تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

نمونه كارنامه قبولی كنكور تجربی 98

نمونه كارنامه قبولی كنكور تجربی 98

جهت مشاوره در زمینه نمونه كارنامه قبولی كنكور تجربی 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کنکور سراسری 99 در تاریخ 31 مرداد ماه و با تاخیری تقریبا دو ماهه برگزار خواهد شد. چنان چه علاقه مند هستید در زمان باقی مانده نهایت استفاده را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم نمونه كارنامه قبولی كنكور تجربی 98 را با دقت مطالعه نموده و با توجه به وضعیت تحصیلی خود برنامه ریزی تحصیلی خود را بر اساساین کارنامه ها انجام دهید. این کارنامه ها به شما کمک می کند تا بتوانید انتخاب صحیحی برای شیوه مطالعات دروس در زمان باقی مانده داشته باشید.

سازمان سنجش آموزش کشور بعد از تصحیح پاسخنامه داوطلبان کنکور سراسری، کارنامه افراد را تحت عنوان نتایج اولیه کنکور منتشر خواهد کرد. در این کارنامه اطلاعاتی از قبیل تراز اکتسابی، وضعیت مجاز بودن داوطلب برای انتخاب رشته، درصد پاسخ های صحیح داوطلب در هر درس و در نهایت رتبه شرکت کنندگان در این آزمون را را می توان مشاهده کرد.

حتی در زمان کوتاه باقی مانده تا برگزاری کنکور سراسری ۹۹ داوطلبان می توانند با مشاهده کارنامه  سالهای گذشته و داشتن یک برنامه ریزی مناسب در میدان رقابت باقی مانده و بتوانند رتبه مناسبی را در این آزمون کسب نمایند.

كارنامه كنكور تجربی 98

البته مطمئنا وضعیت کسانی که با برنامه ریزی دقیق مدت ها پیش شروع به درس خواندن کردند نسبت به سایرین بهتر است، اما بسیاری از داوطلبان نیز با برنامه ریزی تحصیلی دقیق و بررسی کارنامه قبولی داوطلبان در کنکور تجربی 98 ، اقدام به سرمایه‌گذاری در بعضی درس های خاص نموده و در همین زمان باقی مانده موفقیت های خوبی کسب کرده اند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کارنامه های بیشتری از قبول شدگان آزمون سراسری ۹۸ با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و برنامه ریزی تحصیلی خود را تا زمان برگزاری کنکور توسط مشاورین مجموعه صدای مشاوران انجام دهید.

دانلود كارنامه قبولی كنكور تجربی

در جدول زیر با استفاده از کارنامه های قبول شدگان در کنکور تجربی ۹۹ درصدهای لازم برای قبولی در این آزمون به تفکیک مشخص شده است. داخل با توجه به وضعیت فعلی خود و چشم انداز که برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر برای خود مشخص نموده اند میتوانند برنامه ریزی تحصیلی و سیاستگذاری لازم را برای ادامه مسیر مشخص کنند.

پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۹ در گروه آزمایشی علوم تجربی در یک فایل pdf برای داوطلبین مشخص شده است. با کلیک بر روی آن مشخص شده در در ادامه می توانید درصدهای لازم برای قبولی در کنکور تجربی ۹۹ مشاهده نمایید.

دانلود نمونه كارنامه قبولی كنكور تجربی 98

پس از بررسی درصد های قبول شدگان در رشته های مورد علاقه خود، شما می توانید با استفاده از برنامه ریزی مناسب میزان مطالعات خود را به سمت دروس با اهمیت تر تغییر دهید. در این زمینه نیز می توانید با مشاورین مجموعه صدای مشاوران تماس گرفته و اطلاعات لازم در خصوص این شیوه برنامه ریزی را کسب نمایید.

شما می توانید پاسخ سوالات خود را به صورت کاملا رایگان در انتهای همین مقاله از مشاورین مجموعه صدای مشاوران دریافت نمایید. برای این کار کافیست سوال خود را در بخش دیدگاه ها در انتهای همین مقاله مطرح نمایید.
در کوتاه ترین زمان ممکن در همین صفحه به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه نمونه كارنامه قبولی كنكور تجربی 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزمون مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 99

مدارس نمونه دولتی 99 یکی از بهترین مدارس جهت تحصیل دانش آموزان می باشد. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =