میزان حقوق رشته پرستاری 1401

میزان حقوق رشته پرستاری

جهت مشاوره در زمینه میزان حقوق رشته پرستاری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

میزان حقوق رشته پرستاری در سال 1401 چقدر است؟ در این مقاله جدول کامل حقوق و مزایا رشته پرستاری منتشر گردیده است. هر سال بعد از مصوبه اخیر شورای عالی کار و تعیین حداقل دستمزد و حقوق مشمولان کار جدول حقوق و مزایا شامل سنوات ، عیدی پایان سال ، حداقل مزد روزانه ،حق اولاد ، اضافه کاری ، معافیت مالیاتی و … تعیین می شود و حقوق و مزایای میلیون ها شاغل مشمول قانون کار کشور طبق مصوبه اخیر شورای عالی کار اعمال می گردد. میزان حقوق در سال 1401 نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و به واحدهای مشمول قانون کار کشور ابلاغ و کارفرمایان موظف می باشند که پرداخت حقوق را طبق تغییرات جدید در جداول حقوق و مزایای کارگران، انجام دهند.

 

پس از شیوع ویروس کرونا در بهمن ماه سال 98، پرستاران و کادر درمانی در ایران روزهای سختی را تجربه کردند و به دلیل کمبود نیروی انسانی لازم در این خصوص با مشکلات بسیاری مواجه شدند که این مشکلات منجر به تصمیم افزایش حقوق 50 درصدی پرستاران و همچنین صدور مجوزهای لازم برای استخدام بدون گزینش پرستاران گردید که این امر نوید روزهای بهتر در خصوص افزایش حقوق رشته پرستاری در سال 1401 را می دهد.

خبر افزایش تا۵۰ درصدی حقوق همه کارکنان نظام سلامت به دلیل کرونا اکنون در مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

افزایش حقوق پرستاران در سال ۱۴۰۱

رئیس جمهور برای پیگیری فوری اجرای آیین‌نامه اصلاح تعرفه خدمات پرستاری دستورات جدیدی صادر کرده است. رئیس جمهور درباره تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد مطالبات پرستاران گفت: آیین‌نامه اصلاح تعرفه خدمات پرستاری تصویب و به وزارت بهداشت ابلاغ شده و با توجه به تاکید دوباره مقام معظم رهبری درباره این موضوع باید هر چه سریع‌تر اجرایی شود. همچنین موضوع فوق‌العاده خاص و تبدیل وضعیت پرستاران را نیز با فوریت پیگیری کنید.

افزایش حقوق پرستاران تا چند هفته آینده

به گفته معاون پرستاری وزارت بهداشت، افزایش حقوق پرستاران تا چند هفته آینده انجام می گیرد.
🔹قرار بود که اجرای قانون تعرفه‌گذاری جدید برای خدمات پرستاری و افزایش حقوق پرستاران تا پایان شهریور عملیاتی شود، اما دو هفته‌ای به تأخیر افتاده و امیدواریم در چند هفته آینده نهایی شود.

این قانون از ابتدای فروردین ماه سال جاری اجرایی شود اظهارکرد: بر اساس قول نهاد ریاست جمهوری، معوقه سه ماه پایانی سال گذشته هم محاسبه خواهد شد.

حقوق پرستاران سال آینده چقدر افزایش می‌یابد؟

افزایش حقوق پرستاران در سال ۱۴۰۰

تقوی نژاد معاون توسعه و منابع انسانی وزارت بهداشت اظهار داشت میزان حقوق پرستاران حدود ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است میزان دریافتی پرس داشته است میزان فوق العاده شغل پرستاران نیز حدود ۵۰ درصد افزایش داشته و این دریافتی از اول دی ماه سال گذشته نسبت به اسفند ماه سال ۹۷ حدود ۱۰۰ درصد افزایش داشته است میزان فوق العاده شغل پرستاران نیز حدود ۵۰ درصد افزایش داشته و این دریافتی از اول دی ماه سال گذشته در احکام همکاران آنها آورده شده است در حال حاضر دیرکرد مطالبات پرستاران از ۱۵ ماه و حدود سه ماه کاهش پیدا کرده و پرداخت اضافه کاری پرستاران از کاران جدا شده است سختی کار پرستاران نیز در نظر گرفته شده و برای همکاران حساب میشود.

بخشنامه افزایش حقوق پرستاران شرکتی در سال 1400

با سلام و احترام

در راستای اجرای تبصره ۲ بند (ب) ماده ۱۰ دستورالعمل خرید خدمات گروه پرستاری در بیمارستان‌ها و مراکز آموزشی و درمانی مصوب هیأت امناء، موضوع تبصره ماده ۲۲ آیین نامه اداری و استخدامی کارکنان غیرهیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، موارد ذیل با رعایت قوانین و مقررات مربوط جهت اجرا در سال ۱۴۰۰ ابلاغ می‌شود:

۱- تمدید قرارداد با نیروهای گروه پرستاری تحت پوشش شرکت‌های پیمانکار تأمین نیروی انسانی، در صورت وجود اعتبار از محل درآمدهای اختصاصی با درنظر گرفتن مصوبه شورای عالی کار برای سال ۱۴۰۰ نسبت به حقوق پایه پرداخت شده برای سال ۹۹، بلامانع می‌باشد. بدین ترتیب حق الزحمه ماهیانه هر یک از مشاغل گروه پرستاری در سال ۱۴۰۰ در صورت اشتغال تمام وقت بر اساس قانون ارتقاء بهره وری کارکنان بالینی نظام سلامت (بدون احتساب اضافه کاری) با رعایت حقوق پایه، فوق العاده جذب هیأت امناء، کمک هزینه اقلام مصرفی خانوار، کمک هزینه مسکن، فوق العاده نوبت کاری، فوق العاده سختی شرایط محیط کار، برای کارشناسان پرستاری، هوشبری، اتاق عمل و فوریت‌های پزشکی حداقل مبلغ ۵۶.۹۹۰.۰۰۰ ریال، برای کاردان‌های اتاق عمل، هوشبری و فوریت‌های پزشکی حداقل مبلغ ۵۰.۰۴۰.۰۰۰ ریال و برای مشاغل بهیاری و کمک پرستاری حداقل مبلغ ۴۷.۲۶۰.۰۰۰ ریال خواهد بود.

شایان ذکر است برقراری حق اشعه و فوق العاده سختی شرایط محیط کار کارکنان بیمارستان ها و بخش های روانی و سوختگی بر اساس دستورالعمل های مصوب سال ۱۳۹۶ علاوه بر مبالغ فوق پس از معرفی پیمانکار به دانشگاه/ دانشکده و دریافت تأییدیه درصد تعیین شده، بلامانع می باشد.

۲- پرداخت نوبت کاری (طبق ماده ۵۶ قانون کار)، اضافه کاری (در صورت ارجاع کار اضافه به کارکنان طبق ماده ۵۹ قانون کار)، کمک عائله مندی (بر اساس ماده ۸۶ قانون تأمین اجتماعی) و مبلغ پایه سنوات بلامانع می‌باشد. ضمناً در صورت پرداخت کارانه مبتنی بر عملکرد، ضروری است مفاد بخشنامه شماره ۱۸۳۱/۱۰۰ مورخ 1398/12/27 مقام عالی وزارت مبنی بر جداسازی کارانه از اضافه کار، رعایت گردد.

۳- به استناد بند ۸ مصوبات جلسه مورخ 1394/01/23 شورای برنامه ریزی و نظارت بر توزیع درآمد اختصاصی وزارت متبوع، مشاغل تمام وقت موضوع دستورالعمل خرید خدمات گروه پرستاری، مشابه سایر کارکنان بیمارستان ها مشمول پرداخت عملکردی می گردند.

افزایش ۵۰ درصدی حقوق پرستاران از اول دی ماه 99

سیدکامل تقوی‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت:

▪️حقوق یک پرستار کارشناس تازه استخدام شده اکنون ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و حقوق یک پرستار کارشناس ارشد تازه استخدام شده ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است؛ حقوق کارشناس به ۷ میلیون ۱۰۰ و حقوق کارشناس ارشد ۷ میلیون و ۳۰۰ خواهد رسید.

میزان حقوق و درامد رشته پرستاری

میزان حقوق و درامد رشته پرستاری مطابق مصوبه جدید شورای عالی کار از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می گردد. بازار کار و محل اشتغال برای فارغ التحصیلان رشته پرستاری گسترده و متفاوت می باشد.

میزان دریافتی نیز با توجه به محل فعالیت و میزان تخصص پرستار و سابقه کار متفاوت خواهد بود. در سال قبل میزان درآمد پرستاران در بیمارستان های دولتی در حدود 3 میلیون تومان و بازه درآمد پرستاری در حدود 6 میلیون تومان الی 10 میلیون تومان در ماه بود که امسال افزایش یافته است.

آخرین جدول حقوق مزایای منتشر شده را در ذیل مشاهده می نمایید که مربوط به سال های قبل است و شامل حداقل دستمزد می باشد.

برای اطلاع از میزان حقوق رشته پرستاری 1401 در مراکز مختلف و با توجه به تخصص در سال ۱۴۰۱، از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایند، کارشناسان مجرب صدای مشاوران پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

 

ردیف حقوق رشته پرستاری 99 روزانه (ریال) ماهانه (ریال)
۱ پایه حقوق (بامبنای ۳۰ روزه) ۶۱۱۸۰۹ 18,354,270
۲ کمک هزینه مسکن ۱۳,۳۳۳ ۴۰۰,۰۰۰
۳ مزد سنوات ۱۷,۰۰۰ ۵۱۰,۰۰۰
۴ کمک هزینه اقلام مصرفی خانوار (حق بن کارگری) ۳۶,۶۶۷ ۱,۱۰۰,۰۰۰
۵ کمک عائله مندی یک فرزند (سه برابر حداقل دستمزد روزانه) ۳۰,۹۹۸ ۹۲۹,۹۳۱
۶ عیدی و پاداش ۵۱,۶۶۳ ۱,۵۴۹,۸۸۵
۷ مزایای پایان کار (سنوات خدمت) ۲۵,۸۳۱ ۷۷۴,۹۴۳
۸ مرخصی (بابت یک ماه در سال) ۳۰۹,۹۷۷ ۹,۲۹۹,۳۱۰
۹ حق شیفت ۱۰%- در ازای ۳۰ روز شیفت صبح و عصر ۳۰,۹۹۸ ۹۲۹,۹۳۱
۱۰ حق شیفت ۱۵%- در ازای ۳۰ روز شیفت صبح – عصر – شب ۴۶,۴۹۷ ۱,۳۹۴,۸۹۷
۱۱ حق شیفت ۲۲.۵%- در ازای ۳۰ روز شیفت صبح و شب یا عصر و شب ۶۹,۷۴۵ ۲,۰۹۲,۳۴۵
۱۲ حق شیفت ۳۵%- در ازای ۳۰ روز شیفت شب ثابت (۲۲ شب تا ۶ صبح) ۱۰۸,۴۹۲ ۳,۲۵۴,۷۵۹
۱۳ سقف معافیت مالیاتی پایه برای حقوق رشته پرستاری ۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ حقوق یک ساعت کار عادی با مبندای حداقل دستمزد ۴۲,۲۸۹
۱۵ مبلغ یک ساعت اضافه کاری با مبنای حداقل دستمزد ۵۹,۲۰۴
حداقل عیدی سال ۱۸,۵۹۸,۶۲۰
حداکثر عیدی سال ۳۷,۸۹۷,۹۳۰

میزان حق الزحمه پرستاران در سال 1400

🔹حق الزحمه پرستاران ۵۶.۹۹۰.۰۰۰ ریال تعیین شد

معاونت توسعه وزارت بهداشت:
🔻حق الزحمه ماهیانه هر یک از مشاغل گروه پرستاری در سال 1400، در صورت اشتغال تمام وقت بر اساس قانون ارتقای بهره وری و بدون احتساب اضافه کاری برای کارشناسان پرستاری، هوشبری، اتاق عمل و فوریت پزشکی حداقل ۵۰.۰۴۰.۰۰۰ ریال است. و برای مشاغل بهیاری و کمک پرستاری حداقل مبلغ ۴۷.۲۶۰.۰۰۰ ریال خواهد بود.

نحوه محاسبه حقوق پرستاران 1400

حقوق رشته پرستاری 99

نحوه محاسبه حقوق رشته پرستاری در سال 1400 مطابق با توضیحاتی است که در ادامه ذکر شده است. برای کسب اطلاعات دقیق تر از جزئیات حقوق پرستاران با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

نحوه محاسبه افزایش مزد سنوات سال گذشته :

{مزد سنوات =۱۷۰۰۰۸+ (۱.۱۲* مزد سنوات سال های گذشته)}مراکز دارای طبقه بندی مشاغل نیز مطابق جدول ذیل معادل گروه شغلی پایه سنوات تخصیص خواهد یافت.

گروه ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
پایه سنوات ۱۷۰۰۰ ۱۷۲۰۰ ۱۷۴۰۰ ۱۷۶۰۰ ۱۷۸۰۰ ۱۸۰۰۰ ۱۸۲۰۰ ۱۸۴۰۰ ۱۸۶۰۰ ۱۸۸۰۰
گروه ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰
پایه سنوات ۱۹۰۰۰ ۱۹۴۰۰ ۱۹۸۰۰ ۲۰۲۰۰ ۲۰۶۰۰ ۲۱۰۰۰ ۲۱۴۰۰ ۲۱۸۰۰ ۲۲۲۰۰ ۲۲۶۰۰

با توجه به اینکه در ماده 56 قانون کار در نوبت کاری علاوه بر مزد درصدهای اعلام شده تحت عنوان فوق العاده نوبت کاری درج شده است و منظور از مزد صراحتا مشخص نشده است که (حداقل مزد قانون کار یا مزد ثابت ماهانه کارگر) ملاک عمل پرداخت مزد ثابت ماهانه کارگر خواهد بود، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان حقوق رشته پرستاری 99 با توجه به میزان مهارت و تخصص و محل فعالیت، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

میزان حقوق پرستاران تامین اجتماعی و وزارت بهداشت

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اعمال افزایش حقوق پرستاران این سازمان مشابه با پرستاران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
مصطفی سالاری در جلسه با اعضای هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری اظهار کرد: با توجه به افزایش حقوق و دستمزد پرستاران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در سازمان تأمین اجتماعی نیز با موافقت شورای حقوق و دستمزد، افزایش حقوق‌ها از ماه جاری اجرا و حقوق پرستاران مشابه با وزارت بهداشت خواهد بود.
وی ادامه داد: بعد از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیشترین تعداد پرستاران با سازمان تامین اجتماعی همکاری داشته و ۱۶ هزار و ۵۰۰ پرستار در مراکز درمانی تأمین اجتماعی سراسر کشور مشغول خدمت‌رسانی به بیماران هستند.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین با بیان این که تعدادی از پرستاران شاغل در مراکز درمانی دولتی و خصوصی نیز بیمه شده سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: در مجموع ۷۰ هزار پرستار تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است.
وی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در ماه گذشته اظهار کرد: با جذب و به کارگیری پرستاران پذیرفته شده در این آزمون، شاهد کاهش فشار کاری پرستاران و بهبود شاخص تعداد پرستار نسبت به تخت‌های بستری خواهیم بود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی توسعه خدمات درمانی این سازمان را نیز بر اساس سطح‌بندی مراکز درمانی کشور عنوان کرد و افزود: بر اساس مطالعات انجام گرفته در سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت، توسعه خدمات درمانی براساس اولویت و به منظور تحقق عدالت در دسترسی به خدمات مورد توجه قرار می‌گیرد.
سالاری در ادامه از نهایی شدن مطالعات مربوط به سطح‌بندی مراکز درمانی خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته به بیمارستان‌های موجود سازمان تأمین اجتماعی ۵۵۰ تخت اضافه شده و توسعه و تجهیز مراکز موجود نیز پیگیری خواهد شد.

درآمد و حقوق رشته پرستاری در دنیا

در این بخش به معرفی 5 شغل پردرآمد پرستاری پرداخته ایم. برای مشاهده حقوق این مشاغل در کشور دلخواه می توانید به سایت payscale مراجعه کنید.

سمت میزان حقوق
پرستار متخصص بیهوشی 167،950 دلار
پرستار پزشک عمومی 107،030 دلار
پرستار متخصص بالینی 106،028 دلار
پرستار پزشک روانپزشکی 105658 دلار
پرستار ماما 103،770 دلار

مطالب مرتبط:

شهریه رشته پرستاری دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور پرستاری

 

شما می توانید پاسخ سوالات خود را به صورت کاملا رایگان در انتهای همین مقاله از مشاورین مجموعه صدای مشاوران دریافت نمایید. برای این کار کافیست سوال خود را در بخش دیدگاه ها در انتهای همین مقاله مطرح نمایید.
در کوتاه ترین زمان ممکن در همین صفحه به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه میزان حقوق رشته پرستاری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
443 دیدگاه برای “میزان حقوق رشته پرستاری 1401”
 1. برای دبیری باید میانگین معدل سه سال رو داشته باشی وگرنه نمیتونی دبیرشی

  • سلام دوست محترم میانگین سه سال14باید باشد

   • سلام.خسته نباشید.من دانشجوی پرستاری ام…میخواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی باید هم سربازی رفت و هم طرح..یا جفتشون یکین؟؟چجوریه؟؟

 2. با سلام و خسته نباشید
  ایا پرستاری دولتی و ازاد در استخدام فرق دارند؟
  و ایا به دانشجویان پرستاری حقوق میدهند؟

 3. سلام از هرکی پرسیدم یه جواب داد
  میشه لطفا بگین یه پرستار که تاز فارغ التحصیل شده(از دانشگاه دولتی)هرماه چقدر دستش میره سه(لطفا هم پایه درآمد و هم اون چیزی رو که دستشو میگیره هردوشون رو بگید

  • سلام دوست محترم دردوران طرح بدون اضافه کاری2500000تومان

 4. ببخشید کسی که تازه فارغ التحصیل پرستاریه و تاز پرستار شده
  حقوقش در چه محدوده ایه
  با تشکر از سایت خوبتون

  • سلام دوست محترم دردوران طرح2500000بدونه اضاف کاری

   • سلام من طرحی ام و 8ماهه ک کارمیکنم حکمم 4/300هست،اضافه کاریم بطورمیانگین دو تومن

 5. سلام ببخشید درآمد پرستاری در شهر های مختلف فرق میکنه
  همچنین لطفا بگین بازه درآمدی (پرستاری)مثلا در شهر تهراندر سال ۹۸ چقدر بوده
  و این بازه تو شهر های که کلان شهر نیستن چند میایون تومانه

 6. سلام خسته نباشید ببخشید کسی که بورسیه شده توسط دانشگاه موقعه دانشجویی چقدر بهش میدن؟

  • سلام دوست محترم در بستگی به دانشگاه داره

   • مثلا ملی شیراز پرستاری باشه چقدر میدن؟

    • سلام دوست محترم پایه2800شروع میشه ربطی به دانشگاه فارغ التحصیلی نداره البته دردوران طرح و بدون کارانه

 7. سلام حقوق پرستاری به اضافه کارانه حداکثر تا چقد هست
  حقوق سوپروایزر هارو هم بگید

  • سلام دوست محترم درسال99 بدون کارانه دریک شیفت4000000میلیون تومان

 8. اقا الان من نفهمیدم 2میلیونو خرده ای یا 25ملیون

 9. سلام.حقوق یه پرستار که طرحش رو تمام‌کرده چقدره یعنی بعد طرح.و اینکه مدرک تحصیلی چقد تاثیر داره تو درامد و سوپپروایزر چقد بیشتر می‌گیره معمولا؟ممنون می شم‌جواب بدین

  • سلام دوست محترم بستگی به استان بیمارستان دولتی وغیر دولتی داره حدودا3به بالا

   • با سلام حقوق پرستاری که تازه از دانشگاه ازاد فارغ التحصیل شده چقدره و حقوق یه پرستار با دو شیفت کاری بدون کارانه و با کارانه چقدره ؟

 10. سلام من الان فارغ التحصیل پرستاریم بایدبرم سربازی بااین وضعیت بعدسربازی واسم کارهست؟؟؟چون دوستام که فارغ التحصیل شدن زیادراضی نیستن.ممنون میشم کمکم کنید.

  • سلام دوست محترم بله بدون کارانه پایه حقوق امسال پرستارها4000000میلیون می باشد.که این برای یه شیفت کاتری هست تادرامد9000000میلیون درماه هم می توانید داشته باشید

 11. ببخشید درآمد یک برستار در تهران که دوره طرحشهم تموم کرده در یک شیفت چقدره؟؟؟

  • سلام دوست محترم بستگی به بیمارستان دولتی وغیردولتی دارهوکارانه حدودا6000000میلیون

  • سلام من فارغ پرستاریم اگه بخوام فعلا سربازی نرم میتونم تو طرحم و دوران بعد طرح حقوق کامل بگیرم؟ درصورتی که برای نرفتن به سربازی پیام نور یه رشته دیگه رو ثبت نام کنم یعنی همزمان شغلم پرستاری باشه و دانشجو یه رشته دیگه به حساب بیام براینکه سرباز نشم ؟

   • سلام دوست محترم پذیرش چه مقطعی؟برای مشاوره جامعتر بامشاوران ما در ارتباط باشید

    • مثلا مقطع کارشناسی مهندسی ای تی در پیام نور (فقط برا این که سرباز بیفته عقب تر

 12. سلام
  به یه پرستار طرحی اضافه کار ساعتی چقدر میدن؟
  حداقل کارانه چقدره؟

  • سلام دوست محترم امسال پایه4000000میلیون می باشداضافه کار درابتداکم می باشد ولی سقفی ندارد.کارانه امسال هنوز مشخص نیست

 13. ببخشید برای پرستاری شهید بهشتی تهران
  رتبه در منطقه دو باید در چه حدودی باشه(بدون هیچ سهمیه دیگه ای بجزمنطقه 2)

 14. سلام خسته نباشيد خواستم ببينم ميانگين درامد ارشد مراقبت هاي ويژه
  و بعد هم دكتري چقدره و اينكه با مدرك دكتري ميشه تو بالين هم كار كرد يا فقط آموزشيه؟

  • سلام دوست محترم در شروع کار 4500000به بالا مدرک درحقوق انچنان تاثیری ندارد.بادکتری شما گزینه وجایگاه کاری بیشتری برای انتخاب دارید

  • سلام بازار کار ارشد و دکتری پرستاری چطوره چون شنیدم به سختی استخدامی داره برای ارشد؟

 15. سلام برادر،من سوالم دررابطه باکارهست،الان برای رشته پرستاری کارهست؟؟؟؟؟به خصوص منکه بایدسربازی برم ودوسال دیگه برگردم،ممنون میشم ازکمکتون.

  • سلام دوست محترم بله بازارکار پرستار درایران عالی هست

 16. سلام
  میگید که ۲.۵ ملیون بدون اضافه کاری حقوق پرستاری هست منظور چند ساعت کار در ماه هست
  و اینکه مثلا بعد ۵ سال با همون ساعات کار کردن تقریبا چقدر حقوق میدن؟

  • سلام دوست محترم این پایه حقوق است ساعت کاری اضافه کاری وکارانه بستگی به بیمارستان داره. درامده 6به بالا

 17. سلام من دانشجوی ترم ۳ هستم میشه بگید میتونم همزمان کنار طرح ارشد بخونم یا نه؟ واینکه بهترین گرایش ارشد چیه و از چه زمانی بهتره شروع کنم؟

  • سلام دوست محترم همزمان با طرح نمیشه ارشد قبول شوید طرح متوقف می شودگرایش با تئجه به سابقه وعلاقه فرد وبرنامه ی که دارد متفاوته ولی مراقبت های ویژه وسالمندی وداخلی.یکسال اخر

 18. سلام من دانشجوی ترم پرستاری ام میخواستم ببینم تا سه سال دیگه بازارکار برای پرستاری هس چون الان هم از بعضی جاها میشنوم ک بازار کار پرستاری تقریبا رو به اشباع است?لطفا راهنمایی ام کنید خیلی نگرانم

  • سلام دوست محترم بازارکار این رشته درایران وجهان باتوجه به افزایش جمعیت سالمندوبیماریهای بیولوژیکی نیازمند پرستاران متخصص هست

 19. سلام من سال اخر پرستاری هستم میخواستم بدونم کارانه یک سال در سال گذشته چقدر بوده؟؟؟ و اینکه گفتین امسال پایه حقوق 4 میلیون تومان شده آیا بخشنامش صادر شده و مطمئن باشیم یا هنوز دارن بررسیش میکنن؟؟؟

  • سلام دوست محترم کارانه برای هر بیمارستان متفاوت هست.باتوجه به رسمی پیمانی یا قردادکارمعین متفاوته برای طرحی ها3600000می باشد از کارگزینی پیگیرباشید

 20. سلام شهریه هر سال برای دانشجوی پرستاری تو دانشگاه آزاد چقدر؟

 21. سلام. شهریه دانشگاه آزاد برای دانشجوی پزشکی در سال چقدر هست؟!!

  • سلام دوست محترم با توجه به سطح دانشگاه متفاوته حدوداهر ترم 17میلیون

 22. سلام حداقل حقوق یک پرستار در منطقه محروم با دو شیفت کاری چقدره؟

 23. سلام ببخشید کارانه یعنی چی؟یه تازه پرستار حداکثر چند ساعت میتونه کار کنه؟و درامدش حداقل چقدر هستش(یک شیفت)؟

  • سلام کارانه سودی که بیمارستان داشته وبین افراد توزیع می کنه .ساعت با توجه به مدرک وتخصص وسابقه متفاوته.4000000میلیون

 24. سلام یک دکترای پرستاری در ماه تو چه بازه ای می تونه درآمد داشته باشه؟و اینکه چطور جزء هیئت علمی دانشگاه می تونه بشه؟اگه هر دوتا شو جواب بدین ممنون میشم

  • سلام دوست محترم حداقل پایه حقوق برای همه ثبت بستگی به عنوان شغلی شما ساعت شیفت کارانه بیمارستان داره/برای هیات علمی درفراخون سراسری وزارت بهداشت.یا فراخوان جدا گانه ی که هر دانشگاه اعلام می کند می توانید شرکت کنید

 25. سلام
  پسری ک دوران طرح و سربازیش یکیه، حقوق نظام وظیفه رو میگیره یا حقوق یه پرستار رو؟؟
  و حدودا چقدره حقوقش؟؟

  • سلام دوست محترم حقوق سرباز باتوجه به درجه ومنطقه محل خدمت متفاوت

 26. سلام
  هرشیفت کاری یک پرستار چند ساعت است؟؟؟

  • سلام دوست محترم 8ساعت 12ساعت شما درماه باید یه ساعت معینی روپرکنید

 27. بعد از فارغ التحصیلی، میشه طرح و سربازی رو یکی رفت؟؟!
  حقوقش چقدره؟؟

  • سلام دوست محترم فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی به دو طریق زیر می توانند خدمت سربازی خود را انجام دهند:

   خدمت تحت عنوان پیام آوران بهداشت.خدمت در یگان های نظامی.مثل سربازان باتوجه به درجه ومنطقه محل خدمت متفاوت

 28. سلام خسته نباشید حقوق یه پرستار با ۱۴سال سابقه کاری اونم مرد در بیمارستان دولتی چقدره؟؟۱ساعت اضافه کاری چقدرمیدن؟؟

 29. سلام خسته نباشید
  یک راهنمایی میخواستم ازتون به نظرتون ارشد پرستاری رو اول بخونیم یا سربازی رو بریم ؟ممنون میشم کمک کنید

  • سلام دوست محترم این بستگی به شرایط وبرنامه اینده شما دارد ایا تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور دارید.چون درایران ارشد وکارشناسی از لحاظ درارمد تفاوت انچنانی ندارند.ایا دنبال پست سازمانی هستید یانه.

   • ببنید بنده به آموزش پرستاری علاقمندم و درمورد ادامه دادنش شکی ندارم ،فقط یه چیزی که برام مبهمه الان منی که پایان خدمت ندارم ارشد قبول بشم میتونم تو بیمارستان خصوصی اینا مشغول به کار شم؟

    • سلام دوست محترم از لحاظ نظام وظیفه بامعافیت تحصیلی کار کردن دانشجو مسئله ی نداره ولی اینکه اون بیمارستان قبول کنن خودتون باید پیگری کنید درمانگاهها که میشه

 30. سلام ببخشید برای قبولی ارشد و دکتری پرستاری معدل کل دوران کارشناسی شرطه؟یه نفر به من گفت باید معدل کل کارشناسی بالای ۱۴ داشت برای دکتری

  • سلام دوست محترم معدل درازمون تاثیر داردشرط معدل برای ارشد12برای تقریبا همه دانشگاه به جز دانشگاه ارتش که14هستبرای دکتر هم معدل ارشد مهم هست.درمصاحبه دکتر معدل هرچه بالاتر امتیاز بیشتر در مقطع.برای اطلاع از جزئیات با مشاوران ما درارتباط باشید

 31. سلام
  ببخشید یکی از اقوام ما پزشک عمومیه ودر بیمارستان استخدام و اورژانس کار میکنه.حدود پنج سال.میگه درآمد پرستار از یک پزشک عمومی بیشتر و ما ماهی پنج میگیریم پرستارا هشت تا دوازه میلیون.حداقل دریافتی یه پرستار هشت حداکثر دریافتی پزشک عمومی در اورژانس شش میلیون.واقعا درست میگه؟پرسیدم پس چرا پزشکی بالاترین رتبه رو میخواد میگه مردم در جریان درآمد چندبرابری پرستارا نسبت به پزشکا نیستن؟

  • سلام دوست محترم بستگی به شیفت بیمارستا ساعات شیفت هست پرستاران درامد خوبی دارن

  • سلام میشه طرح رو گذروند بدون این که سربازی رفته باشی؟

 32. سلام من شنیدم که دانشجو های زیادی از پرستاری انصراف میدن دلیلش چیه؟؟
  واسه پولشه یا کار سختش

  • سلام دوست محترم ما این چیزی که شما گفتید نه دیدیم نه شنیدیم

 33. سلام وقت بخیر
  میشه درمورد برنامه و شیفت کاری پرستارا بگید ک مثلا در طول هفته چن روز وچن ساعت میرن سرکار؟
  یه سوال دیگ هم ک داشتم درمورد موسسه های پرستاری در منزله مجوز تاسیسشو به کارشناس پرستاری میدن یا حتما باید پزشک باشه؟و اینکه سرمایه زیادی لازم داره؟

  • سلام دوست محترم حقوق وشیفت باتوجه به مدرک بیمارستان وسوابق متفاوت هست.سوال دوم بله برای مشاوره کاملتر بامشاوران مادرارتباط باشید

 34. سلام خسته نباشید ببخشید کسی ک تازه فارق التحصیل شده و چهار سال دانشگاه تموم کرده و میخواد مشغول کار بشه میتونه دو شیفت برداره؟!
  زمان دانشجویی ام حقوق میدن ب دانشجوهای رشته پرستاری؟!

  • سلام دوست محترم دردانشگاه خاص امکان کمک هزینه تحصیلی هست.شما وارد طرح که می شوید باتوجه به بیمارستان ونیاز. مسئول مربوطه شیفت ماهانه ارائه می کند شما در درمانگاه می توانید مشغول باشید

 35. کجاکارمیکنید؟؟چرااطلاعات دروغ میدید؟کارانه 6تومن؟درامد10تومن؟؟بله اگه 3جا کارکنی.وگرنه اگه تویه بیمارستان باکارانه خوب کارکنی نهایتش5الی6تومنه نه بیشتر

  • سلام دوست محترم کسی نگفته کارانه 6تومن درامددریک جا10تومن

 36. سلام وقت بخیر یه سوال درمورد موسسه های پرستاری در منزل داشتم خاستم بدونم مجوزشو به کارشناس پرستار میدن یا حتما پزشک باید باشه؟ و اینکه شرایطشو اگه میدونید ممنون میشم توضیح بدین

  • سلام دوست محترم به پرستار درصورت داشتن سابقه کاربالینی باتوجه به نوع مدرک مجوز اعطامی شودبرای اطلاع ازجزئیات بیشتر بامشاوران ما در ارتباط باشید

 37. سلام حقوق رشته‌ی فوریت پزشکی چقدره؟
  حداقل و حداکثرش رو توضیح بدید واقعاً ممنون میشم.
  تشکر

 38. به نظر شما اگه از الان شروع کنم و روزی 10 ساعت مطالعه داشته باشم و مباحث منتخب و پر سوال رو بخونم
  میتونم پرستاری آزاد یا فوریت پزشکی بیارم؟
  نظر شما چیه استاد عزیز؟؟؟

  • سلام دوست محترم شما بابرنامه ریزی وباتوجه به لودجه بندی شانس دارید

 39. سلام
  برای دانشجویان پرستاری ترم چند و کجاها میشه کار دانشجویی انجام داد و حقوق ساعتیشون چقده؟

  • سلام دوست محترم در درمانگا ه های خصوصی .ساعت بستگی به شهر ومهارت شما وتسلط شما متفاوت هست

 40. سلام میشه توضیح بدین چطور میشه مترون بیمارستان شد ؟ مدرک تحصیلی یا سابقه کار تاثیر داره؟

 41. سلام…
  تفاوت حقوق ارشد و کارشناسی پرستاری چقدر هست؟ مثلا حقوق کسی که کارشناسی و دیگری ارشد پرستاری دارد و در بیمارستان های چمران شیراز کار میکند، چقدر تفاوت دارد؟ مگه مدرک ارشد کسانی که خارج از کشور میگیرند، حقوق بیشتری دارن؟

  • سلام دوست محترم تفاوت زیادی بین مدرک نیست مگر سابقه کار داشته باشد

 42. سلام ،من پرستاری دولتی مشهد میخونم اما شنوایی سنجی زاهدان هم اوردم،خیلیا میگن پرستاری هم از لحاظ کاری سخته و هم حقوقش پایینه،من نمدونم الان چه کنم،؟از طرفی چرا عده ای از پرستاری انصراف میدن اگه کارش خوبه و از این حرفا.

 43. سلام ،ببخشیدمن فعلا به هیچ کدومشون علاقه ای ندارم اما میخوام تحقیق کنم ببینم کدوم یکی رشته بهتره تا ادامه بدمش؟؟

  • سلام دوست محترم هردو رشته بازارکار خوب وسختی های خودشون رو دارن

 44. ببخشید حقوق یه پرستار با مدرک ارشد با شیفت معمولی چقدر است؟

  • سلام دوست محترم بسته به بیمارستان دولتی خصوصی متفاوت هست4به بالا

 45. ببخشید اگه دولتی باشه چند هستش ؟
  و اینکه در دانشگاه به دانشجویان پرستاری چه حقوقی میدن ؟

  • سلام دوست محترم دردانشگاه عادی حقوقی داده نمی شودمگردانشگاه خاص قبول شده باشند

 46. سلام حداقل معدل واسه استخدام کارشناسی پرستاری چقدر باید باشه؟

  • سلام دوست محترم درازمون استخدامی وزارت بهداشت معدل قید نشده دردوره های قبل. ارگانهای خصوصی هم باتوجه به شرایط ممکن شرط معدل متفاوتی داشته باشند

 47. سلام حداقل حقوق پرستار تازه کار چقدره با کارانه و اضافه کار؟

  • سلام دوست محترم پایه 2800000کارانه واظافه کار استان باستان وبیمارستان به بیمارستان متفاوته

 48. سلام درامد یه پرستار توی قزوین چنده؟با کارانه !

 49. سلام حقوق یه پرستار تازه کار توی کرمانشاه چقدره با کارانه و اضافه کار

 50. سلام
  ببخشید یه جا گفتین حقوق پایه ۳۶۰۰ یه جا ۲۸۰۰ کدومشه؟

 51. با عرض سلام.حقوق پرستار تازه کار با اضافه کاریش در اهواز چنده.؟؟؟.با تشکر…

  • سلام دوست محترم هر استان متفاوته براساس درامدبیمارستان وسابقه پرستار .تعدادشیفتها درحالت معمولی حدود4000000

 52. حقوق پرستار تازه کار توی شهرهایی مث کرمانشاه و زاهدان و.. بیشتره یا یزدو کرمان و قم تهران و…؟ کدومش؟
  و اینکه ب پرستاران وام حدود چقد میدن؟
  و اینکه کسی ک وام میگیره میتونه بره ی کشور دیگ و قسطاشم ب موقع پرداخت کنه؟ (ینی از ایران بره ی کشور دیگ برا کارو زندگی و تو ایران وام گرفته باشه و همچنان قسطاشم بده)

  • سلام دوست محترم هر استان متفاوته براساس درامدبیمارستان وسابقه پرستار .تعدادشیفتها درحالت معمولی حدود4000000.معمولا باید تسویه انجام بشه یا فردی براتون قسط واریزکنه.چون بستگی داره به اینکه از کجا وچه تعهدی دادیدبهترازکارگزینی بیمارستان پیگیرشویدچون اطلعیه دراین زمینه موجود نیست

 53. سلام.دریافتی یه پرستار توی اصفهان چقدر میتونه باشه؟با کارانه و…

  • سلام دوست محترم هر استان متفاوته براساس درامدبیمارستان وسابقه پرستار .تعدادشیفتها درحالت معمولی حدود4000000

 54. با سلام و خسته نباشید

  ببخشید میخواستم در رابطه با محدودیت سنی استخدامی راهنماییم کنید…حداکثر سن برای استخدام دولتی چقدره؟برای بیمارستان های خصوصی هم سن مهمه؟ و اینکه دولتی بهتره یا خصوصی از لحاظ حقوق و مزایا؟

  • سلام دوست محترم سن استخدامی باتوجه به مدرک تحصیلی می باشد می باشد.بیمارستان بله.هرکدام مزایا ومعایبی دارند

 55. یه پرستار اضافه کار ساعتی چندمیگیره؟؟؟

  • سلام دوست محترم بسته به بیمارستا ودرکانگاه دولتی خصوصی متفاوته

 56. سلام خدمت شما
  پرستار تازه کار اگه بخواد دوشیفت و فشرده کار کنه تا چقد میتونه درآمد داشته باشه؟
  و همین شرایط برای رشته‌ ی فوریت پزشکی چطوره؟؟

  • سلام دوست محترم بستگی به استان وساعات شیفت داره تا7تومان

 57. ببخشید حقوق یک پرستار طرحی تو شهری مثل نیشابور با اضافه کار و کارانه چقدره

 58. سلام حقوق پرستاری که دوره طرحش رو تموم کرده در سنندج چقدره؟؟؟

  • سلام دوست محترم بستگی به دولتی .خصوصی کارانه اضافه کار دارد

 59. سلام ببخشید حداقل(حقوق پایه) و حداکثر(با اضافه کاری و کارانه) حقوق یه پرستار در مشهد تو چه حدودیه؟
  مرسی

 60. برا پرستاری و فیزیوتراپی میانگین معدل سه سال باید حداقل چند باشه ؟

  • سلام دوست محترم سوال شما واضح نیست برای چه دانشگاهی؟

 61. سلام حقوق یک دانشجوی پرستاری در ترم اول چقدره؟؟؟؟؟؟

  • سلام دوست محترم دانشجو اگر دردرمانگاهای خصوصی کارپیدا کند حدود1500000بسته به تعدادشیفتی که برمی دارد

 62. سلام حقوق یک دانشجوی پرستاری ترم اول چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دانشگاه تهرانم باشه

  • سلام دوست محترم دانشجو اگر دردرمانگاهای خصوصی کارپیدا کند حدود1500000بسته به تعدادشیفتی که برمی دارد

 63. حقوق یک شیفت پرستار؟؟

 64. سلام منظور از کارانه و طرح چیه؟

  • سلام دوست محترم کارانه دارمدی هست بیمارستان داشته وسود ان بین کادر تقسیم می شود.طرح برای رشته پزشکی وپیراشکی که کشور به ان زیاد داد انجام می شود

 65. سلام برای ارشد پرستاری معدل کارشناسی هم‌‌ مهمه چند باشه؟یا برای دکترا معدل ارشد مهمه؟

  • سلام دوست محترم برای ارشد انچنان نه ولی دکتر برای مصاحبه نمره دارد

 66. سلام خاستم بدونم افزایش ۵۰ درصد حقوق پرستاران صحت داره یا خیر؟ با این افزایش حقوق پایه جقدر میشه؟؟
  چنتا پرستار گفتن ک هیچ گونه افزایشی نداشتن و این برای یه عده ی خاصه

 67. سلام..من تازه گی شنیدم حقوق پرستارا رو زیاد کردن.. میخواستم بدونم واقعیت داره یاشایعس؟اگه زیاد بشه حقوق دوران طرح هم زیاد میشه؟

 68. سلام..میخواستم بدونم حقوق پرستاری با فردی که 115کار میکنه یکیه یا ن؟اگر نیس چقدر تفاوت دارد؟ممنون

 69. با سلام کارشناسی پرستاری کل واحداش ،چند واحده؟

 70. سلام خسته نباشید
  حقوق پرستاران در بیمارستان خصوصی در سال ۹۹ چقدر است؟

 71. سلام خسته نباشید
  بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه باتوجه به اینکه فرد از استان دیگری باشه و دانشگاه شم یه استان دیگر برای گذراندن طرح بسته به خواست دانشجو میتونه تو استان محل دانشگاه طرحشو بگذرونه؟؟؟

 72. سلام
  به دانشجو های پرستاری در دانشگاه های دولتی از ترم چندم حقوق میدن

  • سلام دوست محترم حقوقی داده نمی شود.فقط دردانشگاههای خاص ممکنه مبلغ ناچیزی پرداخت شود

 73. سلام قیمت خرید تهعد خدمت پرستاری چنده؟

  • سلام دوست محترم منظورشما ازادکردن مدرکتان هست؟ورودی چه سالی هستید؟

 74. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم پایه حقوق پرستار پیمانی سال 99چقدره؟اخه چند روز پیش حکم پیمانی منو زدن و با حکم طرحیم(که اخیرا15درصد افزایش ضریبم زده بودن)فقط 2000تومن فرق داشت.میخوام ببینم یعنی تفاوت حقوق پرستار پیمانی امسال با طرحی 2000تومنه؟یا اینکه اشتباه برام محاسبه کردن.ممنون میشم اگه جواب بدید

 75. سلام برای رشته پرستاری هر سال چند ترم داره و هر ترم چقدر شهریه داره برای دانشگاه ازاد شهر قم. و درآمد پرستاری تو شهر قم چقدره؟

  • سلام دوست محترم 2ترم هرترم حدود3500000شهریه درامدیه شیفت معمولی4500000

   • بازار کار پرستاری تو شهر قم چجوریه؟ برای کسی ک میخاد 4 سال دانشگاه رو بگذرونه بعد کار هست؟

 76. سلام حقوق یک دانشجوی پرستاری که دو شیفت کار کنه چقدره؟؟

  • سلام دوست محترم دانشجو پرستاری دردرمانگاه بعضی استان می توان مشغول باشن که بستگی به شیفت واستانها مدنظرمتفاوته تا3میلیون

 77. راسته که میگن درامد پرستاری بیشتر از فیزیوتراپیه ؟

 78. سلام میخواستم بدونم مهاجرت پرستاری خوبه یا نه اگرم خوب باشه کار شرایط مهاجرت اسونه یا نه؟

  • سلام دوست محترم مهاجرت اگر با برنامه برای کشورهای کانادا والمان ..مناسب می باشد.اگر شرایط داشته باشید اسان

 79. سلام حقوق یک پرستار تازه کار در یک شیفت و بدون کارانه در گیلان چقدره؟

  • سلام دوست محترم بستگی به استان بیمارستان خصوصی دولتی مدرک.شیفتها.عادی4به بالا

 80. سلام حقوق کسی که تازه پرستار شده چقدره همراه اضافه کاری؟

  • سلام دوست محترم بستگی به استان بیمارستان خصوصی دولتی مدرک.شیفتها.عادی4به بالا

 81. سلام . میخواستم بدونم حقوق پایه پرستاری چقدره؟ و با اضافه کار و… میانگین در ماه چقدر درآمد میشه؟ (در شروع کار)

  • سلام دوست محترم بستگی به استان بیمارستان خصوصی دولتی مدرک.شیفتها.عادی4به بالا

 82. سلام شرایط مهاجرت چیه

  • سلام دوست محترم باتوجه به شرایط شما وکش.رانتخابی متفاوت هست بامشاوران ما درارتباط باشید

  • سلام
   ببخشید حقوق یکماه پرستاری طرحی حدودا چقدر هست امسال؟

 83. سلام
  من ترم ۳ هستم میشه بگید دیر نیس که از ترم ۴ ببعد جوری واحد وردارم که ۷ ترمه تموم کنم؟؟ اگه راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام دوست محترم خیر باتوجه معدل وموافقت ازموزش امکان پذیرهست

 84. با سلام
  میخواستم بدونم حقوق پرستار طرحی در شهری مث یاسوج چقدره؟ با دوشیفت نهایتا چقدر؟

 85. سلام .خسته نباشین ببخشید یه سوال داشتم برای قبولی در دانشگاه دولتی پرستاری منکه در منطقه ۳ هستم رتبم حداقل باید چند باشه؟

  • سلام دوست محترم اگر محدویت شهرنداشته باشید12000رتبه

 86. سلام من دیپلم کاردانش دارم برا دادن کنکور انسانی باید پیش دانشگاهی بخونم کجا باید برم؟این مدارس بزرگسالان ک میگین کجا هست

  • سلام دوست محترم ادرس مدارس درسایت یا از طریق اموزش وپرورش می توانید مطلع شوید

 87. سلام خوب هستین با چه رتبه و ترازی میشود از پرستاری سراسری قبول شد منطقه 3 هستم و سهمیه 5 درصد ایثارگران دارم

  • سلام دوست محترم اگرشما تیک سهمیه ایثارگری زده باشیدسهمیه5درصد هستیدتراز8900

   • سلام خسته نباشید
    من سهمیه ایثارگری 5 درصد رو زدم فقط میخوام بدونم چقد تاثیر داره به احتمال قبولیم یکم اطلاعات کمی در ابن مورد دارم اگه لطف کنین بیشتر و کامل تر توضیح بدین خیلی ممنون میشم

    • سلام دوست محترم برای پاسخ جامع بامشاوران ما درارتباط باشید

 88. سلام ببخشید اگه بخوام دانشگاه دولتی پرستاری گرگان بیارم و خودم اهل شهر گنبد کاووس هستم بومی محسوب میشم رتبم باید چند باشه؟

 89. سلام روزبخیر
  آخرین رتبه قبولی منطقه ۲ پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز سال۹۸ چند بوده؟

 90. سلام.حقوق ارشد پرستاری در شهر اصفهان چقدره؟
  هم حداقل رو بگید هم حداگثر رو.ممنون

 91. سلام .خسته نباشین ببخشید یه سوال داشتم برای قبولی در دانشگاه دولتی پرستاری منکه در منطقه ۳ هستم رتبم حداقل باید چند باشه؟

  • سلام دوست محترم تراز9000به بالارتبه حدود7000روزانه.برای پردیس تارتبه10000

 92. سلام خسته نباشید
  آخرین رتبه قبولی پرستاری شیراز ،در سهمیه ۵درصد ایثارگران در کنکور ۹۸چند بوده؟
  باسپاس

 93. سلام بنده ترم اخر پرستاری شهید بهشتی هستم، اگه دوران طرح خدمتم رو تو یکی از بیمارستان های ارتش تهران بگذرونم حقوق همان سرباز معمولی را میگیرم یا بیشتر است؟امکان اضافه کاری وجود دارد؟
  ممنون

 94. سلام صحت داره که به دانشجویان ترم ۷و۸ پرستاری حقوق میدن؟ اگه بدن چقد میدن؟

  • سلام دوست محترم در دوره کاموزی بله ودانشگاه به دانشگاه متفاوت هست.گاهی شده که پرداخت هم نشده

   • سلام دانشجوی پرستاری تا آخر دوره تحصیلی هیچ حقوقی ندارد اطلاعات غلط ندارد فقط اگه کاردانشجویی برن به اختیار خودشون حدودا ۴۵۰ تومن در ماه به ازای ۱۰۰ ساعت کار له کننده و بیگاری

    • سلام دوست محترم دانشجوهای پرستاری حقوق ندارند ولی در ترم7و8بایدحقوقی به دانشجو پرداخت شود که معمولا دانشگاه ها پذداخت نمی کنند

 95. سلام ببخشید حقوق یه پرستار تو دوران طرح در ارومیه با کارانه چقد هس؟ وبعد طرح با روزی 12ساعت کار همراه کارانه چقد میشود؟

  • سلام دوست محترم4200000به بالا

   • سلام من امسال کارشناسی پرستاری فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم که وارد بازار کار بشم بهتره یا واسه ارشد بخونم
    با کدومش آینده بهتری میتونم داشته باشم

    • سلام دوست محترم بستگی به هدف شما دارد.ایا قصد دارید که در ایران بمانید؟ایا دوست دارید وارد حیطه اموزش بشید؟درصورت تمایل بامشاوران ما درارتباط باشید

 96. سلام من کارشناس اتاق عمل هستم سقف درآمدم درتبریز چقدره حقوق ثابتش و اضافه کار و کارانه و…

 97. سلام روزبخیر
  آیا مراکز درمانی در زمان استخدام بین کسی که مدرک کاشناسی پرستاری رو از دانشگاه تیپ۱ گرفته و کسی که دوره کارشناسیش رو در دانشگاه تیپ۲یا۳بوده فرق گزاشته میشه
  اگه فرق گزاشته میشه ملاک چه چیز هایی هست؟

 98. سلام حقوق هوشبری و اتاق عمل با پرستاری تفاوت دارن؟
  چقدره حقوقشون؟

 99. سلام خسته نباشید،ایا رشته پرستاری رو درحال حاضر ارزش داره تا مقطع دکتری ادامه داد؟؟یا این همه زحمت و زمان زیاد فرق چندانی نداره؟

 100. اگر پرستار با مدرک ارشد باشه حقوقش چقدر افزایش داره؟

 101. سلام به نظر شما برای یک پرستار کار در بیمارستان درآمدش بیشتره یا کارمند ستاد علوم پزشکی شدن؟

 102. سلام خسته نباشید،ببخشید درباره حقوق و درآمد هیات علمی پرستاری میخواستم بدونم،یا اینکه با مدرک phdچقدر درآمد میشه د توی بیمارستان داشت

 103. سلام پذیرش کارشناسی باکنکورسراسری هست

 104. سلام
  یبار پرسیدم جوابی ندادید
  پسر ها باید 2 سال سربازی برن و 2 سال هم طرح بگذرانند یعنی کلا 4 سال؟
  یا دو سال سربازی و طرح یکی میشود؟یعنی جمعا دو سال باشد.

 105. سلام
  کف حقوق یک لیسانس پرستاری که تازه شاغل شده است چقدر می باشد؟؟؟

  • سلام دوست محترم به استان وبیمارستان دولتی وخصوصی حدود3200000

 106. سلام رتبه قبولی پرستاری زنجان چند هستش و درامد پرستار با کارانه و اضافه کار در بیمارستان دولتی در زنجان چقدره؟

  • سلام دوست محترم سوال خود رو کامل بیان کنیدازچه سهمیه ی؟

 107. سلام با یه سرچ ساده به این خبر میرسیم که اکنون ۵۰ خزار پرستار بیکار داریم
  حدود دو سال هست که ده هزار پرستار میخواد دولت استخدام کنه و هنوز عملی نشده. و همون تعداد پرستار هم درست حقوق ها شون رو نمیدن بعضا یه سرچ کوچولو بزنید توی خبرگزاریا.
  آقای مشاور ای کاش حرفایی که توی این همه دیدگاه گفتی و من همشو خوندم کاملا حقیقت داشت. کمبود پرستار داریم درست ولی کی هست که پول حقوق پرستار رو داشته باشه بده . از دولت کاری ساخته نیست.
  نظر شما؟

  • سلام دوست محترم ان شاءالله با ازمون استخدامی جدید که دراواخر تیر یامرداداعلام می شودشرایط بهتر می شود

 108. سلام ببخشید در حال حاضر در سال 99 حقوق یک پرستار در یک شیفت کاری در کلان شهر ها چقدر هست؟

 109. سلام ممنون از سایت خوبتون.ببخشید فارغ التحصیل های این رشته چقدر وقط میکشه تا استخدام بشن؟

  • سلام دوست محترم هر زمان درازمون استخدامی شرکت کنید احتمال جذب هست

 110. میخواستم بدونم با چه رتبه ای برای قبولی رشته پرستاری تو دانشگاه تبریز با سهمیه منطقه سه میتونم قبول شم

  • سلام دوست محترم تراز9000رتبه3700

   • سلام وقت بخیر الان حقوق پایه یک پرستار بدون اضافه کار و کارانه که تازه طرحش شروع شده دز تهران و کرج چقدر هست؟

 111. سوال من راجع به اين هست كه آيا حقوق پرستار طرحي با پرستار استخدام دائمي يا اون يكي پرستاران متفاوته؟!
  آيا اون بخشي كه كار ميكنيم حقوقش با ديگر بخش ها متفاوته؟!!؟
  و حداقل حقوق پرستار تو شهرهاي مثل اردبيل چقدره!!

 112. سلام ببخشید ایا فارغ التحصیل پرستاری فورا جذب بیمارستان میشود و تضنین شغلی دارد؟و ایا پرستاری محدودیت سنی دارد؟

  • سلام دوست محترم کار وجود دارد ولی دارمدها متفاوت هست

 113. سلام خسته نباشید،میخاستم بدونم حقوق پرستار توی کیش حدودا چقدره اصلا فرق داره با بقیه جاها؟

 114. سلام.یه پرستار دوران طرح و سربازیش یکی میشه؟یا باید 2 سال طرح بره و 2 سال هم سربازی؟
  منظورم اینه کلا باید 2 سال بره یا 4 سال؟

 115. سلام .
  برای سربازی پیام اوری بهتر هستش که سربازی رو با طرح یکی کنیم
  یا بریم در یگان نظامی خدمت کنیم بعد از اون بریم طرح

  • سلام دوست محترم شرایط پیام اوری ومزایا ان رابسنجید ؟شما کسری خدمت دارید یانه؟

 116. سلام ببخشید برای قبولی در دانشگاه تهران رشته پرستاری چه رتبه و ترازی باید کسب کرد؟

  • سلام دوست محترم لطفا سوالتان راکامل بیان کنیداز چه سهمیه؟

 117. منمعاف ار رزم شدم روی کارت پایان خدمت نمینویسن ک معافی ایا سپاه متوجه میشه
  و اینکه اگه عمل ضعیفی چشم انجام بدی دکتر چشم پزشک برا سپاه گیر میده تو رو خدا جواب بدین

 118. سلام من میخوام دانشگاه آزاد پرستاری بخونم میخواستم بدونم بعدبرای استخدام وسرکار رفتن چون دانشگاه آزاد بودم دچار مشکل میشم یانه ممنون میشم راهنماییم کنین ممنون

 119. سلام میخواستم بدون شهریه دانشگاه ازاد واسه پرستاری چقدره؟؟؟

  • سلام دوست محترم باتوجه به استان وسطح دانشگاه متفاوت هست حدود5میلیون

 120. سلام میخواستم بپرسم ساعت کار نرمال و استاندار پرستاری بدون اضافه کاری روزی چند ساعته؟و در مجموع میشه هفته چند ساعت؟ داخل تهران!
  و اینکه برای این ساعت کاری نرمال چقدر حقوق میگیرن؟
  و آیا اضافه کاری اجباره؟

  • سلام دوست محترم بستگی به استان ونیاز وتجربه شما دارد که چه میزان شیفت به شما ارائه شود ولی حدود150ساعت البته بستگی به تعطیلات ان ماه دارد.پایه حدودا4200000.بله

 121. سلام ببخشید درامد رشته ی پرستاری بیشتره یا اتاق عمل یا هوشبری؟

 122. سلام اقای مشاور
  تو دفترچه استخدامی ها دیدم سیستان بلوچستان و چن جای دیگه دیپلم بهیاری استخدام میکنن
  خاستم بدونم این افراد همونایی هستن که دوره های کمک پرستاری و کمک بهیاری شرکت میکنند؟ یعنی به این افراد مدرک دیپلم داده میشه؟ و کارشون واقعا بهیاریه؟

  • سلام دوست محترم شرایط احراز رشته در دفترچه قید شده است

 123. سلام من دانشجوی پرستاری هستم میخواستم بدونم حقوق پایه پرستاران طرحی بابل یا کلا استان مازندران حدودا چقدره؟ واینکه آضافه کاری شامل همه میشه یا اینکه به دلخواهست؟

 124. سلام میخواستم یدونم کسی که میخواد تا دکتری پرستاری رو‌ادامه بده هم زمان با درس خوندن توی بیمارستان هم وقت برای کار کردن داره و اصلا به او‌ حقوقی تلق میگیره ؟

  • سلام دوست محترم بله

  • سلام دوست محترم اگر طرح تان گذرانده باشید تحصیل همراه باکار اگر به کارتان لطمه نزند وموافقت محل کار رو داشته باشید منعی ندارد.شرایط هرسال در دفترچه اعلام می شود.اگر که طرح گذرانده نباشیدبحث جداگانه دارددرصورت تمایل بامشاوران ما درارتباط بااشید

 125. سلام وقتتون بخیر
  معدل دانشگاه آیا دراستخدام تاثیرداره؟؟درارشد چی؟؟
  اگه تاثیرداره تاثیرش چقدرهست؟

  • سلام دوست محترم دربعضی استخدامی ها شرط معدل هست در ارشد هم تاثیر دارد

 126. سلام
  خدا قوت
  یک شیفت پرستاری چند ساعت درماهه
  و میخواستم بدونم حقوق پرستاران ارتش چقدره (یک شیفت)
  خیلی ممنون

 127. سلام حقوق یه پرستار در مشهد بدون کارانه چقدره؟
  و اینکه میگن حقوق یه پرستار طرحی ۷ تومن هستش راسته چون
  فیش حقوقی رو دیدم.

  • سلام دوست محترم پایه 4200000بستگی به استان شیفت…دارد

   • حقوق یه پرستار طرحی در منطقه محروم بیشتره یا منطقه های یک مثل تهران و مشهد و…
    حقوق یه پرستار با دو شیفت با کارانه در مشهد چقدره؟
    واقعا راسته حقوق پزشک عمومی از پرستار کمتره؟
    مرسی

    • سلام دوست محترم بله حدود 6000000دریک شیفت کاری با کارانه واضافه کاری در مرکز دولتی .خیر ساعت کاری انها کمتر هست

 128. سلام دست محترم تراز8900

 129. سلام.
  من دانشجوی کارشناسی پرستاری در ارومیه هستم
  میخواستم بدونم با مدرک دانشگاه ارومیه میتونم در بیمارستان دولتی تبریز استخدام بشم؟
  و همچنین حقوق یک پرستار در سال اول با دو شیفت کار در بیمارستان دولتی تبریز با اضافه کارانه و اضافه کاری نهایتا چقدر میشه؟

  از پاسخگوییتون ممنونم.

  • سلام دوست شما طرحتان راگذارنده اید؟استخدام هر بیمارستان به شرایط استخدامی ان ارگان بستگی دارددر هراستان متفاوت هستحدودا6000000

   • دو شیف با اضافه کاری و کارانه میشه 6000000 اخه گفتین یک شیفت بدون اضافه کاری و کارانه حدودا 4000000 میشه با عقل جور در نمیاد اخه

    • سلام دوست محترم استان به استان تعدادساعت شیفت مقدار کارانه متفاوت هست

 130. سلام خسته نباشید،میخاستم بدونم برای کسی ک قصد مهاجرت داره مدرک کارشناسی یا ارشد یا دکتری تاثیری توی شرایط مهاجرت داره یان! آنچنان تاثیر نداره

  • سلام دوست محترم مهم کارشناسی شماست پذیرش کشور به کشوردارای شرایط متفاوت هست بعضی کشورها مدرک Rn میخان رزومه شما مهم هست

 131. سلام من فارغ پرستاریم اگه بخوام فعلا سربازی نرم میتونم تو طرحم و دوران بعد طرح حقوق کامل بگیرم؟ درصورتی که برای نرفتن به سربازی پیام نور یه رشته دیگه رو ثبت نام کنم یعنی همزمان شغلم پرستاری باشه و دانشجو یه رشته دیگه به حساب بیام براینکه سرباز نشم ؟مثلا برم کارشناسی ای تی پیام نور بخونم و همزمان با کار تو بیمارستان حقوق پرستاری مو بگیرم تا فعلا سربازیم عقب بیفته؟

 132. ببخشید حقوق سوپر وایزر یا دکتری پرستاری چقدره تو یزد و اینکه چجوری میشه با پرستاری به حقوق ده تومن رسید؟

 133. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با توجه به بیماری کرونا ممکنه ظرفیت رشته پرستاری برای کنکوری های امسال زیاد بشه؟

 134. سلام من بعد از لیسانس پرستاری میتونم طرحمو بگذرونم باگرفتن حقوقش یا قبل طرح حتما باید برم سربازی؟(نمیخوام طرح و سربازیم یکی بشه)

 135. سلام پایه حقوق پرستاران طرحی از مهرماه ۹۹ به بعد تو تهران و بیامرستان دولتی چقد میشه دقیقا؟ و کارانه و اضافه کار چطور؟ ممنون میشم ج بدین

  • سلام دوست محترمحدودا3200000اضافه کار کارانه به بیمارستان بستگی داره

 136. سلام.خسته نباشید.دانشجوی پرستاری اگه بخواد در دوران دانشجویی کار کنه در بیمارستان باید چکار کنه . بعد برای استخدام پرستار حتما باید ازمون استخدامی بده ؟

 137. با سلام.من پرستاری هستم با ۶سال و ۱۶ روز سنوات قابل قبول.اکنون با سمت پرستار در شبکه بهداشت مشغول به کارم.میخواستم بدونم پایه‌حقوقم چقدر باید باشه؟هرکسی حکمم رو میبینه میگه چقدر کمه حقوقت.سردرگم شدم‌ چطوری محاسبه کنم.

 138. در ضمن من پرستار پیمانی هستم و طرحم رو گذروندم

 139. خسته نباشید ، ببخشید حداقل رتبه واسه قبولی کنکور پرستاری چقدره ؟؟؟ بنده کنکور ۱۴۰۰ ام و به شدت علاقه دارم به این رشته ، ممنون میشم جواب بدید

  • سلام دوست محترم باتوجه به سهمیه متفاوت هست در کل تراز8000به بالاخوبه

 140. سلام ممنون از سایت خدبتون
  سوال بنده این هستش که کسی که در دانشگاه دولتی پرستاری بخواند،برای استخدامی هم باید آزمون دهد یا خیر

 141. سلام.من امسال کنکور دادم برای انتخاب رشته به نظر شما از لحاظ درآمد بینایی سنجی مناسب تره یا پرستاری؟لطفا زود جواب بدین باید انتخاب رشته کنم

 142. سلام با رتبه ۲۰هزار زیر گروه یک و منطقه یک شانس پرستاری دولتی پردیس یا آزاد دارم ؟

  • سلام دوست محترم شانس تان زیاد نیست ولی باز در پردیس ها ودانشگاه ازاد احتمال دارد

 143. ببخشید می خواستم بدونم پرستاری تعهدی درامد چه قدر بهش میدن ایا می ارزه یانه
  هوشبریش چی

 144. سلام دانشجوی ترم ۴ هستم
  تا حالا راستش زیاد درس نخوندم و فقط شب امتحان میخوندم
  ولی میخام از این ببعد جدی درس بخونم
  بنظرتون از الان بخونم واس ارشد و کنار طرح شدنیه؟ یا باید طرحمو بگذرونم؟ و اینکه بهترین گرایش ارشد کدومه؟اهوازیم

  • سلام دوست محترم بله با برنامه ریزی می تونیدبامشاوران ما درارتباط باشید

 145. سلام.من بین 2راهی خیلی دشواری قرار گرفته ام. با رتبه ای که امسال اوردم،میتونم وارد فرهنگیان بشوم درحالیکه هدف اولیه من از کنکور،رسیدن به رشته پرستاری بود .به نظر شما من امسال وارد فرهنگیان بشم یا بمونم پشت کنکور برای رشته های پیراپزشکی و شاید پزشکی؟خانواده ام میگن با توجه به جنسیتم و اینکه همیشه مجرد نیستم،فرهنگیان بهترین شغل است برای خانم.اما خب من همیشه خودم رو تو دانشگاه های برند و محیط کاری بیمارستان تصور میکردم…به نظر شما چیکار کنم؟باتوجه به حجم انبوه داوطلبان و احتمال حذف سهمیه مناطق ایا ماندن پشت کنکور کار درستی است؟ لازم هست این نکته رو هم بگم که درس من به قدری خوب بود که مشاور واساتید به من وعده پزشکی رو داده بودن.اما متاسفانه نتونستم همه سوادم رو در کنکور پیاده کنم و به همین دلیل موفق نشدم … و اینکه میشه بگین حقوق یک دبیر و پرستار تازه کار،چقدر است؟ “بنده ساکن تهران هستم” ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
  بی صبرانه منتظر پاسخ شما بزرگوار هستم.

  • سلام دوست محترم این تصمیمی که شما باید بگیرید سختی کارپرستاری تایم کاری متفاوت طرح…حقوق پرستارها بالاتر هست

 146. سلام .شروع حقوق و دریافتی پرسنل پرستاری در بیمارستانهای خصوصی چقدر می باشد (در تهران)

 147. سلام. با رتبه ۲۷۰۰۰ منطقه ۳ آیا شانس قبولی پرستاری دولتی در بعضی شهر ها هست؟

 148. سلام ببخشید بهداشت عمومی بازار کار داره؟ هزینه هر ترم مازاد ازاد بهداشت عمومی چقدره؟ مثلا مازاد ازاد کازرون،بنده با رتبه 33000 منطقه یک.ساکن شیراز چقد شانس قبولی مازاد ازاد کازرون دارم رشته بهداشت عمومی؟ ممنون ،خیلی لطف میکنید اگر جواب بدید

 149. سلام دوست محترم چشم

 150. سلام من دانشجوی هوشبریم احتمالا برای ارشد مراقبتهای ویژه بخونم
  میخواستم بدونم حداقل درامد یه پرستار مراقبتهای ویژه تو شهر رشت یا کلا استان گیلان چقدره؟؟؟

  • سلام دوست محترم بستگی به سابقه شما ساعت شیفت دارد

 151. سلام من ۳۲ سالمه کارشناسی حسابداری خوندم تازه میخوام واسه کنکور پرستاری شرکت کنم ۲سال و نیم بیمه تامین اجتماعی دارم،شانسی برای استخدام دارم؟؟
  واینکه حداکثر سن استخدامی پرستاری چن ساله؟؟

  • سلام دوست محترم پرستاری شرط سن در دانشگاه ندارد.استخدامی هم شرایط هر ارگان متفاوت هست

 152. سلام . ببخشد حقوق دانشجوی پرستاری در دانشگاه ارتش چقدر هست ؟ منظورم اون هزینه ایه که در دوران تحصیل میدهند ؟

 153. سلام وخسته نباشید خیلی ممنون بخاطر سایت خوبتون میخواستم بدونم دکترای پرستاری حقوق پایه اش چقدره؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام دوست محترم بستگی به سابقه شما استان تون دارد ولی با مدرک ارشد زیاد تفاوت ندارد

 154. سلااام و خسته نباشید
  دانشجو پرستاری از ترم چند حقوق میگیره و چقدر ؟؟

  • سلام دوست محترم دردانشگاه حقوق ندارد دسال اخر باید یه مبلغی به دانشجو داده شود که معمولا پرداخت نمیشه

 155. سلام. با رتبه ۲۵۰۰۰ سهمیه منطقه ۳ آیا شانس قبولی پرستاری دولتی وجود دارد؟ لطفاً جواب بدین مهمه ممنون

 156. سلام حقوق یه پرستار در بیمارستان دولتی میبد یزد با کارانه وبدون اضافه کاری چنده
  خواهش میکنم جواب بدید

  • سلام دوست محترم 3200000به بالاالبته هر شهر بیمارستان دولتی خصوصی میزان اضافه کار تفاوت هست

 157. سلام. با توجه به شرایط الان جامعه و بعدا پرستاری رشته خوبیه یا نه از نظر درامد و بازارکار چون بعضی ها میگن پرستاری درامدش کمه باز بعضی ها میگن پرستارا درامد خوبی دارن چون بعضی ها یه حرفایی میزنن که ادمو پشیمون میکنن از خوندن این رشته.واقعیت رو بگین در مورد پرستاری از همه نظر
  و اینکه راسته میگن تا سال ۲۰۲۲ پرستاری جز پردرامد ترین رشته ها میشه یا نه ؟

  • سلام دوست محترم بستگی به عوامل زیادی دارد درکل درامد پرستاری واینده شغلی خوبی در داخل وخارج کشور دارد

 158. برای یه پرستار تو بیمارستان دولتی میبد با کارانه ماهی چند نیفته
  من از یه پرستار پرسیدم ۵به بالا میفته
  حتی فیششم دیدم
  ولی شما میگید ۳۲۰۰۰۰۰
  اصلا جور در نمیاد

 159. سلام برای پرستاری دانشگاه دولتی زنجان رتبه و تراز باید چند باشه؟؟

 160. سلام ببخشید بین پرستاری وفوریت پزشکی کدوم بازارکارودارمدبهتری داره؟ودرامدشون چقده هرکدوم جداجدا ممنون میشم بگید

 161. سلام.این حقوقی که نوشتین های لایتم زدین که حقوق پرستاری سال ۹۸ حدود ۶ تا ۱۰ میلبون هست از کحا در اوردید؟
  من با ۸ سال سابقه و الان که ابان ۹۹ هست حدود ۳ و هفتصد حقوقمه و پرکیسم(کارانه )۴۰۰ تومنه .حدود ۵۰۰ تومن هم هر ماه اضافه کاری کار میکنم که در مجموع میشه ۴ و ششصد .اونم با تاخیر ۹ ماهه
  لطفا افکار عمومی رو به اشتباه نندازین که باعث میشه توقعات بی جایی از پرستارا داشته باشند .با تشکر

  • سلام دوست محترم حقوق باتوجه به استان ومناطق محروم بودن رسمی پیمانی یا در دوران طرح بود ن.خصوصی دولتی بودن بیمارستان کارانه.اضافه کار.

 162. سلام.بین پرستاری وزارت دفاع و پرستاری اراک کدوم بهتره؟؟؟

  • سلام دوست محترم وزارت دفاع شرایط تعهدی دارد وجذب می شویدبرای خروج کشور هم محدودیت دارید دانشگاه اراک هم دانشگاه خوبی هست بستگی به علاقه شما دارد

 163. سلام ببخشید بین برستاری دانشگاه تهران و بزشکی بورسیه ارتش کدوم بهتره؟

  • سلام دوست محترم شما در دانشگاه ارتش استخدام میشید وبرای خروج از کشور محدودیت دارید ولی تهران نه در مجموع رشته پرستار اینده خوبی دارد

 164. سلام ببخشید حقوق یک دبیر تازه وارد الان دقیقا چنده؟ ممنون میشم بگید

 165. سلام وقتتون بخیر ، میشه بگین درامد پرستار تو تهران بعد از گذروندن طرح چقدره ؟ با دو شیفت کاری (با احتساب کارانه و ….)

 166. سلام خسته بناشید
  میشه معنی کارانه رو توضیح بدید لطفا

 167. سلام ببخشین یه پرستار که الان ۲۰ سال سابقه داره و مسول اورژانسه ماهانه چقد حقوق میگیره؟

  • سلام دوست محترم بستگی به نوع قرداد ساعت اظلفه کار کارانه …دارد

 168. سلام میزان درامد یک پرستار در اهواز چقدره؟

  • سلام دوست محترم بستگی داره شما باچه نوع قردادی وارد شدید چندسال سابقه دارید اضافه کار….

 169. سلام وقت بخیر
  مبخاستم بدونم حقوق یه پرستار طرح چقده؟ و تا چقد میتونه افزایش پیدا کنه؟

  • سلام دوست محترم ثابت حدود3200000باتوجه به شهر شیفت اضافه کاری کارانه تا5میلیون هم میرسه

 170. سلام وقت بخیر این که میگید بازه درامد پرستاری ۶ تا ۱۰ میلیونه اشتباهه من دانشجوی پرستاریم و خواهرم پرستار با ۴ سال سابقست مجموع دریافتیش حدود ۴۳۰۰ هست بازه درامد پرستاری ۴ تا ۶ میلیونه ۶ میلیون به بالا به ندرت میگیرن اونم کسایی که استخدام رسمی و با سابقه کار بالا و شاید سوپروایزر و … باشن

  • سلام دوست محترم باتوجه نوع قرداد ساعت شیفت واستانها متفاوت هست

 171. سلام…پیام اور بهداشت برای سربازی پرستاران چطوره؟
  حقوقش چقدره؟
  و اینکه اگه مدرکت آزاد شهرهای کوچیک و دورافتاده باشه تو جذبت مشکلی ایجاد میکنه؟؟
  و اینکه بعدفارغ التحصیلی،میشه بری تو خصوصی کار کرد؟و اگه میشه،فرضا هرروز شیفت صبح و عصر شیفت حدااقل حقوق چقدر میشع؟
  با اشکر

  • سلام دوست محترم حقوق با دیگر سربازان فرقی ندارد.خیر.بله

 172. سلام برای پرستاری دانشگاه دولتی بندر عباس رتبه و تراز چقدر باید باشه؟

 173. با سلام میخواستم بپرسم با این مصوبه ی جدید دولت در روز پرستار که میگن ۵۰درصد حقوق افزایش پیدا میکنه الان پایه حقوق یک پرستار ارشد در بیمارستان دولتی ۶میلیون میشود؟ بدون اضافه کاری

 174. سلام میخواستم میزان حقوق پرستاری در دانشگاه های دولتی چقدره و چجوری سوپر وایزر رو انتخاب میکنن

  • سلام دوست محترم در دانشگاه دولتی حین تحصیل کمک هزینه مدنظر هست که معمولا پرداخت نمی شود

 175. سلام من يك ماه ديگه فارغ التحصيل ميشم، حقوق من هم شامل افزايش ٥٠درصدي ميشه؟ يا طرحي شامل نميشه

 176. سلام.با توجه به اینکه در روز پرستار حقوق ها ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده الان پایه حقوق یه کارشناس پرستاری بدون اضافه کاری چقدره ؟ممنون

 177. با سلام ایا دادن سهمیه دکترا و ارشد واسه پرستاران شاغل در بخش کرونا صحت دارد

 178. سلام.با توجه به افزایش ۵۰ درصدی حقوق پرستاران پایه حقوق یه کارشناس پرستاری چقدر میشه ؟و ایا با توجه به افزایش حقوق ۲۵ درصدی از عید نوروز به پایه حقوق اضافه میشه ؟ممنون

 179. سلام ،ایا مدرک پرستاری دانشگاه آزاد معتبر هست ؟ودر استخدامی ها قابل پذیرشه؟. خواهش میکنم جواب بدین ،میخوام ببینم ارزش اینهمه شهریه را داره یا نه

  • سلام دوست محترم بله.فرقی با مدارک دیگر دانشگاهها ندارد

 180. سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم اینکه ایا اگه مدت زمان زیاد تو صف طرح باشی دانشگاه خودش بدون اینکه فرد تمایل داشته باشه وثبت نام کنه میتونه گواهی معافیت صادر بکنه برای طرح اجباری؟ و اینکه تو ایران کل بیمارستان های دولتی نیروی طرح اجباری میگیره یا خیر؟ اگر با تاخیر بریم طرح مثلا یک سال از فراغتمون گذشته باشه ایرادی داره؟

  • سلام دوست محترم الان با توجه به نیازی که به پرستاری هست کسی توی صف نمی مونه.بله.جریمه میشید

 181. سلام ببخشید شرط سن رشته پرستاری.در استخدام وزارت بهداشت چن؟لطفا راهنمایی کنین

 182. سلام خسته نباشین میخواستم بدونم با 24 سال سن و مدرک لیسانس درآمد پرستاری در مشهد چقدره؟

  • سلام دوست محترم درامد متغییر می باشد با توجهخ به شرایط32000000به بالا

 183. سلام .بهترین معتبرترین مرکز آموزش کوتاه مدت پرستاری واینکه آیا بازارکارداره وحقوقش چقدره
  ممنون وسپاس

  • سلام دوست محترم این دوره برگذار نمیشه والان دوره کمکهای اولیه برگزار میشه

 184. وقتتون بخیر،ببخشید میشه توی مرکز بهداشت دوره طرح پرستاری رو گذروند؟یا حتما باید بیمارستان باشه!

 185. سلام ببخشید کسی که مدرک پرستاری دانشگاه آزاد تهران داره برای استخدامی در تهران هیچ مشکلی داره. و اینکه باید دو سال طرح رو بگذرونه درسته.

 186. ببخشید حقوق یک پرستار تازه کار در تهران چقدر است؟ با اضافه کاری؟

 187. سلام.رشته پرستاری اشباع شده و برای استخدامی حتما باید پارتی داشته باشی

 188. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر.
  میخواستم بدون ی پرستار کارشناسی ک تازه وارد کار شده تو شهری مثل کرج چقدره

  • سلام دوست محترم حدود3200000به بالا بستگی به نوع قرداددارد

 189. سلام دوست محترم پذیرش این رشته در ایران شرط سنی ندارد.ولی برای استخدام شرط سن داریم

 190. سلام وقت بخیر
  من الان ترم هفت پرستاریم
  الان واقعا هیچی از سربازیم نمیدونم از هر کی میپرسم ی چیزی جواب میده
  میشه راهنمایی بکنید ک سربازی من چطوری میشه؟

  • سلام دوست محترم شما می توانید برای پیام اوران بهداشت اقدام نمایید .یا برای سربازی هرارگان نظامی.طرح وسربازی شما یکی می شود.برای مشاوره جامعتر بامشاوران ما در ارتباط باشید

 191. پس چجوری گفتن ک ی پرستار کارشناسی تازه وارد کار شده حدودا 7 تومن بدون اضافه کار میگیره

 192. سلام ببخشید حقوق معلم ابتدایی تازه کار در استان کرمانشاه چقدره؟

 193. سلام.
  ببخشید سوال من این هست که یک دانشجوی پرستاری بعد از طرح باید ازمون استخدامی بدهد؟ اگر قبول نشود باید جه کار کند؟

  سوال دوم این هست که یک اتاق عمل تازه استخدام شده ماهانه چقدر حقوق میگیرد؟(یا حداقل حقوقش چقدر است)

  سوال سوم این هست که پرستار تازه استخدام شده چقدر حقوق میگیرد؟
  ممنون از پاسخ شما واقعا بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم.

  • سلام دوست محترم بله باید ازمون دهد تا به صورت پیمانی وارد شود ورگرنه به صورت شرکتی …جذب می شود.3200000پایه با کارانه وسایر مزایا بالاتر هم میره

 194. سلام
  وقت به خیر
  ببخشید میخواستم بدونم حقوق طرح هوشبری در مناطق محروم بیشتر است یا در شیراز و تهران و…؟
  در حال حاضر حقوق طرح هوشبری یاسوج بدون پرکیس چقدره؟

 195. سلام.وقت بخیر .من که دانشجوی پرستاری هستم و بخوام برم سربازی
  سربازی من با بقیه افراد فرق می‌کنه در یگان های نظامی یعنی اگه یه ماه برم آموزشی ادامه سربازی رو میرم در بیمارستان ها یا نه مثل بقیه در پادگان نظامی هستم؟
  من که الان برم سربازی دیگه طرح اجباری پرستاری رو ندارم؟

  • سلام دوست محترم شما می توانید برای امریه پیام اوران بهداشت اقدام نمایید.در غیراین صورت 50درصد احتمال دارد که در درمانگاه ها وبیمارستانهای نظامی بیفتیدچون به نیاز ارگان بستگی دارد برای مشاوره جامعتر بامشاوران ما در ارتباط باشید

 196. سلام حقوق کمک پرستار در تهران و همدان چقدر است؟
  به چه چیزی بستگی داره؟

  • سلام دوست محترم 3000000به بالابه توانایی مهارت سابقه شما بستگی دارد

 197. این افزایش ۵۰ درصدی فقط برای دوران کروناست یا همیشگی؟

 198. سلام پزشکی کلا چند ترمه وپزشکی ازادگرگان حدودا برای ۷ سال پزشکی هزینش چقد میشه لطفا دقیق بگین ممنون

  • سلام دوست محترم 14ترم هزینه دانشگاه واستان به استان متفاوت هست10میلیون به بالا

 199. سلام وقت بخیر. میخواستم بدونم حقوق کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی در استان کرمان چقدره؟ البته شرکتی و استخدامی .

  • سلام دوست محترم به عوامل زیادی بستگی دارد.3500000به بالا

 200. با سلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم برای استخدام رسمی پرستاران هر سال ازمون برگزار میشه یا نه و اینکه ظرفیت ها همینطور که تو دفترچه بود انقد کم هست؟ (مثلا برای هر بیمارستانی 1 نفر نوشته شده بود)

 201. سلام
  ایا میتونم طرح و ارشدم رو باهم همزمان بگذرونم( شیراز مثلا)؟ موافقت میکنن؟
  اگه شرایطی داده لطفا بگید بهم

 202. سلام خسته نباشید خواستم بدونم برای رشته ی پرستاری یا رادیولوژی میشه دانشگاه ازاد ثبت نام کرد یا بستگی ب کنکور داره 😥
  بعد اگ بشه ازاد ثبت کرد میشه شهری بجز شهر خودت ثبت کنی یا خیر! !!

 203. سلام کسی که دکتری پرستاری داره و هیئت علمی دانشگاس چقده؟

 204. سلام آیا برقراری فوق العاده خاص وزارت بهداشت انجام میشه؟

 205. آیا دریافت پست سرپرستاری تفاوت مالی در حکم حقوقی داره؟

 206. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  میخواستم بدونم حداکثر حقوق مترون پرستاری در ایران چقدره؟
  اگر ممکنه تقریبی بفرمائید
  ممنون

 207. سلام روزتون بخیر ، ممنون بابت زحماتتون
  ببخشید میخواستم بدونم حقوق یک پرستار در شهرستان های فارس ک فارغ التحصیل شده از دانشگاه دولتی حداقل و حداکثر چقدر هستش؟

  • سلام دوست محترم هر استان ونوع قردادمتفاوت7میلیون به بالا

 208. سلام خسته نباشید شهریه کل دانشگاه ازاد برای رشته پرستاری چقدر است

 209. سلام من تو منطقه سه زندگی میکنم بارتبه ۲۶هزار زیرگروه یک پرستاری تعهدی رفت

 210. سلام . ببخشید میخواستم بدونم مدرک دانشگاهی در پیدا کردن کار اثر داره ؟ منظورم رنکینگ دانشگاهه ؟ یا اگر دانشکده باشه چی ؟ ممنون میشم جواب بدین

 211. سلام وقت بخیر توی بیمارستان با مدرک لیسانس پرستاری هم میشه مشغول به کار شد و اگر میشه حقوقش تقریبا چقدره؟

 212. با سلام و عرض ادب.
  سوالی داشتم مبنی بر این که تفاوت حقوق کارشناسی ارشد پرستاری با کارشناسی پرستاری چقدر است؟
  با تشکر

 213. سلام و عرض ادب. سؤالی داشتم که تمام اینترنت رو گشتم ولی نتونستم به جوابی برسم. لطفا دقیق پاسخ بدید. پرستار بخش مراقبت های ویژه ICU مدرک لیسانس مجرد با پنج سال سابقه در یک شهر پنجاه هزار نفری در خراسان جنوبی با 20 ساعت اضافه کار در هفته در سال 1401 دریافتیش چه مبلغی هست؟ اگه ممکنه هم حدود کارانه اش رو بفرمایید، هم حق الزحمه ی هر ساعت اضافه کار در بخش ویژه و هم حقوق ثابتش رو. لطفا بر اساس قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری که قراره از اردیبهشت ماه 1401 اعمال و پرداخت بشه پاسخ بدید. با تشکر فراوان از کادر مجرب صدای مشاوران. پاسخ‌گویی تون خیلی سریع و موقع هست. ممنونم

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید