تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد 98 - 99

شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد 98 – 99 مطلع می شوید. دانشگاه آزاد نجف آباد به صورت با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. پذیرش در این دانشگاه در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می شود. دانشگاه نجف آباد در استان آذربایجان شرقی واقع شده است.

میزان شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد 98 – 99

میزان شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد در سال تحصیلی 98-99 نسبت به سال قبل افزایش داشته است. پذیرش در این دانشگاه از طریق ثبت نام بدون کنکور و ثبت نام از طریق کنکور امکانپذیر است. دانشگاه آزاد نجف آباد در مقطع کاردانی و کارشناسی مطابق با لیست رشته های بدون کنکور آزاد نجف آباد مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد دانشجو می پذیرد.

شهریه دانشگاه آزاد واحد نجف آباد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. توجه داشته باشید که میزان شهریه در مقاطع مختلف متفاوت می باشد. شهریه این دانشگاه نیز مانند سایر واحدها شامل دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر می باشد. شهریه متغییر بستگی به واحدهای اخذ شده توسط دانشجو دارد. این واحدها شامل دروس عمومی، پایه، اختصاصی در دو دسته بندی نظری و عملی می باشد. 

شهریه هر درس با توجه به مقطع ، نظری و یا عملی بودن و تعداد واحد ، متفاوت می باشد. بنابراین پیشنهاد می دهیم حتما برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد

شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد با کنکور و بدون کنکور

میزان شهریه دانشگاه آزاد واحد نجف آباد برای هر دو ورودی بدون کنکور و با کنکور یکسان است. امکانات آموزشی برای هر دو گروه نیز یکسان است. علاوه براین ارزش مدرک ورودیان با کنکور و بدون کنکور نیز برابر است. بیشتر رشته های دانشگاه آزاد نجف آباد به صورت بدون کنکور ارائه می شود. بنابراین پیشنهاد می دهیم حتما برای اطلاع از اینکه رشته مورد علاقه شما در این دانشگاه ، ثبت نام بدون کنکور دارد یا خیر، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. 

داوطلبان گرامی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد می توانند برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد در ممقاطع و رشته های مختلف تحصیلی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه آزاد نجف آباد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه فرهنگیان شهرری

نحوه برگزاری مجازی کلاس های دانشگاه ها

برگزاری کلاس های دانشگاه ها به صورت آموزش مجازی اتفاق خوبی بود که به دلیل …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =