شهریه دانشگاه دولتی نوبت روزانه و شبانه 98 – 99

نحوه محاسبه نمره امتحان نهایی در شهریور پیش دانشگاهی

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه دولتی نوبت روزانه و شبانه 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از میزان شهریه دانشگاه دولتی روزانه و شبانه 98 – 99 مطلع می شوید. دوره روزانه دانشگاه های دولتی از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد. هزینه تحصیل در دوره های روزانه دانشگاه های دولتی و سراسری رایگان است. داوطلبانی که از طریق کنکور وارد دانشگاه های دولتی می شوند، مشمول استفاده از بورسیه دولتی برای تحصیل رایگان در دانشگاه های سراسری و دولتی می باشند. شرایط تحصیل در دانشگاه های نوبت دوم یا همان دانشگاه های شبانه، مانند نوبت روزانه است، دانشجویان برخلاف عنوان شبانه، در کلاس هایی که در نوبت روز برگزار می شود و در کنار دانشجویان روزانه، به تحصیل می پردازند ولی مشمول استفاده از بورسیه دولتی نبوده و لازم است شهریه دانشگاه دولتی شبانه را پرداخت نمایند.

میزان شهریه دانشگاه دولتی نوبت روزانه و شبانه 98 – 99

میزان شهریه دانشگاه دولتی برای داوطلبانی که از طریق کنکور وارد دانشگاه های دولتی نوبت روزانه می شوند، رایگان است. این گروه از دانشجویان از طریق بورسیه دولتی به تحصیل می پردازند. اما تحصیل در نوبت شبانه دانشگاه دولتی ، رایگان نبوده و دانشجویان ملزم به پرداخت شهریه نوبت شبانه می باشند. این شهریه شامل شهریه ثابت و شهریه متغییر می باشد. امکانات و شرایط تحصیل برای دانشجویان دانشگاه دولتی روزانه و شبانه یکسان است و مدرک هر دو گروه از سوی دانشگاه دولتی صادر می شود. کلاس های نوبت روزانه و شبانه، در طی روز برگزار می شود. 

شهریه دانشگاه دولتی نوبت روزانه و شبانه

تاکید ما به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری 99 این است که هنگام انتخاب رشته روزانه در شهرستان ها توجه به هزینه رفت و آمد ، اسکان و زندگی در آن شهر  مخصوصا برای دخترها توجه داشته باشید. 

شهریه دانشگاه دولتی نوبت شبانه ، برحسب دانشگاه و رشته تحصیلی متفاوت می باشد. دانشگاه دولتی نوبت شبانه همانند دوره روزانه بوده و مدرک آن و اساتید و کلاس ها با روزانه هیچ فرقی ندارد صرفا تفاوت آن در پرداخت شهریه و در بعضی دانشگاه ها نیز نداشتن خوابگاه می باشد. علاوه بر موارد مذکور، شهریه در هر سال تحصیلی حدود 12درصد افزایش دارد. به همین علت پیشنهاد می دهیم  ، حتما برای اطلاع از میزان شهریه رشته مورد نظر خود در سال تحصیلی جدید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه دولتی نوبت روزانه و شبانه 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید