعطیلات عید بیشتر وقت خود را به استراحت می پردازند و از کنکور غافل می شوند.

اگر تا پیش از فروردین با برنامه ریزی مطالعه کرده اید ، اجازه ندهید تعطیلات و دید و بازدید شما را از هدفتان دور کند. به مطالعه ادامه دهید و از رغیبان خود سبقت بگیرید. مطالعه و تلاش را متوقف نکنید و به برنامه مطالعه کنکوری خود احترام بگذارید و از آن پیروی کنید تا در این ماراتن بزرگ به موفقیت برسید. 

برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور

روزانه و هفتگی کنکور برنامه ریزی برای کنکور در ایام تعطیلات نوروز 98

برنامه ریزی روزانه و هفتگی کنکور در فروردین 98 – عید نوروز

اغلب داوطلبان کنکور ، برای مطالعه کنکوری در تعطیلات عید نوروز ، دچار کسالت و بی حوصلگی شده و با دور شدن از جو درس و دوستان کنکوری ، زمان مطالعه خود را کاهش می دهند. پیشنهاد ما به شما این است که برای مطالعه در تعطیلات عید ، از برنامه ریزی روزانه و هفتگی به همراه جمع بندی استفاده کنید. 

خود را متعهد به پیروی از برنامه ریزی روزانه و هفتگی کنید. یک روش ساده و بسیار تاثیر گذار برای تعهد وجود دارد. پایین برگه برنامه ریزیتان، به خودتان تعهد کتبی دهید، و در جمله ای کوتاه نام خود را بنویسید و اینکه برای رسیدن به هدفتان تا تاریخ مشخص ، به این برنامه پایند بوده و از آن پیروی می کنید. بنویسید که در صورت پیروی نکردن از برنامه ریزی روزانه و هفتگی کنکور در تعطیلات عید نوروز ، چه چیزی را از دست می دهید و چه زیان هایی خواهید کرد. جایزه شما برای پیروی از برنامه ریزی کنکور 98  ، قبولی در کنکور و رشته مورد نظرتان است و جریمه شما از عدم پیروی از برنامه ریزی روزانه و هفتگی کنکور در فروردین، عقب ماندن از رقبا خواهد بود.

روزانه و هفتگی کنکور برنامه ریزی به روش رتبه های برتر کنکور 

روزانه و هفتگی کنکور نحوه درس خواندن در عید برای کنکور

محل مناسب برای مطالعه روزانه و هفتگی کنکور در فروردین 98

اغلب مردم در تعطیلات عید نوروز درگیر دید و بازدید هستند و یا به مسافرت می روند. توجه داشته باشید که احتمال اینکه در سفر درس بخوانید تقریبا صفر است. پس اگر می توانید از مسافرت عید صرف نظر کنید.

محیط خانه نیز هنگام رفت و آمد میهان ها برای درس خواندن مناسب نیست. پیشنهاد می دهیم کتابخانه را برای مطالعه انتخاب کنید. برخی از کتابخانه ها در تعطیلات نوروز هم باز هستند. در کتابخانه می توانید در کنار سایر داوطلبان کنکوری، در سکوت و آرامش به برنامه روزانه و هفتگی کنکور بپردازید. ان شاا… همیشه فرصت برای دید و بازدید و مسافرت را خواهید داشت. ولی فرصت مطالعه برای کنکور را همیشه نخواهید داشت. پس قدر فرصت مطالعه در تعطیلات نوروز را بدانید.

برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور

برنامه ریزی رایگان روازنه و هفتگی کنکور در فروردین 98

شاید شما هم نمونه های برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور را دیده باشید. قطعا با نگاهی به این برنامه های رایگان کنکوری متوجه شده اید که در عمل کاربردی نیستند. زیرا این برنامه ریزی های عمومی به صورت کلی و بدون توجه به شرایط مخاطب کنکوری ، تهیه شده است. پیروی کردن از این برنامه ها عملا امکانپذیر نیست و باعث دلزدگی داوطلبان کنکور از مطالعه می شود.

روزانه و هفتگی کنکور برنامه ریزی دو ماهه برای کنکور 98

روزانه و هفتگی کنکور برنامه ریزی هفتگی برای کنکور 98

هر داوطلب دارای شرایط محیطی ، استعداد و سطح یادگیری متفاوت است، حتی اهداف داوطلبان کنکور نیز برای مطالعه و قبولی در کنکور ، یکسان نیست. پس شما نیاز به برنامه ای اختصاصی و هدفمند برای مطالعه کنکور 98 خواهید داشت. برنامه ریزی اختصاصی روزانه و هفتگی در فروردین که برای شخص شما تهیه شده است. 

پیشنهاد ما به داوطلبان این است که حتما از راهنمایی مشاور تحصیلی استفاده کنند. برای دریافت برنامه ریزی روزانه و هفتگی کنکور در فروردین ، تنها یک تماس تلفنی کافی خواهد بود. می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید، کارشناسان سوالاتی کلیدی از شما خواهند پرسید و با توجه به شرایط و هدف شما و سطح تحصیلی، نقاط ضعف و قوتتان، برنامه ای اختصاصی برای مطالعه روازنه و هفتگی ارائه خواهند کرد.

پس زمان را از دست ندهید و مطالعه کنکور 98 را در تعطیلات عید نوروز فروردین 98 ، همین امروز شروع کنید. با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. صدای مشاور با دارا بودن کارشناسان حرفه ای و سال ها تجربه در این زمینه ، موجب موفقیت رتبه های برتر کنکور شده است.

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی رایگان روزانه و هفتگی کنکور در فروردین 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید