تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تراز قبولی رشته گرافیک دانشگاه آزاد

آخرین رتبه قبولی گرافیک دانشگاه آزاد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی گرافیک دانشگاه آزاد 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

آخرین رتبه قبولی گرافیک دانشگاه آزاد 98 – 99 با توجه به کارنامه سال های قبل پذیرفته شدگان این رشته در دانشگاه آزاد قابل مشاهده می باشد . رشته گرافیک در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد از طریق کنکور سراسری گروه هنر سال 97 در دانشگاه آزاد تهران مرکز و رودهن به صورت تمام وقت ارائه شده است . این رشته از طریق سوابق تحصیلی با عنوان ارتباط تصویری در دانشگاه آزاد اسلامشهر، دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی مطابق با دفترچه سوابق تحصیلی داشگاه آزاد سال 97 پذیرش دارد . البته برای ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد سال 98 بایستی به سایت azmoon.org مراجعه نمایید . از تاریخ 20 اسفند 97 الی 6 شهریور 98 می توانید برای ثبت نام اقدام نمایید . قبل از ثبت نام اینترنتی لازم است دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون از طریق سایت دانشگاه آزاد دانلود شود . و اطلاعات مندرج در این دفترچه به دقت مطالعه شود . 

نحوه پذیرش رشته گرافیک بر اساس سوابق تحصیلی

در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی دیپلم ملاک است . اگر نوع رشته دیپلم با گروه آزمایشی انتخابی داوطلب متفاوت باشد ، درصد اعمال معدل کتبی کمتر می شود . تعداد واحد های درسی مقطع کارشناسی پیوسته این رشته در دانشگاه آزاد حدود 142 واحد به همراه 8 واحد دروس پیشنیاز مقدماتی و 6 واحد دروس اختیاری است . 

معرفی رشته گرافیک 

رشته ای است که می توا ارتباط و پیام های را از طریق تصویر به مخاطب انتقال داد . با گسترش و تنوع در انواع کالاها نیاز به تبلیغ پیدا شد و برای استفاده از زبان مشترک بین مردم در امر تبلیغ از ترسیم و تصویر برای معرفی کالاها استفاده شد . 

آینده شغلی رشته گرافیک 

فارغ التحصیلان گرافیک می توانند به عنوان گرافیست در شرکت های تبلیغاتی قسمت واحد فروش و بازاریابی ، دفتر مجلات و روزنامه ها و نشریات برای طراحی پوستر ، طراحی جلد ، تصویر سازی کتاب های کودک ، ویا کتاب های علمی آموزشی استخدام شوند و یا به صورت پروژه ای کار را از مشتری تحویل گیرند و در زمان توافق شده تحویل نمایند.

مهارت های مورد نیاز برای شغل گرافیست

از جمله مهارت های گرافیست بایستی به داشتن قدرت تخیل ، ذوق هنری و  مهارت کار با کامپیوتر و استفاده از نرم افزار های کامپیوتری مثل فتوشاپ اشاره کرد.

نحوه پذیرش در دانشگاه 

پذیرش این رشته در دانشگاه آزاد با آزمون به صورت متمرکز با شرایط خاص ( آزمون عملی ) صورت می پذیرد . برای قبولی این رشته دروس درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری و تجسمی دارای بیشترین اهمیت در بین دروس تخصصی هستند . برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی گرافیک دانشگاه آزاد 98 – 99 می توانید از برنامه های تخمین رتبه راهنمایی دریافت نمایید . 

 

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی گرافیک دانشگاه آزاد 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شیوه برگزاری آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور

شیوه برگزاری آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور

شیوه برگزاری آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور به دلیل شیوع ویروس کرونا تغییر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =