تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

انتقال اضطراری فرهنگیان

انتقال اضطراری فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه انتقال اضطراری فرهنگیان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

در این مقاله  می توانید از ضوابط و شرایط انتقال اضطراری فرهنگیان مطلع شوید. در راستای افزایش بهره وری  واستفاده بهینه از نیروهای انسانی مناطق آموزشی، همچنین افزایش رضایت شغلی و کمک به تامین رفاه و آسایش نسبی فرهنگیان محترم، شیوه نامه نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان، نیروهای رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی شاغل در واحدهای آموزشی متقاضی انتقال دائم و موقت برون و درون استانی مربوط به سال تحصیلی 1400 – 1399 ابلاغیه ای از سوی آموزش و پرورش منتشر شده است که دراین مقاله متن ابلاغیه نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان و شرایط و ضوابط آن برای آگاهی شما آورده شده است.

https://www.instagram.com/moshaver_24/

مشمولین انتقال اضطراری فرهنگیان

مشمولین انتقال اضطراری فرهنگیان باید دارای شرایطی که آموزش و پرورش و ستاد اجرایی آن تصویب کرده است باشند تا بتوانند برای ثبت نام در انتقال اضطراری شرکت نمایند. در این مقاله می توانید شرایط مشمولین انتقال اضطراری فرهنگیان را مطالعه نمایید.

  1. متقاضیان انتقال اضطراری باید دارای تاییدیه کمیسیون پزشکی به علت بیماری خود، همسر یا فرزند که با نظر کمیسیون پزشکی لازم به انتقال به منطقه آموزشی دیگر جهت ادامه مداوا هستند.
  2. افرادی که به دلیل پذیرش یا ادامه تحصیل خود یا همسر در دوره کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه های دولتی در رشته های مجاز بر اساس شرایط احراز رشته های شغلی پیوست بخشنامه 11/ 710 مورخ 17/ 6/ 94 متقاضی انتقال به محل تحصیل جدید می باشند.
  3. تقاضای انتقال اضطراری فرهنگیان که به دلیل مشکلات حاد متقاضی انتقال اضطراری بوده و مراتب به تایید کمیته توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برسد.
  4. قبول درخواست متقاضیان انتقال اضطراری صرفا در تاریخ مقرر مجاز می باشد، از متقاضیان انتقال خواست برای کسب اطلاع بیشتر و ارائه درخواست خود به آموزش و پرورش شهرستان منطقه خدمتی خود مراجعه و درخواست خود را پیگیری کنند.
  5. افرادی که در مرحله اول انتقالات منتقل شده و انصراف داده اند در این مرحله مجاز به ارائه درخواست انتقال نخواهند بود .
  6. انجام هر گونه انتقال و جابجایی در این مرحله منوط به عدم نیاز مبدا خدمتی و نیاز در مقصد مورد درخواست و داشتن بالاترین امتیاز در بین متقاضیان مشابه خواهد بود.
  7. فرآیند نقل و انتقالات سال جاری داخل استان با اجرای این دستورالعمل به پایان خواهد رسید و بعد از اعلام نتایج این مرحله، هیچ گونه درخواست انتقالی در اداره کل و یا مناطق تابعه قابل پذیرش و بررسی نخواهد بود.

شیوه نامه نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان

شیوه نامه نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان نیروهای رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی شاغل در واحدهای آموزشی متقاضی انتقال دائم و موقت برون و درون استانی مربوط به سال تحصیلی 1400-1399

اطلاعیه ۱۹- ۹۹ مورخ 99/5/6 در خصوص ارسال جدول زمانبندی نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان برون استانی برای سال تحصیلی 1399 – 1400 منتشر شده از سوی آموزش و پرورش که در ادامه این مقاله آورده شده است و شامل ضوابط و شرایط انتقال اضطرای فرهنگیان می باشد. این شیوه نامه به صورت سراسری می باشد و برای اکثر استان های کشور، واحد های اجرایی ملزم به اجرا می باشند.

اداره کل آموزش و پرورش استان …

با سلام و احترام

  1. پیرو بخشنامه شماره ۷۱۰/۳ مورخ 99/01/20 جدول زمانبندی انتقال اضطراری فرهنگیان برون استانی برای سال تحصیلی 99 – 1400 به پیوست ارسال می گردد، خواهشمند است درخصوص ثبت نام متقاضیان در سامانه مربوط به آدرس (profile.medu.ir  ) اطلاع رسانی مناسب انجام شود. در ضمن فرایند نقل و انتقال اضطراری طبق روال سال گذشته با موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه مبدا، اداره کل آموزش و پرورش استان مبدا، اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد و تایید نهایی ستاد وزارت متبوع از طریق زیر سامانه نقل و انتقال در سامانه جامع منابع انسانی به آدرس (hrm.medu.ir)، صرفاً به صورت موقت انجام خواهد گرفت. لازم به ذکر است در صورت ضرورت ادارات کل آموزش و پرورش قبل از شروع ثبت نام متقاضیان، در بخش ایجاد دوره نسبت به غیرفعال نمودن مناطق دارای مازاد نیرو اقدام لازم را به عمل آورند.
  2. تذکر: شرط انتقال موقت؛ دارا بودن حداقل 2 سال سابقه خدمت رسمی تمام وقت در مناطق آموزش و پرورش تا تاریخ 99/06/31 به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی می ­باشد.

نقل و انتقال اضطراری درون و برون استانی

تصمیم گیری در ارتباط با نقل و انتقال اضطراری درون استانی به اداره کل آموزش و پرورش استان­ها تفویض می­گردد، لذا شایسته است پس از تهیه دستورالعمل و تنظیم جدول زمانبندی در محدوده زمانی نقل و انتقال برون استانی (99/05/07 لغایت 99/05/30) نسبت به تعریف دوره انتقال در سامانه مربوطه اعم از تعیین شرایط متقاضیان، مناطق مجاز، تعداد اولویت قابل انتخاب توسط متقاضی و …  اقدام نمایند.

جدول زمان بندی ثبت نام متقاضیان انتقال اضطراری

در این جدول مراحل و زمان هایی که از سوی آموزش و پرورش تصویب شده نشان داده می شود و متقاضیان می توانند طبق جدول زیر نسبت به تکمیل مدارک اقدام کرده و در زمان مقرر وارد سایت شده و ثبت نام برای انتقال اضطراری را تکمیل نمایند.

ردیف نوع فعالیت مجری تاریخ
1 ثبت‌نام در سامانه و ارائه مدرک به امور اداری منطقه مبدا متقاضیان 99/7/5 لغایت 99/5/15
2 کنترل، بررسی فرم‌های درخواست و امتیازبندی متقاضیان و اعلام نظر در سامانه آموزش و پرورش منطقه مبدا 99/5/19لغایت 99/5/21
3 بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانه اداره کل آموزش و پرورش استان مبدا 99/5/22 لغایت 99/5/23
4 بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانه اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد 99/5/25 لغایت 99/5/26
5 ررسی درخواست،‌ اعلام نظر و نتایج در سامانه ستاد 99/5/27 لغایت 99/5/30

سامانه نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان

سامانه نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان به نشانی  hrm.medu.ir می باشد و متقاضیان می توانند در زمان های مندرج در ابلاغیه بالا به سایت hrm.medu.ir مراجعه نموده و برای نقل و انتقال ثبت نام نمایند. با توجه به تایید فرایند ثبت نام از طریق ارگان ها زیربط نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان طبق روال سال گذشته با موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه مبدا، استان مبدا، اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد و تایید نهایی ستاد وزارت متبوع از طریق زیر سامانه نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در سامانه جامع منابع انسانی به آدرس hrm.medu.ir ، صرفاً به صورت موقت انجام خواهد گرفت.

سامانه نقل و انتقال اضطراری صرفا برای ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان می باشد و طبق گفته ی مسولین آموزش و پرورش و ستاد اجرایی این فرایند، به صورت موقت خواهد بود. متقاضیان می توانند جهت پیگیری درخواست خود در زمان مقرر به همین سامانه مراجعه نموده و از وضعیت انتقال خود مطلع شوند.همچنین با کلیک بر روی لینک زیر می توانند از نحوه پیگیری درخواست خود مطلع شوند.

دریافت اعلام نتایج اولیه نقل و انتقال فرهنگیان

برای دریافت و آگاهی از جدید ترین اطلاعیه های نقل و انتقال فرهنگیان مشاوران مجموعه صدای مشاوران می توانند در کنار شما باشند و تنها با یک تماس از نحوه و شرایط ویژه انتقالی مطلع خواهید شد

جهت مشاوره در زمینه انتقال اضطراری فرهنگیان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

دوره ضمن خدمت فرهنگیان متقاضی پست مدیریت

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان متقاضی پست مدیریت

بر اساس دستورالعمل های جدید وزارت آموزش و پرورش فرهنگیانی که متقاضی پست مدیریت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید