منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر 98 – 99

شرایط و نحوه تغییر رشته در پایه یازدهم

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر 98 – 99 در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر که در آذر 98 منتشر شده است. نتایج این المپیاد عملی در سال تحصیلی 99 – 1400 منتشر می شود. داوطلبان المپیاد دانش آموزی بعد از قبولی در مرحله اول المپیاد ، لازم است بعد از انتخاب رشته مورد نظر در مرحله دوم المپیاد شرکت نمایند. به همین منظور قصد داریم لیست منابع مرحله اول المپیاد کامپیوتر را در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر 98 – 99

لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر 98 – 99 آخرین و جدیدترین منابع اعلام شده است. نتایج این المپیاد عملی در سال تحصیلی 99 – 1400 منشتر می شود. برای آمادگی جهت شرکت در آزمون هماهنگ المپیاد علمی نیاز به اطلاع از منابع آزمون خواهید داشت. 

لیست منابع مرحله اول المپیاد کامپیوتر شامل کتاب ریاضی 1 سال دهم رشته ریاضی فیزیک، کتاب ترکیبات تالیف علیرضا علیپور از انتشارات فاطمی  ،کتاب آشنایی با الگوریتم ها تالیف یحی تابش و انتشارات فاطمی است. جدول منابع المپیاد دانش آموزی کامپیوتر از سوی مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان اعلام شده و به شرح زیر است:

جدول منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر

همانطور که شرح دادیم لیست منابع آزمون المپیاد کامپیوتر که از طریق مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان منتشر می شود ، در آذر ماه سال 98 منتشر شده است. نتایج این المپیاد عملی در سال تحصیلی 99 – 1400 منتشر می شود.

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر

مشاوره قبولی در آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر

برای قبولی در آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر نیاز به استفاده از بهترین منابع و نمونه سوالات آزمون المپیاد کامپیوتر خواهید داشت. همچنین نیاز به برنامه ریزی اصولی برای رسیدن به موفقیت در کوتاه ترین زمان و با بیشترین میزان یادگیری از زمان صرف شده جهت مطالعه دروس، خواهید داشت. داوطلبان عزیز می توانند برای مشاوره قبولی در آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی کامپیوتر 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید