تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۷-۹۸

کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه ششم به هفتم 98-99

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه ششم به هفتم 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه ششم به هفتم 98-99 این مقاله را به دقت مطالعه نمایید:

آزمون تیزهوشان راهی برای شناسایی دانش آموزان مستعد و باهوش و سخت کوش است. کارت ورود به جلسه تیزهوشان حاوی اطلاعات فردی هر داوطلب می باشد. داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان، برای حضور در آزمون تیزهوشان 98 باید دارای کارت ورود به جلسه آمون تیزهوشان 98 باشند. مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که از نظر امکانات آموزشی در سطح بالایی هستند و از لحاظ مالی خود کفا می باشند و در طول سال تحصیلی 2 آزمون پیشرفت تحصیلی از دانش آموزان گرفته خواهد شد. مدارس تیزهوشان در مقایسه با مدارس عادی قادر به افزایش 6 ساعت به کلاس های درسی در هفته هستند. مدارس تیزهوشان فقط برای تحصیل دانش آموزان تیزهوش نمی باشد و دانش آموزانی که تلاشگر هستند نیز می توانند در این مدارس به تحصیل بپردازند. و از طریق برگزاری آزمون دانش آموزان با استعداد شناسایی می شوند. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه ششم به هفتم 98-99

داوطلبان باید توجه نمایند که در هنگام ثبت نام تیزهوشان به مشخصات و ظرفیت پذیرش مدارس بسیار مهم می باشد. دانش آموزان باید برای آشنایی بیشتر با روند ثبت نام و تکمیل فرم های مربوط به آن به نمونه فرمی که در صفحه نهایی دفترچه تیزهوشان آورده شده دقت نمایند و قبل از ورود به سامانه اولویت های مورد نظر خود را مشخص نمایند. تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان عبارتست از: صدور کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، رسیدگی به اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و کلیه امور به ثبت نام به صورت اینترنتی و غیر حضوری و مدارس در این رابطه مسئولیتی را نخواهند پذیرفت.

کارت ورود به جلسه تیزهوشان 98-99

هماهنطور که گفتیم کارت ورود به جلسه تیزهوشان حاوی اطلاعات فردی متقاضیان می باشد که شامل نام و نام خانوادگی آدرس حوزه برگزاری آزمون و … است، اولویت مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده و عکس داوطلب، که حدود یک هفته قبل از اینکه آزمون برگزار شود در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

نکته: داوطلبان باید توجه داشته باشند که حضور در جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه ممنوع می باشد.

زمان برگزاری آزمون و زمان ثبت نام در مدارس تیزهوشان 98-99

ثبت نام دانش آموزان در پایه های هفتم و دهم

ثبت نام تیزهوشان 98 در نیمه سوم بهمن ماه شروع شده و تا اوایل اسفند ادامه خواهد داشت، زمان تعیین شده به مدت کوتاهی تمدید می شود. اما توصیه ما به داوطلبان این است که حتما سعی کنند در همان مهلت مقرر شده ثبت نام خود را انجام دهند زیرا درصورتی که ثبت نام را به زمان تمدید مهلت موکول نمایید این امکان وجود دارد که به دلیل ایجاد هر مشکلی و به هر دلیل نتوانند ثبت نام نمایند و شانس تحصیل در مدارس تیزهوشان را از دست بدهند.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 98-99

آزمون در دو روز متوالی و به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد و زمان برگزاری آزمون در اواسط اردیبهشت 98 است.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام، ضوابط و شرایط ثبت نام، نقل و انتقال دانش آموزان به مدارس تیزهوشان، دوره اول و دوم متوسطه استعدادهای درخشان، مدارک لازم برای ثبت نام، مواد امتحانی و تعداد ضرایب سئوالات، ضوابط، ظرفیت و شرایط پذیرش دانش آموز، اعلام نتیجه تیزهوشان و ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه ششم به هفتم 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ٍثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ و اشاره اجمالی به زمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =