منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی 98 – 99

شرایط و نحوه تغییر رشته در پایه یازدهم

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی 98 – 99 را مشاهده می کنید. برای قبولی در آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی نیاز به استفاده از بهترین و کاملترین منابع آزمون المپیاد شیمی خواهید داشت. به همین منظور قصد داریم از طریق این مقاله لیست منابع المپیاد شیمی دانش آموزی را در اختیار داوطلبان قرار دهیم. توجه داشته باشید که جدیدترین لیست منابع آزمون المپیاد شیمی در آذر ماه 98 منتشر شد. این منابع مربوط به پذیرش داوطلبان المپیادی جدیدترین المپیاد است. نتایج این آزمون در سال تحصیلی 99 – 1400 منتشر می شود.

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی 98-99

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی سال تحصیلی 1398-99 ، توسط مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان اعلام می شود. در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم. آزمون المپیاد شیمی در سه مرحله انجام می شود. این مراحل به ترتیب شامل مرحله اول، دوم و مرحله تابستانی است. 

منابع المپیاد شیمی شامل کتاب های شیمی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم، شیمی عمومی 1 و 2 مطابق با سرفصل های مصوب وزارت علوم، شیمی آلی 1 و 2 و شیمی معدنی 1 ، شیمی تجزیه 1 و شیمی فیزیک 1 می باشد.

جدول منابع المپیاد شیمی 98-99

جدول منابع المپیاد شیمی در سال تحصیلی 98 – 99 منتشر شده است. توجه داشته باشید که این منابع المپیاد شیمی است که پذیرش داوطلبان آن در سال تحصیلی 99-1400 انجام می شود. بنابراین جدیدترین منبع المپیاد دانش آموزی شیمی مطابق با جدول زیر است.

منابع المپیاد شیمی دانش آموزی :

مشاوره قبولی در آزمون المپیاد شیمی 98 – 99

برای قبولی در آزمون المپیاد شیمی نیاز به برنامه ریزی هدفمند و استفاده از منابع و نمونه سوالات آزمون المپیاد شیمی خواهید داشت. داوطلبان آزمون المپیاد شیمی می توانند برای مشاوره قبولی در المپیاد و دریافت برنامه اختصاصی قبولی و اطلاع از بهترین منابع و سوالات شیمی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی شیمی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید