تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

ويرايش سهميه ایثارگری در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

شرایط دریافت کمک هزینه معیشت جانبازان و آزادگان غیرشاغل 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط دریافت کمک هزینه معیشت جانبازان و آزادگان غیرشاغل 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط دریافت کمک هزینه معیشت جانبازان و آزادگان غیرشاغل در سال 98 به اطلاع جانبازن و آزادگان عزیز می رسد. معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران جزئیات خبر را اعلام کرد. آیین نامه کمک معیشت ابلاغ شده است. افراد مشمول می توانند از این کمک هزینه بهره مند شوند. 

شرایط دریافت کمک هزینه معیشت جانبازان و آزادگان غیرشاغل در سال 98

شرایط دریافت کمک هزینه معیشت جانبازان و ازادگان غیرشاغل از سوی معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شد. آئین نامه مذکور در تاریخ 98/06/12 ابلاغ شده است. پیرو این ابلاغیه شرایط لازم برای مشمولیت استفاده از کمک هزینه معیشت و وظایف بنیاد شهید در خصوص آن ها شرح داده شده است.

شرایط دریافت کمک هزینه معیشت در آئین نامه سال 98

شرایط دریافت کمک هزینه معیشت در آئین نامه سال 98 برای جانباز و آزاده غیر حالت اشتغال که فاقد درآمد و شغل بوده و هیچ خدمات یا تسهیلاتی بابت اشتغال از دستگاه های دولتی و عمومی غیر دولتی دریافت نکرده باشد ، مشمول این آیین نامه می باشند.

مدارک لازم برای دریافت کمک هزینه معیشت در آئین نامه سال 98

مدارک مورد نیاز برای دریافت کمک هزینه معیشت در آئین نامه سال 98 برای مشمولین شامل موارد زیر است:

جانبازان باید اصل تقاضا نامه و اقرار نامه محضری را به بنیاد محل پرونده ارائه کنند.

بنیاد شهید با انجام استعلام های لازم مقرری آنان را تا زمانی که فاقد شغل و درآمد باشند، ماهانه کمک معیشت معادل حداقل حقوق کارکنان دولت در حدود یک میلیون و 563 هزار تومان پرداخت خواهد کرد.

درصورت نیاز به کسب راهنمایی بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره صدای مشاور (شماره تلفن های مندرج در همین صفحه) تماس حاصل فرمایید. کارشناسان راهنمای متقاضیان کمک هزینه معیشت و سایر مزایای موجود برای جانبازان و ایثارگران در سال 98 می باشند.

جهت مشاوره در زمینه شرایط دریافت کمک هزینه معیشت جانبازان و آزادگان غیرشاغل 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

"ازدواج در کشور ۴۰ درصد کم شده است" مدیر کل سلامت، جمعیت و خانواده وزارت بهداشت: ▫️میزان ازدواجها در سال ۸۹، حدود ۸۹۰ هزار بود که ۱۳۹۸ کمتر از ۵۵۰ هزار مورد شد و ۴۰% کاهش یافت. ▫️از سال ۸۹ به طور متوسط هر سال ۶درصد از میزان ازدواج در کشور کم شده است. ▫️همزمان تمایل به فرزندآوری کمتر هم در کشور داریم. ▫️با این روند در ۳۰ سال آینده یکی از کشورهای پیر دنیا خواهیم بود و این مساله در همه حوزه های علمی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور خطرناک است./ ایرنا آیا ممکن است شاهد فروپاشی خانواده باشیم؟

لیست مدارس شاهد ابتدایی پسرانه مناطق تهران

در این مقاله لیست مدارس شاهد ابتدایی پسرانه مناطق تهران برای اطلاع دقیق والدین آورده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 6 =