تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

سنجش

مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سراسری 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سراسری 98 مطلع میشوید. مهلت اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ سراسری تا 26شهریور ماه اعلام شد. داوطلبان می توانند برای ثبت اعتراض در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام نمایند. سنجش اعلام کرد با توجه به بررسی ها و کنترل های متعدد و دقیق انجام شده برای حصول اطمینان از صحت نتایج کنکور کارشناسی ارشد، این فرصت را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم که نسبت به نتایج ارشد سراسری اعتراض خود را ثبت نمایند. اعتراضات بررسی خواهد شد.

مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سراسری 98

مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سراسری 98 تا تاریخ 98/06/26 است. داوطلبان برای ثبت اعتراض به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه نمایند. برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد و رفع هرگونه سوال و ابهام درخصوص مندرجات کارنامه نتایج نهایی ارشد و یا انتخاب رشته‌ ، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان سامانه صدای مشاور اعتراض متقاضیان را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، ثبت خواهند کرد. همچنین پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان خواهند بود.

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، بعد از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون در اولین فرصت نسبت به ثبت اعتراض و بررسی مجدد کارنامه اقدام نمایند. خارج از مهلت اعلام شده، به اعتراضات رسیدگی نمی شود. از ارسال نامه پستی و مراجعه به سازمان سنجش برای اعتراض به نتایج ارشد سراسری 98 خودداری کنید.

ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد 98 صرفا به معنی اشتباه در اعلام نتایج سازمان سنجش نیست، برخی داوطلبان به دلیل بی دقتی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد، درخواست اعمال تعییرات در نتایج کنکور ارشد می باشند. تغییرات درخواستی شامل بررسی اولولیت های بعدی انتخاب رشته، صدور مجوز شرکت در آزمون سال بعد و تغییر دوره قبولی و … است. جهت ثبت اعتراض و انجام مواد مذکور ، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه مهلت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد سراسری 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سنجش

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400 برای رشته ها و دانشگاه های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =