تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

مصاحبه

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری سال 98 در شهریور اعلام می گردد. سازمان سنجش آموزش کل کشور اعلام نمود ، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه اعلام خواهد شد و داوطلبان ملزم به حضور در جلسه مصاحبه خواهند بود عدم حضور داوطلب به معنی انصراف‌ قطعی از گزينش‌ در رشته‌ يا رشته‌های ذيربط است. برمبنای ضوابط مربوط به‌ گزينش‌ رشته های تحصيلی معرفی شدگان هر يک از كدرشته ها با توجه‌ به‌ نمره‌ كل‌ از میان داوطلبانی كه‌ كدرشته‌ يا رشته‌های مربوط را انتخاب ‌نموده‌اند، انتخاب و اسامی این گروه در هر رشته‌ اعلام می شود یعنی داوطلبان رشته‌های تحصيلی دارای شرايط خاص دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی كه در زمان انتخاب رشته و يا چند رشته از كد رشته های تحصيلی دانشگاه های مذکور در دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری و در فرم انتخاب رشته اينترنتی انتخاب نموده اند، در فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفيت هر یک از رشته های تحصيلی از میان داوطلبان کنکور كه كد رشته محل های موسسات را انتخاب کرده و حدنصاب چند برابر ظرفيت مورد نیاز را كسب نمده اند، به آدرس www.Sanjesh.org مراجعه نموده و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند. درصورتی که یک يا چند كد رشته محل انتخاب نموده اید ، اما در اين مرحله معرفي نشده‌اید، دليل عدم معرفی در زمان اعلام نتايج نهايی مشخص می شود. لیست اسامي پذيرفته شدگان نهایی رشته های متعدد تحصيلی بعد از انجام مصاحبه، معاينه و … بعد از گزينش نهایی از طریق سازمان اطلاع رسانی می شود، در صورت نیاز می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

توجه:

برای اطلاع از جزئیات مرحله دوم رشته های شرایط خاص کنکور سال 98 اینجا کلیک نمایید.

اطلاعیه سنجش درخصوص زمان معرفی اسامی رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری 98 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه 98 فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص منتشر می شود.

كليه‌ معرفي‌‌‌شدگان‌ لازم‌ است‌ براي‌ انجام‌ مصاحبه، معاينه و يا ساير مراحل مختلف‌ گزينش‌ همراه با مدارک لازم از قبیل: اصل شناسنامه و کپی، اصل کارت ملی و کپی، اصل وکپی مدرک دیپلم و گواهی پیش‌دانشگاهی و… (توجه شود مدارک مورد نیاز برای هر دانشگاه در اطلاعیه‌ای که همراه اسامی درج خواهد شد مشخص شده است) در تاريخهاي‌ مقرر به‌ آدرس‌ تعيين‌ شده‌ از طرف مؤسسات (كه در اطلاعيه اعلام اسامي معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت که به همراه اعلام نتایج درج خواهد شد) مراجعه‌ نمايند. بديهي‌‌است‌ عدم‌ مراجعه‌ داوطلبان‌ براي‌ انجام‌ مراحل‌ فوق به‌ منزلة‌تلقي‌ خواهد شد.

 

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری 97

لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری 98

لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری سال 98 در تاریخ شهریور اعلام خواهد شد. داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به گزینش و مصاحبه اقدام ننمایند، برابر مقررات، عدم انجام مصاحبه به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه مربوط خواهد بود. افراد واجد شرایط مطابق دفترچه راهنمای کنکور 98 و اطلاعیه های سازمان سنجش، برای مصاحبه کنکور سراسری در کدرشته محل های انتخابی، باید دارای سلامت جسمانی و روانی و… باشند در غیر این صورت امکان حضور در مصاحبه را نخواهند داشت. مدارک مورد نیاز برای حضور در مصاحبه شامل اصل شناسنامه و کپی آن، اصل کارت ملی و یک برگ کپی، اصل وکپی مدرک دیپلم و گواهی پیش‌دانشگاهی و… می باشد.

دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری 98 ، می توانند جهت اطلاع از شرایط و نحوه حضور در مصاحبه کنکور ، از طریق تلفن ثابت ، با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

داوطلبانی دعوت شده به مصاحبه کنکور سراسری در صورت تمایل به انصراف از تحصیل در کد رشته محل انتخابی دانشگاه مورد نظر، می توانند جهت اقدام برای انصراف، مطابق قوانین سال 98، با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایند، کارشناسان راهنمای داوطلبانی عزیز خواهند بود.

برای اطلاع از نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری کلیک نمایید.

جهت مشاوره در زمینه اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تغییرات مهم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

تغییرات مهم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

تغییرات مهم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 همزمان با آغاز فرآیند ثبت نام کنکور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =