تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 مانند سال‌های پیش به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد که دانش‌آموزان ششم ابتدایی علاقه‌مند به مدارس نمونه دولتی می‌توانند برای آزمون ورودی این مدارس ثبت نام می‌کنند. مدارس نمونه دولتی به دلیل کیفیت بالای آموزشی، مربیان خبره و محیط امنی که دارند همواره مورد اقبال والدین و دانش‌آموزان هستند و همه ساله دانش‌آموزان زیادی برای ورود به این مدارس در آزمون ورودی ششم ابتدایی با یکدیگر رقابت می‌کنند. دانش‌آموزان پایه ششم ابتدایی که قصد ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی را دارند باید علاوه بر این‌که به خواندن منابع درست و برنامه‌ریزی خود برای مطالعه دقت می‌کنند، از چند و چون ثبت نام نیز برای ورود به این مدارس آگاهی یابند. ما این مقاله را برای اطلاع دانش‌آموزان پایه ششم ابتدایی از زمان و نحوه‌ی ثبت نام نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 نوشته‌ایم که خواندن آن به والدین و دانش‌آموزان توصیه می‌شود.

 

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 طبق تجربه‌ای که ما از سال‌های پیش داریم،  اواخر هر سال یعنی اسفند ماه صورت می‌گیرد لذا والدین و دانش‌آموزان پایه ششم ابتدایی باید حواس‌شان به بازه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 باشد و در زمانی که سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی برای ثبت نام آنان باز شد، در اسرع وقت ثبت نام خود را انجام دهند. بازه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 حدود یک هفته است و هنگام مشخص شدن زمان دقیق ثبت نام، در این سایت به والدین و دانش‌آموزان اطلاع‌رسانی خواهد شد. آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 مانند سال‌های گذشته، بعد از امتحانات نیم‌سال دوم تحصیلی دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400

ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی صورت خواهد گرفت. دانش‌آموزان برای دریافت کارت ورود به جلسه خود و اعلام نتایج نیز باید به همین سامانه مراجعه کنند. هر استان سایت ثبت نام خاص خود را دارد و دانش‌آموزان باید برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی به سایت مربوط به استان خود مراجعه کنند. در برخی از استان‌های کشور نیز ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای پایه ششم ابتدایی به صورت حضوری در مدارس صورت می‌گیرد و لذا دانش‌آموزان بایستی برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 به صورت حضوری به دفتر مدرسه محل تحصیل خود رجوع کنند.

 

ثبت نام دانش آموزان ایرانی خارج از کشور در آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400

دانش‌آموزان ایرانی که در حال حاضر در خارج از کشور تحصیل می‌کنند نیز می‌توانند در آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 شرکت کنند. ثبت نام دانش‌آموزان ایرانی که ساکن خارج از کشور هستند برای آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 می‌تواند با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و سایر مدارک مورد نیاز بوسیله‌ی وکیل دانش‌آموزان انجام شود.

منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400

شناخت منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 به دانش‌آموزان کمک می‌کند که آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 را با موفقیت پشت سر بگذارند و به مدارس نمونه دولتی وارد شوند. منبع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 کتاب‌های درسی پایه ششم ابتدایی است و دانش‌آموزان باید بر محتوای کتاب‌های درسی خود به طور کامل مسلط باشند که این مهم منوط به انتخاب درست منابع کمک آموزشی، اطلاع از بودجه‌بندی مواد درسی آزمون و برنامه‌ریزی صحیح برای مطالعه مواد درسی است. سوالات آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400 از درس‌های آموزش قرآن و هدیه‌های آسمانی، مهارت‌های خواندن و نوشتن (فارسی)، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی و ریاضی طرح می‌شود. بنابراین دانش‌آموزان بایستی این درس‌ها را مورد مطالعه دقیق قرار داده و به کمک کتب کمک آموزشی بر محتوای آن‌ها تسلط کامل پیدا کنند. لازم به ذکر است که مواد درسی مختلف در آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی 99-1400 دارای ضریب‌های متفاوتی است و بهتر است دانش‌آموزان از این ضریب‌ها اطلاع یابند و در مطالعه دروس مختلف به ضریب هر درس دقت و توجه داشته باشند چرا که در این مساله که بتوانند نمره بهتری در آزمون کسب کنند تاثیر مستقیم دارد. والدین باید در برنامه‌ریزی برای مطالعه فرزندان خود، ضریب درس‌های مختلف را در نظر داشته باشند و بر اساس آن، ساعات مطالعه خود را تنظیم کنند.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 99-1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان قم | qom.natije.ir

دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان قم | qom.natije.ir

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان قم در سایت اداره کل آموزش و پرورش این استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید