تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد

لایحه اصلاح سهمیه های کنکور از سوی وزارت علوم به مجلس

جهت مشاوره در زمینه لایحه اصلاح سهمیه های کنکور از سوی وزارت علوم به مجلس

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لایحه اصلاح سهمیه های کنکور از سوی وزارت علوم به مجلس در مهر سال 98 ارسال شد. وزیر علوم اعلام کرد، در حال تنظیم لایحه اصلاح سهمیه های کنکور هستیم و لایحه اصلاح سهمیه های کنکور، بعد از تنظیم به مجلس ارائه می شود.

لایحه اصلاح سهمیه های کنکور از سوی وزارت علوم به مجلس در مهر 98

وزارت علوم لایحه اصلاح سهیمه های کنکور را به مجلس تحویل داد. پس از پیگیری های مطالبات داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد با عنوان ، اعتراض به نتایج نهایی کنکور و انواع سهمیه در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۸، وزیر علوم در زمینه اعتراض به سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد اعلام کرد:

سهمیه ایثارگران دارای مصوبه قانونی مجلس است و برای هر تغییری در این سهمیه ها نیز مجلس باید تایید دهد. سال گذشته یک لایحه برای تغییر بعضی از این شرایط مرتبط با کنکور به مجلس ارائه شد که برای بررسی رأی نیاورد. در سال 98 هم برنامه ای در دستور کار قرار دارد که در دولت هم مطرح شده است. به زودی لایحه‌ای تنظیم میشود و به مجلس ارائه خواهد شد. 

این لایحه دارای دو وجه است، یک طرف بحث تعداد قبول شدگان کنکور کارشناسی ارشد است که احیانا اشخاصی مدعی می باشند که با وجود شرایط بهتر در کنکور قبول نشده اند و طرف دیگر این موضوع است که ما نباید به دلیل این امتیاز ، شأن ایثارگران و خانواده‌های آنان را در معرض بعضی نقدها و انتقادات قرار دهیم. حفظ شأن و جایگاه ایثارگران و خانواده های آن ها در راس اولویت ها می باشد و بخشی از این مصوبه نیاز به اصلاح دارد، که اصلاح خواهد شد. برای اطلاع از نتیجه ارسال لایحه اصلاح سهمیه های کنکور از سوی وزارت علوم به مجلس، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه لایحه اصلاح سهمیه های کنکور از سوی وزارت علوم به مجلس

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته های شناور

شرایط جدید ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد 98 – 99

در این مقاله از شرایط جدید ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد 98 – 99 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =