معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

جهت مشاوره در زمینه معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه به معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله می پردازیم. دانشگاه بقیه الله از دانشگاه های دارای شرایط خاص می باشد و پذیرش آن از طریق کنکور سراسری 1400 انجام خواهد شد. واجدین شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله می توانند برای ورود به این دانشگاه در زمان ثبت نام دانشگاه بقیه الله اقدام نمایند. برای آشنایی داوطلبان کنکور به معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پرداخته ایم. نشانی www.bmsu.ac.ir دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله ، سایت این دانشگاه می باشد. برای اطلاع از شرایط مصاحبه ثبت نام بقیه الله روی همین لینک آبی کلیک کنید.

دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله یک دانشگاه علوم پزشکی است که وابسته به سپاه پاسداران است و در تهران واقع شده است و برای نخستین بار فعالیت خود را به عنوان یکی از دانشکده های دانشگاه امام حسین آغاز کرد و هم اکنون به طور رسمی به عنوان دانشگاه علوم پزشکی درحال فعالیت است.

معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله کنکور 1400

پذیرش و ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله از طریق کنکور سراسری 1400 انجام می شود و از دانشگاه های پذیرش با شرایط خاص است. داوطلبانی که در انتخاب کد رشته محل های این دانشگاه مجاز شوند به مرحله مصاحبه و گزینش دانشگاه بقیه الله دعوت می شوند. تحصیل در این دانشگاه آزاد نیست و از طریق بورسیه تحصیلی انجام می شود. 

دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در سال 1400

 • دانشکده پزشکی بقیه الله
 • دانشکده بهداشت بقیه الله
 • دانشکده پرستاری بقیه الله
 • دانشکده داروسازی بقیه الله

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله دارای ، گروه های آموزشی علوم پایه (بیوشیمی، فیزیولوژی، علوم تشریح، انگل شناسی، ایمونولوژی و روانشناسی) و بالینی (داخلی، کودکان، روان‌پزشکی، جراحی گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، جراحی، بیهوشی، زنان و زایمان) است. این دانشگاه دارای دوره های دستیاری در رشته های داخلی، جراحی عمومی، جراحی ارتوپدی، بیهوشی، طب فیزیکی، ارولوژی، قلب و عروق، و چشم پزشکی دستیار تخصصی و دوره های فوق تخصصی شامل تخصص گوارش، نفرولوژی ، ریه می باشد.

بقیه الله برای اطلاع از کارنامه و رتبه قبولی در دانشگاه بقیه الله کلیک نمایید.

بقیه الله برای مشاهده لیست رشته های دانشگاه بقیه الله کلیک کنید

معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

پژوهشگاه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله : 

دارای چهار پژوهشکده و 16 مرکز تحقیقاتی است. (پژوهشکده نانو بیو تکنولوژی بقیه الله ، پژوهشکده سبک زندگی بقیه الله ، پژوهشکده سیستم بیولوژی بقیه الله و پژوهشکده طب رزمی و امداد و نجات بقیه الله)

مزایای تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

دانشگاه بقیه الله درای اساتید برتر است و امکانات و کیفیت آموزشی مناسب برخوردار است. دانشجویان بعد از ورود به دانشگاه می توانند با استفاده از بورسیه تحصیلی ، به تحصیل رایگان بپردازند و از حقوق و ضمانت شغلی نیز برخوردار خواهند شد. برای اطلاع از حقوق دانشجویان دانشگاه بقیه الله با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. 

دانشجویان بقیه الله از اعطای تسهیلات برای ارتقاء تحصیلی در دوره تحصیلات تکمیلی برخوردار خواهند شد، خصوصا در رشته های پزشکی و دستیاری

یکی از مزایای تحصیلی در این دانشگاه برای دانشجویان آقا، این است که تحصیل در این دانشگاه به عنوان سابقه خدمت سربازی منظور می شود و دانشجویان پسر در این دانشگاه دوره سربازی نخواهند داشت.

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه های افسری سپاه ارتش و نیروی انتظامی کلیک نمایید:

 

علاقمندان به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله می توانند برای مشاوره و ادامه تحصیل در دانشگاه بقیه الله با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
2 دیدگاه برای “معرفی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله”
 1. پذیرش دختر هم در رشته ی پزشکی دارن ؟

  • سلام دوست محترم درسال گذشته خیر ولی پذیرش این دانشگاه با توجه به نیازارگان زیرمجموعه ش می باشد احتمال اینکه امسال پذیرش داشته باشدهست

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید