تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / دسته‌بندی نشده / فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98
جریمه مالی تاخیر دفاع پایان نامه دانشجویان دانشگاه آزاد

فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد سال 98 تا چند روز آینده از طریق همین صفحه منتشر خواهد شد. نمره های مصاحبه دکتری به صورت اینترنتی ثبت می شود و داوطلبان ملزم به همراه داشتن مدارک لازم برای مصاحبه می باشند در غیر این صورت قادر به کسب امتیاز در مصاحبه نخواهند بود. برای اطلاع از مدارک مورد نیاز خود می توانید با شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید. به زودی فرم مصاحبه شفاهی دوره دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی منتشر خواهد شد و داوطلبان باید این فرم را تکمیل نمایند و مستندات نامبرده را در زمان مصاحبه تحویل نمایند.

 

داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از زمان مصاحبه دکتری و نحوه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد سال 98 از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

انتشار فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98

همانطور که گفتیم در چند روز آینده فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در همین صفحه قرار خواهد گرفت و در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت توجه نمایید که این فرم باید به دقت تکمیل گردد و موارد ذکر شده ، قابل ارائه با مدرک مربوط باشد. توصیه ما به داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد این است که یک روز قبل از مصاحبه در محل حضور یابند. زمان مصاحبه 20- 30دقیقه برای هر داوطلب خواهد بود. نحوه مصاحبه و سوالاتی که در روز مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی پرسیده می شود ، اغلب سوالات تخصصی در حوزه فعالیتی داوطلبان در تحقیقات و پایان نامه های کارشناسی ارشد می باشد. جهت اطلاع در مورد جزئیات بیشتر و نحوه مصاحبه می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس بگیرید. در سنجش سطح زبان، مدارک و گواهینامه‌ها مورد نیاز می باشد و داوطلبان باید مدارک خود را جهت بررسی تحویل نمایند. نمره‌های به صورت اینترنتی ثبت و منتشر می گردد و درصورتی که داوطلبان مدارک مورد نیاز را به همراه نداشته باشند امتیاز مورد نظر را کسب نخواهند کرد.

جهت مشاوره در زمینه فرم مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه پیام نور

5 13333333 1 55155641584684684 Post Views: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =