شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی در مناطق شهر تهران

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی در مناطق شهر تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام نمونه دولتی تهران از مواردی است که والدین و دانش‌آموزان بهتر است قبل از اقدام به ثبت نام به طور دقیق از آن آگاه باشند. کیفیت بالای آموزشی مدارس نمونه دولتی، کادر مجرب آموزشی و محیط امن این مدارس باعث علاقه‌مند شدن دانش‌آموزان زیادی به این مدارس شده است که هر ساله برای ورود به این مدارس با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 برای هر دو دوره متوسطه یعنی پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم انجام می‌شود.

دانش‌آموزان برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 بایستی در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند و این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند. اولین موضوع مهم در مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی که والدین و دانش‌آموزان لازم است به آن توجه کنند، دقت و اطلاع کامل نسبت به شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون این مدارس است.

علاوه بر شرایط کلی که برای همه دانش‌آموزان داوطلب این مدارس وجود دارد، دانش‌آموزانی که در مناطق خاصی از تهران زندگی می‌کنند، شرایط ویژه‌ای برای ثبت نام نمونه دولتی 98-99 دارند. در این مقاله شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 مناطق مختلف تهران برای والدین و دانش‌آموزان تشریح می‌شود تا با آگاهی بیش‌تر برای ثبت نام در این مدارس اقدام کنند.

 

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 مناطق تهران

برای ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 98-99 دانش‌آموزان مناطق تهران نیز مانند دانش‌آموزان سراسر کشور موظف‌اند مقیاس «خیلی خوب» را در تمامی دروس خود کسب کنند و یا نهایتا مقیاس «خوب» در یک درس کسب کرده باشند و در بقیه دروس خود در پایه ششم ابتدایی مقیاس «خیلی خوب» را در نوبت اول سال تحصیلی 96-98 کسب کنند. ثبت نام دانش‌آموزان در پایه هفتم مدارس نمونه دولتی 98-99 صرفا در محدوده منطقه محل تحصیل پایه ششم دانش‌آموزان امکان‌پذیر است. برای ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 دانش‌آموزان پایه نهم باید در نوبت اول سال تحصیلی 96-98 حداقل معدل 17 را کسب کرده باشند. با این شرایط همانطور که پیداست، دانش‌آموزان خیلی خوب در این مدارس جمع می‌شوند و به همراه مربیان عالی در این مدارس جو مناسبی را برای تحصیل فراهم می‌کنند و همین امر است که برای والدین جاذبه ایجاد می‌کند تا خواهان این باشند که فرزندان‌شان در این مدارس تحصیل کنند و تربیت یابند.

 

شرایط خاص ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 پایه ششم در برخی از مناطق تهران

در منطقه 15 تهران که دارای دو مدرسه نمونه دولتی دخترانه و دو مدرسه نمونه دولتی پسرانه است و نیز در منطقه 19 که دارای دو مدرسه پسرانه نمونه دولتی است، دانش‌آموزان داوطلب برای ثبت نام در این مدارس نمونه دولتی 98-99 می‌توانند در نمون برگ تقاضانه ثبت نام اینترنتی مدارس نمونه دولتی 98-99، هر دو مدرسه را به عنوان اولویت اول و دوم انتخاب نمایند و در صورت پذیرفته نشدن در اولویت اول خود، این شانس را داشته باشند که در اولویت دوم خود پذیرفته شوند. دانش‌آموزان پسر منطقه 3 نیز به دلیل عدم وجود مدرسه نمونه دولتی در محدوده محل زندگی خود، می‌توانند برای ثبت نام، مدرسه نمونه دولتی منطقه 1 را انتخاب کنند و در آزمون نمونه دولتی 98-99 منطقه 1 برای ورود به مدرسه نمونه دولتی با سایر دانش‌آموزان این منطقه به رقابت بپردازند.

 

شرایط خاص ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 پایه نهم در برخی از مناطق تهران

در مناطقی که امکان ثبت نام در دو واحد آموزشی وجود دارد یعنی منطقه محل سکونت دانش‌آموزان دارای دو مدرسه نمونه دولتی است، دانش‌آموزان می‌توانند در نمون برگ تقاضانامه ثبت نام اینترنتی نمونه دولتی 98-99 خود، هر دو مدرسه را به عنوان اولویت اول و دوم انتخاب کنند و در صورت پذیرفته نشدن در اولویت اول خود، شانس قبولی در مدرسه دیگر که به عنوان اولویت دوم خود انتخاب کرده باشند را داشته باشند. دانش‌آموزان پسری که در منطقه مجل سکونت خود مدرسه نمونه دولتی ندارند، باید در آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 مناطق خاص دیگری شرکت کنند. دانش‌آموزان پسر مناطق 3، 11 و 13 که مدارس نمونه دولتی ندارند، باید به ترتیب مدارس نمونه دولتی مناطق 1، 6 و 14 را انتخاب کنند. برای داوطلبان نمونه دولتی 98-99 که قصد ورود به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی دارند نیز منطقه لحاظ نخواهد شد.

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

آزمون نمونه دولتی 98-99 نیز مانند هر سال بعد از امتحانات نیم‌سال دوم تحصیلی دانش‌آموزان یعنی اواخر خرداد یا اوایل تیرماه برگزار خواهد شد. نتایج آزمون‌های نمونه دولتی نیز معمولا بین دو هفته تا یک ماه بعد از آزمون به از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی هر استان و یا در برخی از استان‌ها به صورت حضوری به داوطلبان اعلام خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی در مناطق شهر تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید