modiriat.org اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

modiriat.org اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

جهت مشاوره در زمینه modiriat.org اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با توجه به اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1397 ، و انتشار لیست پذیرفته شدگان مصاحبه سردفتری ، اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی امکانپذیر می باشد. جهت ثبت اعتراض به آزمون کتبی سردفتری ، داوطلبان ملزم به اعلام کتبی اعتراض تا تاریخ 97/08/15 به صندوق پستی 1136934611 می باشند. جهت کسب راهنمایی برای نوشتن اعتراض کتبی به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت کتبی اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 909071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

www.modiriat.org

سازمان اسناد و املاک کشور www.modiriyat.org اسامی افراد مجاز به ورود به مرحله مصاحبه تخصصی سردفتری به ترتیب استان ها را اعلام نمود، داوطلبان می توانند لیست اسامی قبول شدگان آزمون کتبی و پذیرش در مرحله مصاحبه را از طریق کلیک بر روی لینک زیر دریافت نمایند:

جهت مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97

ثبت اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ، فقط به صورت اعلام اعتراض کتبی پذیرفته خواهد شد، همانطور که در بالا ذکر شد متقاضیان می توانند برای ثبت اعتراض به آزمون کتبی سردفتری ، داوطلبان ملزم به اعلام کتبی اعتراض تا تاریخ 97/08/15 به صندوق پستی 1136934611 می باشند. جهت کسب راهنمایی برای نوشتن اعتراض کتبی به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 97 از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

آزمون سردفتری اسناد رسمی کشور سال 1397 با حضور 75000 داوطلب برگزار شد ، ظرفیت پذیرش آزمون سردفتری کمتر از 1000 نفر می باشد. در صورت وجود هرگونه مشکل در سایت www.modiriyat.org و پیغام خطا با از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه modiriat.org اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
2 دیدگاه برای “modiriat.org اعتراض به نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی”
  1. سلام.بنده هم جهت اطلاع عرض کنم که همانند همین تخلفات گسترده را در آزمون کارشناسی ۹۶قوه قضاییه دیدم و اعتراض به جایی نرسید و عده ای خاص به ناحق پذیرفته شدند.اعتراض کتبی دادم به جایی نرسید. اون آزمون هم به صورت فله ای و بدون نظارت سنجش برگزار شد و استاندارد آزمون پایه ابتدایی هم رعایت نشد از جمله مراقبین بی توجه بودند و عده ای از روی هم می نوشتند. کارنامه صادر نشد، رتبه پذیرفته شده ها محرمانه بود،کلید سوالها منتشر نشد و همه پذیرفته شده ها کارمند ثبت یاقوه قضاییه بودند و هزاران ایراد دیگر لطفا به داد ماهم برسید.ظلم بزرگی در حق بسیاری شد.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید