تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تأثير سوابق تحصيلی در کنکور نظام جدید و نظام قدیم 99

معدل لازم برای سوابق تحصیلی

جهت مشاوره در زمینه معدل لازم برای سوابق تحصیلی

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

معدل لازم برای سوابق تحصیلی ، معیار اولویت بندی در پذیرش بدون کنکور صرفا براساس سوابق تحصیلی خواهد بود. سازمان سنجش اعلام کرد با توجه به حذف کنکور 85درصد از رشته ها ، پذیرش بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی انجام می شود و تاثیر معدل در کنکور به میان 30درصد مثبت خواهد بود. تاثیر مثبت معدل برای تمامی داوطلبان اعمال می شود.

معدل لازم برای سوابق تحصیلی با کنکور و بدون کنکور

تاثیر معدل در کنکور 98 برای تمامی داوطلبان با هر معدلی ، از سوی آموزش و پرورش، به میزان 30درصد مثبت اعلام شده است.

معیار پذیرش بدون کنکور سال 97-98 در لیست رشته های دارای ثبت نام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی، معدل می باشد. در واقع برای ثبت نام بدون آزمون ، متقاضیان هر رشته و دانشگاه ، براساس معدل دیپلم اولویت بندی می شوند. 

معدل لازم برای سوابق تحصیلی و ثبت نام بدون کنکور بستگی به رشته و دانشگاه انتخابی داوطلبان و میزان ظرفیت پذیرش هر رشته و دانشگاه دارد. بنابراین پیشنهاد می دهیم ، حتما برای اطلاع از معدل لازم برای قبولی در رشته مورد علاقه خود، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

علاوه بر دانشگاه هایی که هر سال در دو نوبت مهر و بهمن ماه، ثبت نام بدون کنکور دارند، سازمان سنجش نیز کنکور 85درصد از رشته ها را حذف کرده است.

دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی شامل 281 عنوان و معرفی 550 هزار ظرفیت پذیرش در دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیر دولتی می باشد. پذیرش در این رشته ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی یعنی معدل کتبی دیپلم با توجه به نوع دیپلم و رشته انتخابی، انجام می گیرد.

برای دانلود دفترچه ثبت نام رشته های بدون کنکور و اطلاع از مهلت ثبت نام در لیست رشته های بدون کنکور با شرط معدل لازم برای سوابق تحصیلی روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود دفترچه ثبت نام با سوابق تحصیلی 98

توجه داشته باشید که این امکان وجود دارد ، در بیش از یک رشته محل مورد پذیرش قرار بگیرید ولی فقط اجازه تحصیل در یک رشته را خواهید داشت و در صورت ثبت نام در بیش از یک رشته، سایر رشته محل ها ، بدون انتخاب شما حذف خواهند شد و اجازه اعتراض نیز نخواهید داشت. حتی اگر در کنکور روزانه نیز قبول شوید و در انتخاب رشته بدون کنکور لیست حذف 85درصد بدون کنکور قبول شوید ، فقط امکان تحصیل در یک رشته را خواهید داشت. به همین دلیل لازم است ، در انتخاب رشته بدون کنکور دقت داشته باشید، پیشنهاد می دهیم حتما برای مشاوره انتخاب رشته با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

معدل لازم برای سوابق تحصیلی بدون کنکور مهر ماه 98

دفترچه راهنمای پذیرش صرفا سوابق تحصیلی در بهمن ماه 97 توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به همراه تمامی شرایط و ضوابط و نحوه مراجعه و مدارک و مستندات لازم برای اخذ پذیرش توسط موسسات در اطلاعیه مذکور درج میشود.

معدل لازم برای پذیرش براساس سوابق تحصیلی در هر دانشگاه و هر رشته متفاوت می باشد. زمان ثبت نام از 97/12/20 تا اواخر مرداد 98 خواهد بود. برای اطلاع از معدل لازم برای ثبت نام بدون کنکور در مهر 98 دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور ،غیر انتفاعی و … از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید.

 

 

جهت مشاوره در زمینه معدل لازم برای سوابق تحصیلی

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

زمان ثبت نام استخدام نیروی انتظامی

زمان ثبت نام استخدام نیروی انتظامی

تاریخ و زمان ثبت نام استخدام نیروی انتظامی در سال 99 آغاز شده است. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =