ris.iau.ac.ir ورود به سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

ris.iau.ac.ir سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه ris.iau.ac.ir ورود به سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این صفحه راهنمای ris.iau.ac.ir -ورود به سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد است. برای مشاهده نحوه ورود به سامانه پژوهشیار ، نحوه بازیابی رمز و ثبت نام در این سامانه به نشانی ris.iau.ac.ir این صفحه را مطالعه کرده و در صورت نیاز به کسب راهنمایی ، در مورد سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی (پژوهشیار) با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

ris.iau.ac.ir – سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

برای ورود به سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد به نشانی ris.iau.ac.ir مراجعه کنید. در این صفحه به شرح امکانات موجود در این سامانه پرداخته ایم.

1- به نشانی ris.iau.ac.ir مراجعه نمایید.

ris.iau.ac.ir سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

2- برای ورود به پنل شخصی خود در پژوهشیار دانشگاه آزاد ، لازم است در این سامانه ثبت نام نمایید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید برای ثبت نام لازم است، روی دکمه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید. بعد از انتخاب این دکمه پنجره زیر را مشاهده خواهید کرد. اطلاعات مورد نیاز را به دقت وارد نمایید و روی دکمه ایجاد حساب کلیک کنید. دقت داشته باشید که حتما آدرس ایمیل خود را به درسی وارد کرده و رمز عبور آدرس ایمیل خود را به خاطر داشته باشید. زیرا در صورت فراموشی رمز عبور، امکان تغییر رمز از طریق آدرس ایمیل ، وجود دارد:

ris.iau.ac.ir

3- اگر بعد ثبت نام در سامانه پژوهشیار رمز عبور خود را فراموش کرده اید روی کلمه اینجا که در تصویر شماره 1 مشاهده کردید، کلیک کنید. ایمیلی از سوی سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی (پژوهشیار) برای شما ارسال خواهد شد.از طریق لینک ارسال شده در این ایمیل امکان بازیابی رمز عبور خود را خواهید داشت:

سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

معرفی سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

تمامی امور مرتبط با طرح های تحقیقاتی شامل ارسال، داوری، عقد قرارداد، کارشناسی و گردش طرح در این سامانه انجام می شود. تمامی مراحل و اقداماتی که در این سایت انجام می شود به صورت الکترونیکی بوده و به همین دلیل سرعت رسیدگی به طرح های پژوهشی بسیار خواهد بود.

بانكهاي اطلاعاتي مرتبط در سامانه :

بانكهاي اطلاعاتي مرتبط با سامانه پژوهشيار كه قابل استفاده است توسط لينک های زير در دسترس شما مي باشد

 

بانك اعضای هيات علمی

بانک اطلاعاتی اعضای هيات علمی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که نسبت به تکمیل اطلاعات فعالیت های پژوهشی در سامانه اقدام نموده اند.

 

بانك طرح های تحقيقاتی

اين بانك، شامل کلیه طرح هاي تحقيقاتي در دست انجام و خاتمه یافته اعضای هيات علمی حوزه علوم پزشکی دانشگاه ازاد اسلامی می باشد که در سامانه ثبت شده است

 

اخبار پژوهشي

رویداد ها و اخبار مهم مرتبط با حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در این بخش ارائه می گردد

زير سامانه هاي اصلي مرتبط با سامانه پژوهشيار

سامانه پژوهشيار داراي زير سيستم هاي متعددي است كه سامانه هاي اصلي به شرح زير است

سامانه طرح هاي تحقيقاتي پژوهشیار دانشگاه آزاد

همه امور مرتبط با گردش کار طرح هاي تحقيقاتي شامل ارسال پروپزال، داوري، كارشناسي، عقد قرارداد تا خاتمه کار در اين بخش انجام می پذيرد.

سامانه پايان نامه ها

فرايندهای مرتبط با گردش کار پايان نامه ها، رساله های دانشجویی شامل ارسال پروپزال اولیه، اخذ تاييديه های گروه آموزشی، ارتباط با استاد راهنما و مشاور و ساير امور مرتبط، تا دفاع دانشجو در اين بخش انجام می پذیرد

سامانه مقالات

در اين سامانه همه امور مرتبط با دریافت و ثبت مقالات برگرفته شده از طرح های تحقیقاتی، پایان نامه و رساله های دانشجویی شامل ثبت، بررسي، تعيين مبلغ تشويقي مقاله و داوري مرتبط با آن در این بخش انجام می پذیرد.

فعاليتهاي پژوهشي اعضاي هيات علمي

همه اعضای هيات علمی می توانند سوابق علمی پژوهشی خود مانند کتاب، مقالات، اختراعات ، اکتشافات و غیره را در قالب یک بانک اطلاعاتی یکپارچه ثبت نمایند.

در صورت نیاز به کسب راهنمایی ، در مورد سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی (پژوهشیار) با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه ris.iau.ac.ir ورود به سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
1 دیدگاه برای “ris.iau.ac.ir ورود به سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد”
  1. السلام عليكم

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید